New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Na várjatok, most esik le: "Williams was the defensive coordinator the Jets were targeting no matter who their HC was"

Még jó h CJ és Maccagnan tegnap határozottan tagadta, hogy bármelyikük beledumálna HC dolgába h kit szeretne koordinátornak. 😀
Beki
Ez valszeg megmagyarazza azt hogy Rhule miert nem vallalta

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na várjatok, most esik le: "Williams was the defensive coordinator the Jets were targeting no matter who their HC was"

Még jó h CJ és Maccagnan tegnap határozottan tagadta, hogy bármelyikük beledumálna HC dolgába h kit szeretne koordinátornak. 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jets finalizing deal with former Browns’ interim HC Gregg Williams to become their defensive coordinator, per source. Williams was the defensive coordinator the Jets were targeting no matter who their HC was; they got their man. - Schefter

Ámen.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Azon gondolkozom, ha esetleg nem jönne össze Williams kinevezése DC-nek, ki maradna még jelöltnek?
Gase szavai alapján nem nagyon fog belemászni defense dolgába.

Jack Del Rio esetleg?
Beki
Lehet vmelyik versenyben lévő csapat pozíciós edzőjét nézte ki Géza. Mike Nolan pl. most a Saints LB-edzője.
empty taxi
Bízom benne, hogy akár ez állhat a háttérben és nem az, hogy beszélni akar volt Dolphins-os haverokkal, akik még szerződés alatt állnak ott. 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Azon gondolkozom, ha esetleg nem jönne össze Williams kinevezése DC-nek, ki maradna még jelöltnek?
Gase szavai alapján nem nagyon fog belemászni defense dolgába.

Jack Del Rio esetleg?
Beki
Lehet vmelyik versenyben lévő csapat pozíciós edzőjét nézte ki Géza. Mike Nolan pl. most a Saints LB-edzője.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Azon gondolkozom, ha esetleg nem jönne össze Williams kinevezése DC-nek, ki maradna még jelöltnek?
Gase szavai alapján nem nagyon fog belemászni defense dolgába.

Jack Del Rio esetleg?
Beki
Del Rio nem lenne rossz alternativa, de azert remelem jon Williams

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Azon gondolkozom, ha esetleg nem jönne össze Williams kinevezése DC-nek, ki maradna még jelöltnek?
Gase szavai alapján nem nagyon fog belemászni defense dolgába.

Jack Del Rio esetleg?
Beki
Rex Ryan 😊))
Szörnyű ez a video... remélem ennél azért határozottabb a pali

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Azon gondolkozom, ha esetleg nem jönne össze Williams kinevezése DC-nek, ki maradna még jelöltnek?
Gase szavai alapján nem nagyon fog belemászni defense dolgába.

Jack Del Rio esetleg?
több mint 5 éve
mzperx New York Jets 245
sztem már most elvesztette az öltözőt 😀 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Az a tacos videó nem rossz. 😀

Maccagnan vendégeskedett 2 rádiós adásban is és annyit sikerült kihúzni azért belőle, hogy FA-n edge rushereket figyelik.
több mint 5 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Ilyen szemekkel fogjuk nézni mi is a következő szezont.

GO JETS!!!
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Visítok. Már munkatárs kérdezte mi a baj🤣
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Jó kezdés, kicsit megcsavarta a cucc 😄



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 298 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Gase valami egészen jó anyagot tolhat. 😀
 twitter.com/Vinny_Varvaro/status/1084891513719607297
xrace77
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1084953081564020736


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gase valami egészen jó anyagot tolhat. 😀
 twitter.com/Vinny_Varvaro/status/1084891513719607297
xrace77
3-4 vissza nézés után se tudom megunni. Óriási!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Gase valami egészen jó anyagot tolhat. 😀
 twitter.com/Vinny_Varvaro/status/1084891513719607297
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ahogy várható volt, semmi érdemleges nem hangzott el a sajtótájékoztatón. Nagyon visszanézésre sem ajánlanám.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Még mindig nincs egyezség Gregg Williams-el, Redskins próbálkozik ezerrel.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Boyer (spec team coach) hosszabbitast kapott.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Kozben az eddig velunk szoba hozott 3 DC jelolt kozul VJ es Pagano mar el is kelt, igy Gregg Williams maradt. Ha szerzodes nelkul tavozik, van erdeklodo boven.

Bowles stabjanak osszes tagja meg szerzodessel rendelkezik (asszem Rodgers lepett csak le Giantshez talan), igy Gase donthet kit tart meg.
Beki
Boyert azert remelem megtartja

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kozben az eddig velunk szoba hozott 3 DC jelolt kozul VJ es Pagano mar el is kelt, igy Gregg Williams maradt. Ha szerzodes nelkul tavozik, van erdeklodo boven.

