Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....




 www.bleedinggreennation.com/2021/4/29/22410865/devonta-smith-philadelphia-eagles-nfl-draft-2021-reactions-wide-receiver-first-round-result-alabama

😀 😛

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én megmondom őszintén Persons-t vártam, valahogy azt érzem, hogy ő nagyon jó lesz, nagyon sajnálom, hogy a Cowgirls-ben kötött ki. Ez viszont így is jó (remélem izmosodik a csöppség)
MirrMurr
Én legelső pillanattól Parsonst szerettem volna, de ahogy haladt az idő éreztem, hogy nem ő nyerte a kő papír ollót 😛 A Dallas visszaadta a kölcsönt, meglátjuk, Smith vagy Lamb tud e végül nagyobb karriert befutni. Ez nyilván függ a QB teljesítményektől is.
Ha jön mondjuk kicsiSamu vagy a ND LB akkor nem panaszkodhatunk szerintem.
több mint 2 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Én megmondom őszintén Persons-t vártam, valahogy azt érzem, hogy ő nagyon jó lesz, nagyon sajnálom, hogy a Cowgirls-ben kötött ki. Ez viszont így is jó (remélem izmosodik a csöppség)
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
No akkor kövessük nyomon!

Round 1, Pick No. 10: DeVonta Smith, WR, Alabama
Round 2, Pick No. 37 Landon Dickerson, OG/C, Alabama
Round 3, Pick No. 73 Milton Williams, DT, Louisiana Tech
Round 4, Pick No. 123 Zech McPherson, CB, Texas Tech
Round 5, Pick No. 150 Kenneth Gainwell, RB/WR, Memphis
Round 6, Pick No. 189 Marlon Tuipolotu, DT, USC
Round 6, Pick No. 191 Tarron Jackson, DE, Coastal Carolina
Round 6, Pick No. 224 JaCoby Stevens, S, LSU
Round 7, Pick No. 234 Patrick Johnson, DE, Tulane

Szerkesztette: Shawn84
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A Smith pick részemről teljesen redbnen lévőnek tűnik. Végül jól jött ki, hogy Howie letradelt 12-re, mert minden komoly jelöltünket kivitték a top 5-ben. Én cornert szerettem volna, ha Surtain nem megy ki 9-re, akkor tuti kivisszük mi 10-en. De aztán kellett jönni a Giants elé, mert ők 1/10-en is elkapót vittek volna. Azt sajnálom, hogy végül nem jöttünk be 1/32-re Karomoahért, de van még 10 cetlink, 2/6-on vagyunk, fel kell jönni és elvinni! Eddig tetszik!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
No akkor ki jöhet 2. nap? Posztra, Dl CB LB?

Szerintem Gannon kap majd vkit.
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
BPA. Need. Blue chip talent. Upside. Exciting. Happiness.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok Collins kár volt beírni 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Teljesen rendben van, reméljük rácáfol a méret kérdésekre.

Így valószínűleg nem lesz feltrade első körbe. Ha CBt húzzunk volna, lehet feljövünk WRt így nem. Ha csak Newsome vagy Sámuel esetleg Collins nem kell. De akkor holnap alhatunk 😛
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Megtört a jég, de nem bánom. Nem alakultak túl jól az előttünk lévő pickek, mert a balfékek nem húztak elég irányítót 😊 a cornerek is elmentek, így lényegében Smith maradt, ha nem falember vagy Qb. Szerencsére nem okoskodták túl valamilyen DL reach-csel.

Smith-t a mérete szerintem nem fogja gátolni a játékban, elég sok press-szel találkozott a SEC-ben és meg tudta oldani, nagyon fürge. Kicsi, de erőszakos, mint egy felmérgesített borz, blokkolni is hajlandó a mérete ellenére.
Inkább az egészségéért lehet aggódni, mint annak idején Desean Jacksonnál. Én azért nem túl gyakran küldeném sweep-ekre end-around -okra, shallow cross-okra, mert ott lehet nagyokat kapni még a mai NFL-ben is. Ezekre ott van Reagor.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amugy szerintem ma tobbet kapott volna Rózsi az 1/6-ert... de akkor nem latszott hogy 5 qb is kimehet az elejen
Janek
Jó, hát ennyire még neki sincs üveggömbje 😛
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Amugy szerintem ma tobbet kapott volna Rózsi az 1/6-ert... de akkor nem latszott hogy 5 qb is kimehet az elejen

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
1 QB for the Eagles in every round of 2021 NFL Draft
 www.thescore.com/s/17738675

