Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Manning cut... irány Philly? 😉 persze csak viccelek, nem kell Ő ide!
De azért remélem nem a Skins viszi el... :Srobby3
Majd a Miami. Lesz elit elkapója is. Vagy ha nagyon SB-t akar nyerni akkor Jets.
több mint 12 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Manning cut... irány Philly? 😉 persze csak viccelek, nem kell Ő ide!
De azért remélem nem a Skins viszi el... :Srobby3
Nagyon is kellene ide!!!
Két irányítós játékmóddal meglepnénk az NFL világát... 😀
több mint 12 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Manning cut... irány Philly? 😉 persze csak viccelek, nem kell Ő ide!
De azért remélem nem a Skins viszi el... :S
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Idén az O line nem nehéz dolog mind draft mind FA szempontból... de persze ne kelljen kezdő játékost szerezni ...

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Elsődleges szempont Mathis megtartása.
Biztos hosszútávú szerződést szeretne amit mi 30+-os játékosoknak nem sűrűn adunk, de ha olyan szerződést kínálunk fel, hogy 3 évig szinte biztos nem fogjuk cut-olni akkor sztem (és persze ekkor kapná a pénz nagy részét) mind2 fél happy lenne.

Ha nem tudnánk megtartani, akkor megint indulhatna a variálás az offseason-ban meg a TC-ben a támadófalunkkal:
- vagy Herremans megy vissza G-nek és akkor Justice-Dunlap párharc a kezdő RT posztért (beugróként idén sztem mind2en nagyon jók voltak) Emlékszem amikor 1 meccs erejéig kezdő volt Justice a médiában arról is szó volt h lehet össze kéne állni egy Peters-Mathis-Kelce-Herremans-Justice falnak, de azért Watkins első körben való behúzása miatt erre nem volt reális esély. Csak ezzel az a baj, hogy azért úgy nekimenni a szezonnak, hogy elég bizonytalan vagy a vakoldali tackle-öddel kapcsolatban nem mondható jó dolognak.
- vagy Herremans marad RT-nek és akkor kell szerezni vmi kezdő szintű guard-ot, mert házon belül nem hiszem h ezt meg tudjuk oldani. De ebben az esetben meg nagy baromság elengedni Mathis-t.
Szal a lényeg h a legjobb, legésszerűbb döntés ha megtartjuk Mathis-t mert akkor a kezdő támadófallal semmi gondunk nincsen, a FO pedig tud okoskodni, spórolgatni a csereembereket illetően.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Másodikra, ha bent van, jöhet Hightower is.Deny
Őt is bírom de nem tudom illene e a csapatba a játéka. Nagyon 3-4-ben játszott.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Másodikra, ha bent van, jöhet Hightower is.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Mielőtt minden oké, gyorsan egyetlen dolog? Ha nincs Mathis, kit raksz LG-ba vagy RT-be?Deny
Én OL-be is draftolnék mindenképpen. Soha nem lehet elég erős kereted ha a falakat nézzük. Most is csak a kezdőcsapat tűnik jónak. Mögöttük nem nagyon van depth.Shawn84
Mindenképpen kell draft, de ha nincs Mathis, akkor nem elég egy RT és késői G, hanem olyan kell valamelyikből, amelyik azonnal bevethető. Vagy piacról. De tételezzük fel, draftra marad. Ahonnan kéne mindenképpen első 3 kör egyikében DT is, ha Landri nem marad, olyan, aki sokat játszhat. LB-ből meg kettő kell legalább, csak el kell osztani, FA-draft között.Deny
Első kör OL, Második első pick LB. Második pick DT. 3. kör LB. Hogy nevek is legyenek. Első körre mondjuk DeCastro ha marad, vagy Osemele. Második kör eleje Kutyuli vagy Brown, ha egyik se marad akkor David vagy Wagner. DT: Still, Worthy, Thompson. Lehet válogatni. 3. körben meg. Robinson, Spence vagy az én kedvencem Manning. Egyáltalán nincs megoldhatatlan helyzetben az FO. Egy probléma van. Meg kell oldani a függőben lévő dolgokat. DJAx, és Samuelel is ki kéne találni mi legyen. Hely kéne a sapka alatt.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mielőtt minden oké, gyorsan egyetlen dolog? Ha nincs Mathis, kit raksz LG-ba vagy RT-be?Deny
Én OL-be is draftolnék mindenképpen. Soha nem lehet elég erős kereted ha a falakat nézzük. Most is csak a kezdőcsapat tűnik jónak. Mögöttük nem nagyon van depth.Shawn84
Mindenképpen kell draft, de ha nincs Mathis, akkor nem elég egy RT és késői G, hanem olyan kell valamelyikből, amelyik azonnal bevethető. Vagy piacról. De tételezzük fel, draftra marad. Ahonnan kéne mindenképpen első 3 kör egyikében DT is, ha Landri nem marad, olyan, aki sokat játszhat. LB-ből meg kettő kell legalább, csak el kell osztani, FA-draft között.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Mielőtt minden oké, gyorsan egyetlen dolog? Ha nincs Mathis, kit raksz LG-ba vagy RT-be?Deny
Én OL-be is draftolnék mindenképpen. Soha nem lehet elég erős kereted ha a falakat nézzük. Most is csak a kezdőcsapat tűnik jónak. Mögöttük nem nagyon van depth.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Pár dolog:

Állítólag érdeklődünk Dan Connor, a Panthers LB iránt.
Troy Vincent kapott ma egy díjat, elismerésül a sportág népszerűsítéséért végzett munkájáért. (Jefferson Award for Outstanding Service by Athlete)Deny
Connoral én úgy vagyok, hogy jónak tartom, de elég sérülékeny. Olcsóbb megoldás lenen, de rizikós is egyben. És talán nem olyan jó mint a 3 másik LB akit említettünk.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pár dolog:

Állítólag érdeklődünk Dan Connor, a Panthers LB iránt.
Troy Vincent kapott ma egy díjat, elismerésül a sportág népszerűsítéséért végzett munkájáért. (Jefferson Award for Outstanding Service by Athlete)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mielőtt minden oké, gyorsan egyetlen dolog? Ha nincs Mathis, kit raksz LG-ba vagy RT-be?
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ha az FA piacot nem szabjuk el akkor lehet reménykedni egy normális draftban.

Ami biztató,hogy nem sok LB needes csapat van előttünk és idén sok csapat hátrafelé szeretne cserélni...mert mondjuk azt senki nem képzeli,hogy Luke kimegy a 15hely előtt...Janek
Igen. Előttünk nem nagyon várható LB választás. Ráadásul a második körben is jó helyen tudunk választani. Idén minden adva van egy jó drafthoz. Jó helyen minőségi játékosokat hozhatunk. Ha tudunk.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Ha az FA piacot nem szabjuk el akkor lehet reménykedni egy normális draftban.

Ami biztató,hogy nem sok LB needes csapat van előttünk és idén sok csapat hátrafelé szeretne cserélni...mert mondjuk azt senki nem képzeli,hogy Luke kimegy a 15hely előtt...

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Én reménykedek, mi mást is tehetnék. De azért van egy kis félsz is bennem.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Mi zárja ki,hogy idén is jól teszik a dolgukat?
semmi

Értem én,hogy Deny örök pesszimista de ha ésszel gondolkodunk akkor jön egy FA MLB +Kikili és egy második körös BPA ... A meglepetés FA dolgokról meg most nem beszélek hiszen ésszerű dolgokról van szó most.

Tényleg minden poszton jó a kezdőcsapat...reméljük idén már nem egymást szerelik le a cornerek és a safetyk és nem szalad át rajtunk a liga összes futója

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Szokása nem szokása ... tavaly cb kellett jött Aso és DRC

Szerintem el lehet felejteni ezt a tévhitet...

