Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mclaurin Samuel Fitpatrick Prescott Lamb Golladay stb a csoportban. Úgy érzem végre el kellene némi minőségi játék a back7nbe 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Kellett egy safety, aki tud mélységben játszani McLeod mellett. A Colts védelemből kiindulva 2-high-safety felállások lesznek, a Schwartz-nál megszokott single high, cover-3 alapú coverage-dzsel szemben. Ezért sem merülhetett fel szerintem, hogy Mills maradjon, mert ő inkább a LOS környékén tudott jól játszani.

Kicsit féltem, hogy a friss kapcsolat miatt elsősorban Hooker fog jönni. Nem mintha rossz játékos lenne, de elég súlyos sérülései voltak, már megcsinálta az ACL-MCL-achilles mesterhármast. McLeodnak tavaly szakadt az ACL-je. Elég kevés esély lett volna, hogy ez a két játékos megússza egyben a következő szezont, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy a sérülésekkel mennyire szokott szerencsénk lenni.

Kellene még kukázni linebackert ebbe a védelembe, vagy majd a drafton. Gerrytől és Rileytől ugyan megszabadultunk, de a Singleton-Edwards-Bradley hármas elég vérszegény.
BleedingGreen
letrade és első körben LB

több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Kellett egy safety, aki tud mélységben játszani McLeod mellett. A Colts védelemből kiindulva 2-high-safety felállások lesznek, a Schwartz-nál megszokott single high, cover-3 alapú coverage-dzsel szemben. Ezért sem merülhetett fel szerintem, hogy Mills maradjon, mert ő inkább a LOS környékén tudott jól játszani.

Kicsit féltem, hogy a friss kapcsolat miatt elsősorban Hooker fog jönni. Nem mintha rossz játékos lenne, de elég súlyos sérülései voltak, már megcsinálta az ACL-MCL-achilles mesterhármast. McLeodnak tavaly szakadt az ACL-je. Elég kevés esély lett volna, hogy ez a két játékos megússza egyben a következő szezont, főleg, ha figyelembe vesszük, hogy a sérülésekkel mennyire szokott szerencsénk lenni.

Kellene még kukázni linebackert ebbe a védelembe, vagy majd a drafton. Gerrytől és Rileytől ugyan megszabadultunk, de a Singleton-Edwards-Bradley hármas elég vérszegény.


több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Anthony Harris to join Eagles on 1-year, $5M deal
 www.thescore.com/nfl/news/2137403

Végre vmi 😊
dande
Szerintem az egész FA piac egyik legjobb deal-je. Bár ugye ront rajta, hogy csak egy év.
Bazzani
A mostani kereteink között ennyire volt lehetőség, ez is nagy dolog. Újra Gannon kezei között dolgozhat. Ha újra életre kel, akkor jövőre igyekszünk megtartani, ha nem, akkor könnyen elengedhetjük.
dande
Comp.pick akkor is jöhet érte.
Szóval mindenkinek jo ha jól játszik.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Anthony Harris to join Eagles on 1-year, $5M deal
 www.thescore.com/nfl/news/2137403

Végre vmi 😊
dande
Szerintem az egész FA piac egyik legjobb deal-je. Bár ugye ront rajta, hogy csak egy év.
Bazzani
A mostani kereteink között ennyire volt lehetőség, ez is nagy dolog. Újra Gannon kezei között dolgozhat. Ha újra életre kel, akkor jövőre igyekszünk megtartani, ha nem, akkor könnyen elengedhetjük.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Anthony Harris to join Eagles on 1-year, $5M deal
 www.thescore.com/nfl/news/2137403

Végre vmi 😊
dande
Szerintem az egész FA piac egyik legjobb deal-je. Bár ugye ront rajta, hogy csak egy év.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Anthony Harris to join Eagles on 1-year, $5M deal
 www.thescore.com/nfl/news/2137403

