Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
Eartz jóvátett valamit
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Watkins.........
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon hiányzik itt egy NR1 WR. Smith meddig esett ki? Sanders sérült, vagy csak pihentetitek? Egyébként az a DL nagyon kemény. Hargrave és Cox brutál lesz belül, bár a Steelers OL bottom 3 a ligában.
Toto21
2 3 hét Smith, meglátjuk
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
Nagyon hiányzik itt egy NR1 WR. Smith meddig esett ki? Sanders sérült, vagy csak pihentetitek? Egyébként az a DL nagyon kemény. Hargrave és Cox brutál lesz belül, bár a Steelers OL bottom 3 a ligában.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Első drive nem volt rossz, kár a Reagor és az Ertz droppért. De hosszú még az idény 😛 😉
dande
Az Eartz drop szornyu volt. Cserebe Howard nagyon szepen fogta a blitz-et, mar ezert megerte fenn maradni 😀
Toto21
Az brutális blokk volt 😛
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
Első drive nem volt rossz, kár a Reagor és az Ertz droppért. De hosszú még az idény 😛 😉
dande
Az Eartz drop szornyu volt. Cserebe Howard nagyon szepen fogta a blitz-et, mar ezert megerte fenn maradni 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Első drive nem volt rossz, kár a Reagor és az Ertz droppért. De hosszú még az idény 😛 😉
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
Hurts to Goedert nagyon baba volt
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 234
FYI Game Pass-en ingyen megy majd az elso meccs! 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....


Egy kis betekintés abba, hogy a mester alkot 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dande bealudt de majd helyettesítem:

GAAAAMMMMEEEEEDDDDDDAAAAYYYYY!!!!!!!!!!!!
Shawn84
Csak kíváncsi voltam ti éberek vagytok-e, így sikerült elegánsan átengednem. 😊 😉 KØSZIIIIIIIII 😊

(egyébként mostanra sikerült a szöveget kitalálnom amivel beírom: akár prészezon akár nem, akár van títje akár nincs, akár lehet valós tánúlságokat levonni akár nem, akkor is.....)

Szóval ja 😊
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Dande bealudt de majd helyettesítem:

GAAAAMMMMEEEEEDDDDDDAAAAYYYYY!!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....


Nekünk már csak egy felet 😊
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
24 éves 😊

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mailata meg is nyerte a kezdő LT posztot. Nem semmi sztori az övé ahonnan indult, még mindig csak 23. Meglátjuk mennyire válik valóban be. De a már elvégzett munkáért és fejlődésért respect és persze Stoutlandnek is, aki ezt kihozza belőle.

Azért szabad jobban várni a szezont srácok 😉 😛 pénteken meccs és most van is niémi jelentősége talán.
dande
Várjuk is a 22-est. Nincs az már messze.
csipkelli
De optipista vagy 😊
több mint 2 éve
csipkelli 3 274
Mailata meg is nyerte a kezdő LT posztot. Nem semmi sztori az övé ahonnan indult, még mindig csak 23. Meglátjuk mennyire válik valóban be. De a már elvégzett munkáért és fejlődésért respect és persze Stoutlandnek is, aki ezt kihozza belőle.

Azért szabad jobban várni a szezont srácok 😉 😛 pénteken meccs és most van is niémi jelentősége talán.
dande
Várjuk is a 22-est. Nincs az már messze.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mailata meg is nyerte a kezdő LT posztot. Nem semmi sztori az övé ahonnan indult, még mindig csak 23. Meglátjuk mennyire válik valóban be. De a már elvégzett munkáért és fejlődésért respect és persze Stoutlandnek is, aki ezt kihozza belőle.

Azért szabad jobban várni a szezont srácok 😉 😛 pénteken meccs és most van is niémi jelentősége talán.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dillard megint sérült week to week, lassan kezd végképp a bust kategóriába kerülni, ha semmit nem tud mutatni idén.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 697 — Scream and scout


Egy jó szezonja volt igazán, az nekünk pont elég volt 😛
dande
A Chargersben is jó volt. 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....


Egy jó szezonja volt igazán, az nekünk pont elég volt 😛
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....


Darabra megvolnának minőségre meglátjuk 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
A támadóknak ma rossz napja volt, ellentétben a védelemmel.
dande
Finom megfogalmazás. Több szakíró is azt írta, hogy életében ilyen rossz támadó sort nem látott még edzésen. Egyelőre nem túl sok pozitívum jön Hurts játékáról. Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy legyünk most minél rosszabbak, hogy utána jó draft cetlik legyenek, és kezdődhessen végre valami új. Ne csak a szart tologassuk magunk előtt, mert a végén egy közepes csapat leszünk, aki se lefelé se felfelé nem lóg ki, de annál rosszabb szerintem nincs is egy major ligában.
Shawn84
Majd a meccseken, jön a varázslat, Höri is megmondta 😉 😛 Meg ez csak azért van mert a védelmünk már most zseniális, a többi csapat is megszenved majd ellene 😀
dande
Hú ezt ne. Ettől hányingerem lesz. Höritől is az van mikor ilyeneket mond.
Shawn84
Irónia 😉
dande
Értettem. Bár Hörié nem az. Ő tényleg elhiszi, hogy ez a gyerek szupersztár lesz. Jobb cuccot szed nálam, ez a helyzet! 😀

Szerkesztette: Shawn84
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
A támadóknak ma rossz napja volt, ellentétben a védelemmel.
dande
Finom megfogalmazás. Több szakíró is azt írta, hogy életében ilyen rossz támadó sort nem látott még edzésen. Egyelőre nem túl sok pozitívum jön Hurts játékáról. Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy legyünk most minél rosszabbak, hogy utána jó draft cetlik legyenek, és kezdődhessen végre valami új. Ne csak a szart tologassuk magunk előtt, mert a végén egy közepes csapat leszünk, aki se lefelé se felfelé nem lóg ki, de annál rosszabb szerintem nincs is egy major ligában.
Shawn84
Majd a meccseken, jön a varázslat, Höri is megmondta 😉 😛 Meg ez csak azért van mert a védelmünk már most zseniális, a többi csapat is megszenved majd ellene 😀
dande
Hú ezt ne. Ettől hányingerem lesz. Höritől is az van mikor ilyeneket mond.
Shawn84
Irónia 😉