Ő azt igazolja akit mi itt szeretnénk.Janek
A tavalyi átigazolási időszak kivétel. Ez volt az egyetlen amikor tényleg megfelelő emberek jöttek megfelelő posztra. Na de előtte?Shawn84
Megtanulták a leckét.Most csak tökéletesen kell felmondani.Janek
Nem. Ez Howie Rosmann érdeme. Ő változtatott a régi dolgokon.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Szokása nem szokása ... tavaly cb kellett jött Aso és DRC

Szerintem el lehet felejteni ezt a tévhitet...

Ő azt igazolja akit mi itt szeretnénk.Janek
A tavalyi átigazolási időszak kivétel. Ez volt az egyetlen amikor tényleg megfelelő emberek jöttek megfelelő posztra. Na de előtte?Shawn84
Megtanulták a leckét.Most csak tökéletesen kell felmondani.

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Mathis lenyilatkozta, hogy innen vonulna vissza is majd.

Én meg azért nem akarom Kiklit, mert akkor úgyse ő jön. Zach Brownna is örülnék nagyon, de jöjjön FA-n LB mindenképpen. Jó Kikli (róla most találtam valahol Sam LBnek jó-e cikket, ha valakit érdekel, linkelem), de rutinja neki sincs azért NFL-ben.Deny
Ezért kéne a tapasztalat is FA-ról. Majd meglátjuk. Én szerintem nem jön se Tulloch, se Lofton se Hawthorne. Túl egyértelmű lenne közülük igazolni valakit. Az nem Reid szokása.Shawn84
Ráadásul ha Tulloch jönne azzal beismernék, hogy tavaly eléggé elcseszték a dolgokat. 😊

Mathis ügynöke is Rosenhaus, állítólag ott sincsenek közel a felek elképzelései. Itt viszont nem annyira jó Rosenhaus alkupozíciója, Mathis már 30 éves, ez az 1 erős éve volt eddigi pályafutásában, a guard nem túlfizetett pozíció amúgy sem, ráadásul lesz jobb guard is a piacon, és Mathis sok rendszerbe nem illik. Nem hiszem, hogy nagy összeget kaszálhatna máshol, itt ráadásul garantált a kezdő helye.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Szokása nem szokása ... tavaly cb kellett jött Aso és DRC

Szerintem el lehet felejteni ezt a tévhitet...

Ő azt igazolja akit mi itt szeretnénk.Janek
A tavalyi átigazolási időszak kivétel. Ez volt az egyetlen amikor tényleg megfelelő emberek jöttek megfelelő posztra. Na de előtte?
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
btw a safety piac és draft is egy rakat kaka idén szóval be kell érni azzal ami van

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Szokása nem szokása ... tavaly cb kellett jött Aso és DRC

Szerintem el lehet felejteni ezt a tévhitet...

Ő azt igazolja akit mi itt szeretnénk.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Mathis lenyilatkozta, hogy innen vonulna vissza is majd.

Én meg azért nem akarom Kiklit, mert akkor úgyse ő jön. Zach Brownna is örülnék nagyon, de jöjjön FA-n LB mindenképpen. Jó Kikli (róla most találtam valahol Sam LBnek jó-e cikket, ha valakit érdekel, linkelem), de rutinja neki sincs azért NFL-ben.Deny
Ezért kéne a tapasztalat is FA-ról. Majd meglátjuk. Én szerintem nem jön se Tulloch, se Lofton se Hawthorne. Túl egyértelmű lenne közülük igazolni valakit. Az nem Reid szokása.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Hát azért nem tudom mit szeretne djax mikor most írt alá S.Johnson a billshez aki nem mondanám hogy rosszabb ...

A mostani 9millióval túl is van fizetve...

Jó lenne mondjuk megegyezni vele mielőtt Megatron megkapja a szerződését... igaz nem lehet őket egy lapon emlegetni csak ők ezt nem látják be...Janek
DJax ára 6,5-7 milla kb. Ennél többet szerintem semmiképpen sem ér. De abban is biztos vagyok, hogy Reidék szerint sem.