Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miért nem jött hamarabb CB

Why the Eagles didn't draft a corner until the 4th round
 www.thescore.com/s/17798208

Speciel ezzel most lehet jól jártunk, egyre jobban tetszik a ZMcP pick 😊
dande
Akkor fényezzük tovább a draftot 😊

Player: Donald - Williams
Height 6'1" 6'3"
Weight 285 284
Bench 35 34
40-yard 4.68 4.63
Vertical 32" 38.5"
Broad jump 9'8" 10'1"
Short shuttle 4.39 4.33
Three-cone 7.11 6.96

3.körben steal
Janek
Pont ez a húzàs nem tetszett Donahoenak, szóval fényezzük 😛 😉
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Miért nem jött hamarabb CB

Why the Eagles didn't draft a corner until the 4th round
 www.thescore.com/s/17798208

Speciel ezzel most lehet jól jártunk, egyre jobban tetszik a ZMcP pick 😊
dande
Akkor fényezzük tovább a draftot 😊

Player: Donald - Williams
Height 6'1" 6'3"
Weight 285 284
Bench 35 34
40-yard 4.68 4.63
Vertical 32" 38.5"
Broad jump 9'8" 10'1"
Short shuttle 4.39 4.33
Three-cone 7.11 6.96

3.körben steal

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
What the Howie Roseman-Tom Donahoe awkwardness said about the #Eagles’ draft process.dande
Lehet, hogy azon bukott ki az öreg scout, hogy nem elég, hogy nem az ő kedvencét választotta Howie, de még a GIants fel is tradelt érte pont oda. Egész évben melóznak, járják az utakat, jegyzetelnek, tanulmányoznak, el tudom képzelni, hogy ez mennyire frusztráló lehet. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miért nem jött hamarabb CB

Why the Eagles didn't draft a corner until the 4th round
 www.thescore.com/s/17798208

Speciel ezzel most lehet jól jártunk, egyre jobban tetszik a ZMcP pick 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ifjú reménységünk, angolul értőknek 😊

DeVonta Smith explains what he brings to the squad
 www.thescore.com/s/17790991
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ugye hogy Newman itt kötött ki, írtam eredménykövetőben, igaz 6. körbe 😛

Ez viszont nagyon fontos, reméljük így is van 😊

Howie Roseman on Zach Ertz still being in his prime; Doing what's best for the Eagles
 www.thescore.com/s/17783016
Szerk: jobban elolvasva ettől még mehet is 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Philadelphia Eagles undrafted free agents
Jhamon Ausbon, WR, Texas A&M
Trevon Grimes, WR, Florida
Jamie Newman, QB, Georgia
Jack Stoll, TE, Nebraska
Kayode Awosika, OL, Buffalo

Ez igen fasza névsor.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Gainwell fasza pick és teszik a DL és a S pick is. a CB jó is lehet. a többi meg bármi lehet

több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
McPhearson egy atletikusabb kiadású Mills lehet, amiből még kisülhet valami jó. Valószínűleg egy körrel később is kihúzhattuk volna, bár eléggé megoszlottak vele kapcsolatban a draft-tudósok. Pl. Jeremiah-nál sima top 100-as volt, a 85. helyen. Gondolom Glennon leokézta a választást, így bízzunk benne. Még akár reális esélye is lehet, hogy kezdő legyen, mert a vetélytársak nem éppen erősek. Egyelőre Maddox-ot és Craig James-t kellene leküzdenie, de még jöhet egy veterán versenytársnak.

Gainwell viszont akár egy körrel hamarabb is jöhetett volna, és ott sem lett volna korai. Kellett ő, mert Sanders sem az egészség szobra és rá is fér egy kis verseny. Gainwell jó elkapó, amivel mindjárt tud majd magának snapeket szerezni, főleg mivel ebben a műfajban tavaly visszaesett Sanders. Ráadásul futóként sem utolsó.

Tuipulotu-ért sokan lelkesednek, én ilyen mértékben nem osztom ezt. Eijah Qualls, Treyvon Hester jut róla eszembe, azaz olyan DT, aki felférhet a rosterre és adott esetben lesznek hasznos megmozdulásai, ami persze nem lenne rossz egy 6. köröstől, de komoly lehetőséget nem látok benne.

Tarron Jackson-ban is mindjárt Trent Cole-t látják néhányan, én nemigen. Kb. annyi közük van egymáshoz, hogy mindkettő fekete és alulméretezett DE prospect. Cole-nak az egyetlen baja az volt, hogy nem tudták mi lesz a posztja (4-3 DE, 3-4 OLB), de amúgy szuper-atletikus és robbanékony játékos volt, ami Jacksonról azért nem mondható el.

Jött még két hibrid védő a végén, remélhetőleg az edzőknek van elképzelésük, mint akarnak kezdeni velük. Gerry elment, jött JaCoby Stevens egy másik LB/Safety hibrid. Patrick Johnson valószínűleg linebacker lesz nálunk.


