Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Most akkor mi van. Odaadtuk Justicet meg a 6. kört egy 6. körért?Shawn84
Helyet cseréltünk a 6. körben.BleedingGreen
Miért volt ez jó azon kívül hogy spóroltunk pénzt. Még valamit rádobhattak volna azért. Nem annyira szeretem az ilyen üzleteket. Túl olcsón passzoltuk el a gyereket. Annak ellenére, hogy nálunk nem volt túl hasznos.
több mint 12 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Szinte majdnem az 5. kör vége... 😀
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Most akkor mi van. Odaadtuk Justicet meg a 6. kört egy 6. körért?Shawn84
Igen. Helyet cseréltünk a 6. körben.
Máshova sem hiszem hogy lepasszolhattuk volna. Grigson meg gondolom tudta, h szabadulni akarunk tőle és nem kell sokat ígérni.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Most akkor mi van. Odaadtuk Justicet meg a 6. kört egy 6. körért?
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
és felszabadult 4,2 Milla... 😊tûzoltó
Jah igaz jövőre kaptunk 1,9 milla deadmoney-t. 😀
(Bár lehet, hogy már idén leveszik nem vágom, hogy ez hogy megy pontosan)
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Nézegettem a GM csapatomat és beugrott egy Brackett to Eagles vízió. A tavalyi trendet figyelembe véve még el is tudom képzelni a leigazolását. Ti mit szólnátok hozzá?Rataxes
Rövidebb távú megoldás lenne ő is. Az egészsége kérdéses.

ESPN Blogs NFC East @espn_nfceast
RT @EaglesInsider: BREAKING NEWS: #Eagles have traded OT Winston Justice and a 6th round pick to the Colts for a 6th round pick.apeszos
Ez is kb. csak azért érte meg, mert sokat evett.Deny
Meg sokat evett a capből is, 4 millát évente. Ami egy 2/3. számú tacklenek kicsit sok, Mudd inkább Dunlapot játszatta amúgy is.


több mint 12 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
és felszabadult 4,2 Milla... 😊
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
ESPN Blogs NFC East @espn_nfceast
RT @EaglesInsider: BREAKING NEWS: #Eagles have traded OT Winston Justice and a 6th round pick to the Colts for a 6th round pick.apeszos
Remélem akkor így Dunlap-ot megtartjuk. Nagyon kéne Ő cserének.
Justice-nak sajnos a 2010-es év betett (pedig 2009-ben megérdemelten kapott ilyen szerződést).
Nem tudom, hogy kik a Colts tackle-jei, de simán benne van, hogy Justice kezdeni fog. Nem rossz tackle Ő.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ESPN Blogs NFC East @espn_nfceast
RT @EaglesInsider: BREAKING NEWS: #Eagles have traded OT Winston Justice and a 6th round pick to the Colts for a 6th round pick.apeszos
Ez is kb. csak azért érte meg, mert sokat evett.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zsíííír, bár egy ötödiknek jobban örültem volna, mindig ott találjuk a nagy kincseket😊somebody08
Majd lesz egy feltrade ha ez idei 😀 most már Mathisról várom nagyon a híreket bár Nicks után lehet sok jóra (anyagilag) nem biztos hogy számíthatunk. Amúgy őrült szerződések vannak itt mit csinált volna Skins ha nem büntetik meg őket ahhoz képest....dande
Az az új hír h lehet nem is fogják 😉empty taxi
Shekaspeare erről már írt vmit... 😛 (Kenet Brana, Denzel Wasing meg Emma Thompson meg eljátszotta)
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
ESPN Blogs NFC East @espn_nfceast
RT @EaglesInsider: BREAKING NEWS: #Eagles have traded OT Winston Justice and a 6th round pick to the Colts for a 6th round pick.apeszos
Zsíííír, bár egy ötödiknek jobban örültem volna, mindig ott találjuk a nagy kincseket😊somebody08
Majd lesz egy feltrade ha ez idei 😀 most már Mathisról várom nagyon a híreket bár Nicks után lehet sok jóra (anyagilag) nem biztos hogy számíthatunk. Amúgy őrült szerződések vannak itt mit csinált volna Skins ha nem büntetik meg őket ahhoz képest....dande
Az az új hír h lehet nem is fogják 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
ESPN Blogs NFC East @espn_nfceast
RT @EaglesInsider: BREAKING NEWS: #Eagles have traded OT Winston Justice and a 6th round pick to the Colts for a 6th round pick.apeszos
Zsíííír, bár egy ötödiknek jobban örültem volna, mindig ott találjuk a nagy kincseket😊somebody08
Majd lesz egy feltrade ha ez idei 😀 most már Mathisról várom nagyon a híreket bár Nicks után lehet sok jóra (anyagilag) nem biztos hogy számíthatunk. Amúgy őrült szerződések vannak itt mit csinált volna Skins ha nem büntetik meg őket ahhoz képest....
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
ESPN Blogs NFC East @espn_nfceast
RT @EaglesInsider: BREAKING NEWS: #Eagles have traded OT Winston Justice and a 6th round pick to the Colts for a 6th round pick.apeszos
Zsíííír, bár egy ötödiknek jobban örültem volna, mindig ott találjuk a nagy kincseket😊
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
ESPN Blogs NFC East @espn_nfceast
RT @EaglesInsider: BREAKING NEWS: #Eagles have traded OT Winston Justice and a 6th round pick to the Colts for a 6th round pick.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nicks is ttampában landolt...Mathist meg kell tartani egyre jobbanJanek
Az NFL-ben is van márciusi őrület? Tök bírom, de most valami jó igazolás is kéne a régiek mellé.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Nicks is ttampában landolt...Mathist meg kell tartani egyre jobban

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles announce four-year contract extension with DE Trent Cole, through 2017.Beki
Yeah köszi ez jó hír így tovább FO
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Eagles announce four-year contract extension with DE Trent Cole, through 2017.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Nézegettem a GM csapatomat és beugrott egy Brackett to Eagles vízió. A tavalyi trendet figyelembe véve még el is tudom képzelni a leigazolását. Ti mit szólnátok hozzá?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Ha nem lesz Mathis akkor Grubbs?

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Yahoo's Jason Cole reports free agent SS LaRon Landry will soon begin making visits, and is drawing interest from the Jets, Eagles, Lions and Bears.


?
Na ez mennyire kacsa?

több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Vincy Jackson monster dealjével nem emelkedik DeSean franchise tag pénze? Amúgy tök jó, hogy a liga összes valamire való elkapója azokba a csapatokba igazol, akikkel jövőre játszunk...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 535 — Így remélem megfelelek nektek.....
Skins: Josh Morgan két évre 12 millió, 7.5 guaranteed... DeSeanról még kiderül, hogy alulfizetett😀😀😀somebody08
Akkor lesz baj ha erre ő meg főleg az ügynöke is rájön 😛 . Cole-nak is nagyon örvendeni fogok ha összejön.
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Skins: Josh Morgan két évre 12 millió, 7.5 guaranteed... DeSeanról még kiderül, hogy alulfizetett😀😀😀
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Közel az új megállapodás Cole-lal is.
Eagles finalizing contract extension with Trent Cole. Numbers are set, just working on language. Expected to be done soon. (Schefter)