Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
God. Megállt bennem az ütő mikor olvastam, hogy lymphomára tesztelik. Pont vmi ilyesmitől féltem. Örülök hogy megúszta, nem is elsősorban a csapat meg a szezon miatt, hanem miatta.


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elvileg 7-8 nap és Jeremy újra edzhet, január hetedike óta először.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ez nem lenne rossz:
I'm told that maclin can practice right away when he comes back for saturday practice.
Még azt a pár fontot kell visszaszedni és minden szép és jó.
Ebben az esetben már jobb is a WRsorunk a 2004-esnél 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Maclin dolognak nagyon örülünk.

Kicsit amúgy gyors vagy Shawn fantasy dologgal, Tomee válaszát nagyon meg se várjátok, csak felvetettétek. Egyébként nem is kell, mert nem vállalja. Illetve, ha van még jelentkező, helyettem jöhet, én csak akkor szeretnék maradni, ha nincs meg a 18 ember.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Maclin-nek elméletileg semmi baja:
http://ht.ly/65UF6
Minden tesztre negatív lett.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Maclinről:
Jeremy Maclin revealed to FOX Sports' Jay Glazer Wednesday that he's been medically cleared after "months" worth of tests for lymphoma, a form of cancer that affects the immune system.
Maclin told Glazer that he got a "scare" back in May, and needed lymph nodes removed last week. The third-year receiver now insists he's "totally fine," and that the mysterious virus has "left his body." Maclin plans to resume practicing when the lymph-node surgery heals. The Eagles will release a statement on Maclin's status tonight. More will be known then, but Maclin admitted to "rapid weight loss" and iron anemia. It's unclear when he'll get his strength back.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Kérek mindenkit, hogy akik neveztek a Fantasy ligába azok küldjék el nekem PM-ben az e-mail címüket hogy postázhassam a meghívókat. A liga már készen van már csak a többi csapat kell. Készüljetek rá, hogy mindenkinek saját csapatlogója legyen és ne egyformák. A megkülönböztetés végett.Shawn84
ment
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Kérek mindenkit, hogy akik neveztek a Fantasy ligába azok küldjék el nekem PM-ben az e-mail címüket hogy postázhassam a meghívókat. A liga már készen van már csak a többi csapat kell. Készüljetek rá, hogy mindenkinek saját csapatlogója legyen és ne egyformák. A megkülönböztetés végett.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
NA átnéztem az nfl.com-os fantasyt. Lesz külön dLine, meg Linebackerek és defensive backek is.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Avant 2008-ban és 2009-ben volt nagyon durva. Azt tudom, hogy 2009-es szezonban egyszer sem droppolt és ha jól emlékszem a '08-asban se volt neki 3-nál több.
Meg 2009-ben tényleg az volt, hogy ha 3rd down, akkor Avant és már meg is volt a 1st down.

Mi vagyunk a legesélyesebbek a Super Bowl-ra egy "szakértő" szerint:
http://msn.foxsports.com/nfl/story/reasons-every-NFL-team-can-win-super-bowl-081611

Kicsit kényelmesebb lehet, mint a gép előtt gubbasztani és imádkozni, hogy ne menjen el az adás 😀
http://www.youtube.com/watch?v=98sx9Lj9vREBébé
Na ebbe a videóba bele tudom élni magam. ha elképzelem hogy egy jó pohár Heinekennel a kezemben, McCoy mezben üvöltözöm mint állat, hogy Go Eagles!!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Avant 2008-ban és 2009-ben volt nagyon durva. Azt tudom, hogy 2009-es szezonban egyszer sem droppolt és ha jól emlékszem a '08-asban se volt neki 3-nál több.
Meg 2009-ben tényleg az volt, hogy ha 3rd down, akkor Avant és már meg is volt a 1st down.

Mi vagyunk a legesélyesebbek a Super Bowl-ra egy "szakértő" szerint:
http://msn.foxsports.com/nfl/story/reasons-every-NFL-team-can-win-super-bowl-081611