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem hoztunk QB-t a drafton, ezt hogy éljük túl 😛
dande
Jövőre van betervezve. Lesz 3 első körünk. 😉
Greengo
Reméljük azokat másra lőhetjük el 😛 Én még bízom Hurtsben 😊

Akkor jöhetnek az UDFA császárok és irány a szezon 😊
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Nem hoztunk QB-t a drafton, ezt hogy éljük túl 😛
dande
Jövőre van betervezve. Lesz 3 első körünk. 😉


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem hoztunk QB-t a drafton, ezt hogy éljük túl 😛
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak jött egy Saftey, akarom mondani LB 😛 jobb helyeken az ilyet első-második körben húzzák 😀

Jacoby Stevens LSU
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Zech McPherson CB - nem tudom. Nincs sok anyag róla. Remélem betanul azért.
Kenneth Gainwell RB - elsőre nem nagyon értettem ezt a picket, de pár videót megnézve elégedett vagyok . Ez a srác remek játékos. Keze jó,jól látja meg a réseket ,jók a testcselek, megvan a sebessége is.
Marlon Tuipolotu DT - ez a pick is tetszik. Nem sok van róla, de az elég. Brusztolós játékos addig megy ameddig a play is tart.
Tarron Jackson DE- itt azért bizonytalan vagyok. Videók alapján elmegy. Nem hiszem , hogy sok vizet zavarna, de még tanulhat.(6. körben vagyunk itt azért már nehéz kincset találni)
Jacoby Stevens S - ez a pick itt rendben van. Nagydarab safety. Coverben jó ahogy látom .Jó kis ball hawk a kör végén. Sztem special teamben lesz nagyobb szerepe rookie évében ,illetve safety blitzeknél is jól jöhet.Remélem beválik.
Patrick Johnson DE(EDGE) - az utolsó pickünk a harmadik napon. Elsőre többet látok benne mint Jacksonban.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertz miért ne maradna?
Greengo
Mert "állítólag" megromlott a kapcsolat közte és a szervezet között. LJ pl próbált a lelkére beszélni több kevesebb sikerrel. Nyilván ha itt marad, akkor mident megtesz, de nem biztos, hogy akarja.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ertz miért ne maradna?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az azért érdekelne, hogy a tavalyi és az idei draftból ki lesz igazi kezdő mert backup embereket nagyon jól tudunk húzni...

Olyan mint LB vagy safety amúgy nekünk nem kell?
Vagy elég az 5 RB ( ebből 1 irányítónak mondja magát)
Ertz no trade azt jelenti kivágjuk mert nem kell senkinek?
zsoeo
Ertz még jövő évi pickért is mehet, pláne arról volt szó a draft után lehet trade. Nyilván megnézik kinek mi jutott. Legjobb esetben marad, és jövőre mehet ahova szeretne. Szóval van még opció 😛
több mint 2 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Az azért érdekelne, hogy a tavalyi és az idei draftból ki lesz igazi kezdő mert backup embereket nagyon jól tudunk húzni...

Olyan mint LB vagy safety amúgy nekünk nem kell?
Vagy elég az 5 RB ( ebből 1 irányítónak mondja magát)
Ertz no trade azt jelenti kivágjuk mert nem kell senkinek?
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Arra van a szabadugynokpiac és a draft előtti x hónap. Ha a draft 3. Körében meg needre kell kezdot húzni, akkor mar amúgy sem erős a helyzet
Wyatt
Milyen FA? 😀 Az a gazdagoknak való.
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Milton tényleg nem 3. Körös tehetség. Inkább 2.

A legjobb picketek eddig
Wyatt
Sajnos nem feltétlen needre jött. Owusu-Koramoah lett volna a tökéletes telitalálat. Még van Jabril Cox, ha behúzzuk minden bajom megoldódik.
Shawn84
Ja hát igen, de azért egy drafton ritkán needre kell húzni, ő pedig akkora tehetség bőven van, hogy itt remek érték legyen, és itt még értenek is a poszthoz. LB van még bőven, meg ahhoz meg úgysem értenek, szal legyen már akkor valami elit 😊
Wyatt
Én szeretem ha needre jönnek játékosok.
Shawn84
Pláne akkor ha ordas lyukak vannak a keretben. 😀

Az ki volt aki méltatlankodott ott a war roomban?
dande
Tom Donahoe - Eagles játékos személyzetének vezető igazgatója
Greengo
2012-óta, és korábban 2szer is volt GM. Mondjuk, hogy ért hozzá. Látatlanban igazat adok neki 😀
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ne azért húzz ki valakit korábban, mert nincs oda embered és eddig csesztel rá. A drafton a legjobb játékosokat vidd el

több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Arra van a szabadugynokpiac és a draft előtti x hónap. Ha a draft 3. Körében meg needre kell kezdot húzni, akkor mar amúgy sem erős a helyzet
Wyatt
Szval ha draftig nem sikerül akkor már szarni bele? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Arra van a szabadugynokpiac és a draft előtti x hónap. Ha a draft 3. Körében meg needre kell kezdot húzni, akkor mar amúgy sem erős a helyzet

több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Milton tényleg nem 3. Körös tehetség. Inkább 2.

A legjobb picketek eddig
Wyatt
Sajnos nem feltétlen needre jött. Owusu-Koramoah lett volna a tökéletes telitalálat. Még van Jabril Cox, ha behúzzuk minden bajom megoldódik.
Shawn84
Ja hát igen, de azért egy drafton ritkán needre kell húzni, ő pedig akkora tehetség bőven van, hogy itt remek érték legyen, és itt még értenek is a poszthoz. LB van még bőven, meg ahhoz meg úgysem értenek, szal legyen már akkor valami elit 😊
Wyatt
Én szeretem ha needre jönnek játékosok.
Shawn84
Pláne akkor ha ordas lyukak vannak a keretben. 😀

Az ki volt aki méltatlankodott ott a war roomban?
dande
Tom Donahoe - Eagles játékos személyzetének vezető igazgatója


E-A-G-L-E-S EAGLES !