New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Lucifer New York Jets 1 209
A hátracsere elég jó lenne, hogy néhány plusz picket gyűjtsünk magunknak. Az idei 2. kör egyébként is hiányzik.Lucifer
Gondolom, ha össze is jön, azt csak nagyon erős ajánlat miatt lépjük meg (bár hírek szerint Maccagnan szíve vágya, hogy idei 2. kört valahogy szerezzünk).

Ha esetleg Mac letradel és szerez 1 vagy több második kört, akkor elég nagy figyelmet fog(nak) kapni azok a pickek. Érdekes lesz, h mennyire jó embert húz ki velük. Mert ha mellényúl, nagyon sokan nem fogják szeretni.Beki

GO JETS!!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
A hátracsere elég jó lenne, hogy néhány plusz picket gyűjtsünk magunknak. Az idei 2. kör egyébként is hiányzik.Lucifer
Gondolom, ha össze is jön, azt csak nagyon erős ajánlat miatt lépjük meg (bár hírek szerint Maccagnan szíve vágya, hogy idei 2. kört valahogy szerezzünk).

Mondjuk ha a kis Bosa leesik a Jetshez, akkor lehet még avatart is cserélek 😊
(és köszi a válaszokat!)
nasheem
Sok mérget nem vennék rá, hogy Bosa lecsúszik. 😊
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Mondjuk ha a kis Bosa leesik a Jetshez, akkor lehet még avatart is cserélek 😊
(és köszi a válaszokat!)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Sziasztok, ha nem gond ilyen avatarral, benéznék ide több-kevesebb rendszerességgel. Kifejezetten szimpatikus csapat lettetek és bár Gase-ről nincs nagy véleményem, de remélem nem szimpatikus vesztesek lesztek. Nézegetve a rostert jól látom, hogy a CB lyuk a legnagyobb? Mondjuk ha Shepherdben nincs több, akkor DE is kellene. És ilyen magas pickkel az még logikusabb is. Ki a papírforma első körösötök?
nasheem
(remélem nem zavarja a Jets szurkolókat ha én (is) válaszolok, legfeljebb megerősítenek vagy megcáfolnak 😊 )

Szerintem Edge a legnagyobb need védőoldalon, aztán CB. Támadóknál center és OT is nagy lyuk.
Papírforma első kör helyükön maradva Josh Allen valószínűleg, de nagyon szeretnének hátra cserélni, ott mondjuk Jawaan Taylor vagy Brian Burns, attól függ meddig mennek hátra.
katonadani
A hátracsere elég jó lenne, hogy néhány plusz picket gyűjtsünk magunknak. Az idei 2. kör egyébként is hiányzik.

GO JETS!!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok, ha nem gond ilyen avatarral, benéznék ide több-kevesebb rendszerességgel. Kifejezetten szimpatikus csapat lettetek és bár Gase-ről nincs nagy véleményem, de remélem nem szimpatikus vesztesek lesztek. Nézegetve a rostert jól látom, hogy a CB lyuk a legnagyobb? Mondjuk ha Shepherdben nincs több, akkor DE is kellene. És ilyen magas pickkel az még logikusabb is. Ki a papírforma első körösötök?
nasheem
(remélem nem zavarja a Jets szurkolókat ha én (is) válaszolok, legfeljebb megerősítenek vagy megcáfolnak 😊 )

Szerintem Edge a legnagyobb need védőoldalon, aztán CB. Támadóknál center és OT is nagy lyuk.
Papírforma első kör helyükön maradva Josh Allen valószínűleg, de nagyon szeretnének hátra cserélni, ott mondjuk Jawaan Taylor vagy Brian Burns, attól függ meddig mennek hátra.
katonadani
Nem tudok vitatkozni a leírtakkal. 😛
Shepherd am nagyon nem NFL szint, ráadásul már 26 éves lesz, Maccagnan újabb zsenialitását mutató pick. OT-ben max depth a need, mert Beachum és Shell lesz a kezdő (milyen szép h jövőre mindkettejük szerződése lejár...)
Jelenleg én személy szerint pl hallani sem akarok Quinnen Williams draftolásáról, ha maradunk 1/3-on, edge kell ennek a fránya defensenek és nem az, hogy Copelandek szerezzenek 5 sacket, hogy fél védelem megy blitzre és nagy nehezen elérik a QB-t.
CB is need, mert én messziről nem tartom elfogadhatónak h Daryl Roberts a CB2-őd, ez nevetséges, szerződése megint az persze.

