Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Szakmázzunk kicsit. Szerintem jó évünk lesz. A csapat erősödött azzal, hogy most már nem rontja a levegőt egy motiválatlan és tehetségtelen KúBé, mint Wenc. Mellesleg szerintem Flekó még nyugdíjas korban is ezerszer jobb játékos, mint Wenc. Csak valahogy motiváltá kell tenni.
De figyelembe véve, hogy a csoport többi csapatai ugyanolyan híg fosok maradtak, így kis túlzással egy átlagos kerettel is van esély a csoportra.
Nálam a leggyengébb láncszem a seggnyaló, puhapöcsű új edzőnk.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 901 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Idén se bírtátok ki h ne a Cowboys húzzon később! 😄

Szerkesztette: steelwolf
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Elég gyorsan lezajlott, pont amiről a héten beszéltünk. Ha hinni lehet a híreknek, akkor ezek szerint Lawrencen túl Wilsont tartották olyannak, akiben van jövő és megéri felmenni érte (Fields-ért, Lance-ért én sem mentem volna feljebb).
Douglas-szel meg amúgy is jó a kapcsolat, gondolom megkérdezték, hogy mi várható a 2. pickkel. Levonták a logikus közvetkeztetést, hogy a 3. helyen ebből nem lesz Wilson, és a Jets vagy nem akarta elcserélni a No2-t vagy olyan ára volt, ami nem vállaltunk.
Így hátrább mentünk, mert ott még biztos bent lesz Kellen Mond 😉 Már ezzel sem tudnának meglepni igazán.

A viccet félretéve a top10-en kívül már a class közvetlen krémje általában kimegy, de azért lesz miből választani itt is, már ha itt maradunk. Roseman-ben benne van, hogy pár hellyel feljebb megy, ha kell valaki.


több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Lehet egy picivel is több kijöhetett volna ebből mint amit most kaptunk de én eleve úgy gondoltam jó lenne hátrébb menni. Gazdag idén az Oline felhozatal szerintem ott is tudunk egy igazán jó játékost húzni. Ha bejön Hurts akkor lesz 3 első kör fiatalítani köré a csapatot ha nem akkor lesz pick felmenni egy QB-ért

Szerkesztette: Janek

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 763
Egy évig biztos lehet nézni az RB gyereket aki QBnak hiszi magát...
Vicc, ezzel az év megy a kukába, nem hiszem el 😣
zsoeo
Ja hogy te azt gondoltad, hogy majd lesznek győzelmi esélyeink?
Shawn84
Én mindig azt gondolom ezért szurkolok a csapatnak 😉
Próbálok pozitív maradni tudod 😂 ezt a Hurts gyereket nem veszi be a gyomrom...
zsoeo
több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Egy évig biztos lehet nézni az RB gyereket aki QBnak hiszi magát...
Vicc, ezzel az év megy a kukába, nem hiszem el 😣
zsoeo
Ja hogy te azt gondoltad, hogy majd lesznek győzelmi esélyeink?
Shawn84
Én mindig azt gondolom ezért szurkolok a csapatnak 😉
Próbálok pozitív maradni tudod 😂 ezt a Hurts gyereket nem veszi be a gyomrom...
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Egy évig biztos lehet nézni az RB gyereket aki QBnak hiszi magát...
Vicc, ezzel az év megy a kukába, nem hiszem el 😣
zsoeo
Mintha ezt egy bizonyos Lamarra már mondták volna nem olyan rég 😛 😉
dande
Az is egy vicc. Egy labdázó majom
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy évig biztos lehet nézni az RB gyereket aki QBnak hiszi magát...
Vicc, ezzel az év megy a kukába, nem hiszem el 😣
zsoeo
Mintha ezt egy bizonyos Lamarra már mondták volna nem olyan rég 😛 😉
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Egy évig biztos lehet nézni az RB gyereket aki QBnak hiszi magát...
Vicc, ezzel az év megy a kukába, nem hiszem el 😣
zsoeo
Ja hogy te azt gondoltad, hogy majd lesznek győzelmi esélyeink?
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Shawn, persze lehet még kavarás, de nehéz innen elképzelni, hogy Wilsont meg tudjuk szerezni. Az első 3 tuti QB, ha aztán bentmarad, akkor esetleg. Ha csak nem más a célpont.
dande
Annak alapjan, amit irtak, az Eagles azert nem is ment ra az 1/3-ra, mert fix, hogy a Jets viszi Wilsont. Velhetoen ezert is ment bele a cserebe, es inkabb szedett plusz pickeket.
Stez
Legyen úgy, az a baj akár a Boys akár a Giants is behúzhatja Micaht bár nekik az OLt sem árt erősíteni. Az biztos, ha maradunk a helyünkön, és ő bent lesz és bent hagyjuk, enyhe kifejezés, hogy morcos leszek 😛
dande
Mert akkor mi van, ha elviszik ot? Semmi.

