Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Shawn, persze lehet még kavarás, de nehéz innen elképzelni, hogy Wilsont meg tudjuk szerezni. Az első 3 tuti QB, ha aztán bentmarad, akkor esetleg. Ha csak nem más a célpont.
dande
Annak alapjan, amit irtak, az Eagles azert nem is ment ra az 1/3-ra, mert fix, hogy a Jets viszi Wilsont. Velhetoen ezert is ment bele a cserebe, es inkabb szedett plusz pickeket.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shawn, persze lehet még kavarás, de nehéz innen elképzelni, hogy Wilsont meg tudjuk szerezni. Az első 3 tuti QB, ha aztán bentmarad, akkor esetleg. Ha csak nem más a célpont.

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkor megvan a kezdő irányító 😊

Kell a pick is, jó ez. Mondjuk elég olcsón számolta Roseman, de mindegy. Lesz pick jövőre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Közbe felhomályosítottak 😛 nekem tetszik, ezek szerint bízunk Hurtsben. Remélem Parsons lehet ebből 😊
dande
Szerintem meg nem
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közbe felhomályosítottak 😛 nekem tetszik, ezek szerint bízunk Hurtsben. Remélem Parsons lehet ebből 😊
több mint 3 éve
csipkelli 3 339
Ez most nekem magas?? ?
dande
Lehet 3 db 1. körünk lesz jövőre. Jó az.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez most nekem magas?? ?
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 918 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mindig is Eagles szurkoló volt 😄

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak fordítva ne legyen 😛
dande
Akkor jó draft picketek lehet jövőre. Is.

Kaye ma nagyon elemében van.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Együtt dolgoznak = Jalen dobál, Joe nézi az oldalvonal mellől.

iktriad
Csak fordítva ne legyen 😛
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Együtt dolgoznak = Jalen dobál, Joe nézi az oldalvonal mellől.
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Bámulatos hol tart már a tudomány! 😀

Szerintem ez önmagában még nem jelent sokat a Qb helyzetre nézve. 5 éve márciusban simán leszerződtettük Chase Danielt 21 milliós szerződéssel, 12 millió garantálttal, úgy, hogy Bradford is a rosteren volt. Aztán kevesebb mint két hónappal ezután szemrebbenés nélkül felcseréltünk 1/2-re Wentz-ért.
Örüljünk, hogy nem lőttek ki Rosemanék még több pénzt egy használhatatlan Qb-re. Daniel anno egy év alatt így is 7 milliót elvitt, miután Foles érkezése után elküldtük a saját kérésére. Pedig még az előszezon meccseken lefelé lógott ki ...
BleedingGreen
Pontosan, ennek önmagában semmi hatása a QB draftra. Legalábbis nem kéne hogy legyen, de a 3.5 gari után kezdek félni hogy vakon Hurtsben keresik a jövőt és meg sem fogják komolyan fontolni a QB draftot, még ha a board adja is önmagát. De vákuumban Flacco érkezésének semmi hatással nem kéne lennie a draftra.

Pont a Chase Daniel-példa után érthetetlen hogy nem tanul a csapat. Gyakorlatilag minden drága backup QB igazolásunk tragédia lett az utóbbi időben (Hurts Wentz kapcsán, Sudfeld szállóige lett, Daniel meg szépen megkopasztott minket), konkrétan a legolcsóbb Foles vált be és valszeg emiatt gondolják fent hogy ez bizony nagyon fontos. Remek modell egy évszázados outlierre stratégiát építeni ugye 😀
Hulkeinstein
Nem irigylem a döntéshozókat, mert nem egyszerű a helyzet.

Elvileg az kellene, hogy alap legyen, hogy ha van valakiben látják a lehetőséget, azt megszerezzük ebből a pozícióból. Ahhoz, hogy a top4 Qb-ből ezt a Qb-t biztosan elvihessük, fel kellene menni 1/2-re, ahogy 2016-ban is. Az ára sem lenne sokkal kevesebb, mint amikor 1/8-ról mentünk fel. Ráadásul akkor még mákunk volt a szezon előtt, hogy Bradfordot első körért rá tudtuk sózni a Vikings-ra, így egy első kör visszahullott az ölünkbe.

