Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sok insider szerint békés FA-piacot tervezünk, maximum egy veterán LB érkezése várható, de az elsődleges prioritás a saját értékeink megtartása lesz.
Én tippre mondom azt, hogy Mathis és Landri is marad, jön egy veterán LB (de nem elit, és nem is Hawthorne), meg egy S.Deny
Ruudra gondoltál?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Cordy Glenn is your man.empty taxi
Nem biztos az. Lehet az Osemele is akár. De pl Adams tud mindegyiket, és nem is rosszul. Szerintem amúgy Guard fog jönni nem Tackle. Todd barátot hagyni kell a helyén.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Cordy Glenn is your man.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ajj, napi legszarabb hír megjött. Állítólag Mathis tolt egy ilyen nyilatkozatot pár perce: I'll test the marker. It's the only way to know what I'm worth. Elfogjuk bukni.... shit

Akkor RT vagy OG need is vanDeny
Megvan az első körösünk.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ajj, napi legszarabb hír megjött. Állítólag Mathis tolt egy ilyen nyilatkozatot pár perce: I'll test the marker. It's the only way to know what I'm worth. Elfogjuk bukni.... shit

Akkor RT vagy OG need is van
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mindenkit csak Mathis érdekli, az utolsó hetekben állat Landri nem?
És ha már Landri, ott van Landry is, ő LaRon, a Redskins S. Állítólag rámegyünk, kéne egy fizikális, üss oda safety.
Mindenki ismeri, de élete 2 pillanata:


Meg gondolom a kigyűrt testes képét is látta minden ember.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sok insider szerint békés FA-piacot tervezünk, maximum egy veterán LB érkezése várható, de az elsődleges prioritás a saját értékeink megtartása lesz.
Én tippre mondom azt, hogy Mathis és Landri is marad, jön egy veterán LB (de nem elit, és nem is Hawthorne), meg egy S.Deny
Nekem békésen megfelel Tulok vagy Lofton 😛 meg mondjuk Kutyuli vagy vmelyik lb a draftról aztán készüljünk az idényre Még Mathis maradjon azt jó napot. Nagyon várom már hogy kb36órával több legyen. PM meg ha lehet maradjon csak az AFC ben van itt elég minket boldogító QB
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sok insider szerint békés FA-piacot tervezünk, maximum egy veterán LB érkezése várható, de az elsődleges prioritás a saját értékeink megtartása lesz.
Én tippre mondom azt, hogy Mathis és Landri is marad, jön egy veterán LB (de nem elit, és nem is Hawthorne), meg egy S.Deny
Ezzel is simán ki lehet egyezni, csak azért nem mindegy az a veterán LB. Kezdő szintű LB kéne mindenképpen. Most ezen nem spórolhatunk. Legalább 3 kezdőként is használható LB kell az idei offseasonban. Ezen most sok múlhat.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sok insider szerint békés FA-piacot tervezünk, maximum egy veterán LB érkezése várható, de az elsődleges prioritás a saját értékeink megtartása lesz.
Én tippre mondom azt, hogy Mathis és Landri is marad, jön egy veterán LB (de nem elit, és nem is Hawthorne), meg egy S.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Egyébként mondok most egy merészet: Jövő ilyenkor Chaneyről úgy fogunk beszélgetni, hogy vajon rostert megéri-e majd.

Drafton CB meg ne jöjjön, ott van egy rakás fiatal, slotnak meg Hanson nagyon jó.Deny
Igazából én már most úgy vagyok vele, hogy ha jól tudunk erősíteni LB sorban akkor mindenképpen csak csere. Jövőre azért nem hiszem, hogy a roster kérdés lenne nála, de a kezdő pozícióba nem biztos, hogy szóba kerül a neve.

CB meg tényleg ne jöjjön. Hansonnak ott a helye. Másra nem is nagyon jó.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyébként mondok most egy merészet: Jövő ilyenkor Chaneyről úgy fogunk beszélgetni, hogy vajon rostert megéri-e majd.

