New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Garafalo just said on @gmfb that #Jets want McCarthy and McCarthy wants the Jets and loves Sam Darnold. He expects this to get done fast. Had dinner with Jets brass last night.
Beki
Na ennek oruljunk?
Pityu Gyor
Igazabol annyi helyrol hallom, hogy ez egy jo dontes lenne(Andy Reid parhuzamot emlitik sokan)...meg amit korabban Stez is emlitett meg par hete..igazabol megbaratkoztam a gondolattal aztan majd meglatjuk mi sul ki belole, Bowleshoz kepest mindenkeppen nagy upgrade lenne.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Garafalo just said on @gmfb that #Jets want McCarthy and McCarthy wants the Jets and loves Sam Darnold. He expects this to get done fast. Had dinner with Jets brass last night.
Beki
Na ennek oruljunk?

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Garafalo just said on @gmfb that #Jets want McCarthy and McCarthy wants the Jets and loves Sam Darnold. He expects this to get done fast. Had dinner with Jets brass last night.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Adams 2. csapatos All - Pro lett.
Szép teljesítmény ez is, de ha ezt a teljesítményt nem egy Jetsben hozta volna simán első csapatos lett volna Eddie Jackson (CHI) v. Derwin James (LAC) előtt.
Az ő csapatuk PO-os, jobban rivardafényben volt.
Jackson szavatai a sok intnek és a sok visszahordott td-nek köszönhetően elvitték a dolgot. Vele nem is lehet összehasonlítani Adams számait, mert két teljesen különböző S.

Jamesel viszont biztos nagy verseny volt, két hasonló stílusú játékos, de azért ezeket a statokat itt hagyom:
Tackle: Adams 94 > 79 James
Run stop: Adams 44 (no1) > 40 James (jó mindkettő brutál amúgy)
Forced Fuble: Adams 3 (no1) > 0 James
Catch rate: Adams 50% (no1) > 70% James (vágesz egy SS ilyen catch rate...)
Pressure: Adams 22 (no1) > 19 James (szintén mindkettő brutál, magasan a 2 legjobb a S között)
Allowed TD: Adams 1 > 2 James
INT: Adams 1 < 3 James
(statok pff min 500 snap)

Kicsit szőrszál hasogatás a dolog, mert a liga két legjobb SS a két srác. Akik évekig topon lehetnek a poszton, de a draft óta nagyobb a médiafigyelme Jamesnek, a Chargers PO csapat, persze azért így se kell szégyenkeznie Jamalnak.
alatriste
Roberts meg returnerként lett All-Pro. Plusz ugye Myers volt meg kozel. Gratula nekik!
Az erem masik oldala hogy a mi foci 3 "legfontosabb" posztjan van elit jatekosunk: SS, K, KR....
Pityu Gyor
Másik kettő valóban nem top poszt, de egy SS ha olyan mint Adams igen is lehet egy védelem fontos posztja. Jamal ráadásul egy új típusú safety már. Ha kell ILB, ha kell OLB, ha kell slot corner. Nyilván a szélre ne rakd ki egy WR1 ellen és Leo melle se őt küld be DT-nek, de ezen kívül bárhova pakolhatod.
Van az a pár játékos ezen a poszton is akik igen is meg fogják érni a top pénzt is, mert bár nem a legfontosabb poszt, tudnak ott úgy játszani, hogy ezt elfeledtessék.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Adams 2. csapatos All - Pro lett.
Szép teljesítmény ez is, de ha ezt a teljesítményt nem egy Jetsben hozta volna simán első csapatos lett volna Eddie Jackson (CHI) v. Derwin James (LAC) előtt.
Az ő csapatuk PO-os, jobban rivardafényben volt.
Jackson szavatai a sok intnek és a sok visszahordott td-nek köszönhetően elvitték a dolgot. Vele nem is lehet összehasonlítani Adams számait, mert két teljesen különböző S.