Végre vmi 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag visszaigazoljátok Ridgeway-t. Tetszik, olcsó és jó kis rotációs playa Coxék mögé. (Plusz szurkolok is neki 😊 Colts UDFA-ként kezdte, és lenyomott nálunk is 2 idényt rotációban, jó emlékeket hagyva..)
peterk2005
Így van és egy másik saftey is Andrew Adams személyében. Ahogy várható volt ezek ilyen kis igazolások. Még Mariotat rebesgetik. Na annak nagyon nagyon tudnék örülni, csak némi pénzt is kellene teremteni hozzá mondjuk az Ertz cserével (akinél azért titkon még mindig reménykeddek hátha maradna, de valószínűleg nem fog.. .. 😕)
dande
Mariotának még élő szerződése van egyelőre. 6 millió alatt nem fog aláírni, és kb 1 évre. Szerintem ha őt, vagy bármilyen veterán QB-t igazolunk, akkor 1/6-ra nem draftolunk irányítót.
Shawn84
Igen csak csak abban bízok, hogy kivágják esetleg. Messze neki örülnék a legjobban a veteránok közül. Ha már TyrodTt Brisettet vagy épp Trubit megúsztuk, akiktől tartottam, hogy itt kötnek ki. Ha ő jönne, valóban nem húznánk QBt a drafton szerintem se.
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Állítólag visszaigazoljátok Ridgeway-t. Tetszik, olcsó és jó kis rotációs playa Coxék mögé. (Plusz szurkolok is neki 😊 Colts UDFA-ként kezdte, és lenyomott nálunk is 2 idényt rotációban, jó emlékeket hagyva..)
peterk2005
Így van és egy másik saftey is Andrew Adams személyében. Ahogy várható volt ezek ilyen kis igazolások. Még Mariotat rebesgetik. Na annak nagyon nagyon tudnék örülni, csak némi pénzt is kellene teremteni hozzá mondjuk az Ertz cserével (akinél azért titkon még mindig reménykeddek hátha maradna, de valószínűleg nem fog.. .. 😕)
dande
Mariotának még élő szerződése van egyelőre. 6 millió alatt nem fog aláírni, és kb 1 évre. Szerintem ha őt, vagy bármilyen veterán QB-t igazolunk, akkor 1/6-ra nem draftolunk irányítót.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag visszaigazoljátok Ridgeway-t. Tetszik, olcsó és jó kis rotációs playa Coxék mögé. (Plusz szurkolok is neki 😊 Colts UDFA-ként kezdte, és lenyomott nálunk is 2 idényt rotációban, jó emlékeket hagyva..)
peterk2005
Így van és egy másik saftey is Andrew Adams személyében. Ahogy várható volt ezek ilyen kis igazolások. Még Mariotat rebesgetik. Na annak nagyon nagyon tudnék örülni, csak némi pénzt is kellene teremteni hozzá mondjuk az Ertz cserével (akinél azért titkon még mindig reménykeddek hátha maradna, de valószínűleg nem fog.. .. 😕)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Állítólag visszaigazoljátok Ridgeway-t. Tetszik, olcsó és jó kis rotációs playa Coxék mögé. (Plusz szurkolok is neki 😊 Colts UDFA-ként kezdte, és lenyomott nálunk is 2 idényt rotációban, jó emlékeket hagyva..)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megy a kavarás rendesen Ertz körül is. Kíváncsi vagyok mi lesz a vége...

Rózsi nagyon sunyinak tűnik megint...

Sirianni pedig továbbra sem lesz a nyilatkozatok királya, remélhetőleg a csapatra, játékosokra nagyobb hatással lesz és több tartalommal, mint, ami most látszik....
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....


Az első érkező, külsős fecske, csàmpióncsíp 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306


Tessék, mindenkit kinyírunk 😛
dande
Mindig öröm látni, amikor egy NFL-futónál több futott yarddal zárok egy idényt 😊)

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
BÚÉK! 😊

több mint 3 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia


Tessék, mindenkit kinyírunk 😛
dande
szórjuk a pénzt, mint a pecc
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....


Tessék, mindenkit kinyírunk 😛
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles FA kitekintő :

Greengo
Nem most kell megnyerni az idényt 😛 Jelen pillanatban van 11 pickünk, abból minimum 12 játékis beválik és a másik felét a csapatnak a jövő évi draftból oldjuk meg és évekre kész is vagyunk. Sima liba 😛

Yikes:

Wentz új száma megegyezik Hurts szàmával. Trollmód beindult 😀
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 599 — Eagles fan
Eagles FA kitekintő :


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Dee amúgy várom az örömujjongást pezsgőt, hogy sapka alatt vagyunk meg Rózsi megint milyen zseni 😉 😛 😀 (irony mielőtt 😊)
dande
Ott vagyunk már hivatalosan is.

Egyébként kétszínű bagázs az egész média, jelenleg a Bucs (mindenkit meg tudunk tartani az SB csapatból), a Saints (még 40 millióval a cap fölött is franchise tagelünk meg igazolunk) és a Bills (hosszabbítások + közepes kiegészítő emberek updgrade-nek) a három cap-sztár. Howie mindhármat megcsinálta, mégis ő az antikrisztus.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dee amúgy várom az örömujjongást pezsgőt, hogy sapka alatt vagyunk meg Rózsi megint milyen zseni 😉 😛 😀 (irony mielőtt 😊)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szép jó reggelt 😊!

Elvileg Ertz ma a Coltsnál fog kikötni. A tweetet erről a Colts topicbam találjáok 😊
dande
Őőő, szerintem elnézted a nevet....
Hulkeinstein
Ööö esküszöm Ertz volt odaírva még a képe is ott volt, direkt 3x megnéztem 😀 😀 nem tudom lehet e tweetet átírni 😛

De lehet, hogy elnéztem akkor sorry 😛 😉
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Szép jó reggelt 😊!

Elvileg Ertz ma a Coltsnál fog kikötni. A tweetet erről a Colts topicbam találjáok 😊
dande
Őőő, szerintem elnézted a nevet....
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szép jó reggelt 😊!

Elvileg Ertz ma a Coltsnál fog kikötni. A tweetet erről a Colts topicbam találjáok 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit átmegyek Iktiradba 😛 aztán befejeztem 😀



S akkor még ott az Ertz trade és Barnett szerződésével is variálhatunk. Szóval a cap túlértékelt 😛 😉