Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Szokása nem szokása ... tavaly cb kellett jött Aso és DRC

Szerintem el lehet felejteni ezt a tévhitet...

Ő azt igazolja akit mi itt szeretnénk.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Mathis lenyilatkozta, hogy innen vonulna vissza is majd.

Én meg azért nem akarom Kiklit, mert akkor úgyse ő jön. Zach Brownna is örülnék nagyon, de jöjjön FA-n LB mindenképpen. Jó Kikli (róla most találtam valahol Sam LBnek jó-e cikket, ha valakit érdekel, linkelem), de rutinja neki sincs azért NFL-ben.Deny
Ezért kéne a tapasztalat is FA-ról. Majd meglátjuk. Én szerintem nem jön se Tulloch, se Lofton se Hawthorne. Túl egyértelmű lenne közülük igazolni valakit. Az nem Reid szokása.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Hát azért nem tudom mit szeretne djax mikor most írt alá S.Johnson a billshez aki nem mondanám hogy rosszabb ...

A mostani 9millióval túl is van fizetve...

Jó lenne mondjuk megegyezni vele mielőtt Megatron megkapja a szerződését... igaz nem lehet őket egy lapon emlegetni csak ők ezt nem látják be...Janek
DJax ára 6,5-7 milla kb. Ennél többet szerintem semmiképpen sem ér. De abban is biztos vagyok, hogy Reidék szerint sem.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mathis lenyilatkozta, hogy innen vonulna vissza is majd.

Én meg azért nem akarom Kiklit, mert akkor úgyse ő jön. Zach Brownna is örülnék nagyon, de jöjjön FA-n LB mindenképpen. Jó Kikli (róla most találtam valahol Sam LBnek jó-e cikket, ha valakit érdekel, linkelem), de rutinja neki sincs azért NFL-ben.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Hát azért nem tudom mit szeretne djax mikor most írt alá S.Johnson a billshez aki nem mondanám hogy rosszabb ...

A mostani 9millióval túl is van fizetve...

Jó lenne mondjuk megegyezni vele mielőtt Megatron megkapja a szerződését... igaz nem lehet őket egy lapon emlegetni csak ők ezt nem látják be...

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Én nem látok olyan nagy gondokat.

Igaz augusztusban sem láttam mást csak az LB posztot... 😊Janek
Még safety poszton egy rutinos játékos elkélne. Mondanám hogy Mikellt nem kellett volna elengedni, de az már elcsépelt. Egyébként nincs különösebb gond. Csak a WR dolgokat kéne megoldani, DeSeannal. Ez a tag kevés lesz ide. Vagy cseréljük el vagy hosszútávút neki minél előbb.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Én nem látok olyan nagy gondokat.

Igaz augusztusban sem láttam mást csak az LB posztot... 😊

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Arra jó a mostani keretünk is. Már csak kezdők kellenek 😊
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
tulajdonképp ha megtartjuk Landrit és Mathist akkor egy poszt a need és az az LB posztok... innen már nem olyan nehéz fa/draftolni...

max még csere emberek kellenek rotáláshoz

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
CB lesz 😊

viccet félre kell kikili kár lenne kihagyni őtJanek
Ez így van. Az egyetlen bajom tényleg Reid draft politikája. Bár nem sok kivetnivalót találhat kiklikutyuliban. A draft első 3 körében nagyon jól meg tudnánk erősíteni az LB sort. Úgy hogy FA se kellene. De azért egy tapasztalt és jó képességű FA MLB-re nagy szükségünk van. Kutyuli meg mehet OLB-be, Zach Brownal vagy akit még hozunk azzal. Chaney meg csak csere OLB lesz.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
CB lesz 😊

