New York Jets

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Glennon barátunk állítólag 14/15M-et kér majd évente, good luck neki máshol.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0320%2Fr65506_1296x729_16-9.jpg
Jets: All draft picks, including No. 6, for sale
The Jets, in addition to clearing cap space with their recent releases of veteran players, are making all of their draft picks -- including the No. 6 overall selection -- available for sale.


Cikkben levő videóban mondja Schefter, hogy messze még a vége és próbáljuk Sheldont és esetleg Pryort is tradelni.
Rosszul tudom h az 5. éves lehívott opciók FA kezdete során full garantálttá válnak?
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Schefter pár perce mondta ESPN műsorában, hogy még nincs vége a roster átalakításának és Leo Williams az egyetlen érinthetetlen játékos.

Cimini:
The Jets aren't done cutting players, per sources. Marcus Gilchrist, Calvin Pryor, Eric Decker, Buster Skrine and Sheldon Richardson are in danger of losing their roster spots. They could try to trade Pryor and Richardson, both former first-round picks. David Harris appears safe for now, but that could change if they sign a free agent at inside linebacker.
Beki
Érdekes Én Deckerben nem gondolkoztam. Jó es szimpatikus játékos. Bár igaz, hogy sérülésből jön illetve talán WR poszton van fiatal háttér, de én tartanám WR1nek.

Green is green
több mint 7 éve
mzperx New York Jets 245
Tisztogatunk, tisztogatunk.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Schefter pár perce mondta ESPN műsorában, hogy még nincs vége a roster átalakításának és Leo Williams az egyetlen érinthetetlen játékos.

Cimini:
The Jets aren't done cutting players, per sources. Marcus Gilchrist, Calvin Pryor, Eric Decker, Buster Skrine and Sheldon Richardson are in danger of losing their roster spots. They could try to trade Pryor and Richardson, both former first-round picks. David Harris appears safe for now, but that could change if they sign a free agent at inside linebacker.
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Így a nagyobb kivágások után, lássuk hogyan néz ki a DC FA előtt (ha vki fontosabbat kihagytam tessék sikítani):

QB: Bryce Petty, Christian Hackenberg
RB: Matt Forte, Bilal Powell
TE: Austin Seferian-Jenkins, Brandon Bostick
WR: Eric Decker, Quincy Enunwa, Robby Anderson, Devin Smith, Charone Peak, Jalin Marshall
LT:
LG: James Carpenter, Dakota Dozier
C: Wesley Johnson
RG: Brian Winters
RT: Brent Qvale, Brandon Shell

DE: Muhammad Wilkerson, Leonard Williams, Sheldon Richardson, Mike Pennel
NT/DT: Steve McLendon, Deon Simon
OLB: Jordan Jenkins, Lorenzo Mauldin, Freddie Bishop
ILB: David Harris, Darron Lee, Bruce Carter
CB: Buster Skrine, Juston Burris, Marcus Williams (tender miatt), Darryl Roberts
S: Marchus Gilchrist, Calvin Pryor, Doug Middleton, Rontez Miles
P: Lachlan Edwards
LS:
K:

Hiányzik QB, TE, LT, RT, edge rusher, CB1 és mivel Gilchrist sztem repül, így egy kezdő FS is (plusz Decker sem hiszem h megéri a rostert ennyi fiatal WR mellett).

Ehhez még hozzáteszem Tony Pauline tegnapi cikkjét, aki Jets hírek terén megbízható azért, még ha nem is ez a fő területe ( draftanalyst.com/combine-report-32-free-agency-rumors-more):

Don’t kill the messenger, but top brass of the New York Jets privately admitted today they don’t expect to put a winning product on the field for at least two years.
Beki
Igazi PO esélyek... a management dicsérete hogy ha jól látom nekünk van a legtöbb dead money-nk

Green is green
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Közben hivatalos lett Marshall cut is.
több mint 7 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
 twitter.com/nickmangold/status/837395963580985344

Lesz ez még így se!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Így a nagyobb kivágások után, lássuk hogyan néz ki a DC FA előtt (ha vki fontosabbat kihagytam tessék sikítani):

QB: Bryce Petty, Christian Hackenberg
RB: Matt Forte, Bilal Powell
TE: Austin Seferian-Jenkins, Brandon Bostick
WR: Eric Decker, Quincy Enunwa, Robby Anderson, Devin Smith, Charone Peak, Jalin Marshall
LT:
LG: James Carpenter, Dakota Dozier
C: Wesley Johnson
RG: Brian Winters
RT: Brent Qvale, Brandon Shell

DE: Muhammad Wilkerson, Leonard Williams, Sheldon Richardson, Mike Pennel
NT/DT: Steve McLendon, Deon Simon
OLB: Jordan Jenkins, Lorenzo Mauldin, Freddie Bishop
ILB: David Harris, Darron Lee, Bruce Carter
CB: Buster Skrine, Juston Burris, Marcus Williams (tender miatt), Darryl Roberts
S: Marchus Gilchrist, Calvin Pryor, Doug Middleton, Rontez Miles
P: Lachlan Edwards
LS:
K:

Hiányzik QB, TE, LT, RT, edge rusher, CB1 és mivel Gilchrist sztem repül, így egy kezdő FS is (plusz Decker sem hiszem h megéri a rostert ennyi fiatal WR mellett).

