Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
jah nekem is bármi jó, lényeg h este legyen és akkor lesz indokom sörözni 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
meghívó ehhez nem kell?
nekem szinte bármi jó,talán csak a szeptember 2. nem,mert akkor lesz a másik draft is 😊

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Közben újraszámlálás történt. 1 jelentkező neve lemaradt a blogos listáról, ez kevert meg. 19-en voltunk és a 2 jelentkező közül a gyorsabbikra szavaztam, hogy igazságos legyek, de felajánlottam azt a lehetőséget is hogy ketten vigyenek 1 csapatot, mivel a szabályok ezt lehetővé teszik. A többit rájuk bízom. A draft időpontját meg egyeztetnünk kéne. A legutolsó lehetséges időpont szeptember 7. A játék ezt engedélyezi. Tehát előtte kéne találni egy estét. Melyik lenne nektek jó?
több mint 12 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Egyetértek, jöjjenek ők is, vegyék ki ők is a részüket a a Fantasy mókából. 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Szavazást hirdetek.
Fantasyban jelenleg 18-an vagyunk. Viszont blogon lenne még 2 jelentkező. Mit mondotok, Maradjon a 18-as létszám vagy bővítsük a maximumra vagyis 20-ra?Shawn84
minél többen vagyunk annál élvezetesebb szerintem. nyugodtan jöjjenek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Szavazást hirdetek.
Fantasyban jelenleg 18-an vagyunk. Viszont blogon lenne még 2 jelentkező. Mit mondotok, Maradjon a 18-as létszám vagy bővítsük a maximumra vagyis 20-ra?
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
N. Allen mégse 100%-os. Felezik is az első csapat snap-jeit Page-el,hogy ne terheljék túl Allen-t.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
A 3. negyed elején is a kezdők fognak játszani. Reid azt se zárta ki, hogy az egész negyedet megkapják.
M. Patterson játékának lehetőségét se zárta ki, de egyelőre csak epizód szerepet fog kapni ha játszik.
Azt is említette, hogy ha tényleg nagy szarba van a csapat, akkor Herremans-t is lehet RT-ként játszatni.
(Bár sztem ez csak akkor fog bekövetkezni, ha meccs közben lesérül a 2 RT-nk.)
Reid kommentje Casey helyzetére: "We'll give him a shot" Ha nem lesz gyűrű, akkor fejbe is megy a shot 😛
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Harris ma se edz. Avant visszatért.
Graham azt mondta, hogy a 8. héten már nagy eséllyel játszani fog/tud.Bébé
Kíváncsi leszek én arra. Inkább játsszon a szezonban 2 meccset csak gyógyuljon fel rendesen, mert ha rásérül akkor lehet buktuk a tavalyi első körös sztár DE-t.Shawn84
Egyetértek. Csak azért ne cut-oljunk vkit, hogy Graham játszhasson pár nap-et a szezonban. Ha visszatér, akkor kapja meg/érdemelje ki a meccsenkénti 15-20 snap-et.

J. Parker, Laws és Dixon se edzett ma.
M. Patterson már harmadik napja edz. Gondolom 100%-os edzésmunkát végez, szal könnyen lehet, hogy látjuk már a Browns ellen.

Jah és Teo se edz.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Harris ma se edz. Avant visszatért.
Graham azt mondta, hogy a 8. héten már nagy eséllyel játszani fog/tud.Bébé
Kíváncsi leszek én arra. Inkább játsszon a szezonban 2 meccset csak gyógyuljon fel rendesen, mert ha rásérül akkor lehet buktuk a tavalyi első körös sztár DE-t.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Harris ma se edz. Avant visszatért.
Graham azt mondta, hogy a 8. héten már nagy eséllyel játszani fog/tud.
több mint 12 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Köszönöm a választ!
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
S: Itt is megvagyunk: Allen, Coleman, Jarrett, Page...nem hiszem, hogy ismét 3 safety-vel vágnánk neki a szezonnak.
Ha mégis, akkor annak Page fogja meginni a levét.Bébé
Kár volt elengedni Mikell-t, sztem ideális lett volna a Mikell ss, Allen fs páros idén is.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Tegnap nem edzett Harris. Tegnapelőtt pedig igen. Nem lesz ez így jó.

Így féltávnál próbáltam összeállítani egy 53-as rostert, de nem igazán jött össze.
A védelmet szinte lehetetlen csak 25 játékosból összeállítani. De ha az O#-et leredukáljuk 23-ra, 24-re akkor már az se könnyű. Biztos vagyok benne, hogy nem egy és nem két olyan játékost fogunk kivágni, aki máshol simán fel fog férni az 53-ra.

Támadók, akik az úgynevezett "roster bubble"-be vannak:
TE: Harbor, Lee
WR: Hall, JLH, Moss
OL: Vandervelde, McGlynn, Wells, Howard
Justice nálam PUP-osnak tűnik, Harris meg remélem egészséges lesz.
Ha Dunlap lesz a kezdő, akkor Howard helye biztos, mert csak Ő marad csereLT-nek. Ha Dunlap mégse kezdene, akkor lehet, hogy csak 3 tackle-el vágunk neki a szezonnak, mert Dunlap tud RT-ként és LT-ként is játszani. Valamint, ha nagyon szar a helyzet, akkor Mathis is tud RT-ként nyomni pár snap-et.