Jamesel viszont biztos nagy verseny volt, két hasonló stílusú játékos, de azért ezeket a statokat itt hagyom:
Tackle: Adams 94 > 79 James
Run stop: Adams 44 (no1) > 40 James (jó mindkettő brutál amúgy)
Forced Fuble: Adams 3 (no1) > 0 James
Catch rate: Adams 50% (no1) > 70% James (vágesz egy SS ilyen catch rate...)
Pressure: Adams 22 (no1) > 19 James (szintén mindkettő brutál, magasan a 2 legjobb a S között)
Allowed TD: Adams 1 > 2 James
INT: Adams 1 < 3 James
(statok pff min 500 snap)

Kicsit szőrszál hasogatás a dolog, mert a liga két legjobb SS a két srác. Akik évekig topon lehetnek a poszton, de a draft óta nagyobb a médiafigyelme Jamesnek, a Chargers PO csapat, persze azért így se kell szégyenkeznie Jamalnak.
alatriste
Roberts meg returnerként lett All-Pro. Plusz ugye Myers volt meg kozel. Gratula nekik!
Az erem masik oldala hogy a mi foci 3 "legfontosabb" posztjan van elit jatekosunk: SS, K, KR....

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mike Garafolo @MikeGarafolo
Mike McCarthy is interviewing with the #Jets today for their head coaching job.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Adams 2. csapatos All - Pro lett.
Szép teljesítmény ez is, de ha ezt a teljesítményt nem egy Jetsben hozta volna simán első csapatos lett volna Eddie Jackson (CHI) v. Derwin James (LAC) előtt.
Az ő csapatuk PO-os, jobban rivardafényben volt.
Jackson szavatai a sok intnek és a sok visszahordott td-nek köszönhetően elvitték a dolgot. Vele nem is lehet összehasonlítani Adams számait, mert két teljesen különböző S.

Jamesel viszont biztos nagy verseny volt, két hasonló stílusú játékos, de azért ezeket a statokat itt hagyom:
Tackle: Adams 94 > 79 James
Run stop: Adams 44 (no1) > 40 James (jó mindkettő brutál amúgy)
Forced Fuble: Adams 3 (no1) > 0 James
Catch rate: Adams 50% (no1) > 70% James (vágesz egy SS ilyen catch rate...)
Pressure: Adams 22 (no1) > 19 James (szintén mindkettő brutál, magasan a 2 legjobb a S között)
Allowed TD: Adams 1 > 2 James
INT: Adams 1 < 3 James
(statok pff min 500 snap)

Kicsit szőrszál hasogatás a dolog, mert a liga két legjobb SS a két srác. Akik évekig topon lehetnek a poszton, de a draft óta nagyobb a médiafigyelme Jamesnek, a Chargers PO csapat, persze azért így se kell szégyenkeznie Jamalnak.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Egesz ertelmes jeloltjeink vannak azt kell mondjam, szoval jo esellyel Gase lesz a befuto...na jo meg esetleg Hue johet

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Dan Graziano @DanGrazianoESPN
Source says the Jets have expressed interest in Baylor coach Matt Rhule for their head coaching position. It’s unclear when or if an interview has been scheduled, but the Jets are scheduled to be in Texas this weekend for a Sunday interview with Cowboys assistant Kris Richard.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk nem pörgetjük túl gyorsan az interjúkat, vajon ennyire nem tudunk időpontot találni jelöltekkel?
Bieniemy 4 csapattal tolja a héten; Richard majd kövi héttől, de van konkrét interjú; Caldwell már 2-3 csapatnál volt; Monken megy Bengalshoz; McCarthy Browns időpontja ismert; Gase pedig már volt Cardinalsnál.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Fu..Gase? Kösz, de nem. Nekem annyi bőven elég volt belőle amikor meccseltünk ellene. Ugyanolyan kreténségei vannak mint Bowles-nak, nem lennénk sokkal előrébb vele.
Apex
Nekem is eléggé mehh kategória.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Fu..Gase? Kösz, de nem. Nekem annyi bőven elég volt belőle amikor meccseltünk ellene. Ugyanolyan kreténségei vannak mint Bowles-nak, nem lennénk sokkal előrébb vele.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Az a Bridgewater-igazolás is elég pöpec volt, szereztetek vele egy harmadik kört, gyakorlatilag ingyen
Wyatt
Ennyi előnye volt, valóban.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a Bridgewater-igazolás is elég pöpec volt, szereztetek vele egy harmadik kört, gyakorlatilag ingyen