Drafton CB meg ne jöjjön, ott van egy rakás fiatal, slotnak meg Hanson nagyon jó.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igazából, ha nem lesz rutinos FA LB, akit akarunk és aláírna, akkor Asantet felesleges elpasszolni. Persze, jövőre nehezebb lesz, de ár alatt sok értelme nincs. Nagy a fizu, ha jövőre kibasszuk, akkor jönne bünti, de mivel szerződése végén van, beleférhet.
Meg ha jön is LB, Asante akkor is maradhat, ha kibaszuk söpredéket millióikkal.Deny
Legyünk optimisták. Jöjjön LB.Shawn84
Támogatom!
Reálisan nézve a 3 top cornerünk nem tud annyit hozzátenni, mint amennyit fizetünk értük. Egyik se megfelelő slotba, ez idén sztem kiderült. Sokkal jobb lehetne a csapat, ha 1 corner menne (ez a realitásokat nézve Asante lenne), az ő pénzéből jönne egy kezdő LB, plusz draftról hoznánk egy jó kis slot cornert mondjuk a 2. körben Boykint.
Idén azért láttuk, hogy nem kamatozik a pályán a 3 corner, mert mindegyik szélső CB. Az Lb poszt meg nagyon lyukas,sokkal stabilabb lehetne a védelem egy jó LB-vel mint Asantéval. Plusz azért van egy Curtis Marshunk is, aki idén már simán bekerülhet a rotációba.
Ettől függetlenül a söpredék millióitól meg kell szabadulni, és szépen átcsoportosítani a jövőre lejáró szerződésekre. Nagyon félnék tőle, hogy 3 ilyen játékos legyen az FA küszöbén. Maclint szerintem idén viszonylag jó áron lehetne magunkhoz láncolni, DRC-re is látok esélyt ha megkapja a szélső kezdő corner posztot. Shady a legneccesebb, mert tényleg emberfeletti amit nyújt, a hasonló játékosok fizetése nagyon nagy, mégis látjuk hogy egy RB nem franchise player igazán, hamar kopnak és megoldható a pótlásuk. Ettől függetlenül hajrá Shady, vhogy hosszabbítsunk vele, mert érdemes rá.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Igazából, ha nem lesz rutinos FA LB, akit akarunk és aláírna, akkor Asantet felesleges elpasszolni. Persze, jövőre nehezebb lesz, de ár alatt sok értelme nincs. Nagy a fizu, ha jövőre kibasszuk, akkor jönne bünti, de mivel szerződése végén van, beleférhet.
Meg ha jön is LB, Asante akkor is maradhat, ha kibaszuk söpredéket millióikkal.Deny
Legyünk optimisták. Jöjjön LB.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Igazából, ha nem lesz rutinos FA LB, akit akarunk és aláírna, akkor Asantet felesleges elpasszolni. Persze, jövőre nehezebb lesz, de ár alatt sok értelme nincs. Nagy a fizu, ha jövőre kibasszuk, akkor jönne bünti, de mivel szerződése végén van, beleférhet.
Meg ha jön is LB, Asante akkor is maradhat, ha kibaszuk söpredéket millióikkal.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Eagles: $9.6 million under. cap space hivatalosJanek
Ebben remélem már benne van a tag is, de benne kell hogy legyen, mert eddig 18 körüli összegről volt szó. Elég egyértelmű, hogy kell az Asante trade, az +7 milla, ami fölé úgyse megyünk 1 LB-ért se, thát marad a 10 körüli cap szám. Ebbe kell beleférnie Mathisnak és a rookieknak. Pár milliót azért még lehet nyerni pl Justice-on, Tapp-en, J. Jacksonon. Ezek meglépésével +3-4 milla hozható. Viszont jövőre sok a DRC-Maclin-Shady hármas lejáró szerződése, minél hamarabb el kellene intézni az ő ügyüket. Talán DRC-nek van a legkisebb esélye, mert bizonyítania kellene, de elég rosszul járhatunk ha kivárjuk hogy idén kezdőként mit mutat, mert akkor simán kérhet nagy CB fizetést....cooltiszo
HA nagyon akarunk új játékosokat hozni akkor olyan 20 milla körüli helyet mindenképpen kell csinálni. Jövőre érdekes lesz a Maclin, Shady eset, de azon aggódjunk majd 1 év múlva. Mindenesetre ha Shady megint ilyen jó szezont futna akkor az évi 9 milla az simán járni fog neki reálisan is.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Eagles: $9.6 million under. cap space hivatalosJanek
Ebben remélem már benne van a tag is, de benne kell hogy legyen, mert eddig 18 körüli összegről volt szó. Elég egyértelmű, hogy kell az Asante trade, az +7 milla, ami fölé úgyse megyünk 1 LB-ért se, thát marad a 10 körüli cap szám. Ebbe kell beleférnie Mathisnak és a rookieknak. Pár milliót azért még lehet nyerni pl Justice-on, Tapp-en, J. Jacksonon. Ezek meglépésével +3-4 milla hozható. Viszont jövőre sok a DRC-Maclin-Shady hármas lejáró szerződése, minél hamarabb el kellene intézni az ő ügyüket. Talán DRC-nek van a legkisebb esélye, mert bizonyítania kellene, de elég rosszul járhatunk ha kivárjuk hogy idén kezdőként mit mutat, mert akkor simán kérhet nagy CB fizetést....
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Eagles: $9.6 million under. cap space hivatalos

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Én azt mondom ,hogy a29 éves Vincyben lehet több jó év van mint djax-ben... neki elég egy két nagy hit és máris lassabb lesz... és akkor minden előnye elszállt .
A trend a fizikális elkapók felé mutat ő meg épp nem az.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem írta még alá , tehát egyelőre jogunkban áll visszavonni a tag-et. 😊


Azért érdekes lenne egy esetleges Vincent Jackson elhozatal FA-ből és tag visszavonás. Őszintén szólva nem állítanám hogy rosszul járnánk. Öregebb WR, de 29 évesen még bőven van a tankban. És egy új dimenziót adna a csapatnak, a fiatalság se veszne el, hiszen Maclin azért még marad, plusz nem hiszem hogy Desean 30on felül is eredményes lehet, ha elkezd kopni a sebessége, vagy összeszed még pár agyrázkódást.

