Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Zech McPherson CB - nem tudom. Nincs sok anyag róla. Remélem betanul azért.
Kenneth Gainwell RB - elsőre nem nagyon értettem ezt a picket, de pár videót megnézve elégedett vagyok . Ez a srác remek játékos. Keze jó,jól látja meg a réseket ,jók a testcselek, megvan a sebessége is.
Marlon Tuipolotu DT - ez a pick is tetszik. Nem sok van róla, de az elég. Brusztolós játékos addig megy ameddig a play is tart.
Tarron Jackson DE- itt azért bizonytalan vagyok. Videók alapján elmegy. Nem hiszem , hogy sok vizet zavarna, de még tanulhat.(6. körben vagyunk itt azért már nehéz kincset találni)
Jacoby Stevens S - ez a pick itt rendben van. Nagydarab safety. Coverben jó ahogy látom .Jó kis ball hawk a kör végén. Sztem special teamben lesz nagyobb szerepe rookie évében ,illetve safety blitzeknél is jól jöhet.Remélem beválik.
Patrick Johnson DE(EDGE) - az utolsó pickünk a harmadik napon. Elsőre többet látok benne mint Jacksonban.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 579 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertz miért ne maradna?
Greengo
Mert "állítólag" megromlott a kapcsolat közte és a szervezet között. LJ pl próbált a lelkére beszélni több kevesebb sikerrel. Nyilván ha itt marad, akkor mident megtesz, de nem biztos, hogy akarja.

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Ertz miért ne maradna?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 579 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az azért érdekelne, hogy a tavalyi és az idei draftból ki lesz igazi kezdő mert backup embereket nagyon jól tudunk húzni...

Olyan mint LB vagy safety amúgy nekünk nem kell?
Vagy elég az 5 RB ( ebből 1 irányítónak mondja magát)
Ertz no trade azt jelenti kivágjuk mert nem kell senkinek?
zsoeo
Ertz még jövő évi pickért is mehet, pláne arról volt szó a draft után lehet trade. Nyilván megnézik kinek mi jutott. Legjobb esetben marad, és jövőre mehet ahova szeretne. Szóval van még opció 😛
több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Az azért érdekelne, hogy a tavalyi és az idei draftból ki lesz igazi kezdő mert backup embereket nagyon jól tudunk húzni...

Olyan mint LB vagy safety amúgy nekünk nem kell?
Vagy elég az 5 RB ( ebből 1 irányítónak mondja magát)
Ertz no trade azt jelenti kivágjuk mert nem kell senkinek?
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Arra van a szabadugynokpiac és a draft előtti x hónap. Ha a draft 3. Körében meg needre kell kezdot húzni, akkor mar amúgy sem erős a helyzet
Wyatt
Milyen FA? 😀 Az a gazdagoknak való.
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Milton tényleg nem 3. Körös tehetség. Inkább 2.

A legjobb picketek eddig
Wyatt
Sajnos nem feltétlen needre jött. Owusu-Koramoah lett volna a tökéletes telitalálat. Még van Jabril Cox, ha behúzzuk minden bajom megoldódik.
Shawn84
Ja hát igen, de azért egy drafton ritkán needre kell húzni, ő pedig akkora tehetség bőven van, hogy itt remek érték legyen, és itt még értenek is a poszthoz. LB van még bőven, meg ahhoz meg úgysem értenek, szal legyen már akkor valami elit 😊
Wyatt
Én szeretem ha needre jönnek játékosok.
Shawn84
Pláne akkor ha ordas lyukak vannak a keretben. 😀

Az ki volt aki méltatlankodott ott a war roomban?
dande
Tom Donahoe - Eagles játékos személyzetének vezető igazgatója
Greengo
2012-óta, és korábban 2szer is volt GM. Mondjuk, hogy ért hozzá. Látatlanban igazat adok neki 😀
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ne azért húzz ki valakit korábban, mert nincs oda embered és eddig csesztel rá. A drafton a legjobb játékosokat vidd el

több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Arra van a szabadugynokpiac és a draft előtti x hónap. Ha a draft 3. Körében meg needre kell kezdot húzni, akkor mar amúgy sem erős a helyzet
Wyatt
Szval ha draftig nem sikerül akkor már szarni bele? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Arra van a szabadugynokpiac és a draft előtti x hónap. Ha a draft 3. Körében meg needre kell kezdot húzni, akkor mar amúgy sem erős a helyzet

több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Milton tényleg nem 3. Körös tehetség. Inkább 2.

A legjobb picketek eddig
Wyatt
Sajnos nem feltétlen needre jött. Owusu-Koramoah lett volna a tökéletes telitalálat. Még van Jabril Cox, ha behúzzuk minden bajom megoldódik.
Shawn84
Ja hát igen, de azért egy drafton ritkán needre kell húzni, ő pedig akkora tehetség bőven van, hogy itt remek érték legyen, és itt még értenek is a poszthoz. LB van még bőven, meg ahhoz meg úgysem értenek, szal legyen már akkor valami elit 😊
Wyatt
Én szeretem ha needre jönnek játékosok.
Shawn84
Pláne akkor ha ordas lyukak vannak a keretben. 😀

Az ki volt aki méltatlankodott ott a war roomban?
dande
Tom Donahoe - Eagles játékos személyzetének vezető igazgatója


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Milton tényleg nem 3. Körös tehetség. Inkább 2.

A legjobb picketek eddig
Wyatt
Sajnos nem feltétlen needre jött. Owusu-Koramoah lett volna a tökéletes telitalálat. Még van Jabril Cox, ha behúzzuk minden bajom megoldódik.
Shawn84
Ja hát igen, de azért egy drafton ritkán needre kell húzni, ő pedig akkora tehetség bőven van, hogy itt remek érték legyen, és itt még értenek is a poszthoz. LB van még bőven, meg ahhoz meg úgysem értenek, szal legyen már akkor valami elit 😊
Wyatt
Én szeretem ha needre jönnek játékosok.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milton tényleg nem 3. Körös tehetség. Inkább 2.