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Szerintem a hianyposztokban egyetertunk. Viszont felek tole hogy a ket falba ami a legegetobb vagy CB-t nem fogunk tudni klasszist hozni FArol, max melyiteni. En emiatt orulnek ha racuppannank Bellre egy olyan szerzodessel ami az elejen nyom minket, a drafton meg akar ar alatt is hatratradelni hogy legyen masodik korunk (ar alatt nekem pl top 10ben maradni es kapni masodik kor elejet pluszban). Es ott esznel lenni: pass rush es/vagy O line.
Van QBnk, TE, Leonk a D lineba (szerintem normalis tarsakkal hasitani fog) eppkezlab LB sorunk, jo safetynk (parosunk) plusz nemi tehetseg wr fronton. Ja es Kickerunk es visszahordonk. Jobban allunk mint 1 eve 😊 ha lesz normalis edzo(i)nk hozza persze...
Pityu Gyor
Hiányposztok azok látszanak + egyértelműek is és legalább végre nem QB-val kezdődik. 😀
DL-ben pl ha Shephard megugrotta volna az NFL szintet egy gonddal kevesebb lenne, de kell nekünk 26 éves DE-t draftolni 3. körben...szóval ott tartunk h Anderson és McLendon is UFA és van Leo + Pennel kb.

DL miatt aggódok legkevésbé perpill, viszont OL-be kellene a javulás h ne csak 0 yardos futások legyenek állandóan. Longot kivágnám kapásból h érezze a törődést, laza 6.5M plusz (bár ennek nincs jelentősége) és LG, C vadásznék FA-n. Shell szerencsére 6 héten belül felépül, míg Winters és Beachum szerződését addig nem piszkálnám, amíg nem tudnánk hozni helyettük jobb játékost (de velük nincs gond szvsz).

CB2-re lesznek azért emberek piacon szerencsére.
Pass rushert én draftra hagynám.
Valamint asszem h Roberts és Myers szerződése is lejár. 😀

Amúgy amiatt nem aggódok, hogy idén se költekeznénk FA-n, ahogy Maccagnan ígérte. Tavalyi FA kb 80 misi cap space-l:
McCown, 1 év 10M - évi 10M
Bridgewater, 1 év 5M (itt fizu nagy része feltételekhez volt kötve) - évi 5M
Crowell, 3 év 12M - évi 4M átlag
Trumaine Johnson, 5 év 72.5M - 14.5M évi átlag
Avery Williamson, 3 év 22.5M - évi 7.5M átlag
Spencer Long, 4 év 27.5M - ~ évi 6.9M átlag
Morris Claiborne, 1 év 7M - évi 7M
Átlagokat összegezve ~ 55M
Tudom, hogy sok értelme nincs így számolni, csak illusztráció végett. (más tészta h kb Avery és Claiborne volt használható igazolás közülük)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Gase interjúra számítottam, de vannak kételyeim vele kapcsolatban.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
 twitter.com/JeffDarlington/status/1080591839357530112


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Szerintem a hianyposztokban egyetertunk. Viszont felek tole hogy a ket falba ami a legegetobb vagy CB-t nem fogunk tudni klasszist hozni FArol, max melyiteni. En emiatt orulnek ha racuppannank Bellre egy olyan szerzodessel ami az elejen nyom minket, a drafton meg akar ar alatt is hatratradelni hogy legyen masodik korunk (ar alatt nekem pl top 10ben maradni es kapni masodik kor elejet pluszban). Es ott esznel lenni: pass rush es/vagy O line.
Van QBnk, TE, Leonk a D lineba (szerintem normalis tarsakkal hasitani fog) eppkezlab LB sorunk, jo safetynk (parosunk) plusz nemi tehetseg wr fronton. Ja es Kickerunk es visszahordonk. Jobban allunk mint 1 eve 😊 ha lesz normalis edzo(i)nk hozza persze...