Sajnos a csapat helyzete is más, mint 2016-ban (rosszabb). Akkor a szűk mag volt kb. Peters, Kelce, Johnson, Cox, Graham, Jenkins, esetleg még Ertz. Ezek mind jó korban lévő és a posztjukon a legjobbak közé tartozó játékosok voltak akkor (talán Ertz csak ezután vált azzá), és lehetett alapozni arra, hogy még éveken át alkotni fogják a csapat gerincét, így nagy árért fel lehetett menni a hiányzó Qb-ért.

Na, ehhez képest, most 2021 van, és a gerinc még mindig ugyanez. Csak kiesett Peters és Jenkins, a többiek pedig 5 évvel idősebbek, elhasználtabbak és sérültebbek lettek. Szerintem senki fiatalabb és olcsóbb nem lépett előre az ő szintjükre az elmúlt 5 évben. Így óriási szükségünk van fiatal, jó és olcsó játékosokra, hogy újjáépítsük a csapat magját. Csak ígéretek vannak, de nem az említettek szintén vannak még (Mailata, Sanders a legkönnyebben cserélhető poszton, Sweat, Hargrave ha hozná amit tud).
Szóval így megértem, ha esetleg dilemma van azon, hogy feláldozzanak-e értékes draftjogokat, miközben a csapat más részeit is meg kell újítani a következő években.

Sajnos benne van, hogy a teljes következő szezon Hurts kísérleti év lesz.
BleedingGreen
Az a baj, hogy ez egy ördögi kör. Ha folyamatosan needeket hajkurászunk, akkor mindig ugyanott fogunk kikötni - hány tucat példa van erre a ligában?

Erre a QB döntésre még a FB csoportba raktam be egy egyszerű grafikont, ami jól levezeti hogy mennyire mindentől független döntésnek kéne ennek lennie, de minden jel arra mutat, hogy nem lesz az.

Ha vákuumban Hurtsben elit potenciált látnak, akkor köré kell építeni. Ezzel nem lenne semmi bajom, de nehéz elhinni hogy bármi erre utaló jelet láthatott bárki.

Ellenben ha nem, és van olyan elérhető QB a drafton, akiben többet látnak, akkor ki kell húzni. Ha van ilyen, de Hurts miatt passzoljuk mert más poziban nagyobb a need, akkor egy 10 éves negatív spirál fog elindulni, aminek nagyon csúnya vége is lehet.

Egy elit QB mindent megold az NFL-ben - lásd Mahomes. Rögtön vonzó célpont lennénk mindenkinek.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én továbbra sem bânom ha Hurtst kipróbàljuk rendesen. Hátha be tud mutatni egy Lamar vagy Allen fejlődést. A meglévő pickekből próbáljuk csak a többi poszton építeni a csapatot.

Tudom, kissé korai, de az nem lehet egyébként, hogy scoutok segítségével előre néznek, adott esetben milyen QB prsopectek jöhetnek a következő 1-2 évben, és ez alapján is döntenek?

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Bámulatos hol tart már a tudomány! 😀

Szerintem ez önmagában még nem jelent sokat a Qb helyzetre nézve. 5 éve márciusban simán leszerződtettük Chase Danielt 21 milliós szerződéssel, 12 millió garantálttal, úgy, hogy Bradford is a rosteren volt. Aztán kevesebb mint két hónappal ezután szemrebbenés nélkül felcseréltünk 1/2-re Wentz-ért.
Örüljünk, hogy nem lőttek ki Rosemanék még több pénzt egy használhatatlan Qb-re. Daniel anno egy év alatt így is 7 milliót elvitt, miután Foles érkezése után elküldtük a saját kérésére. Pedig még az előszezon meccseken lefelé lógott ki ...
BleedingGreen
Pontosan, ennek önmagában semmi hatása a QB draftra. Legalábbis nem kéne hogy legyen, de a 3.5 gari után kezdek félni hogy vakon Hurtsben keresik a jövőt és meg sem fogják komolyan fontolni a QB draftot, még ha a board adja is önmagát. De vákuumban Flacco érkezésének semmi hatással nem kéne lennie a draftra.