Needek fontossági sorrendben sztem:
Edge rusher
C
CB
OL, DL depth
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sziasztok, ha nem gond ilyen avatarral, benéznék ide több-kevesebb rendszerességgel. Kifejezetten szimpatikus csapat lettetek és bár Gase-ről nincs nagy véleményem, de remélem nem szimpatikus vesztesek lesztek. Nézegetve a rostert jól látom, hogy a CB lyuk a legnagyobb? Mondjuk ha Shepherdben nincs több, akkor DE is kellene. És ilyen magas pickkel az még logikusabb is. Ki a papírforma első körösötök?
nasheem
(remélem nem zavarja a Jets szurkolókat ha én (is) válaszolok, legfeljebb megerősítenek vagy megcáfolnak 😊 )

Szerintem Edge a legnagyobb need védőoldalon, aztán CB. Támadóknál center és OT is nagy lyuk.
Papírforma első kör helyükön maradva Josh Allen valószínűleg, de nagyon szeretnének hátra cserélni, ott mondjuk Jawaan Taylor vagy Brian Burns, attól függ meddig mennek hátra.
több mint 5 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Sziasztok, ha nem gond ilyen avatarral, benéznék ide több-kevesebb rendszerességgel. Kifejezetten szimpatikus csapat lettetek és bár Gase-ről nincs nagy véleményem, de remélem nem szimpatikus vesztesek lesztek. Nézegetve a rostert jól látom, hogy a CB lyuk a legnagyobb? Mondjuk ha Shepherdben nincs több, akkor DE is kellene. És ilyen magas pickkel az még logikusabb is. Ki a papírforma első körösötök?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 5 éve
mzperx New York Jets 245
látom ráadtak Gasere egy sapkát, nehogy a dülledt szemein röhögjön az egész nfl-s világ 😀 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na ugye ott is Enunwa döntött a végén 😀 Na jó kellett egy kis Fitzmagic is..Egyébként igen, de ha leveszed azt a 2015-ös szezont akkor tulajdonképpen 2010 óta kb. nem volt értékelhető szezonunk...esetleg Geno rookie szezonja..de igazából ott is csak a vége sikerült szépen ami már tét nélkül zajlott. Ki gondolta volna még ezt a 2010-es PO-s Pats verés után....Mondjuk valamilyen megmagyarázhatatlan okból egész pozitívan állok ehhez a szezonhoz, nem is értem miért Jets szurkolóként nem kéne így éreznem. De nem baj majd 1 hónap után úgy is máshogy fogom gondolni. 😀Apex
Nyilván kellett Enunwa is h sok yardot szerezzen, de Deckernek is le kellett vadászni a labdát. 😀
Én annyira már nem vagyok pozitív, főleg ha pass rushert megint elhanyagoljuk vmi oknál fogva, akkor élmény lesz számolni a benyelt yardokat a secondary-nek. 😀 Ez a TruJo-Roberts-Poole trió nagyon messze van jelenleg az átlag alattitól is. Előbbinél nem kell indokolni sok mindent, Williams rendszere kedvezhet neki. Roberts nálam pedig egy sokadik CB, akinek volt 2-3 jó meccse tavaly, FS-ben megbukott és kapott évi 6 misit, Poole pedig majd kiderül. Aztán Maye még le ne sérüljön...
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Gase is nyilatkozott ma, röviden:

- okosan fogják kezelni Bell workloadját
- OL-en még dolgoznak, center need és hozunk embert
- meglepődtek, hogy Mosley kikerült a piacra, mindenképpen szerették volna őt leigazolni
- cornereket jelenleg is keresünk, Poole igazolás tetszik neki
- Roberts visszahozatala prioritás volt
Beki
Meg elvileg Enunwat nagyon csipazza 😀
Apex
Nekem mindegy h akár egész offenset csipázza, csak rakjon össze olyan támadójátékot, hogy végre vmi sikerélményünk legyen. 😀
Legutolsó meccsünk, amely téttel bírt és nem tudtam ülve nézni a végét, az még 2015. decemberében volt a Pats elleni. Azóta csak más miatt vág szét az ideg. 😀 Marha jó lenne végre már október végén nem a draft hellyel foglalkozni, nem meccsről meccsre benyalt total yardokat számolni, meg INT hadakat nézni...de marha régen volt már az a 2010-es PO...
Beki
Na ugye ott is Enunwa döntött a végén 😀 Na jó kellett egy kis Fitzmagic is..Egyébként igen, de ha leveszed azt a 2015-ös szezont akkor tulajdonképpen 2010 óta kb. nem volt értékelhető szezonunk...esetleg Geno rookie szezonja..de igazából ott is csak a vége sikerült szépen ami már tét nélkül zajlott. Ki gondolta volna még ezt a 2010-es PO-s Pats verés után....Mondjuk valamilyen megmagyarázhatatlan okból egész pozitívan állok ehhez a szezonhoz, nem is értem miért Jets szurkolóként nem kéne így éreznem. De nem baj majd 1 hónap után úgy is máshogy fogom gondolni. 😀

