Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Több helyen olvasni Matthis nevét a Ravensben vagy a skinsben...

Loftont meg a bucsban... mi van ha matthis elmegy és nem jön LB?

Akkor szákszJanek
Kuechly?Bazzani
Akkor az van, hogy első körben OG-t húzunk, másodikban meg LB-t.
Nevesítve: Első körben DeCastro vagy Osemele, másodikban Hightower, Zach Brown, Wagner közül valaki.Shawn84
Pici letrade Osamele, majd a 2.körben magastorony

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
És akkor az O line-al mi lesz?

nem biztos,hogy neki kéne menni egy rookival mint kezdő MLB a szezonnak...

van pénz a sapka alatt Mathist meg kéne tartani igaz nem minden áron...

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Több helyen olvasni Matthis nevét a Ravensben vagy a skinsben...

Loftont meg a bucsban... mi van ha matthis elmegy és nem jön LB?

Akkor szákszJanek
Kuechly?Bazzani
Akkor az van, hogy első körben OG-t húzunk, másodikban meg LB-t.
Nevesítve: Első körben DeCastro vagy Osemele, másodikban Hightower, Zach Brown, Wagner közül valaki.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Több helyen olvasni Matthis nevét a Ravensben vagy a skinsben...

Loftont meg a bucsban... mi van ha matthis elmegy és nem jön LB?

Akkor szákszJanek
Kuechly?

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Több helyen olvasni Matthis nevét a Ravensben vagy a skinsben...

Loftont meg a bucsban... mi van ha matthis elmegy és nem jön LB?

Akkor száksz

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Detroit úgy egyezik meg Tulloch-al ahogy mi akarjuk majd jön 1-1-ben a csere Asante-ért.
Nekünk jó mert biztos hozzánk kerül Tulloch, másrészről a Lions-nak is jó mert ingyen megszerezték Asante-t. 😀Bébé
Én is ebben gondolkodom, de nem hinném, hogy a Lions is. Viszont drafton sem tudnak majd igazán elit CB-t hozni, valószínűleg, mivel eléggé hátul vannak, tehát el tudok képzelni egy olyat, hogy helyet cserélnek velünk, mi adjuk még Samuelt, ők Tullochot, és még dobnak egy 3. vagy 4. kört nekünk.Shawn84
Ez nekem kicsit kusza.
Miért nem egyszerűbb,ha ti leigazoljátok Tullochot, majd eltradelitek Samuelt hozzánk?Bazzani
Csak Bébé ötletéből indultam ki. Egyébként sokkal egyszerűbb lenne.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Hát ez az....

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha McCoy megkapja a nagy lóvét, és még tényleg akarunk hozni játékosokat, akkor mindenképp cserélni kell Samut. Egy az egyben kéne elpasszolni egy LB-re.Shawn84
Detroit úgy egyezik meg Tulloch-al ahogy mi akarjuk majd jön 1-1-ben a csere Asante-ért.
Nekünk jó mert biztos hozzánk kerül Tulloch, másrészről a Lions-nak is jó mert ingyen megszerezték Asante-t. 😀Bébé
Én is ebben gondolkodom, de nem hinném, hogy a Lions is. Viszont drafton sem tudnak majd igazán elit CB-t hozni, valószínűleg, mivel eléggé hátul vannak, tehát el tudok képzelni egy olyat, hogy helyet cserélnek velünk, mi adjuk még Samuelt, ők Tullochot, és még dobnak egy 3. vagy 4. kört nekünk.Shawn84
Ez nekem kicsit kusza.
Miért nem egyszerűbb,ha ti leigazoljátok Tullochot, majd eltradelitek Samuelt hozzánk?

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Jó reggelt!
Nem lett rossz DJax szerződése főleg cap szempontból.
Talán még több ösztönző bonuszt kellett volna belerakni neki(több td,több snap stb)

A tulok sámuel csere csak egy az egyben lenne értelmes azt látni kell,hogy idén a piac a cb-ket és a wr-eket csúnyán túlfizeti...

