New York Jets

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Közben Gase repült is, szvsz elég gyorsan érdeklődni fogunk nála.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
No, eddig volt üresedés CLE, GB-nél, tegnap TB és mi, ma eddig DEN és ARI hamarosan. Sztem még Gase repül Miamiban és ennyi.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
C. Johnson magyar idő szerint 20 órakor, míg Maccagnan 20:30-kor áll média elé ma.
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Nagyobb gond h Maccagnan meg mindig itt van.
Beki
Es valoszinu marad is... johetnek a remek pickek. Bar ha Harborot akarjuk azt el tudom kepzelni h nem Macc lesz az eros ember. Orulnek ha nem valami mashol kiszuperalt edzo jonne..
A pickeket korabban nem fejtettem ki: tovabbra is tartom h tulertekeltek abban az ertelemben hogy 3. vagy 10.. Ha megnezzuk a Liga legjobbjait (Donald, Rogers, Gronk... ) nem a top pickekekkel jottek be feltetlen. Talan az kijelentheto hogy az elso kor elso feleben nagyobb sansszal lehet sztart huzni mint az elso kor masodik feleben, illetve persze az elso (masodik) korben nagyobb sansszal mint a 3. 4. 5. korokben, azon belul szerencse (scouting?). Nekem ezert pl logikus volt a Cleveland pick gyujtogetese, tobb huzasbol nagyobb sansszal lesz jo jatekosod.
No mind1 draft messze meg, elotte az FAn lehetne alkotni. Bar gondolom mi leszunk majd a sikeres masodikok minden jo szabadugynonel...

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jövő évi ellenfelek:

Home
New England Patriots
Miami Dolphins
Buffalo Bills
Cleveland Browns
Pittsburgh Steelers
Dallas Cowboys
New York Giants
Oakland Raiders

Away
New England Patriots
Miami Dolphins
Buffalo Bills
Washington Redskins
Philadelphia Eagles
Cincinnati Bengals
Baltimore Ravens
Jacksonville Jaguars
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nagyobb gond h Maccagnan meg mindig itt van.
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Bowles elrepült - hivatalos.
 twitter.com/nyjets/status/1079552818812354560
iktriad
BÚÉK!!!!!

Green is green
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat igen, Beki talpa alatt is forro a talaj GM-ben. 8-D

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bowles elrepült - hivatalos.
 twitter.com/nyjets/status/1079552818812354560
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
REC YDS AVG TD LONG TGTS
Deontay Burnett 5 73 14.6 0 25 5

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
3. pick már tuti, de mivel TB és NYG kikapott, így SoS terén nem tudjuk Friscot előzni, így ARI és SF győzelmek kellenek h innen elmozduljunk.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Nem sikerült jól a szezon, de legalább a befejezés szar volt

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hát azon az uccsó fumble-n megszakadtam úgy nevettem... 😀 lúzer csapatunk szezonját tökéletesen összefoglalta.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
jaaaaaaaaaajajajaaaaaaaaa, Kaflin az, hulye lennek en a liga top feka edzojet kritizalni

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
I'm told #Jets CB Trumaine Johnson may not play today after a source said "he didn't show for some meetings, nor practice." I'm also told it's posb CB Darryl Roberts may not start. The source added Roberts "was late for some scheduled events but showed for meetings & practice.

Na akkor marad Skrine, Rashard Robinson, Derrick Jones és Nickerson az össz bevethető CB? 😀
Beki
Hát ha így nem lesz jó meccse Bradynek akkor tényleg kiégett 😕
Apex
Kb mindegy h 200 yardot futnak, vagy Brady 400 yardot passzol ellenünk. 😀
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
I'm told #Jets CB Trumaine Johnson may not play today after a source said "he didn't show for some meetings, nor practice." I'm also told it's posb CB Darryl Roberts may not start. The source added Roberts "was late for some scheduled events but showed for meetings & practice.

Na akkor marad Skrine, Rashard Robinson, Derrick Jones és Nickerson az össz bevethető CB? 😀
Beki
Hát ha így nem lesz jó meccse Bradynek akkor tényleg kiégett 😕

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
TruJo inaktív is lesz valóban.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
I'm told #Jets CB Trumaine Johnson may not play today after a source said "he didn't show for some meetings, nor practice." I'm also told it's posb CB Darryl Roberts may not start. The source added Roberts "was late for some scheduled events but showed for meetings & practice.

Na akkor marad Skrine, Rashard Robinson, Derrick Jones és Nickerson az össz bevethető CB? 😀
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 939
Caldwell komolyan felmerult? Lol hat ennyi erobol maradjon Bowles, unott fapofaval az is tud allni az oldalvonalnal.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, ez egyertelmu, nem is ezert menne csodbe a csapat. Szimplan csak az ilyen hulyesegek basszak szet a capjet egy csapatnak, Tomlin is peldaul hasonloan nagy gyokersegeket huz meg a Jaxnel, es Maccagnan betlijeit is nyugodtan lehetne sorolni. En pedig ugy vagyok ezzel, hogy a sok hasonlo kis hulyeseg mar sokra megy, egyszer pedig ra fog kurni a Jets ezekre a baromsagaira.

Stez
Lemaradtam vmiről?
empty taxi
Be van baszva, neki Tomlin és Coughlin egykutya

A nagyobb baj, hogy Burnett simán jobb és kategóriákkal olcsóbb. Ez a szerződés nekem is felvonta tegnap a szemöldököm, de ki vagyok én, hogy a Jets döntéseit kritizáljam

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 705 — Scream and scout
Persze, ez egyertelmu, nem is ezert menne csodbe a csapat. Szimplan csak az ilyen hulyesegek basszak szet a capjet egy csapatnak, Tomlin is peldaul hasonloan nagy gyokersegeket huz meg a Jaxnel, es Maccagnan betlijeit is nyugodtan lehetne sorolni. En pedig ugy vagyok ezzel, hogy a sok hasonlo kis hulyeseg mar sokra megy, egyszer pedig ra fog kurni a Jets ezekre a baromsagaira.

Stez
Lemaradtam vmiről?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Rapoport meg Matt Campbell nevet is emlitette egyetemi edzok kozul.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Bowles meg nem lett kivagva.
McCarthy okes, de h Caldwell neve felmeruljon, az kicseszett nevetseges, raadasul Cardinals es Packersnel is emlitik.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
MM továbbra se egy rossz szakember. Konzervatív lett nagyon GBben de ideérjezésekor ő egy újító volt.
Ha észre veszi hogy ehhez kell vissza térnie. A kivágása talán elég ehez a felismeréshez, ő simán lehet újra sikeres egy másik csapatnál.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak stílusosan.... ezt a két napot nehéz lehetett kibírni....
dande
Bowles elküldve.
KeyG
@nfltrade_rumors: Jets Planning To Fire HC Todd Bowles, Potential Candidates Include Mike McCarthy & Jim Caldwell

Csak meccs után fogják szerintem kivágni.
Amúgy meg milyen fiatalos jelöltek főleg ha Harbaught is idevesszük.

Szerkesztette: Bazzani