NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért még próbálkozom 😛 😉

Így már egyértelmű kit miért is húztunk 😀

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 702
Hátha erre a tippre talân kicsit feléledtek (mert most úgy tűnik már a kijövő menetrend sem hoz lázba senkit...) , sztem 12-5 W-L 😛 (legalább lehülyéztek már az is életjelet mutatna 😉 😊 😀
dande
Iktriaditised van.

Kezded saját magadat is idézni, tweeteket ágyazgatsz, álmodozol, egy-egy vendégszurkoló sajnálatból hátbavereget, de ennyi...😃
Willie Parker
Ezért most szívem szerint azt mondanám a következő 20 évbe se nyerjetek SBt az alatt mi hármat és a csoportriválisaitok is legalább 1t.De mivel van néhány jó arc is köztetek ezért nem mondom 😉 😛 😀
dande
Szerintem nem is fogunk nyerni, hanem megyünk vissza a középszerűségbe, mint amikor a kilencvenes években elkezdtem követni a csapatot.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hátha erre a tippre talân kicsit feléledtek (mert most úgy tűnik már a kijövő menetrend sem hoz lázba senkit...) , sztem 12-5 W-L 😛 (legalább lehülyéztek már az is életjelet mutatna 😉 😊 😀
dande
Iktriaditised van.

Kezded saját magadat is idézni, tweeteket ágyazgatsz, álmodozol, egy-egy vendégszurkoló sajnálatból hátbavereget, de ennyi...😃
Willie Parker
Ezért most szívem szerint azt mondanám a következő 20 évbe se nyerjetek SBt az alatt mi hármat és a csoportriválisaitok is legalább 1t.De mivel van néhány jó arc is köztetek ezért nem mondom 😉 😛 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 702
Hátha erre a tippre talân kicsit feléledtek (mert most úgy tűnik már a kijövő menetrend sem hoz lázba senkit...) , sztem 12-5 W-L 😛 (legalább lehülyéztek már az is életjelet mutatna 😉 😊 😀
dande
Iktriaditised van.

Kezded saját magadat is idézni, tweeteket ágyazgatsz, álmodozol, egy-egy vendégszurkoló sajnálatból hátbavereget, de ennyi...😃
több mint 2 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Hátha erre a tippre talân kicsit feléledtek (mert most úgy tűnik már a kijövő menetrend sem hoz lázba senkit...) , sztem 12-5 W-L 😛 (legalább lehülyéztek már az is életjelet mutatna 😉 😊 😀
dande
Hát ezen ne múljon…😂😝😂😝
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hátha erre a tippre talân kicsit feléledtek (mert most úgy tűnik már a kijövő menetrend sem hoz lázba senkit...) , sztem 12-5 W-L 😛 (legalább lehülyéztek már az is életjelet mutatna 😉 😊 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Itt van más formában is mindjárt esélylatolgatással:

 pbs.twimg.com/media/E1O30BvX0AY_iKx?format=jpg&name=large
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó reggelt! Így fogunk (vagy inkább nem fogunk) éjszakázni...

Összesen 2 tuti itthoni közvetítéses meccset látok, meg talán a Broncos elleni van olyan idősàvba. 7 órás sávból szinte soha nem minket válsztanak.

Tehát streemelésre fel 😛

(esetleg Shwanka elintézheti, hogy a nyitó fordulóban a Falcons ellenit adják😉 , de ott is van sexybb párosítàs....)

Eagles' full 2021 regular-season schedule
 www.thescore.com/nfl/news/2171120
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Idén sem játszunk hálaadáskor...............azért ez bosszantó, rendszeresen kimaradunk ezekből, se HOF meccs ha erős érintettség van akkor se, se szezonnyitó, se London, se hálaadás stb stb....ha lesz SB egye fene 😛
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Falconssal kezdünk az első héten idegenbe, 7 órás kezdés. Ez azt is jelenti no London game.
dande
ez miért zárja ki a londoni meccset?
karmïgran
Mert arról volt szó előzetesen, velük lett volna londoni meccsünk, ha úgy alakul. Ezek szerint nem 😊
dande
ja azt nem hallottam 🙂 jól tudom, hogy a másik londoni résztvevő a Jags? AFC-ből nem a South csapatokat kapjuk idén?
karmïgran
Ott a Miami a győztes befutó. Szóval ha Hurts-Devonta varázslatot akarsz látni élőbe, muszáj messzebbre utazni 😛
több mint 2 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Falconssal kezdünk az első héten idegenbe, 7 órás kezdés. Ez azt is jelenti no London game.
dande
ez miért zárja ki a londoni meccset?
karmïgran
Mert arról volt szó előzetesen, velük lett volna londoni meccsünk, ha úgy alakul. Ezek szerint nem 😊
dande
ja azt nem hallottam 🙂 jól tudom, hogy a másik londoni résztvevő a Jags? AFC-ből nem a South csapatokat kapjuk idén?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Falconssal kezdünk az első héten idegenbe, 7 órás kezdés. Ez azt is jelenti no London game.
dande
ez miért zárja ki a londoni meccset?
karmïgran
Mert arról volt szó előzetesen, velük lett volna londoni meccsünk, ha úgy alakul. Ezek szerint nem 😊
több mint 2 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Falconssal kezdünk az első héten idegenbe, 7 órás kezdés. Ez azt is jelenti no London game.
dande
ez miért zárja ki a londoni meccset?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Falconssal kezdünk az első héten idegenbe, 7 órás kezdés. Ez azt is jelenti no London game.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Brandon Bair, a csapat korábbi DE-je megmentette egy férfi életét egy idahoi vonatbalesetnél:
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F0508%2Fr851515_1296x1296_1-1.jpg
Ex-NFL player saves man after fiery train crash
Former NFL defensive end Brandon Bair rushed to the aid of a man trapped in a flaming semitruck minutes after it had been struck by a train in Idaho on Thursday.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
What the Howie Roseman-Tom Donahoe awkwardness said about the #Eagles’ draft process.dande
Lehet, hogy azon bukott ki az öreg scout, hogy nem elég, hogy nem az ő kedvencét választotta Howie, de még a GIants fel is tradelt érte pont oda. Egész évben melóznak, járják az utakat, jegyzetelnek, tanulmányoznak, el tudom képzelni, hogy ez mennyire frusztráló lehet. 😊
peterk2005
Azon bukott ki, hogy a Lions elvitte előlük Alim McNeillt.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk aki Staleynek nem kell, az nem biztos, hogy nekünk szükséges 😛