több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Egy évig biztos lehet nézni az RB gyereket aki QBnak hiszi magát...
Vicc, ezzel az év megy a kukába, nem hiszem el 😣
több mint 3 éve
PeppyRapier New York Giants 86
Shawn, persze lehet még kavarás, de nehéz innen elképzelni, hogy Wilsont meg tudjuk szerezni. Az első 3 tuti QB, ha aztán bentmarad, akkor esetleg. Ha csak nem más a célpont.
dande
Annak alapjan, amit irtak, az Eagles azert nem is ment ra az 1/3-ra, mert fix, hogy a Jets viszi Wilsont. Velhetoen ezert is ment bele a cserebe, es inkabb szedett plusz pickeket.
Stez
Legyen úgy, az a baj akár a Boys akár a Giants is behúzhatja Micaht bár nekik az OLt sem árt erősíteni. Az biztos, ha maradunk a helyünkön, és ő bent lesz és bent hagyjuk, enyhe kifejezés, hogy morcos leszek 😛
dande
Meglepne ha az általunk legendásan lesajnált LB posztra pont most húznánk első körben valakit amikor végre van ott egy értelmes kezdő Blake Martinez személyében. Ráadásul az OL-re is ráférne az erősítés ahogy mondtad (én ide várom Slater-t), és minőségi EDGE sem nagyon van a csapatban, bár ehhez meg jó lenne le cserélnünk.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja igen, és akkor még Ertzrt el se passzoltuk. (nem mintha szeretném)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shawn, persze lehet még kavarás, de nehéz innen elképzelni, hogy Wilsont meg tudjuk szerezni. Az első 3 tuti QB, ha aztán bentmarad, akkor esetleg. Ha csak nem más a célpont.
dande
Annak alapjan, amit irtak, az Eagles azert nem is ment ra az 1/3-ra, mert fix, hogy a Jets viszi Wilsont. Velhetoen ezert is ment bele a cserebe, es inkabb szedett plusz pickeket.
Stez
Legyen úgy, az a baj akár a Boys akár a Giants is behúzhatja Micaht bár nekik az OLt sem árt erősíteni. Az biztos, ha maradunk a helyünkön, és ő bent lesz és bent hagyjuk, enyhe kifejezés, hogy morcos leszek 😛
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Shawn, persze lehet még kavarás, de nehéz innen elképzelni, hogy Wilsont meg tudjuk szerezni. Az első 3 tuti QB, ha aztán bentmarad, akkor esetleg. Ha csak nem más a célpont.
dande
Annak alapjan, amit irtak, az Eagles azert nem is ment ra az 1/3-ra, mert fix, hogy a Jets viszi Wilsont. Velhetoen ezert is ment bele a cserebe, es inkabb szedett plusz pickeket.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shawn, persze lehet még kavarás, de nehéz innen elképzelni, hogy Wilsont meg tudjuk szerezni. Az első 3 tuti QB, ha aztán bentmarad, akkor esetleg. Ha csak nem más a célpont.

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkor megvan a kezdő irányító 😊

Kell a pick is, jó ez. Mondjuk elég olcsón számolta Roseman, de mindegy. Lesz pick jövőre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Közbe felhomályosítottak 😛 nekem tetszik, ezek szerint bízunk Hurtsben. Remélem Parsons lehet ebből 😊
dande
Szerintem meg nem
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közbe felhomályosítottak 😛 nekem tetszik, ezek szerint bízunk Hurtsben. Remélem Parsons lehet ebből 😊
több mint 3 éve
csipkelli 3 311
Ez most nekem magas?? ?
dande
Lehet 3 db 1. körünk lesz jövőre. Jó az.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez most nekem magas?? ?
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 901 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mindig is Eagles szurkoló volt 😄

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak fordítva ne legyen 😛
dande
Akkor jó draft picketek lehet jövőre. Is.

Kaye ma nagyon elemében van.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Együtt dolgoznak = Jalen dobál, Joe nézi az oldalvonal mellől.

iktriad
Csak fordítva ne legyen 😛
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 181 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Együtt dolgoznak = Jalen dobál, Joe nézi az oldalvonal mellől.