Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Mike: Chaney
Will: Fokou
Sam: Jordan
szvsz ez lenne a legjobb a jelenlegi rostert elnézve,arról nem is beszélve,hogy Jordan megint jó campet hoz 😂Newman
Fokou-t és Jordan-t felcserélném, tavaly is SAM-ben próbáltuk Jordant, de szar volt, 2 éve viszont Will-ben elég jól muzsikált, még int-eket is szedett. 😊

MLB depth nincs is, Jordan a csere MLB, aki szintén nem valami jó azon a poszton (mivel ő se MLB).


több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Tatupu miért nincs a látókörünkbe?Biztos nem lenne olcsó de ez eddig nem volt akadály ebben az offseason-ben.Vagy vmi más LB?(Morrison)korodiati
az edzők szerint jó a mostani LB egység 😀 😀 (az a baj,hogy ez nem vicc)

több mint 12 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Tatupu miért nincs a látókörünkbe?Biztos nem lenne olcsó de ez eddig nem volt akadály ebben az offseason-ben.Vagy vmi más LB?(Morrison)
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Beat writer Jeff McLane calls Jamar Chaney a "viable option" to replace Casey Matthews at middle linebacker.
Matthews' lackluster showing on Thursday night has Eagles nation in panic mode. And since free agent Lofa Tatupu doesn't appear to be on the radar, moving Chaney back inside is the easiest move. In that scenario, Keenan Clayton would be installed at WILL and and Moise Fokou would shift to SAM.

Komolyan,mi ilyen hülyék lennénk?Casey legalább padra kerülne,de miért pont Clayton lesz a kezdőben?kemény....mondjuk ennél rosszabb a LB sor már nem lehet,tehát inkább ez az opció valósuljon meg,legalább Chaney is tudna állatkodni megint.Newman
Sztem pedig a mostani kerettel még ez lenne a legjobb opció.Mondjuk ez is karcsú,de ahogy írtad Chaneynek ez jót tehetne.Persze én tőle sem vagyok még elájulva,mert igaz tavaly voltak szép megmozdulásai,de rengeteg hibát is vétett.Te kit tennél Clayton helyére?Rolle-t? 😀 Szánalmas az egész LB sor, bele sem merek gondolni mi van ha vki lesérül.
Greengo
Mike: Chaney
Will: Fokou
Sam: Jordan
szvsz ez lenne a legjobb a jelenlegi rostert elnézve,arról nem is beszélve,hogy Jordan megint jó campet hoz 😂

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Beat writer Jeff McLane calls Jamar Chaney a "viable option" to replace Casey Matthews at middle linebacker.
Matthews' lackluster showing on Thursday night has Eagles nation in panic mode. And since free agent Lofa Tatupu doesn't appear to be on the radar, moving Chaney back inside is the easiest move. In that scenario, Keenan Clayton would be installed at WILL and and Moise Fokou would shift to SAM.

Komolyan,mi ilyen hülyék lennénk?Casey legalább padra kerülne,de miért pont Clayton lesz a kezdőben?kemény....mondjuk ennél rosszabb a LB sor már nem lehet,tehát inkább ez az opció valósuljon meg,legalább Chaney is tudna állatkodni megint.Newman
Sztem pedig a mostani kerettel még ez lenne a legjobb opció.Mondjuk ez is karcsú,de ahogy írtad Chaneynek ez jót tehetne.Persze én tőle sem vagyok még elájulva,mert igaz tavaly voltak szép megmozdulásai,de rengeteg hibát is vétett.Te kit tennél Clayton helyére?Rolle-t? 😀 Szánalmas az egész LB sor, bele sem merek gondolni mi van ha vki lesérül.
Nem sok + dolgot lehet elmondani a ma hajnali meccsünkről, de szerintem Kafka közéjük tartozik. Ügyes volt most is.
Védelemből nekem Asante volt a nagy wtf! Szerintem kritikán alulit nyújtott ahhoz képest amit tud!

Meg úgy egészében, ez nem volt a mi napunk 😛
De élesben ilyet nem akarok! 😊Gege55
Asante azért játszott szarul,hogy még véletlenül se jöjjön érte ajánlat más csapattól. 😀
Kafka viszont nagyon meggyőző.2 minute drill a végén nagyon szép volt.Mentek a passzok a szélére vagy ha kellett megfutotta a kötelezőt.Nálam most simán Kafka>Young.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Nem sok + dolgot lehet elmondani a ma hajnali meccsünkről, de szerintem Kafka közéjük tartozik. Ügyes volt most is.
Védelemből nekem Asante volt a nagy wtf! Szerintem kritikán alulit nyújtott ahhoz képest amit tud!