Cortland Finnegan, CB, Titans -> Rams (5 év, 50 millió $)
Eric Wright, CB, Lions -> Buccaneers (5 év, 37.5 millió $, 15.5 garantált)
Brandon Carr, CB, Chiefs -> Cowboys (5 év, 50.1 millió $)


Ha ezt nézzük még nem is sok amit Asante keres...
főleg mert sokkal jobb mint pl Wright

Shady szerződése meg nem lesz olyan hatalmas, futókra nem szokás nagy pénzt költeni, azért kell hozzá ez a fal is amit idén csinált,nem vitatva tehetségét és a munkáját....

off:megatron szerződése nagyon durva de kinek ha nem neki

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ha McCoy megkapja a nagy lóvét, és még tényleg akarunk hozni játékosokat, akkor mindenképp cserélni kell Samut. Egy az egyben kéne elpasszolni egy LB-re.Shawn84
Detroit úgy egyezik meg Tulloch-al ahogy mi akarjuk majd jön 1-1-ben a csere Asante-ért.
Nekünk jó mert biztos hozzánk kerül Tulloch, másrészről a Lions-nak is jó mert ingyen megszerezték Asante-t. 😀Bébé
Én is ebben gondolkodom, de nem hinném, hogy a Lions is. Viszont drafton sem tudnak majd igazán elit CB-t hozni, valószínűleg, mivel eléggé hátul vannak, tehát el tudok képzelni egy olyat, hogy helyet cserélnek velünk, mi adjuk még Samuelt, ők Tullochot, és még dobnak egy 3. vagy 4. kört nekünk.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Nah megvan az OL szerződés 😀
Eagles are bringing back OL Mike Gibson, who the team drafted in the 6th round of the 2008 Draft.
Hátha az új rendszerben rosterre tud kerülni nálunk.Bébé
Ő guard. 2 évre jött veterán minimumért.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Nah megvan az OL szerződés 😀
Eagles are bringing back OL Mike Gibson, who the team drafted in the 6th round of the 2008 Draft.
Hátha az új rendszerben rosterre tud kerülni nálunk.Bébé
Sikerült visszaigazolni egy olyan embert, akire egyáltalán nem emlékszem, hogy draftoltuk. 😀
A termetét nézve alkalmas lehet akár.


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nah megvan az OL szerződés 😀
Eagles are bringing back OL Mike Gibson, who the team drafted in the 6th round of the 2008 Draft.
Hátha az új rendszerben rosterre tud kerülni nálunk.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
tisztelet Deseannek, kurva jól jártunk :cool:

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Eaglescap szerint DeSean:
2012-ben: 3 millát
2013-ban: 9 millát
2014-ben: 12,5 millát
2015-ben: 12 millát
2016-ban: 10,5 millát
visz el a capből.Bébé
2012-ben 3 millát csak? :o ha igen hatalmas respect neki.Greengo
Hatalmas respect neki, hogy a 12-es évre elfogadott 10 millió aláírási bónuszt 😂 😂 (jól emlékeztem, h a caphitje megoszlik 5 évre). Az alapfizuja 750.000 lesz csak erre az évre, de a bonusszal csak kihúzza valahogy. 😀BleedingGreen
Rámehetett vna a fix 9,46M-ra is..szval ez a szerződés nagyon korrekt mindkét fél részéről. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Eaglescap szerint DeSean:
2012-ben: 3 millát
2013-ban: 9 millát
2014-ben: 12,5 millát
2015-ben: 12 millát
2016-ban: 10,5 millát
visz el a capből.Bébé
2012-ben 3 millát csak? :o ha igen hatalmas respect neki.Greengo
Hatalmas respect neki, hogy a 12-es évre elfogadott 10 millió aláírási bónuszt 😂 😂 (jól emlékeztem, h a caphitje megoszlik 5 évre). Az alapfizuja 750.000 lesz csak erre az évre, de a bonusszal csak kihúzza valahogy. 😀