Kicsit kényelmesebb lehet, mint a gép előtt gubbasztani és imádkozni, hogy ne menjen el az adás 😀
http://www.youtube.com/watch?v=98sx9Lj9vRE
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Említitek, hogy Avant előtt követeli a lasztit ugye D-Jax meg MacLin, valamint Celek is, de kihagytátok, hogy nem kevés screen passzt szokott Shady is kapni, néha a rövid 3-ikra őt keresik.
Ezt csak úgy pontosítás végett, amúgy jó volt olvasni a vitátokat, mindkét féllel egyet tudok érteni, ill igazat adni.Desert Eagle .5o
Én meg most igazat adok neked. tényleg kimaradt. Sőt, merem állítani hogy idén talán még több screen lesz. minden futónk nagyon jó elkapó is egyben, úgyhogy ki lesz használva a RB banda is. Remélem azért futni is fogunk, mert a nélkül nem jutunk messzire.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Említitek, hogy Avant előtt követeli a lasztit ugye D-Jax meg MacLin, valamint Celek is, de kihagytátok, hogy nem kevés screen passzt szokott Shady is kapni, néha a rövid 3-ikra őt keresik.
Ezt csak úgy pontosítás végett, amúgy jó volt olvasni a vitátokat, mindkét féllel egyet tudok érteni, ill igazat adni.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Tavaly mennyi dropja volt amúgy? Szerintem ugyanazt a statot látjjuk, és abban mivel tavaly nincs az első 15ben, így nem látom a pontos számot.
A tendencia valóban romló nála, a liga 6odik helyét az elmúlt három évre vonatkozóan valóban nem a tavalyi teljesítményével igazolta. Mondjuk 8 elejtés az elműlt 3 évben még így is átlagon felüli.Mardel
PFF számításai nem feltétlenül megbízhatóak, de más nemigen áll rendelkezésre. Jacksont például indokolatlanul "megmérték" szerintem, 12 dropból max a fele volt igazi drop.

Avantnál valahol 4-et valahol 5-öt olvastam (már nem tudom hol). De ha összenézzük a PFF-es statokkal akkor kb pont kimarad a top 15-ből 7-8% körüli drop %-kal. Fontosabb helyzetekben voltak a dropjai ezért jegyeztük meg őket jobban. Ez nem nagy visszaesés (még csak az kéne), de azért tornássza vissza magát idén a top 10-be. 😊

Amúgy a csapatok belső statjait kéne látni, az jó lenne.


több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Tavaly mennyi dropja volt amúgy? Szerintem ugyanazt a statot látjjuk, és abban mivel tavaly nincs az első 15ben, így nem látom a pontos számot.
A tendencia valóban romló nála, a liga 6odik helyét az elmúlt három évre vonatkozóan valóban nem a tavalyi teljesítményével igazolta. Mondjuk 8 elejtés az elműlt 3 évben még így is átlagon felüli.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Ebben igazad van, viszont én akkor sem abban látom a fő problémáját, hogy elejt 2 vagy 3 tiszta paszt a szezonban, ha ez is az erőssége. 100%-os elkapási hatékonyságot nem csinálhat, ebben már fejlődési potenciálja úgymond nincsen szerintem nagy. Bennem amúgy két dropja maradt meg, egy Giants elleni end zone baki és a Skins elleni utolsó másodperces Kolb passz elejtés. Előbbin szerencse nem múlt semmi, mindenkivel előfordul ilyen leblokkolás, utóbbinál pedig szerintem az elkapás lett volna a bravúr, habár tőle tényleg láttunk már nehezebb elkapást is.
Sebességnél én sem Desean féle törpeegér gyorsaságra gondoltam természetesen. 😊 Inkább a gyorsulására és irányváltási képességére. Nem egy rossz felépítésű, és kifejezetten jó rugói is vannak, az end zoneban mégsem tudott nagy segítségére lenni a csapatnak, valószínűleg azért mert nem tud jól elszakadni az ellenféltől ott. A 3. kísérleteknél persze e mellett a csapat egyik legnagyobb húzója.Mardel
Azért azt is nézni kell ezzel kapcsolatban hoyg a csapat támadójátéka nem igazán a slot Wr kihasználására épül. Maclin és Jackson is követeli a lasztit, meg Celek erőssége is elsősorban az elkapás. Avantnak meg már nem jut annyi labda. Ha meg megkapja akkor általában elkapja és fontos játékot csinál. Nem egy Wes Welker, de olyan szintű slot nem is kell hozzánk. Idén meg még Cooper is több lehetőséghez fog jutni (remélem). Nagy lesz a szórás az elkapók között, és akkor még Moss. JLH meg Smith szóba se került.Shawn84
Magához képest kell javulnia. 2008 és 10 között 8 dropja volt összesen (persze kevesebbet is célozták mint pl Fitzgeraldot), de ennek nagy része tavaly. Térjen vissza a2008-09-es útra, amikor top 10 biztos kezű wr volt. Tavaly se volt rossz persze, pl GB elleni wild cardon a legjobb Wr-ünk volt, de szerintem ő is maximumot vár el magától az elkapott labdák tekintetében.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Tiszta, én sem varrom rá az end zone eredménytelenséget. (: Én nagyon bírom Avantot, úgy indult az egész, hogy védelmére keltem. Csakhát ha fejlődésről van szó, akkor szerintem ebben kellene, mert amúgy elég clutch játékos.
Az rendben hogy a taktikánk nem feltétlen egy jó slot wr-re alapul, de ha nem sikerül a big playeket befejezni TD-vel, akkor a red zoneban nem a törpe D-Jax-et keresi az ember, meg nem Celeket, aki tavaly nagyon sokszor maradt blokkban, hanem a maradék kettőt. Ez szerintem már nem feltétlen taktika kérdése. A pálya közepén természetesen nem ő az első személy aki felé néz Vick, max 3rd down-nál.
És abszolút nem lehúzásként írom, de ha már a negítvumairól beszélünk, akkor előbb hozom fel ezt, mint hogy elejt pár passzt. (:Mardel
Tiszta sor. Egyébként tavaly Avantnál én is érzem egy kis visszaesést. A dropok beleférnek, csak hát mint írtad mindkettő kulcs szituációban volt, és tőle nem ezt szoktuk meg. Emlékszem, hogy a Redskins ellen mikor elejtette hogy csodálkoztam.
több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Tiszta, én sem varrom rá az end zone eredménytelenséget. (: Én nagyon bírom Avantot, úgy indult az egész, hogy védelmére keltem. Csakhát ha fejlődésről van szó, akkor szerintem ebben kellene, mert amúgy elég clutch játékos.
Az rendben hogy a taktikánk nem feltétlen egy jó slot wr-re alapul, de ha nem sikerül a big playeket befejezni TD-vel, akkor a red zoneban nem a törpe D-Jax-et keresi az ember, meg nem Celeket, aki tavaly nagyon sokszor maradt blokkban, hanem a maradék kettőt. Ez szerintem már nem feltétlen taktika kérdése. A pálya közepén természetesen nem ő az első személy aki felé néz Vick, max 3rd down-nál.
És abszolút nem lehúzásként írom, de ha már a negítvumairól beszélünk, akkor előbb hozom fel ezt, mint hogy elejt pár passzt. (:

