New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Sources: Former #Ravens LB CJ Mosley is expected to sign with the #Jets on a massive 5-year, $85M deal worth $51M guaranteed. That’s $17M per year. It took a lot to leave Baltimore.

Hoppá
Wester
Hát alkohol gondok keményen vannak errefelé is az FO-ban. Egy ILB évi 17??? misiért? Collins szerződése is beteg, de ez...
Tomcsik
Jesszus Kuechly kap idén annyit, és azért közel sem ugyanaz a szint a kettő...


több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Sources: Former #Ravens LB CJ Mosley is expected to sign with the #Jets on a massive 5-year, $85M deal worth $51M guaranteed. That’s $17M per year. It took a lot to leave Baltimore.

Hoppá
Wester
Hát alkohol gondok keményen vannak errefelé is az FO-ban. Egy ILB évi 17??? misiért? Collins szerződése is beteg, de ez...

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sources: Former #Ravens LB CJ Mosley is expected to sign with the #Jets on a massive 5-year, $85M deal worth $51M guaranteed. That’s $17M per year. It took a lot to leave Baltimore.

Hoppá
Wester
Azt a kurva...Williams bácsinak lesz játékszere, de remélem h nem a TruJo-Roberts duóval akarunk nekiesni a szezonnak. 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Legalább jó playak jönnek.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Viszont igy Lee kuka valszeg

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Sources: Former #Ravens LB CJ Mosley is expected to sign with the #Jets on a massive 5-year, $85M deal worth $51M guaranteed. That’s $17M per year. It took a lot to leave Baltimore.

Hoppá
Wester
Na így azért hamar el lehet verni azt a közel 100 misit.

GO JETS!!!
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Sources: Former #Ravens LB CJ Mosley is expected to sign with the #Jets on a massive 5-year, $85M deal worth $51M guaranteed. That’s $17M per year. It took a lot to leave Baltimore.

Hoppá

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Pls ma meg legyen meg Paradis meg Bell azt akkor en mar elegedett vagyok
Apex
Morse évi 11 misit kapott a Bills-től, nem lennék meglepve, ha kihátrálnánk Paradisnál + Broncossal ismét tárgyalnak. Mondjuk, ha nem érkezik kb letolt gatya effektus.

Az jobban érdekel, hogy honnan lenne pénz még Mosley-ra is, ha Barr évi 13 misit kap, mellette Bell és Paradis is képben van és CB2-3 még nuku.


Kozben Skrine-t amúgy resignoltuk?xd Lol elsikkadtam a hír felett, gondolom akkor Callahan-ről letettünk
Apex
Bears vitte, nem mi. 😀
Beki
OTC az eddigi signingokkal 55-65 millió közé rakja a maradék capunk
Wester
Kb én is annyit számoltam. Roberts szerződése nem ismert és nyilván függ attól is, hogy hogyan alakítják ki a szerződéseket. Jövőre pedig 87M foglalt capből jelen állás szerint, meglátjuk meddig fogunk költekezni.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Mondjuk azért remélem azzal is számol kávés Macc, hogy Andersont(ha már marad a 3-4), Myerst, meg Robertset vissza kéne hozni

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Pls ma meg legyen meg Paradis meg Bell azt akkor en mar elegedett vagyok
Apex
Morse évi 11 misit kapott a Bills-től, nem lennék meglepve, ha kihátrálnánk Paradisnál + Broncossal ismét tárgyalnak. Mondjuk, ha nem érkezik kb letolt gatya effektus.

Az jobban érdekel, hogy honnan lenne pénz még Mosley-ra is, ha Barr évi 13 misit kap, mellette Bell és Paradis is képben van és CB2-3 még nuku.


Kozben Skrine-t amúgy resignoltuk?xd Lol elsikkadtam a hír felett, gondolom akkor Callahan-ről letettünk
Apex
Bears vitte, nem mi. 😀
Beki
OTC az eddigi signingokkal 55-65 millió közé rakja a maradék capunk

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Pls ma meg legyen meg Paradis meg Bell azt akkor en mar elegedett vagyok
Apex
Morse évi 11 misit kapott a Bills-től, nem lennék meglepve, ha kihátrálnánk Paradisnál + Broncossal ismét tárgyalnak. Mondjuk, ha nem érkezik kb letolt gatya effektus.

Az jobban érdekel, hogy honnan lenne pénz még Mosley-ra is, ha Barr évi 13 misit kap, mellette Bell és Paradis is képben van és CB2-3 még nuku.


Kozben Skrine-t amúgy resignoltuk?xd Lol elsikkadtam a hír felett, gondolom akkor Callahan-ről letettünk
Apex
Bears vitte, nem mi. 😀
Beki
Fú..reggel van még 😀 Hát nagyon remélem, hogy Paradist valahogy elhozzuk, mert ez eddig így nem sok O-line terén, Mosley-ért nem értem miért teperünk, oké értem én hogy upgrade lenne, de szerintem nem az a legfontosabb poszt most, maradjon még egy évre Lee azt kész.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Pls ma meg legyen meg Paradis meg Bell azt akkor en mar elegedett vagyok
Apex
Morse évi 11 misit kapott a Bills-től, nem lennék meglepve, ha kihátrálnánk Paradisnál + Broncossal ismét tárgyalnak. Mondjuk, ha nem érkezik kb letolt gatya effektus.

Az jobban érdekel, hogy honnan lenne pénz még Mosley-ra is, ha Barr évi 13 misit kap, mellette Bell és Paradis is képben van és CB2-3 még nuku.


Kozben Skrine-t amúgy resignoltuk?xd Lol elsikkadtam a hír felett, gondolom akkor Callahan-ről letettünk
Apex
Bears vitte, nem mi. 😀
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Kozben Skrine-t amúgy resignoltuk?xd Lol elsikkadtam a hír felett, gondolom akkor Callahan-ről letettünk

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem nagy király lesz újra 34-ben a szélen. Reméltem h mi is rámegyünk.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Barr milyen posztra jött amúgy?
braxa88
Azt irjak hogy a 3-4 miatt jo esellyel tobbet fogjuk hasznalni edge rusherkent

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Barr milyen posztra jött amúgy?
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Pls ma meg legyen meg Paradis meg Bell azt akkor en mar elegedett vagyok

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Tovabb erolkodunk Mosley-nal, Bellnel is mi vagyunk a favoritok, mig Bills is kiszallt Paradisnal.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Na Barr már nem piskóta, top FA volt, szép munka!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Anthony Barr és Josh Bellamy is behúzva.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az szép.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Crowder 3 év, 28.5M, 17M garantált
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Source: The #Jets are closing in on a deal with #Redskins versatile WR Jamison Crowder, their top slot guy. - Rapoport

Hát akkor slot WR pipa legelőször.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Paradis kapcsán állítólag NYJ vagy BUF lesz.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mehta szerint Darryl Roberts jön vissza és szeretnénk megválni Lee-től.