Védőknél:
DE: Hunt, Teo, J. Parker (meccs nélkül nehéz rosteren maradni)
DL: Landri, Laws és talán még Dixon is idevehető. Első meccsen szinte semmi utána pedig sérülés.
Laws már 2 napja edz. Dixon pedig még mindig nem 100%-os. Ha nem fog játszani a Browns ellen, Laws pedig összehoz egy jó meccset, akkor azért nem olyan biztos a helye. (Persze sok a ha)
LB: Itt szerintem már megvagyunk: Casey, Chaney, Fokou, Clayton, Rolle, Jordan
Max még Lloyd szólhat bele, ha utsó (2) meccsen eszméletlenül jól fog játszani. Azonban jelenleg sérült.
CB: Hanson, Lindley, Hughes.
Hanson-nak több szar meccse nem lehet. Jelenleg pedig nálam Hughes>Lindley (Steelers ellen nagyon nem volt jó)
S: Itt is megvagyunk: Allen, Coleman, Jarrett, Page...nem hiszem, hogy ismét 3 safety-vel vágnánk neki a szezonnak.
Ha mégis, akkor annak Page fogja meginni a levét.
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
a Browns-al meg a Jets-el játszunk még, bekéne húzni mind2öt, hogy megnyugodjak 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Kivel is van még a hátralévő két PS meccsünk? Nincs kedvem utána nézni, fáradt vagyok...😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Srácok! Az előszezon mérkőzések párosítása, mi alapján történik?
Előre is köszi a választ.tûzoltó
Földrajzi közelség.
Úgy tudom, hogy pár alapkövetelménynek meg kell felelni, de lényegében nem szól bele az NFL, hogy ki kivel játszik.
A csapatok lebeszélik egymással.
több mint 12 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Srácok! Az előszezon mérkőzések párosítása, mi alapján történik?
Előre is köszi a választ.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Hát ez legyen a legrosszabb meccsünk ebben a szezonban...többet erről nem tudok elmondani.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
mi ezt már előre tudtuk 😊

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Már meccs közben (asszem 21-0 nál...) elkezdte pedzegetni az egyik kommentátor h valójában ő nem látja indokoltnak a Dream Team jelző használatát. Ugyh ha valami hasonlót nyujtunk a köv meccsen is lehet leállnak vele ottis 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A héten csak Kelce lesz a kezdő csapat centere.
Továbbra is Casey a kezdő MLB.
Szinte biztos, hogy Maclin játszani fog a Rams ellen.

Chaney-nek elég nagy mázlija volt. Még edzést se kellett kihagynia.Bébé
hát én megnéztem vagy 20x ezt a videót és nem látom mit kell észrevenni, valaki írja már le... :S
Bocsi, de tényleg nem látom :S

ááá bakker, most látom, mert én azt néztem ahova a csávó mutat, és most tünt fel, hogy az nem Chaney volt! 😀
(Eléggé durva volt tényleg, de még jó hogy hátulról kapta nem szemből mert akkor tuti reszeltek a lábának)Gege55
Ha ő is kidőlt volna akkor már amerikában le is lehetett volna állni a "Dream team" szöveggel. Jelenleg ő a legjobb LB-nk, ami azért nagy szívás mert még ő is csak másodéves, és tavaly összesen 2-szer volt kezdő. Nagyon kéne ide egy rutinos jó képességű MLB. Mert Chaney azért meg tudja oldani a széleket is, tekintve, hogy nagyon gyors, de középen továbbra is lyukasnak érzem a sort. Caseyvel el kéne beszélgetnie Washburn edzőnek. Ahogy nézem ő elég jól tudja motiválni, fanatizálni a játékosokat.
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
A héten csak Kelce lesz a kezdő csapat centere.
Továbbra is Casey a kezdő MLB.
Szinte biztos, hogy Maclin játszani fog a Rams ellen.

Chaney-nek elég nagy mázlija volt. Még edzést se kellett kihagynia.Bébé
hát én megnéztem vagy 20x ezt a videót és nem látom mit kell észrevenni, valaki írja már le... :S
Bocsi, de tényleg nem látom :S

ááá bakker, most látom, mert én azt néztem ahova a csávó mutat, és most tünt fel, hogy az nem Chaney volt! 😀
(Eléggé durva volt tényleg, de még jó hogy hátulról kapta nem szemből mert akkor tuti reszeltek a lábának)
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
A héten csak Kelce lesz a kezdő csapat centere.
Továbbra is Casey a kezdő MLB.
Szinte biztos, hogy Maclin játszani fog a Rams ellen.

Chaney-nek elég nagy mázlija volt. Még edzést se kellett kihagynia.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Örüljünk, hogy Chaney-nk még van: http://www.youtube.com/watch?v=0az_xtFyJmE&feature=player_embedded
Simán lehetett volna belőle Weaver ... :/