viccet félre kell kikili kár lenne kihagyni őt

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Azért valamennyire jó lenne a jövőre is gondolni, jó persze, nem negyven éves FA-król van szó, de én valahogy inkább MLB-t akarnék 1/15-el.
Bár úgyis felmegyünk RGIII-ért, mert ez a logikus Andy döntés... 😀 Vagy egy rakat DE 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Kérdés, hogy Chaney-nek hogy fog tetszeni az OLB poszt. Mármint az idei idényben már hozzászokóban volt a középen játszáshoz. Nálam amúgy inkább OLB jöjjön FA-ról, és Kutyuli meg draftról. Ennek örülnék a legjobban.Eazzy
Majdnem jobb OLB-k vannak a drafton mint FA-ban.Shawn84
Hawthorne jó OLB poszton is. Ez szól leginkább mellette, hogy több helyen bevethető lenne, erősen underrated játékos Tullochhoz és Loftonhoz képest. És persze Kuechlytől sem idegen az OLB poszt.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Kérdés, hogy Chaney-nek hogy fog tetszeni az OLB poszt. Mármint az idei idényben már hozzászokóban volt a középen játszáshoz. Nálam amúgy inkább OLB jöjjön FA-ról, és Kutyuli meg draftról. Ennek örülnék a legjobban.Eazzy
Majdnem jobb OLB-k vannak a drafton mint FA-ban.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Kérdés, hogy Chaney-nek hogy fog tetszeni az OLB poszt. Mármint az idei idényben már hozzászokóban volt a középen játszáshoz. Nálam amúgy inkább OLB jöjjön FA-ról, és Kutyuli meg draftról. Ennek örülnék a legjobban.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Többen Tulloch-ot szeretnék kint is,Deny ugye Hawkot... Lofton meg tán sehol sem szerepel...

lehet már több LB-nk van roosteren mint CB?Janek
Nekem mindegy de közülük kerüljön ki valaki. Kár lenne veszni hagyni egy ilyen lehetőséget, még ha a drafton ott lesz Kutyuli akkor is. Egy Chaney-Tulloch-Zach Brown trió már egész pofásan mutatna.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Többen Tulloch-ot szeretnék kint is,Deny ugye Hawkot... Lofton meg tán sehol sem szerepel...

lehet már több LB-nk van roosteren mint CB?

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Nem lesz már szükség LB-re: Eagles signed LB Monte Simmons (6-3, 226). 😀 Úgysincs elég 7. körös és UDFA linebacker a rosteren, kis szerencsével még kezdhet is ...

Tulloch lenne a jobb, ha tényleg nem tud hosszabbítani vele a Lions. Ő már tapasztalt ebben a rendszerben. De bármelyik jobb FA linebacker komoly előrelépés lenne.


több mint 12 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Avril kapta a taget az oroszlánoknál....Janek
Az Atlantánál meg ugyebár Grimes...
Magyarul Tulloch és Lofton is szabad préda? 😉
Ha választhatnátok, melyik kéne?
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Avril kapta a taget az oroszlánoknál....

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
jöhet és persze le a kalappal

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles Enciklopédia magyarul, harmadik rész. Középpontban Bert Bell és élete: http://philly.blog.hu/2012/03/05/eagles_enciklopedia_3_resz

Van benne sok minden, ami nem Eagles, mert azért Bert Bell nevét átlag NFL nézőnek is illik ismerni. Szóba kerül a blackout bevezetése, a draft, FBI ügynökök a ligában, a Steagles, sok minden.

Eddigi részek itt olvashatóak: http://philly.blog.hu/2011/10/01/eagles_enciklopedia

Jelzem jó lett csak picit rövid 😊Janek
Ma jön még folytatás, de cserébe kapsz Wordben 7 oldalnyi gépelt anyagot blogon.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Jelzem jó lett csak picit rövid 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Luke Kuechly - Draft napló 1. rész http://philly.blog.hu/2012/03/05/luke_kuelchy
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick, agyrázkódás, utóhatásai, helyzetkép a Philly hazai meccseiről: http://philly.blog.hu/2012/03/05/helyzetjelentes_a_szezon_masodik_heterol_avagy_egy_agyrazkodas