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ohh tényleg...Enunwa szerződésének pontos részletei még nem is ismertek, jó sokáig tart kinyomozniuk. 9 misis átlag még hagyján, de a 20 misi piszkálja az én fantáziámat is.
WR1 leakasztásában pedig valahogy nem bízok...lehetséges fr QB után WR1, Jets-ről van szó... 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azzal egyetértek, hogy ez a csapat visít egy 1. számú elkapóért, de Enunwa 9 millás átlaga és marha sok garantáltja után nem tudom, ez jön-e majd. Csak szimplán akármikor nézem Burnettet, marha jó (nem csak itt van meg az összhang, egyetemen is voltak azért nagyon szép dolgaik), konkrétan amikor ellenünk neki volt elkapása, akkor egy pillanatig sem bántam, mert így hátha több lehetőséget kap.

több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Semmit, PS harcos emberünk, semmi több. 😀 Azért ne fényezd, mert egy GM játékban nálad van. 😀
Beki
Tényleg nem értem. Mindent elkap, ami a közelébe megy, azt is, amit nem lehet megfogni. De ez ilyen jetses dolog lehet 😊
Wyatt
Nem mondom, azt hogy eddig nem tűnik biztatónak, sőt, de attól mert volt egy két jó meccse, az még nálam nem elég, hogy azt mondjam rá hogy oké fasza elkapó ő is(nyilván túl sok lehetőséget sem kapott, de az más kérdés) és nem is kell több wr. Lehet hogy jövőre ő lesz a sztár a csapatnál, de ezt nem tudhatjuk, és én igenis simán túlfizetnék egy Evanst Darnold érdekében, és ha Burnett valóban jó lesz akkor van három egész jó elkapónk + Herndon, Enunwa.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Semmit, PS harcos emberünk, semmi több. 😀 Azért ne fényezd, mert egy GM játékban nálad van. 😀
Beki
Tényleg nem értem. Mindent elkap, ami a közelébe megy, azt is, amit nem lehet megfogni. De ez ilyen jetses dolog lehet 😊

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1080534236329844738
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Former #TexasTech coach and current #USC offensive coordinator Kliff Kingsbury is expected to get head coaching interviews with the #Cardinals and #Jets.
Beki
Na ezt tamogatnam elegge, mondjuk nagyon egy 'boom or bust' dontes lenne, de ha vegre egy normalis franchiset akarunk akkor kellenek az ilyen dontesek.
Apex
Igazából, az egy dolog lesz, hogy milyen tervvel állnak elő a jelöltek az offense kezelésére és Darnold körüli dolgokkal, de a többi edző nagyon fontos lesz és erős DC mindenképpen kelleni fog támadó beállítottságú jelölteknél, mert ezt a kalap trutty védelmet össze kell pakolni rendesen. Illetve remélem épkézláb tervük lesz futás és OL munkájának javítására is (főleg futás terén).
Azon pedig nem lepődnék meg, ha sok jelölt nem engedné át támadó játékhívásokat pl.