Bajban vagyok mert Miles Sanders mellett Gainwille is jó húzásnak tűnik (már a neve is Gain jól hangzik 😛), de Boston Scottot is nagyon csípem, csupa szív játékos....szóval én inkább lemondanék KJ-ról meg JH-ról is. 😊

Videókat nézegetve, nekem ez nagyon jó draft classnak tűnik. Reméljük az edzői gárda nem szúrja el és végre kicsit egészségesebbek leszünk, mint szoktunk, és akkor ismét jó évek jöhetnek. Nyilván a Hurts fejlődésén sok múlik.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 054 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dickerson térde határozottan jónak tűnik. 😊
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Felszedtétek Kerryon Johnsont miután kiraktuk!
Szerintetek nálatok rostert foghat?
2.ik számú futóként esetleg?
Johnnyblaze
Érdekes fejlemény. Eleve az is , hogy kiraktátok. 😀
Biztos, hogy nagy harc lesz a keretbekerülésért a poszton. Mindenesetre én örülök az érkezésének. Elkelne egy power back a keretben.
Miles Sanders-Kerryon Johnson-Kenneth Gainwell elég ütős RB corpnak hangzik (Scott kárára?...meglátjuk).

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Felszedtétek Kerryon Johnsont miután kiraktuk!
Szerintetek nálatok rostert foghat?
2.ik számú futóként esetleg?

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 571 — Apu ökölbeszorított keze
Valahogy maris varom a szezont!

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miért nem jött hamarabb CB

Why the Eagles didn't draft a corner until the 4th round
 www.thescore.com/s/17798208

Speciel ezzel most lehet jól jártunk, egyre jobban tetszik a ZMcP pick 😊
dande
Akkor fényezzük tovább a draftot 😊

Player: Donald - Williams
Height 6'1" 6'3"
Weight 285 284
Bench 35 34
40-yard 4.68 4.63
Vertical 32" 38.5"
Broad jump 9'8" 10'1"
Short shuttle 4.39 4.33
Three-cone 7.11 6.96

3.körben steal
Janek
Pont ez a húzàs nem tetszett Donahoenak, szóval fényezzük 😛 😉
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 571 — Apu ökölbeszorított keze
Miért nem jött hamarabb CB

Why the Eagles didn't draft a corner until the 4th round
 www.thescore.com/s/17798208

Speciel ezzel most lehet jól jártunk, egyre jobban tetszik a ZMcP pick 😊
dande
Akkor fényezzük tovább a draftot 😊

Player: Donald - Williams
Height 6'1" 6'3"
Weight 285 284
Bench 35 34
40-yard 4.68 4.63
Vertical 32" 38.5"
Broad jump 9'8" 10'1"
Short shuttle 4.39 4.33
Three-cone 7.11 6.96

3.körben steal

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
What the Howie Roseman-Tom Donahoe awkwardness said about the #Eagles’ draft process.dande
Lehet, hogy azon bukott ki az öreg scout, hogy nem elég, hogy nem az ő kedvencét választotta Howie, de még a GIants fel is tradelt érte pont oda. Egész évben melóznak, járják az utakat, jegyzetelnek, tanulmányoznak, el tudom képzelni, hogy ez mennyire frusztráló lehet. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miért nem jött hamarabb CB

Why the Eagles didn't draft a corner until the 4th round
 www.thescore.com/s/17798208

Speciel ezzel most lehet jól jártunk, egyre jobban tetszik a ZMcP pick 😊