több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Matthews bátyó csere GB 😛 ? esetleg némi pickkel megdobva. Na jó ez úgyse jönne össze. Sztem eszébe se jut senkinek odakint.dande
Nem hiszem, de OLB-ként elférne. Kár hogy a GB tele van jó CB-kel.Shawn84
Uh, tényleg, hol? 😀Newman
Na akkor még se emlékeztem rosszul :cool: D-Jax szerződése egyre jobban tetszik
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Eaglescap szerint DeSean:
2012-ben: 3 millát
2013-ban: 9 millát
2014-ben: 12,5 millát
2015-ben: 12 millát
2016-ban: 10,5 millát
visz el a capből.Bébé
2012-ben 3 millát csak? :o ha igen hatalmas respect neki.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Hú de termelés megy itt 😀 Beindult az élet végre!

Örülök, hogy megállapodtunk DeSeannal!
Ha sikerülne McCoy - Mathis párossal is, akkor az nagyon nagy lépés lenne nekünk. Ha még Tulloch is jön, az már madjnem unfair a többiekkel szemben 😀 Eazzy
vmiért déjá vu-m van 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ha McCoy megkapja a nagy lóvét, és még tényleg akarunk hozni játékosokat, akkor mindenképp cserélni kell Samut. Egy az egyben kéne elpasszolni egy LB-re.Shawn84
Matthews bátyó csere GB 😛 ? esetleg némi pickkel megdobva. Na jó ez úgyse jönne össze. Sztem eszébe se jut senkinek odakint.dande
Nem hiszem, de OLB-ként elférne. Kár hogy a GB tele van jó CB-kel.Shawn84
Uh, tényleg, hol? 😀

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Eaglescap szerint DeSean:
2012-ben: 3 millát
2013-ban: 9 millát
2014-ben: 12,5 millát
2015-ben: 12 millát
2016-ban: 10,5 millát
visz el a capből.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Hú de termelés megy itt 😀 Beindult az élet végre!

Örülök, hogy megállapodtunk DeSeannal!
Ha sikerülne McCoy - Mathis párossal is, akkor az nagyon nagy lépés lenne nekünk. Ha még Tulloch is jön, az már madjnem unfair a többiekkel szemben 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ha McCoy megkapja a nagy lóvét, és még tényleg akarunk hozni játékosokat, akkor mindenképp cserélni kell Samut. Egy az egyben kéne elpasszolni egy LB-re.Shawn84
Detroit úgy egyezik meg Tulloch-al ahogy mi akarjuk majd jön 1-1-ben a csere Asante-ért.
Nekünk jó mert biztos hozzánk kerül Tulloch, másrészről a Lions-nak is jó mert ingyen megszerezték Asante-t. 😀
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha McCoy megkapja a nagy lóvét, és még tényleg akarunk hozni játékosokat, akkor mindenképp cserélni kell Samut. Egy az egyben kéne elpasszolni egy LB-re.Shawn84
Matthews bátyó csere GB 😛 ? esetleg némi pickkel megdobva. Na jó ez úgyse jönne össze. Sztem eszébe se jut senkinek odakint.dande
Nem hiszem, de OLB-ként elférne. Kár hogy a GB tele van jó CB-kel.Shawn84
Na erre picit másképp emlékeztem de biztos. Meg igen, elfelejtettem, hogy az 3-4-s védelem kicsit más így vele a helyzet.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Az jó viszont McCoy-l meg épp ellentétes út lesz de az bele is kell hogy férjen.dande
Ha McCoy megkapja a nagy lóvét, és még tényleg akarunk hozni játékosokat, akkor mindenképp cserélni kell Samut. Egy az egyben kéne elpasszolni egy LB-re.Shawn84
Matthews bátyó csere GB 😛 ? esetleg némi pickkel megdobva. Na jó ez úgyse jönne össze. Sztem eszébe se jut senkinek odakint.dande
Nem hiszem, de OLB-ként elférne. Kár hogy a GB tele van jó CB-kel.