Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Nekem Horn es a masodikban letrade aztan wr es lb

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jövő héten ilyenkor már kicsit okosabbak leszünk talán. 😊

Parsonsról már lemondtam 😛

Az álom scenárióm továbbra is Horn és feltrde Batemanért, vagy WR és feltrade valamelyik védőért 😊 esetleg A Samuel ifjabbnak tudnék színtén örülni.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....


Reméljük az idei classból is lesz csatlakozó. Azért az jó, minden mellényúlás ellenére, még legalább 4 embert jó szívvel ide lehetne tenni. Van olyan csapat ahol összesen nincs ennyi.
több mint 3 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
A kő-papír-olló-ról olvasva gondoltam megnézem, hogy mindenki kedvenc Eagles szurkolója, EDP445 mit reagált. Sajnálattal láttam, hogy belekeveredett valami szarba.

Röviden: van egy Preador Proacher nevű "szervezet", akik magukat fiatal csajnak adják ki a neten. EDP elkezdett beszélgetni egy faszival, akit egy 13 éves kiscsajnak hitt, majd találkozott is volna vele, de a találkozó helyszínén két csávó várta kamerával. Ezt nevezem én botránynak nem Watson ügyét. 😀
balintbaba
Biztos kő-papír-ollózni akart a kiscsajjal
Willie Parker
Be akart menni a böribe, ahol majd jól kigyúrja magát, miután kijön ő lesz az Eagles kezdő LT-je. MASTERPLAN!

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 703
A kő-papír-olló-ról olvasva gondoltam megnézem, hogy mindenki kedvenc Eagles szurkolója, EDP445 mit reagált. Sajnálattal láttam, hogy belekeveredett valami szarba.

Röviden: van egy Preador Proacher nevű "szervezet", akik magukat fiatal csajnak adják ki a neten. EDP elkezdett beszélgetni egy faszival, akit egy 13 éves kiscsajnak hitt, majd találkozott is volna vele, de a találkozó helyszínén két csávó várta kamerával. Ezt nevezem én botránynak nem Watson ügyét. 😀
balintbaba
Biztos kő-papír-ollózni akart a kiscsajjal
több mint 3 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
és ha AVT -t húzzuk akkor egyből beugrik a tűzoltó neve ?
Janek
Köszi...megtisztelve érzem magam! 😀
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
és ha AVT -t húzzuk akkor egyből beugrik a tűzoltó neve ?

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Emléxem, Dexter McClusterre, mikor nála volt a labda, csodákat láttunk. Mikor viszont szerelték, nem elesett, elrepült néha. Hamar szétverték. Azért játszott sérülten, de egyre kevesebbet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Egy játékos van, akit nagyon nem szeretnék csapatba. Devonta Smith. Annyira undersized, hogy nagyon félek attól, hogy elnyomják a DB-k, bármennyire gyors is.
Mindezt úgy, hogy ha jól tudom még nincsenek meg a pontos mérések a medical combine-ról.
MirrMurr
Tegnap 166 fontot írtak neki, ami valóban ritka karcsú. Más kérdés, hogy nem is annyira a sebesség, mint a technika lehet a barátja
Wyatt
Össze fogják törni, szóval please don't do this Coach Sirianni
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy játékos van, akit nagyon nem szeretnék csapatba. Devonta Smith. Annyira undersized, hogy nagyon félek attól, hogy elnyomják a DB-k, bármennyire gyors is.
Mindezt úgy, hogy ha jól tudom még nincsenek meg a pontos mérések a medical combine-ról.
MirrMurr
Tegnap 166 fontot írtak neki, ami valóban ritka karcsú. Más kérdés, hogy nem is annyira a sebesség, mint a technika lehet a barátja

több mint 3 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Egy játékos van, akit nagyon nem szeretnék csapatba. Devonta Smith. Annyira undersized, hogy nagyon félek attól, hogy elnyomják a DB-k, bármennyire gyors is.
Mindezt úgy, hogy ha jól tudom még nincsenek meg a pontos mérések a medical combine-ról.

Szerkesztette: MirrMurr
több mint 3 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
A kő-papír-olló-ról olvasva gondoltam megnézem, hogy mindenki kedvenc Eagles szurkolója, EDP445 mit reagált. Sajnálattal láttam, hogy belekeveredett valami szarba.

Röviden: van egy Preador Proacher nevű "szervezet", akik magukat fiatal csajnak adják ki a neten. EDP elkezdett beszélgetni egy faszival, akit egy 13 éves kiscsajnak hitt, majd találkozott is volna vele, de a találkozó helyszínén két csávó várta kamerával. Ezt nevezem én botránynak nem Watson ügyét. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig ki is hívhatta volna egy szavalóversenyre.

iktriad
Jött volna a magyar bajnokságra, mint a normálisabbak, ott lett volna móka neki

több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Azért most már nem olyan elképzelhetetlen az LB draft nem látom miért ne húznánk azt is.
Janek
Évek óta elképzelhető csak nem húzunk ott.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Azért most már nem olyan elképzelhetetlen az LB draft nem látom miért ne húznánk azt is.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pedig ki is hívhatta volna egy szavalóversenyre.
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Tényleg fasza, bár én azt hittem, a szürke behajtani tilosnak van valami többletjelentése 😀
Wyatt
Van is. 😀 Azért írtam, hogy bejön.
Ám tényleg jó lett csak már lejárt téma. 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tényleg fasza, bár én azt hittem, a szürke behajtani tilosnak van valami többletjelentése 😀

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tökéletes!
több mint 3 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Elvileg most már láthatónak kellene lennie, illetve kicsit még alakítottam rajta:


Szerkesztette: pgabtb

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
😛

 www.bleedinggreennation.com/2021/4/21/22395839/jalen-hurts-howie-roseman-nick-sirianni-eagles-starting-quarterback-qb-joe-flacco-nfl-draft-2021
dande
Most miért nem vagyok ezen meglepődve? Legalább nem kell várni az első meccsig. 😀 Flacco time! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
😛

 www.bleedinggreennation.com/2021/4/21/22395839/jalen-hurts-howie-roseman-nick-sirianni-eagles-starting-quarterback-qb-joe-flacco-nfl-draft-2021
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ja igen, viccses, telefonon látszik, laptopon nem 😛
dande
Nekem sehol nem látszik.🥺

Draftra visszatérve, szerintem 5 irànyító kimegy ameddig mi húzunk, a 3 top wr-ből kimegy kettő + Pitts. Én most már sajnos csak WR-Ben tudok gondolkozni, CB-nek pedig bárki legyen az, nem örülnék.
balintbaba
Qb-ban én nem is gondolkodok idén. Szerintem Rózsi nem véletlenül spájzol be jövőre első körös pickekből( 3 is lehet) CB-WR várható LB-t nem húzunk az elején, de DL -OL húzás is jöhet simán. Szval mindegy is...a következő még nem az a szezon lesz ..........


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Remélem a 2.körben kihuzzuk Kelce utódját is. Jönnie kell WR,CB,Dline,S RB posztra is ember