Ettől függetlenül szerintem nem lesz itt trükközés vele, se trade, se tag visszavonás.

Vissza a realitásokhoz: sok ez a 9,5 milla, de úgy tűnik belefér. Asante trade-et várok, így nem lesz gond a cappel elvileg, bele kell hogy férjen Mathis is, plusz egy jó kis FA LB. Nyáron viszont remélem sürgősen hosszabbítunk Shadyvel, idénre ki kellene tölteni vele a cap-et, ezzel csökkentve a jövő évekre jutó arányt. Sőt, sürgetném a Maclin és DRC hosszabbítást is, egyikükkel se kellene eljátszani a tag-et. DRC és Maclin is jóval olcsóbban lennének hosszabbíthatók, mint év végén valószínűleg, nem a legjobb szezonon vannak túl, de idén mégis sokat várok tőlük.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ez így hülyeség Greengo.
Maclin éppen rosszkor jött, azokban az években kezdett elborulni a rookie fizuk.
De nem az a lényeg. Ha adsz egy szerződést, akkor nem azt mérleged, hogy az elmúlt 4 évért kapjon 3 millióval többet, mint kéne.
Sokszor leírtam, értem a taget, és elfogadom, de ez rengeteg pénz. Persze, nem éri meg elengedni, mert nem tudnánk valójában biztosan jobb emberrel pótolni és rá nagyon épül az O# itt. De egyszerűen lehet bármilyen az ügynöke, már alá kellett volna íratni.Deny
A lényeg pont a megtartáson van. Ebből látszik, hogy a klub mindenképp megszeretné tartani őt (azért ez a mostanában kiszivárgó hírekből is kiderül). DeSean és ügynöke meg is lovagolta ezt a helyzetet, hogy a lehető legnagyobbat szakítsák ezen a dolgon ami persze megkérdőjelezhető, de ahogy Asante mondaná ez csak egy biznisz. 😊 Sztem a háttérben azért van olyan megegyezés, hogy aláír Jackson vmi kisebb és hosszabb távú szerződést, de ennek ez az ára.(9,46M) Szval a csapat inkább kifizet mondjuk plusz 3 milliót, de itt tartja azt a WR-t akire ahogy te is fogalmaztad "rá nagyon épül az O# itt".

szerk: szval akkor fogd fel úgy, hogy a plusz 3 milla elmegy az itt tartásra és azokért az emlékekért ami nem csak a klub hanem az NFL történelemkönyvébe is bekerült. :cool:

+itt nyer értelmet az FA tag kifejezés. Ahogy a kinti sajtó is fogalmaz a csapat FA taggel honorálja....stb.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ez így hülyeség Greengo.
Maclin éppen rosszkor jött, azokban az években kezdett elborulni a rookie fizuk.
De nem az a lényeg. Ha adsz egy szerződést, akkor nem azt mérleged, hogy az elmúlt 4 évért kapjon 3 millióval többet, mint kéne.
Sokszor leírtam, értem a taget, és elfogadom, de ez rengeteg pénz. Persze, nem éri meg elengedni, mert nem tudnánk valójában biztosan jobb emberrel pótolni és rá nagyon épül az O# itt. De egyszerűen lehet bármilyen az ügynöke, már alá kellett volna íratni.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
9.46 millió dollár a WR tag idénre. Hát az kurva sok, annyit nem ér....Deny
Hehe...

Szval....ennyit tényleg nem érne meg, de most másról is szó van.
DeSean felé ez a gesztus egyfajta kompenzáció is egyben az itt eltöltött 4 évért. Amikor megkapta a taget nem csak az elmúlt évet , hanem az eltelt 4 esztendőt mérlegelték(azaz mondhatjuk, hogy eddig bagóért volt nálunk,annál meg egy kicsit többet tett le az asztalra..)...és ha így nézzük akkor igenis megéri ezt a pénzt ha a továbbiakban meg lehet vele egyezni egy hosszabb távú előnyösebb szerződéssel.
De, hogy érthetőbb legyek itt egy kis összehasonlítás számokkal:
Jeremy Maclin 5 évre írt alá 12,75M dollárért( http://eaglescap.com/Players/JeremyMaclin.html ), DeSean a négy év alatt 3,058M( http://eaglescap.com/Players/DeSeanJackson.html ) keresett. Vehetjük úgy , hogy az ötödik év a nagy kifizetés a maga 9,46M dollárjával. Szval én azt gondolom , hogy ha a klubbnak megéri 5 évre Maclint szerződtetni 12,75 milláért akkor "egy" DeSean is megér ennyit (12,518 M).


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
9.46 millió dollár a WR tag idénre. Hát az kurva sok, annyit nem ér....Deny
Kell egy Trade.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Most már talán mindegy.Annyiért jobb lett volna talán Vincy

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
9.46 millió dollár a WR tag idénre. Hát az kurva sok, annyit nem ér....