A legjobb picketek eddig
Wyatt
Sajnos nem feltétlen needre jött. Owusu-Koramoah lett volna a tökéletes telitalálat. Még van Jabril Cox, ha behúzzuk minden bajom megoldódik.
Shawn84
Ja hát igen, de azért egy drafton ritkán needre kell húzni, ő pedig akkora tehetség bőven van, hogy itt remek érték legyen, és itt még értenek is a poszthoz. LB van még bőven, meg ahhoz meg úgysem értenek, szal legyen már akkor valami elit 😊

több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Milton tényleg nem 3. Körös tehetség. Inkább 2.

A legjobb picketek eddig
Wyatt
Sajnos nem feltétlen needre jött. Owusu-Koramoah lett volna a tökéletes telitalálat. Még van Jabril Cox, ha behúzzuk minden bajom megoldódik.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Milton tényleg nem 3. Körös tehetség. Inkább 2.

A legjobb picketek eddig

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Nem nagyon értem a Milton húzást. Van nagyobb need is LB is jöhetett volna ott

több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Igaz, ne panaszkodjunk, húzhattunk volna Qb-t is ...
Túl korán örültem, hogy az első körben kivitték Farley-t és Jaelan Phillips-t. Az ő sérüléseikkel biztosan rájuk repültünk volna, ha tovább csúsznak. Azért így is sikerült megtalálni a sérülés-kritériumoknak megfelelő embert. 😀

A tavalyi 2. nap egyébként rosszabb volt, de ez a léc rettentően alacsonyan van, ugye. Ha így fejlődik Howie, még néhány draft és akár egy B-s második napot össze tud majd hozni.

8 pickünk van ma, ebből 6 db a 6-7. körökben, Behúzhatunk 6 potenciális UDFA-t. Király.


több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 984 — Stromfeld Aurél fan
nem volt mindenki szuperheppi

 twitter.com/ByADiBona/status/1388315046372159492
karmïgran
Ez elég kemény. 😀 De ott legalább nem hitegetik magukat Rózsaemberen kívül, hogy minden rózsaszín. Dickersont kimondottan irígylem, és Milton Williams sem egy udfa kategória.
gyeek
De nem is 3. körös. Illetve Dickerson majd akkor irigyelendő ha egészséges marad Biadasz meg mondjuk nem. Ilyen erővel őt is behúzhattuk volna tavaly 😛

Az ki volt aki méltatlankodott ott a war roomban?
dande
Ha röhögni akartok, akkor nyugodtan végignézhetitek kiket draftolt a Cowboys FO 3. körben. A háromból kettő jóval nagyobb rícs mint a Williams pick, és nektek legalább csak 1 db pick maradt, a másikat bölcsen átadta Howie, hogy a Cowboys Chauncey Golstonra váltsa... -_-

Az az öreg biztos QB-t akart húzni. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 579 — Így remélem megfelelek nektek.....
nem volt mindenki szuperheppi

 twitter.com/ByADiBona/status/1388315046372159492
karmïgran
Ez elég kemény. 😀 De ott legalább nem hitegetik magukat Rózsaemberen kívül, hogy minden rózsaszín. Dickersont kimondottan irígylem, és Milton Williams sem egy udfa kategória.
gyeek
De nem is 3. körös. Illetve Dickerson majd akkor irigyelendő ha egészséges marad Biadasz meg mondjuk nem. Ilyen erővel őt is behúzhattuk volna tavaly 😛

Az ki volt aki méltatlankodott ott a war roomban?
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 984 — Stromfeld Aurél fan
nem volt mindenki szuperheppi

 twitter.com/ByADiBona/status/1388315046372159492
karmïgran
Ez elég kemény. 😀 De ott legalább nem hitegetik magukat Rózsaemberen kívül, hogy minden rózsaszín. Dickersont kimondottan irígylem, és Milton Williams sem egy udfa kategória.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Szokásos vicc kategória második nap. Első pickünk után ki is nyomtam a streamet mert tudtam, hogy a folytatás csak jobban felbaszna. Rózsi komolyan vállalhatatlan ezen a napon....elküldhetnénk már a ..........


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
 twitter.com/i/status/1376993640598372354

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
nem volt mindenki szuperheppi

 twitter.com/ByADiBona/status/1388315046372159492
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Hát nem feltétlenül ezeket a posztokat és embereket húztam volna. Roseman nemigen tud egy jó második napot összehozni. Nem tud elszakadni a sérült játékosok kiválasztásától magas második körös húzásokkal. Dickerson papíron egy igen jó választás, de mérföldes a sérüléseinek listája, mindkét ACL-je megsérült korábban + súlyosabb bokasérülések. Ha a sérülékenységét párosítjuk azzal, ami nálunk szokott történni sérülések frontján, akkor csak az ima marad.

Mindkét picket inkább a védelembe lőttem volna el, de most egyiket sem a DT posztra. Se egy corner, se egy linebacker vagy end. A kihúzottakat pedig megint nem vagy csak keveset láthatjuk a pályán.


több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 579 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lett ahogy lett. 😊 De az biztos az idei volt az utolsó, hogy 2. nap így fent maradok illetve egyáltalán az egésszel ennyit foglalkozok, úgyis a pályán derül ki minden. Max az első kör ami érdekes, aztán annyi.

Még mai nap, aztán jó várakozást szeptemberig 😛

Szerkesztette: dande2