Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Vick is van ám olyan gyors 😊
Ráadásul Herremans védi a vakoldalát, úgyhogy még mindig mi diktálunk a csoportban. 😛 😂eaglesmcnabb
Ha jól emlékszem Vicket se nagyon nyomta még le.Shawn84
Vicket Canty csapta le.....szemből, szóval megvannak a saját taktikáink ellenetek. 😀

Amúgy lehet, hogy csak én vagyok így vele, de attól, hogy gyorsan futsz, és jó NCAA karriered volt, még nem vagy NFL QB. Számos első körös szupertehetség végezte már a süllyesztőben, szóval én még nem adnám oda a Skinsnek a csoportgyőzelmet.lotus86
Azt nem is mondta senki. Csak hogy erősebbek lesznek RGIII-al mint eddig, és persze jóval nehezebb lesz levédekeznünk majd.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Amúgy lehet, hogy csak én vagyok így vele, de attól, hogy gyorsan futsz, és jó NCAA karriered volt, még nem vagy NFL QB. Számos első körös szupertehetség végezte már a süllyesztőben, szóval én még nem adnám oda a Skinsnek a csoportgyőzelmet.lotus86
Nálad a pont... 😉greenboy
Pontosan. "Egy fecske nem csinál nyarat"...szval lenne még min javítani a skinsnél. (és lehet az az egy is hatalmas mellélövés)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Amúgy lehet, hogy csak én vagyok így vele, de attól, hogy gyorsan futsz, és jó NCAA karriered volt, még nem vagy NFL QB. Számos első körös szupertehetség végezte már a süllyesztőben, szóval én még nem adnám oda a Skinsnek a csoportgyőzelmet.lotus86
Nálad a pont... 😉
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
"Az Atlanta Falcons csapat megegyezett Lofa Tatupuval, így a 30 esztendős LB két évre a Georga Dome-ba tett át a székhelyét. "

Jól gondolom, hogy ez azt jelenti, hogy Loftont könnyebben el fogják engedni? 😉
Őt én nagyon elfogadnám...robby3
Őt már el is engedték igazából. Tatupu nem valószínű, hogy a helyébe fog lépni. Inkább csere lesz szerintem.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Tuck csak nyomozza majd, mert a közelébe nem tud menni. Nem a jó fal miatt, hanem mert RGIII olyan gyors 😛Shawn84
Vick is van ám olyan gyors 😊
Ráadásul Herremans védi a vakoldalát, úgyhogy még mindig mi diktálunk a csoportban. 😛 😂eaglesmcnabb
Ha jól emlékszem Vicket se nagyon nyomta még le.Shawn84
Vicket Canty csapta le.....szemből, szóval megvannak a saját taktikáink ellenetek. 😀

Amúgy lehet, hogy csak én vagyok így vele, de attól, hogy gyorsan futsz, és jó NCAA karriered volt, még nem vagy NFL QB. Számos első körös szupertehetség végezte már a süllyesztőben, szóval én még nem adnám oda a Skinsnek a csoportgyőzelmet.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
"Az Atlanta Falcons csapat megegyezett Lofa Tatupuval, így a 30 esztendős LB két évre a Georga Dome-ba tett át a székhelyét. "

Jól gondolom, hogy ez azt jelenti, hogy Loftont könnyebben el fogják engedni? 😉
Őt én nagyon elfogadnám...
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Itt pedig 2:15nél DeSean "rappel":
http://www.youtube.com/watch?v=UdRPB_Fe3ZI
Erről egyszerűen csak a láncos-kutyás-négeres vicc jut az eszembe. 😀Bébé
Véletlen se linkeltem be éppen előtted. Örülök, hogy ennyire kakilva van amit írok 😀 Nem is fogok akkor többet, nem fárasztom a népet 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként ja mi domináljuk a csoportot a Giant meg nyeri a gyűrűt...Elfogadnám fordítva 😛
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Majd Tuck leüti mire már játszanátok ellenük.Asbee
Tuck csak nyomozza majd, mert a közelébe nem tud menni. Nem a jó fal miatt, hanem mert RGIII olyan gyors 😛Shawn84
Vick is van ám olyan gyors 😊
Ráadásul Herremans védi a vakoldalát, úgyhogy még mindig mi diktálunk a csoportban. 😛 😂eaglesmcnabb
Ha jól emlékszem Vicket se nagyon nyomta még le.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ezek szerint lesz 2 meccs szezononként, amikor nem szurkolhatok neki. Kár. Még nagyobb, hogy be fog minket szopatni nem picit.Shawn84
Majd Tuck leüti mire már játszanátok ellenük.Asbee
Tuck csak nyomozza majd, mert a közelébe nem tud menni. Nem a jó fal miatt, hanem mert RGIII olyan gyors 😛Shawn84
Vick is van ám olyan gyors 😊
Ráadásul Herremans védi a vakoldalát, úgyhogy még mindig mi diktálunk a csoportban. 😛 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Megnézve ezt a két videót...hát lehet h inkább Cowboys fan leszek 😀
A vidi végén Shady osztja az észt 😀
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Vhk4f2A-8KI