Pont a Chase Daniel-példa után érthetetlen hogy nem tanul a csapat. Gyakorlatilag minden drága backup QB igazolásunk tragédia lett az utóbbi időben (Hurts Wentz kapcsán, Sudfeld szállóige lett, Daniel meg szépen megkopasztott minket), konkrétan a legolcsóbb Foles vált be és valszeg emiatt gondolják fent hogy ez bizony nagyon fontos. Remek modell egy évszázados outlierre stratégiát építeni ugye 😀
Hulkeinstein
Nem irigylem a döntéshozókat, mert nem egyszerű a helyzet.

Elvileg az kellene, hogy alap legyen, hogy ha van valakiben látják a lehetőséget, azt megszerezzük ebből a pozícióból. Ahhoz, hogy a top4 Qb-ből ezt a Qb-t biztosan elvihessük, fel kellene menni 1/2-re, ahogy 2016-ban is. Az ára sem lenne sokkal kevesebb, mint amikor 1/8-ról mentünk fel. Ráadásul akkor még mákunk volt a szezon előtt, hogy Bradfordot első körért rá tudtuk sózni a Vikings-ra, így egy első kör visszahullott az ölünkbe.

Sajnos a csapat helyzete is más, mint 2016-ban (rosszabb). Akkor a szűk mag volt kb. Peters, Kelce, Johnson, Cox, Graham, Jenkins, esetleg még Ertz. Ezek mind jó korban lévő és a posztjukon a legjobbak közé tartozó játékosok voltak akkor (talán Ertz csak ezután vált azzá), és lehetett alapozni arra, hogy még éveken át alkotni fogják a csapat gerincét, így nagy árért fel lehetett menni a hiányzó Qb-ért.

Na, ehhez képest, most 2021 van, és a gerinc még mindig ugyanez. Csak kiesett Peters és Jenkins, a többiek pedig 5 évvel idősebbek, elhasználtabbak és sérültebbek lettek. Szerintem senki fiatalabb és olcsóbb nem lépett előre az ő szintjükre az elmúlt 5 évben. Így óriási szükségünk van fiatal, jó és olcsó játékosokra, hogy újjáépítsük a csapat magját. Csak ígéretek vannak, de nem az említettek szintén vannak még (Mailata, Sanders a legkönnyebben cserélhető poszton, Sweat, Hargrave ha hozná amit tud).
Szóval így megértem, ha esetleg dilemma van azon, hogy feláldozzanak-e értékes draftjogokat, miközben a csapat más részeit is meg kell újítani a következő években.

Sajnos benne van, hogy a teljes következő szezon Hurts kísérleti év lesz.


több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Bámulatos hol tart már a tudomány! 😀

Szerintem ez önmagában még nem jelent sokat a Qb helyzetre nézve. 5 éve márciusban simán leszerződtettük Chase Danielt 21 milliós szerződéssel, 12 millió garantálttal, úgy, hogy Bradford is a rosteren volt. Aztán kevesebb mint két hónappal ezután szemrebbenés nélkül felcseréltünk 1/2-re Wentz-ért.
Örüljünk, hogy nem lőttek ki Rosemanék még több pénzt egy használhatatlan Qb-re. Daniel anno egy év alatt így is 7 milliót elvitt, miután Foles érkezése után elküldtük a saját kérésére. Pedig még az előszezon meccseken lefelé lógott ki ...
BleedingGreen
Pontosan, ennek önmagában semmi hatása a QB draftra. Legalábbis nem kéne hogy legyen, de a 3.5 gari után kezdek félni hogy vakon Hurtsben keresik a jövőt és meg sem fogják komolyan fontolni a QB draftot, még ha a board adja is önmagát. De vákuumban Flacco érkezésének semmi hatással nem kéne lennie a draftra.