Bowles stabjanak osszes tagja meg szerzodessel rendelkezik (asszem Rodgers lepett csak le Giantshez talan), igy Gase donthet kit tart meg.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hirtelen nem vagyok benne biztos, hogy vedelem alap allomanya megvan-e Williams rendszerehez, de nagy fogas lenne.
Beki
De nézd a jó oldalát, legalább jöhet egy DL-emberke az első körben
Wyatt
Felkeszultem ra (am is nagy hagyomanya lett ennek a Jetsnel).
Beki
Jó hát ha 4-3 akkor szinte biztos a pass-rusher DE 😀. Amúgy annyira nem gáz nekünk a 4-3, mert szerintem egyedül Henry Anderson kuka
Wester
Azert irtam csak, mert jelenlegi DL Leo es Pennelbol all (Shephardot hagyom, abszolut nem NFL szint volt iden). Szoval van jo nehany poszt, ahova kolteni kell kaves Maccnek. 😀
Beki
Jenkins is 4-3 DE, a másik DE meg draft sztem, igazából az egyik 4-3 OLB amit nem látok még hogy ki lenne
Wester
Nem tudom, kicsit fura lenne nekem Jenkins 4-3 DEnek. OLB meg talan Barr, ha Vikings kiengedi piacra? Bar nem szamoltam vele h pont oda kolteni kellene meg.
(RB max Bellre gondolok, LG, C, DE es CB2 a nagyobb needek, plusz ha Skrine helyere egyik fiatal sem okes)
Beki
Szerintem Long sokat fog javulni C-ben, ha vegre nem eltort ujjal jatszatjak, en neki adnek meg egy esélyt.
Wester
Isten ments h eselyt adjunk neki + LGben sem volt jo. Am szezon kisebb reszen volt csak ujjserulese, elotte is jottek a rossz snapek, buntik stb.

Annyit modositok h max addig latom szivesen rosteren, mig nincs jobb nala. Mas teszta h Harrison is jobb volt.
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Hirtelen nem vagyok benne biztos, hogy vedelem alap allomanya megvan-e Williams rendszerehez, de nagy fogas lenne.
Beki
De nézd a jó oldalát, legalább jöhet egy DL-emberke az első körben
Wyatt
Felkeszultem ra (am is nagy hagyomanya lett ennek a Jetsnel).
Beki
Jó hát ha 4-3 akkor szinte biztos a pass-rusher DE 😀. Amúgy annyira nem gáz nekünk a 4-3, mert szerintem egyedül Henry Anderson kuka
Wester
Azert irtam csak, mert jelenlegi DL Leo es Pennelbol all (Shephardot hagyom, abszolut nem NFL szint volt iden). Szoval van jo nehany poszt, ahova kolteni kell kaves Maccnek. 😀
Beki
Jenkins is 4-3 DE, a másik DE meg draft sztem, igazából az egyik 4-3 OLB amit nem látok még hogy ki lenne
Wester
Nem tudom, kicsit fura lenne nekem Jenkins 4-3 DEnek. OLB meg talan Barr, ha Vikings kiengedi piacra? Bar nem szamoltam vele h pont oda kolteni kellene meg.
(RB max Bellre gondolok, LG, C, DE es CB2 a nagyobb needek, plusz ha Skrine helyere egyik fiatal sem okes)
Beki
Szerintem Long sokat fog javulni C-ben, ha vegre nem eltort ujjal jatszatjak, en neki adnek meg egy esélyt.

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 075 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hirtelen nem vagyok benne biztos, hogy vedelem alap allomanya megvan-e Williams rendszerehez, de nagy fogas lenne.
Beki
De nézd a jó oldalát, legalább jöhet egy DL-emberke az első körben
Wyatt
Felkeszultem ra (am is nagy hagyomanya lett ennek a Jetsnel).
Beki
Jó hát ha 4-3 akkor szinte biztos a pass-rusher DE 😀. Amúgy annyira nem gáz nekünk a 4-3, mert szerintem egyedül Henry Anderson kuka
Wester
Azert irtam csak, mert jelenlegi DL Leo es Pennelbol all (Shephardot hagyom, abszolut nem NFL szint volt iden). Szoval van jo nehany poszt, ahova kolteni kell kaves Maccnek. 😀
Beki
Jenkins is 4-3 DE, a másik DE meg draft sztem, igazából az egyik 4-3 OLB amit nem látok még hogy ki lenne
Wester
Nem tudom, kicsit fura lenne nekem Jenkins 4-3 DEnek. OLB meg talan Barr, ha Vikings kiengedi piacra? Bar nem szamoltam vele h pont oda kolteni kellene meg.
(RB max Bellre gondolok, LG, C, DE es CB2 a nagyobb needek, plusz ha Skrine helyere egyik fiatal sem okes)
Beki
Barr igazán most sem illik a 43ba.
Mindig is prot 34 OLB volt.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hirtelen nem vagyok benne biztos, hogy vedelem alap allomanya megvan-e Williams rendszerehez, de nagy fogas lenne.
Beki
De nézd a jó oldalát, legalább jöhet egy DL-emberke az első körben
Wyatt
Felkeszultem ra (am is nagy hagyomanya lett ennek a Jetsnel).
Beki
Jó hát ha 4-3 akkor szinte biztos a pass-rusher DE 😀. Amúgy annyira nem gáz nekünk a 4-3, mert szerintem egyedül Henry Anderson kuka
Wester
Azert irtam csak, mert jelenlegi DL Leo es Pennelbol all (Shephardot hagyom, abszolut nem NFL szint volt iden). Szoval van jo nehany poszt, ahova kolteni kell kaves Maccnek. 😀
Beki
Jenkins is 4-3 DE, a másik DE meg draft sztem, igazából az egyik 4-3 OLB amit nem látok még hogy ki lenne
Wester
Nem tudom, kicsit fura lenne nekem Jenkins 4-3 DEnek. OLB meg talan Barr, ha Vikings kiengedi piacra? Bar nem szamoltam vele h pont oda kolteni kellene meg.
(RB max Bellre gondolok, LG, C, DE es CB2 a nagyobb needek, plusz ha Skrine helyere egyik fiatal sem okes)