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Gase is nyilatkozott ma, röviden:

- okosan fogják kezelni Bell workloadját
- OL-en még dolgoznak, center need és hozunk embert
- meglepődtek, hogy Mosley kikerült a piacra, mindenképpen szerették volna őt leigazolni
- cornereket jelenleg is keresünk, Poole igazolás tetszik neki
- Roberts visszahozatala prioritás volt
Beki
Meg elvileg Enunwat nagyon csipazza 😀
Apex
Nekem mindegy h akár egész offenset csipázza, csak rakjon össze olyan támadójátékot, hogy végre vmi sikerélményünk legyen. 😀
Legutolsó meccsünk, amely téttel bírt és nem tudtam ülve nézni a végét, az még 2015. decemberében volt a Pats elleni. Azóta csak más miatt vág szét az ideg. 😀 Marha jó lenne végre már október végén nem a draft hellyel foglalkozni, nem meccsről meccsre benyalt total yardokat számolni, meg INT hadakat nézni...de marha régen volt már az a 2010-es PO...
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Gase is nyilatkozott ma, röviden:

- okosan fogják kezelni Bell workloadját
- OL-en még dolgoznak, center need és hozunk embert
- meglepődtek, hogy Mosley kikerült a piacra, mindenképpen szerették volna őt leigazolni
- cornereket jelenleg is keresünk, Poole igazolás tetszik neki
- Roberts visszahozatala prioritás volt
Beki
Meg elvileg Enunwat nagyon csipazza 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Gase is nyilatkozott ma, röviden:

- okosan fogják kezelni Bell workloadját
- OL-en még dolgoznak, center need és hozunk embert
- meglepődtek, hogy Mosley kikerült a piacra, mindenképpen szerették volna őt leigazolni
- cornereket jelenleg is keresünk, Poole igazolás tetszik neki
- Roberts visszahozatala prioritás volt
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 turnonthejets.com/2019/03/__state_of_roster_nfl_draft/
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Maccagnan csodás gondolatai tegnapról:
Mike Maccagnan on Darron Lee: "I think that will work itself out over time. Right now, we feel very good about our inside linebacker position ... It just gives us a lot of pieces there right now and we’ll figure it out as we go forward."
Maccagnan would not answer a question on whether he will try to trade Lee.
Maccagnan: "We feel very good right now about the roster, the way it’s shaping up right now. We still have some work to do, but we have some positions we feel very good about."
Maccagnan said they had interest in Za'Darius Smith but the price got too high. He signed a four-year, $66 million deal with the Packers.
Maccagnan: We’re very open to potentially moving back from 3. ... If we end up staying at 3 and taking a player, we think there are some very good players at 3. But we’d definitely be interested if another team came with an offer that we felt was worthy of moving out of the spot.
Maccagnan said he has had some preliminary conversations with teams about trading the 3 pick, but nothing serious.
Maccagnan on Jonotthan Harrison: "I think it’s a good opportunity for Jonotthan. Jonotthan did some good things when he played for us last year. But again that’s a position that hey, we’re going to try to make every one of these positions as competitive as possible."
#Jets GM Mike Maccagnan tells reporters even if they had signed Anthony Barr, they still would have had no qualms about taking an edge rusher in the draft. Adds you can never have enough edge rushers.
#Jets GM Mike Maccagnan to reporters: @LeVeonBell is a very versatile player. He’s a very well-rounded player and has the ability to really help our offense and our team.
"Adds you can never have enough edge rushers."
Hát igen...mikor Copeland és Luvu papíron a két pass rushered és ismered a GM tevékenységét az elmúlt 5 évből, tudom h mennyire kurvára komolyan lehet venni...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Copeland és Sterling jött vissza.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Tegnap Christopher Johnson nyilatkozott médiának Arizonaban.
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0325%2Fr519422_1296x729_16-9.jpg
Jets' CEO on winning a Lombardi trophy: 'I'll wear it like a crown'
Jets owner Christopher Johnson wants his team to win the Super Bowl so badly that he's willing to go the extra mile to celebrate if it does happen.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
a Giants esetében kicsit az a baj, hogy a Jets és a Giants nem nagyon dealel egymással városi rivális révén, plusz Gettleman sem trédelt még sosem az első körben. Jaxnél Foles szerződése miatt szerintem kizárt a QB draft (ha már lenne a szerződése, akkor lehetne), ellenben a Bengalst én belevenném még a listába
katonadani
Giantsnél ez is az egyik ok, amit említesz is és Gettleman 68 évesen nem tudom h mennyire szeretne még fiatal QB-ba fektetni és várni az eredményt, hogy esetleg pár szezonba kerüljön, míg jönnek az eredmények.
Bengals meg nagyon fura franchise nekem, néha érthetetlen döntések mellett nem tudom h jövőbeli pickeket áldoznának feltradehez. Viszont kétségtelen h mint opció számolni kell velük is.
Bár reálisnak kb egyedül a Giantset gondolom, mert WAS-nak marha sokba kerülne ez a trade.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
a Giants esetében kicsit az a baj, hogy a Jets és a Giants nem nagyon dealel egymással városi rivális révén, plusz Gettleman sem trédelt még sosem az első körben. Jaxnél Foles szerződése miatt szerintem kizárt a QB draft (ha már lenne a szerződése, akkor lehetne), ellenben a Bengalst én belevenném még a listába
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
ahogy hallom erősen árulják azt a 3. picket...
Klaci79
Kb Combine óta már, de nem hiszem h lesz vevő rá. 😀
Beki
hát....szerintem meg lesz olyan...ha az Ari QB-t visz, akkor azért, ha nem akkor meg QB-ért lehet érdekes mondjuk egy | Giants | számára
Klaci79
Annyival kiegészíteném még előző hsz-t, hogy kb kövi csapatok jöhetnek elvi síkon szóba QB fronton:
NYG, JAX, DEN, MIA, WAS
JAX 2 évre odavitte Foles-t..., MIA idei évet tankolja talán Fitz-el, DEN kisebb gondja is nagyobb ennél, WAS feltrade meg igen combos lenne.
Beki
Miért...gondoltad volna egy éve, hogy Rosent lecserélik esetleg?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
ahogy hallom erősen árulják azt a 3. picket...
Klaci79
Kb Combine óta már, de nem hiszem h lesz vevő rá. 😀
Beki
hát....szerintem meg lesz olyan...ha az Ari QB-t visz, akkor azért, ha nem akkor meg QB-ért lehet érdekes mondjuk egy | Giants | számára
Klaci79
Annyival kiegészíteném még előző hsz-t, hogy kb kövi csapatok jöhetnek elvi síkon szóba QB fronton:
NYG, JAX, DEN, MIA, WAS
JAX 2 évre odavitte Foles-t..., MIA idei évet tankolja talán Fitz-el, DEN kisebb gondja is nagyobb ennél, WAS feltrade meg igen combos lenne.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
ahogy hallom erősen árulják azt a 3. picket...
Klaci79
Kb Combine óta már, de nem hiszem h lesz vevő rá. 😀
Beki
hát....szerintem meg lesz olyan...ha az Ari QB-t visz, akkor azért, ha nem akkor meg QB-ért lehet érdekes mondjuk egy | Giants | számára
Klaci79
Ahogy olvasgatom a Giants és a Redskins egész sok energiát fektetett Haskins megfigyelésébe.
Nyilván legjobb scenario az lenne, ha az ARI nem QB-t vinne, mert a Frisco nem fog letradelni 2. pickről. Azt a telefoncsörgést, ami akkor lenne ha Murray és Haskins is elérhető 1/3-on...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
ahogy hallom erősen árulják azt a 3. picket...
Klaci79
Kb Combine óta már, de nem hiszem h lesz vevő rá. 😀
Beki
hát....szerintem meg lesz olyan...ha az Ari QB-t visz, akkor azért, ha nem akkor meg QB-ért lehet érdekes mondjuk egy | Giants | számára

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
ahogy hallom erősen árulják azt a 3. picket...
Klaci79
Kb Combine óta már, de nem hiszem h lesz vevő rá. 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 368
ahogy hallom erősen árulják azt a 3. picket...