Itt pedig 2:15nél DeSean "rappel":
http://www.youtube.com/watch?v=UdRPB_Fe3ZI
Erről egyszerűen csak a láncos-kutyás-négeres vicc jut az eszembe. 😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mathis interjú, Moonshiner jóvoltából:
http://philly.blog.hu/2012/03/10/interju_evan_mathisShawn84
Köszönjük, így már azt is értem miért nincs mozdulás ez ügyben. Nagyon várom már a hétfőt bízom benne hamar megegyezünk vele!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Shawn teljes mértékben át tudom érezni a helyzeted kb hasonlóan vagyok Daltonnal, nekem (meg nekünk 😛 ) annyi mázli van, hogy ő legalább az AFC be dobálgat így annyira nem gáz ha pozitívan foglalkozok vele. Hát némileg tudtam volna örülni ha egy évvel elhalasztja a WSH a normális QB találást de hát ez van így kell gyűrűt nyerni 😊dande
Daltont én is bírtam még TCU-ban. Örülök neki, hogy jól sikerült az éve. De mostantól inkább ajnározzuk Shadyt meg a többieket 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mathis interjú, Moonshiner jóvoltából:
http://philly.blog.hu/2012/03/10/interju_evan_mathis
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shawn teljes mértékben át tudom érezni a helyzeted kb hasonlóan vagyok Daltonnal, nekem (meg nekünk 😛 ) annyi mázli van, hogy ő legalább az AFC be dobálgat így annyira nem gáz ha pozitívan foglalkozok vele. Hát némileg tudtam volna örülni ha egy évvel elhalasztja a WSH a normális QB találást de hát ez van így kell gyűrűt nyerni 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
még donovant se dícsértük ennyitJanek
Ti. De nekem a kedvencem volt és még mindig az. Szóval soha nem csinált rosszat. Én csak jót mondok róla. RGIII-ról meg kb most tudtam mondani az utolsót.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
még donovant se dícsértük ennyit

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ezek szerint lesz 2 meccs szezononként, amikor nem szurkolhatok neki. Kár. Még nagyobb, hogy be fog minket szopatni nem picit.Shawn84
Majd Tuck leüti mire már játszanátok ellenük.Asbee
Tuck csak nyomozza majd, mert a közelébe nem tud menni. Nem a jó fal miatt, hanem mert RGIII olyan gyors 😛Shawn84
Jó, stop. Eagles topicban ne dicsérjük már a leendő Redskins QB-t.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Hát akkor RGIII pár évig fog minket boldogítani.Bébé
Ezek szerint lesz 2 meccs szezononként, amikor nem szurkolhatok neki. Kár. Még nagyobb, hogy be fog minket szopatni nem picit.Shawn84
Majd Tuck leüti mire már játszanátok ellenük.Asbee
Tuck csak nyomozza majd, mert a közelébe nem tud menni. Nem a jó fal miatt, hanem mert RGIII olyan gyors 😛
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Picit off de a skins felmegy 1/2re ... ára az idei 1/6 a 2/6 és még két első kör 2013és 2014...Janek
Hát akkor RGIII pár évig fog minket boldogítani.Bébé
Ezek szerint lesz 2 meccs szezononként, amikor nem szurkolhatok neki. Kár. Még nagyobb, hogy be fog minket szopatni nem picit.Shawn84
Majd Tuck leüti mire már játszanátok ellenük.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Főleg ha kap egy normális futójátékot is

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Picit off de a skins felmegy 1/2re ... ára az idei 1/6 a 2/6 és még két első kör 2013és 2014...Janek
Hát akkor RGIII pár évig fog minket boldogítani.Bébé
Ezek szerint lesz 2 meccs szezononként, amikor nem szurkolhatok neki. Kár. Még nagyobb, hogy be fog minket szopatni nem picit.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Picit off de a skins felmegy 1/2re ... ára az idei 1/6 a 2/6 és még két első kör 2013és 2014...Janek
Hát akkor RGIII pár évig fog minket boldogítani.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Picit off de a skins felmegy 1/2re ... ára az idei 1/6 a 2/6 és még két első kör 2013és 2014...

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csakhogy már itt is megjelenjen egy dolog és remélhetőleg ezzel minden idióta találgatást eloszlatva:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82776467/article/eagles-reid-were-obviously-happy-with-vick-at-qb?module=HP11_around-the-league

Egyébként meg történhetne már nálunk is vmi érdemleges pl hogy Mathist hozzásegítjük vágya teljesülésének esélyéhez, hogy innen vonuljon vissza, azaz kb 3-4 évre szerződünk vele. Please