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Ebben igazad van, viszont én akkor sem abban látom a fő problémáját, hogy elejt 2 vagy 3 tiszta paszt a szezonban, ha ez is az erőssége. 100%-os elkapási hatékonyságot nem csinálhat, ebben már fejlődési potenciálja úgymond nincsen szerintem nagy. Bennem amúgy két dropja maradt meg, egy Giants elleni end zone baki és a Skins elleni utolsó másodperces Kolb passz elejtés. Előbbin szerencse nem múlt semmi, mindenkivel előfordul ilyen leblokkolás, utóbbinál pedig szerintem az elkapás lett volna a bravúr, habár tőle tényleg láttunk már nehezebb elkapást is.
Sebességnél én sem Desean féle törpeegér gyorsaságra gondoltam természetesen. 😊 Inkább a gyorsulására és irányváltási képességére. Nem egy rossz felépítésű, és kifejezetten jó rugói is vannak, az end zoneban mégsem tudott nagy segítségére lenni a csapatnak, valószínűleg azért mert nem tud jól elszakadni az ellenféltől ott. A 3. kísérleteknél persze e mellett a csapat egyik legnagyobb húzója.Mardel
Azért azt is nézni kell ezzel kapcsolatban hoyg a csapat támadójátéka nem igazán a slot Wr kihasználására épül. Maclin és Jackson is követeli a lasztit, meg Celek erőssége is elsősorban az elkapás. Avantnak meg már nem jut annyi labda. Ha meg megkapja akkor általában elkapja és fontos játékot csinál. Nem egy Wes Welker, de olyan szintű slot nem is kell hozzánk. Idén meg még Cooper is több lehetőséghez fog jutni (remélem). Nagy lesz a szórás az elkapók között, és akkor még Moss. JLH meg Smith szóba se került.
több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Ebben igazad van, viszont én akkor sem abban látom a fő problémáját, hogy elejt 2 vagy 3 tiszta paszt a szezonban, ha ez is az erőssége. 100%-os elkapási hatékonyságot nem csinálhat, ebben már fejlődési potenciálja úgymond nincsen szerintem nagy. Bennem amúgy két dropja maradt meg, egy Giants elleni end zone baki és a Skins elleni utolsó másodperces Kolb passz elejtés. Előbbin szerencse nem múlt semmi, mindenkivel előfordul ilyen leblokkolás, utóbbinál pedig szerintem az elkapás lett volna a bravúr, habár tőle tényleg láttunk már nehezebb elkapást is.
Sebességnél én sem Desean féle törpeegér gyorsaságra gondoltam természetesen. 😊 Inkább a gyorsulására és irányváltási képességére. Nem egy rossz felépítésű, és kifejezetten jó rugói is vannak, az end zoneban mégsem tudott nagy segítségére lenni a csapatnak, valószínűleg azért mert nem tud jól elszakadni az ellenféltől ott. A 3. kísérleteknél persze e mellett a csapat egyik legnagyobb húzója.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Avantot imádom mint embert, de a tavalyi dropjai kicsit elbizonytalanítottak.BleedingGreen
Ezzel szerintem abszolút nincs gond. Az az ember, bármit leszed, ami felé repül. Ha véletlen beszed pár dropot, ne hányjuk egyből a szemére. Sokkal inkább a sebesség, vagy YAC mutató, amiben lehetne jobb. Ha csak ezt néznénk Deseanra sem lehetnénk büszkék a tavalyi 20%-os drop mutatójával. (:

Ezen felül természetesen nem no. 1, 2 elkapónak való alapanyag. De Slot-ban kívánni sem kell jobbat.Mardel
Én meg pont a sebességét (ebben már nem fog fejődni), vagy a YAC-t nem tartom problémának. Az ő szerepe leegyszerűsítve: 3&10-nél fusson tökéletes route-ot amivel 11 yardot hoz. Nem is várjuk el tőle, h 10 yardos passzból hozzon egy 70 yardos TD-t (persze nem haragszunk ha megteszi 😀 ) Pont az volt vele tavaly, h bravúros elkapásokat csinált, de 2-3-szor üresen dropolt, legalább 2-szer az EZ-ban. Lehet, hogy én vagyok szigorú vele, de ő erről híres, hogy elkapja, ezért kapja el idén a biztos TD-ket is.
DeSean a bigplayekkel ellensúlyozza a dropokat. De ő se ártana ha javulna, mert többek között ezért volt tavaly kevesebb elkapása, mint 2009-ben.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Jah és Macho most került a Steelers-be. Remélem látni fogjuk pénteken. Anno hatalmas közönségkedvenc volt a fórumon. 😀
Ő volt az első kikiáltott Dawkins utód. 😀Bébé
Tavaly még rézbőrűként nyomta.Sokat nem kell utazgatnia. 😛 Tényleg nagy reménységként érkezett..sajna nem sokat tud mutatni abból amit egyetemen művelt.Greengo
Szerintem nálunk nem volt annyira rossz. A tavalyi Tc-je volt gyenge amikor CB-ként erőltette Reid.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Jah és Macho most került a Steelers-be. Remélem látni fogjuk pénteken. Anno hatalmas közönségkedvenc volt a fórumon. 😀
Ő volt az első kikiáltott Dawkins utód. 😀Bébé
Tavaly még rézbőrűként nyomta.Sokat nem kell utazgatnia. 😛 Tényleg nagy reménységként érkezett..sajna nem sokat tud mutatni abból amit egyetemen művelt.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Abban bizakodhatunk, hogy a szezon eleje nem tűnik annyira durvának, (Atlanta ellenünk mindig szarul nyomja, Giants-et pedig mindig megverjük. 😀 ) így talán belefér, ha a DeSean, Avant, Cooper trió-val vágunk neki a szezonnak.
Plusz Vick végig velük edzett a TC-ben szóval volt idejük összeszokni.

Jah és Macho most került a Steelers-be. Remélem látni fogjuk pénteken. Anno hatalmas közönségkedvenc volt a fórumon. 😀
Ő volt az első kikiáltott Dawkins utód. 😀
több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Avantot imádom mint embert, de a tavalyi dropjai kicsit elbizonytalanítottak.BleedingGreen
Ezzel szerintem abszolút nincs gond. Az az ember, bármit leszed, ami felé repül. Ha véletlen beszed pár dropot, ne hányjuk egyből a szemére. Sokkal inkább a sebesség, vagy YAC mutató, amiben lehetne jobb. Ha csak ezt néznénk Deseanra sem lehetnénk büszkék a tavalyi 20%-os drop mutatójával. (:

Ezen felül természetesen nem no. 1, 2 elkapónak való alapanyag. De Slot-ban kívánni sem kell jobbat.
A Maclin, Jackson, Avant, Smith (Sunshine) 4-es pedig szerintem egyértelműen jobb, mint a 2004-es fogat, ha a WR csapatrészt nézzük. Ha egy WR pozíciót, akkor természetesen egyik sem ér fel az akkori TO-val.

JASON KELCE for one more year!!!