😛
több mint 2 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
(...)
Szóval, aki cornert vagy elkapót szeretne, az lehet, hogy jobb ha a lefelé cserének szurkol.
(...)
BleedingGreen
Akkor a hagyományok megtörése vonalon jöhet egy Bama WR. 😀
Én már teljesen rezignáltan várom a mai éjszakát, szerintem nem fogok ébren maradni sem. Valszeg a "letrade + akárki" kombónak örülnék a legjobban, de az álom szcenárió az valahogy úgy nézne ki nekem, hogy elhozzuk lemozogva Farleyt és a 2. kör elején még elérhető Zaven Collins.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Hosszútávon az OL és a DE picknek is van értelme, csak megint egy olyan játékost húznánk, akinek valószínűleg jövőre kevés impact-ja lenne, hacsak nem pont ezeket a posztokat fogja sújtani a megszokott sérülés hullám.


több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Valahol az edge húzásnak is van értelme.Barnett és Sweat lejárós Graham már nem fiatal...csak egy kicsit korai lenne ott mert nincs igazán kiforrott top end idén.

én mondjuk ha már edge akkor Ojularit pickelném 😊

több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Nem akarom lelombozni a cornerre és elkapóra váró seregeket, de mióta Lurie a tulaj, a top 15-ben csak Qb vagy falember jött: 2 Qb, 2 OT, 4 DE, 3 DT.
A legmagasabban húzott játékos, aki top 15-ön kívül jött és nem ezeken a posztokon játszott, az is guard volt, Shawn Andrews 1/16 2004-ben, utána jön csak Maclin 1/19-en 2009-ben.

Az említett posztokon kívül Lurie ideje alatt az első körben még 4 WR-t, 3 OG-t, 1-1 DE-t és DT-t, 1 CB-t és 1 LB-t (Marcus Smith 😀) húztunk.

Szóval, aki cornert vagy elkapót szeretne, az lehet, hogy jobb ha a lefelé cserének szurkol.

Én ennek megfelelően készítem magam, így kevésbé lehet csalódni. Legfeljebb megtörjük a trendet mondjuk egy CB-vel, aztán lehet örülni. Új edzői stáb van, talán ez hat valamennyit a draftra is. Nem mintha elvi baj lenne a falba húzással az első körben, de idén kihagynám hacsak nem minden más célpont elmegy.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akko draft day 😊 A felmerülő lehetőségekből Paynek nagyon nem tudnék örülni, Surtainnek kevésbé, Smithnél valóban a méretek miatt vakarnàm a fejem, a többi jöhet 😛
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
szerintem lesz oline cb meg wr is draftolva

több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Felesleges draftolnunk idén. A csapat kész van és az új emberek csak megzavarnák a csapategységet.
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 851 — Chalk Dawk fan
Kevesebb, mint egy hét van a draftig, rettentő kíváncsi vagyok, mit sikerül kihozni belőle. Az első körben leginkább CB-t szeretném ha választanánk (Hornnak vagy Surtainnek is örülnék), ezen kívül szerintem WR vagy DE érkezhet, ezen kívül bármi történik nagyon komolyan meglepődnék. DE-t nagyon nem szeretnék, ahogy Parsonst sem, ha WR jönne, számomra a "meh" kategóriába esne, de nyilván az idő fogja ezeket a választásokat igazolni. Második körben WR/CB (az első pick függvényében) vagy támadófal húzást várok, de nem bánnék bármilyen hátracserét, vagy jövő évi pickgyűjtést sem. A hátsó körökben szerintem fog jönni QB, training camp / practice squad arcnak. Azért tavaly nagyjából sztem ugyanezeket lehetett elmondani, aztán jött Reagor majd Hurts, nehéz látni, hogy idén vajon hogyan menedzseli a FO a helyzetet.

Szerkesztette: mustaine

több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
A kő-papír-olló-ról olvasva gondoltam megnézem, hogy mindenki kedvenc Eagles szurkolója, EDP445 mit reagált. Sajnálattal láttam, hogy belekeveredett valami szarba.

Röviden: van egy Preador Proacher nevű "szervezet", akik magukat fiatal csajnak adják ki a neten. EDP elkezdett beszélgetni egy faszival, akit egy 13 éves kiscsajnak hitt, majd találkozott is volna vele, de a találkozó helyszínén két csávó várta kamerával. Ezt nevezem én botránynak nem Watson ügyét. 😀
balintbaba
150 kilónyi önjáró szerves trágya.
 www.youtube.com/watch?v=AdmXsJvUC4A&t=2266s&ab_channel=ChetGoldstein

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Insider says Eagles would trade up for 1 of 3 players
 www.thescore.com/s/17685300

Meglátjuk.
dande
én ebben nem hiszek.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Insider says Eagles would trade up for 1 of 3 players
 www.thescore.com/s/17685300

Meglátjuk.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
De oda meg vissza vannak attól, a kinti sajtó hogy tavaly nem Jeffersont húztuk meg ő is egyfolytában rájátszik erre...

Orruk alá kellene dörgölni az NFC döntőt meg a gyűrűt oszt mosolyoghatnak....

Térjünk vissza rá mondjuk 2 év múlva...

Szerkesztette: dande2