Ehhez még hozzáteszem Tony Pauline tegnapi cikkjét, aki Jets hírek terén megbízható azért, még ha nem is ez a fő területe ( draftanalyst.com/combine-report-32-free-agency-rumors-more):

Don’t kill the messenger, but top brass of the New York Jets privately admitted today they don’t expect to put a winning product on the field for at least two years.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Marshall kivagasa 7.5M cap spacet jelent perpill 34M van.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 276
Bowles Combine helyszínén válaszolt pár kérdésre:
- Revis letartóztatása nem játszott szerepet a kivágásában
- Kerülgette a választ, de nem erősítette meg h Marshall vagy Sheldon rosteren lesz-e
Beki

Pá-pá
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Úgy hírlik, hogy Marcus Williams CB low tendert kap, ami 1.85M-et jelent (persze ha mást nem érdekel majd a megszerzése) fizetés szempontjából 1 évre.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Bowles Combine helyszínén válaszolt pár kérdésre:
- Revis letartóztatása nem játszott szerepet a kivágásában
- Kerülgette a választ, de nem erősítette meg h Marshall vagy Sheldon rosteren lesz-e
több mint 7 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Draftoltatok tavaly egy franchise QB-t amúgy
Wyatt
Darron Lee visszakerült a középiskolai posztjára?? 😮
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Draftoltatok tavaly egy franchise QB-t amúgy
Wyatt
Annak csúfolják.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Draftoltatok tavaly egy franchise QB-t amúgy

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Na és akkor ez most jobb megoldás lenne?
Wyatt
Perpill nem hiszem h bármi megoldás lenne a QB gondokra hosszú távon, remélem h az FO tudja h mit akar.
Beki
Tudom dögöljek meg, de én visszahoznám Geno-t egy évre 😀
Wester
Szakadjon meg Geno ott ahol van, inkább Petty akkor egész évben. 😀
több mint 7 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!
Na és akkor ez most jobb megoldás lenne?
Wyatt
Perpill nem hiszem h bármi megoldás lenne a QB gondokra hosszú távon, remélem h az FO tudja h mit akar.
Beki
Tudom dögöljek meg, de én visszahoznám Geno-t egy évre 😀

Lesz ez még így se!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Na és akkor ez most jobb megoldás lenne?
Wyatt
Perpill nem hiszem h bármi megoldás lenne a QB gondokra hosszú távon, remélem h az FO tudja h mit akar.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na és akkor ez most jobb megoldás lenne?

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport‏ @RapSheet
As teams sort through the various QB options -- there are many -- 2 potential landing spots have emerged for Mike Glennon: #Bears and #Jets

Sok meglepetés nincs benne.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
CB vadászat FA viszonylatban:

Top CBs still scheduled for free agency:
AJ Bouye
Stephon Gilmore
Logan Ryan
Dre Kirkpatrick
Morris Claiborne
Brandon Carr
Prince Amukamara
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Illetve annyit lehagytam, hogy még ha FAk is lennének, akkor is nagyban függene a komp pick h mekkora szerződést kapnak és mi mennyit költünk a piacon.
Szurkoljunk inkább h Revis új szerződése 6 misi felett legyen és attól az összegtől is megszabadulunk legalább.
Beki
szerinted egy ilyen szezon és egy ilyen balhé után kap bárhol is szerződést?
mzperx
Sztem gyorsan kitisztázzák a pittsburghi balhéból és kapni fog.
Btw, Macc és Bowles ma beszélt volna a médiával Combine előtt, de átkerült holnapra.
több mint 7 éve
mzperx New York Jets 245
Illetve annyit lehagytam, hogy még ha FAk is lennének, akkor is nagyban függene a komp pick h mekkora szerződést kapnak és mi mennyit költünk a piacon.
Szurkoljunk inkább h Revis új szerződése 6 misi felett legyen és attól az összegtől is megszabadulunk legalább.
Beki
szerinted egy ilyen szezon és egy ilyen balhé után kap bárhol is szerződést?
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Illetve annyit lehagytam, hogy még ha FAk is lennének, akkor is nagyban függene a komp pick h mekkora szerződést kapnak és mi mennyit költünk a piacon.
Szurkoljunk inkább h Revis új szerződése 6 misi felett legyen és attól az összegtől is megszabadulunk legalább.