NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Összedobtam egy Hurts fórumaláírást...

Ha valakinek tetszik használja nyugodtan 😊
Rataxes
Most csak én nem látom vagy ez direkt ilyen? Mondjuk nekem így is tetszik. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még sok sok ilyet!!! Köszi 😊 Csak célt ér az előbújásra/visszatérésre hívó szó 😉 😛?

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Összedobtam egy Hurts fórumaláírást...

Ha valakinek tetszik használja nyugodtan 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
 fb.watch/4_Svb1yelQ/
Mi lesz majd a hazai meccseken? 😀
Greengo
Hah én meg a cikket tettem be ami erre akar utalni 😛
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Can Howie Roseman survive another bad draft?
 www.thescore.com/s/17644018

Nyilván sok múlik az edzői gárdán is. De ha az idei drafról sem jön azonnali impact játékos, illetve az utóbbi 2-3 évből nem lép még fel ember Goedert és Sanders mellé (s ők nem fejlődnek tovább) akkor meleg lehet neki is a helyzet.
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
 fb.watch/4_Svb1yelQ/
Mi lesz majd a hazai meccseken? 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
5 primetime meccs már várható.

5 Eagles games that could be played in prime-time this season
 www.thescore.com/s/17596349

Lassan jöhetva draft. Meg ti is ide is visszatérhetnétek, ha már más topicikba "garázdálkodtok" 😛 😉

Azt gondoltam legalább a Howie DP Luries cikk elindít egy kis beszélgetést, de ha nem, hát nem 😉
dande
Itt vagyok nyugi. Visszatértem. Más topikban sem garázdálkodok nagyon, habár lehet be kellene ugranom a Koltsz topikba, megvigasztalni a balfékeket, amiért elvitték a szerencsétlen Wencet.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 568 — Apu ökölbeszorított keze
Jöhet Horn vagy Waddle(de ők jó eséllyel a csoportban kötnek ki)szóval letrade lesz 😊

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
5 primetime meccs már várható.

5 Eagles games that could be played in prime-time this season
 www.thescore.com/s/17596349

Lassan jöhetva draft. Meg ti is ide is visszatérhetnétek, ha már más topicikba "garázdálkodtok" 😛 😉

Azt gondoltam legalább a Howie DP Luries cikk elindít egy kis beszélgetést, de ha nem, hát nem 😉
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
No srácok ki lesz a bátor? Hurtsre 40 az 1hez, a tét, hogy MVP lesz 😛
dande
az elég alacsony .
Janek
Igaz nem írtam, ez most a QBk rangsorában jelenti ezt, nem az összes játékost tekintve, úgy meg aztán sokkal magasabb nem lehet 😊
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 568 — Apu ökölbeszorított keze
No srácok ki lesz a bátor? Hurtsre 40 az 1hez, a tét, hogy MVP lesz 😛
dande
az elég alacsony .

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
No srácok ki lesz a bátor? Hurtsre 40 az 1hez, a tét, hogy MVP lesz 😛
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Ez egy remek év lehet. Nagyon gyengék a csoportriválisok.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
The best late-round draft picks in Eagles history
 www.thescore.com/s/17562705.

Annyi kiegészítés, hogy nálam már az 5. kör is későbbinek számít a mai rendszerben. Így épp Trent Cole is beleférhetne 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
😛

Report: Eagles' brass 'ridiculed and criticized' Pederson's decision-making
 www.thescore.com/nfl/news/2152399

Amikor egy SB győzelem sem elég, hogy hibázhass 😊
dande
No most sikerült guglival "lefordítani"...biztos az Eaglesnek akarok drukkolni, ha valóban ilyen dolgok mennek? Bár nincs illúzióm, máshol se feltétlenül jobb a helyzet, illetve másként rossz 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
😛

Report: Eagles' brass 'ridiculed and criticized' Pederson's decision-making
 www.thescore.com/nfl/news/2152399

Amikor egy SB győzelem sem elég, hogy hibázhass 😊
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.si.com/nfl/eagles/.amp/news/lane-johnson-you-never-know-on-zach-ertz?__twitter_impression=true

LJ nagyon szeretné ha Ertz maradna. (én is 😊)
dande
Ahogy a cikkben is említik össz-vissz 4 milliót tudnánk spórolni rajta 2021-ben, ennyit pedig mindenképpen megérne a csapatnak. Szerintem sajnos tuti távozik, messze van még szeptember. Az érdekes az lenne, ha mégsem cserélnénk el, játszana-e nálunk még egy évet azt feltételezve, hogy a média szerint eléggé megromlott a viszony közte és az organizáció között. 🙄
balintbaba
Meglátjuk. Talán az új stâb tud olyan perspektívát mutatni, hogy marad. Esetleg Hurts is. Illetve az öregek, Cox, Kelce LJ és BG maradâsra bírhatják. A nagy pénzekről már lemaradt. Jól játszik és jövőre oda megy ahova akar.
dande
Robbie Gould 2019 tavaszán úgy el akart menni Friscoból, hogy már össze is pakolt, és az ügynökénél meg a sajtóban hisztizett, hogy a családjával akar élni. Aztán júliusban aláírt egy 4 éves hosszabbítást. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.si.com/nfl/eagles/.amp/news/lane-johnson-you-never-know-on-zach-ertz?__twitter_impression=true

LJ nagyon szeretné ha Ertz maradna. (én is 😊)
dande
Ahogy a cikkben is említik össz-vissz 4 milliót tudnánk spórolni rajta 2021-ben, ennyit pedig mindenképpen megérne a csapatnak. Szerintem sajnos tuti távozik, messze van még szeptember. Az érdekes az lenne, ha mégsem cserélnénk el, játszana-e nálunk még egy évet azt feltételezve, hogy a média szerint eléggé megromlott a viszony közte és az organizáció között. 🙄
balintbaba
Meglátjuk. Talán az új stâb tud olyan perspektívát mutatni, hogy marad. Esetleg Hurts is. Illetve az öregek, Cox, Kelce LJ és BG maradâsra bírhatják. A nagy pénzekről már lemaradt. Jól játszik és jövőre oda megy ahova akar.
több mint 3 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
 www.si.com/nfl/eagles/.amp/news/lane-johnson-you-never-know-on-zach-ertz?__twitter_impression=true

LJ nagyon szeretné ha Ertz maradna. (én is 😊)
dande
Ahogy a cikkben is említik össz-vissz 4 milliót tudnánk spórolni rajta 2021-ben, ennyit pedig mindenképpen megérne a csapatnak. Szerintem sajnos tuti távozik, messze van még szeptember. Az érdekes az lenne, ha mégsem cserélnénk el, játszana-e nálunk még egy évet azt feltételezve, hogy a média szerint eléggé megromlott a viszony közte és az organizáció között. 🙄

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.si.com/nfl/eagles/.amp/news/lane-johnson-you-never-know-on-zach-ertz?__twitter_impression=true

LJ nagyon szeretné ha Ertz maradna. (én is 😊)

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381





empty taxi
Wilsonnal nem jártatok rosszul... Sőt.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Howard az új Jordan Matthews 😛 Wilsonnak viszont nagyon örülök, hasonló steel fogás lehet mint Harris.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout





Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Boldog húsvéti sonka emésztést 😊



Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 568 — Apu ökölbeszorított keze
Jol latom hogy esetleg Kelce cseret akar a media?