McCarthy am elvileg csak Browns-al és velünk fog interjúzni.
Beki
Az engem nem zavarna túlzottan, ha nem engednék át a hívásokat, elvégre többek között ezért is hoznánk őket. A futás meg az OL probléma megoldására, azért most elég jó lehetőség adódik akár FA-n akár drafton, ha nem tudjuk kihasználni őket csak magunkra vethetünk. Most lehet baromságot fogok mondani, de Sexy Rexy-t nem akarnánk visszahozni DC-nek? Szerintem nem lenne életképtelen ötlet. Ő azért szerintem összetudna rakni egy ütőképes D-t.
Apex
Szezon vége felé már Bowles hívta játékot védelemnek is pl (csak hát emberanyag és minőségi pass rush nélkül kevés, ha Anderson vagy Jenkins néha csinál 1-1 sacket, ha közben Rodgers és Brady-nek perce van körbenézni).
Szóval, ha HC hívná offense dolgokat, az engem sem érdekelne.
Vajon Sexy Rexy mit tudna kihozni ebből, azt nem tudom, bár védelem kevésbé érdekel most, FA-n minden fókuszt offensere kell terelni. Ha sikerülne Bellt leakasztani és 2 kezdő OL emberkét hozni, akkor 3. pickkel pass rusher, nekem már ez is előrelépés lenne. Anderson és Enunwa mellé WR-t sztem úgyis csak tradel tudunk hozni. (úgy értem h jobbat, WR1-re gondolok)
Beki
Most már tényleg megkérdezem, mit csináljon még ez a szerencsétlen Burnett
Wyatt
Semmit, PS harcos emberünk, semmi több. 😀 Azért ne fényezd, mert egy GM játékban nálad van. 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Former #TexasTech coach and current #USC offensive coordinator Kliff Kingsbury is expected to get head coaching interviews with the #Cardinals and #Jets.
Beki
Na ezt tamogatnam elegge, mondjuk nagyon egy 'boom or bust' dontes lenne, de ha vegre egy normalis franchiset akarunk akkor kellenek az ilyen dontesek.
Apex
Igazából, az egy dolog lesz, hogy milyen tervvel állnak elő a jelöltek az offense kezelésére és Darnold körüli dolgokkal, de a többi edző nagyon fontos lesz és erős DC mindenképpen kelleni fog támadó beállítottságú jelölteknél, mert ezt a kalap trutty védelmet össze kell pakolni rendesen. Illetve remélem épkézláb tervük lesz futás és OL munkájának javítására is (főleg futás terén).
Azon pedig nem lepődnék meg, ha sok jelölt nem engedné át támadó játékhívásokat pl.

McCarthy am elvileg csak Browns-al és velünk fog interjúzni.
Beki
Az engem nem zavarna túlzottan, ha nem engednék át a hívásokat, elvégre többek között ezért is hoznánk őket. A futás meg az OL probléma megoldására, azért most elég jó lehetőség adódik akár FA-n akár drafton, ha nem tudjuk kihasználni őket csak magunkra vethetünk. Most lehet baromságot fogok mondani, de Sexy Rexy-t nem akarnánk visszahozni DC-nek? Szerintem nem lenne életképtelen ötlet. Ő azért szerintem összetudna rakni egy ütőképes D-t.
Apex
Szezon vége felé már Bowles hívta játékot védelemnek is pl (csak hát emberanyag és minőségi pass rush nélkül kevés, ha Anderson vagy Jenkins néha csinál 1-1 sacket, ha közben Rodgers és Brady-nek perce van körbenézni).
Szóval, ha HC hívná offense dolgokat, az engem sem érdekelne.
Vajon Sexy Rexy mit tudna kihozni ebből, azt nem tudom, bár védelem kevésbé érdekel most, FA-n minden fókuszt offensere kell terelni. Ha sikerülne Bellt leakasztani és 2 kezdő OL emberkét hozni, akkor 3. pickkel pass rusher, nekem már ez is előrelépés lenne. Anderson és Enunwa mellé WR-t sztem úgyis csak tradel tudunk hozni. (úgy értem h jobbat, WR1-re gondolok)
Beki
Most már tényleg megkérdezem, mit csináljon még ez a szerencsétlen Burnett