Pont a Chase Daniel-példa után érthetetlen hogy nem tanul a csapat. Gyakorlatilag minden drága backup QB igazolásunk tragédia lett az utóbbi időben (Hurts Wentz kapcsán, Sudfeld szállóige lett, Daniel meg szépen megkopasztott minket), konkrétan a legolcsóbb Foles vált be és valszeg emiatt gondolják fent hogy ez bizony nagyon fontos. Remek modell egy évszázados outlierre stratégiát építeni ugye 😀
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Bámulatos hol tart már a tudomány! 😀

Szerintem ez önmagában még nem jelent sokat a Qb helyzetre nézve. 5 éve márciusban simán leszerződtettük Chase Danielt 21 milliós szerződéssel, 12 millió garantálttal, úgy, hogy Bradford is a rosteren volt. Aztán kevesebb mint két hónappal ezután szemrebbenés nélkül felcseréltünk 1/2-re Wentz-ért.
Örüljünk, hogy nem lőttek ki Rosemanék még több pénzt egy használhatatlan Qb-re. Daniel anno egy év alatt így is 7 milliót elvitt, miután Foles érkezése után elküldtük a saját kérésére. Pedig még az előszezon meccseken lefelé lógott ki ...


több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még az is jobb lett volna ha adunk egy 5. vagy 6. kört Mariotáért, hátha felépítette volna újra magát 😕
több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Ez minek ide??

Eddig is utáltam, semmilyen szinten nem való ide, de most megyünk a Sanchez, Bradford, Kolb érába vissza?
Nem volt egy szimpatikus olcsóbban?
Már kezdtem örülni hogy nem jön ide senki és majd a draftrol jön egy QB..
Ilyen magas helyen vártam hogy húzzunk QB-t, de ebből nem lesz semmi...

pedig akkor talán tálaltunk volna egy Franchise QB-t...
Így marad a fakezű aki beég jövőre és utána megint lehet qb-ra költeni inget gatyát úgy hogy az a class esetleg gyengébb lesz...
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Én csipazom Flaccot és kellett egy veterán qb. Sztem jó move. 👏
mustaine
A szerződését láttad? 3.5 millióért jó move, amikor tavaly másfelet keresett és a napokban Trubisky és Mariota is kevesebbért írt alá?

Semmi bajom Flaccoval, sőt meglepődtem volna, ha nem ő jön miután mindenki mást elvittek. Tapasztalt, helyi srác és a baltimore-i FO kontingens jól ismeri (Weidl, Cunningham, stb.) Már el is könyveltem, hogy kap egy túlfizetett 1.5 + 5-6 milliós contractot, de oké, azt a plusz pár százezer effective cap space-t megéri.

Na de 3.5 millió??? Mire? Ennyiért Manning is eljött volna tanítani. Ha meg be kell állnia, akkor meg mindenkinek jobb, ha izgalmak nélkül érjük el az 1/1-et.

Ha van év amikor az égvilàgon semmi értelme nincs öreg backup QB-nak ennyit fizetni. az az idei transition year.

Én Roseman egyik legnagyobb támogatója vagyok, de ez nagyon komoly szirénákat szólaltat meg a fejemben - gyakorlatilag sültbolond a vezetőség amikor a backup QB posztra kerül a sor, nincs mit szépíteni ezen.

Nincs itt semmi terv - se rövid, se pedig hosszútávú. Az egyetlen magyarázat erre a lépésre az, hogy az FO szerint Hurts annyira elit, hogy megéri 3.5 milliót fizetni a gyakorlati tanárának. Ha tényleg ez a helyzet, akkor 2023-ig nem ajánlom a csapatnak való szurkolást senkinek, mert túl sok szép pillanat nem lesz.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 3 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Én csipazom Flaccot és kellett egy veterán qb. Sztem jó move. 👏

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
De miért?????? ???

Remélem nem lesz alkakma Flakonnak semmitt alkotni náluk, legfeljebb a vizesflakont fogni...
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511


Megy a kapányolás AdJ felé, hogy inkább minket válasszon ne a Giantst 😛
dande
A pénz nyert, és ezzel együtt a Giants!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....



Léci neee ő volt még akitől nagyon fáztam, hog idekerül 😛
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....


Megy a kapányolás AdJ felé, hogy inkább minket válasszon ne a Giantst 😛
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Mclaurin Samuel Fitpatrick Prescott Lamb Golloday stb a csoportban. Úgy érzem végre el kellene némi minőségi játék a back7nbe 😛
dande
ha padon az ellen O nem szerezhet sok yardot 😊