Meg úgy egészében, ez nem volt a mi napunk 😛
De élesben ilyet nem akarok! 😊
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Beat writer Jeff McLane calls Jamar Chaney a "viable option" to replace Casey Matthews at middle linebacker.
Matthews' lackluster showing on Thursday night has Eagles nation in panic mode. And since free agent Lofa Tatupu doesn't appear to be on the radar, moving Chaney back inside is the easiest move. In that scenario, Keenan Clayton would be installed at WILL and and Moise Fokou would shift to SAM.

Komolyan,mi ilyen hülyék lennénk?Casey legalább padra kerülne,de miért pont Clayton lesz a kezdőben?kemény....mondjuk ennél rosszabb a LB sor már nem lehet,tehát inkább ez az opció valósuljon meg,legalább Chaney is tudna állatkodni megint.

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Reid rendesen beoltotta az újságírót 😀 (4. percnél)
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/videos/Press-Pass-Andy-Reid/d69a8015-ffce-4f1f-98e2-c9f53d002f11
Egy győztes alapszakasz meccs után nem mosolyog ennyit.
Szinte már élvezte a sajtótájékoztatót.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Kezdjük a jóval

Sérülések:
Trent Cole elbow, Daniel Te'o-Nesheim hamstring strain and Jason Avant right knee contusion.
Avant lenyilatkozta, hogy jól van. Egyik sem tűnik súlyosnak.

1. félidő (kezdők):
OL és a DL jó volt.
JJ-n jöttek 1x át az első félidőben, de Vick pont akkor dobta el, (és kivételesen complete is lett). De Vick-en nem volt nyomás, amikor eldobta.
Egyszer Harrison ért oda Vick-hez Peters oldaláról, de Vick így is el tudta dobni és 1st down is lett belőle. Valamint volt olyan is, hogy Herremans és JJ nem értette meg egymást (late blitz volt) és abból jött is egy sack.
A 3. picknél pedig Shady nézte el a blokkot. A fal szépen megtartotta a védőket.
Összesen 3x volt nyomás Vick-en (14-ből) ez nem rossz egy Steelers ellen. Dunlap és Watkins passznál hiba nélkül játszott. Az se tűnt fel, hogy Celek maradt volna blokkolni. (Azért párszor biztos volt.)
Ha már Celek, neki volt egy rossz blokkja Woodley-n az egyik futásnál. Woodley meg is csinálta a tackle-t a LOS-on.

DNA (a 3 CB) 2 elkapást engedett. Egy volt az Asante TD-s. Azt Allen-el együtt szépen összehozták, valamint DRC nézett be egy passzt 3rd down-nál. El akarta ütni, ahelyett, hogy a biztos tackle-re ment volna és így 1st down lett belőle.

Hanson és N. Allen nem volt vmi jó. Allen-nél ez enyhe kifejezés.

Casey: Sok misstackle (vagy mielőtt megcsinálta volna a tackle-t megállt és ellökték...nem 1 ilyen volt). 2. drive első 4-5 play-ében mindig hibázott. És hozta is a yard-okat a Steelers. Blokkok-ról nem tudott lejönni. Cotchery passzát is rá lehet fogni. Sztem nem volt teljesen az Ő hibája, de egy jobb MLB biztos másként reagált volna. 2. NFL meccsen megesik az ilyen. Összességében nagyon gyenge meccse volt. Főleg futás ellen. Nagyon össze kell magát kapnia.

Shady-nek volt az-az elnézett blokkja, de azonkívül jól tolta.
Henry-nek szép volt az-az egy puntja. Henery-nek se volt sok dolga.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Egy negyedet tudtam éjszaka végigszenvedni(stream is szaggatott)de aztán meguntam ezt a bohóckodást.

Ennyire szarok nem lehetünk szezonban akkor meg minek szenvedjek a gép előtt.

De azért továbbra is kérdés:mit csinálunk az ellenünk futókkal?
Janek
Nem Jenkins és Hargrove lesz a kezdő DT-páros futásoknál. Ők inkább passrusher DT-k. Patterson és Dixon várhatóan jobbak lesznek futás ellen.
LB sorban kíváncsi vagyok lesz-e változás. Szerintem még nem, de ha Casey a Browns ellen is így játszik, akkor szvsz kizárt, hogy vele kezdjük a szezont MLB-ben.


több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Egy negyedet tudtam éjszaka végigszenvedni(stream is szaggatott)de aztán meguntam ezt a bohóckodást.

Ennyire szarok nem lehetünk szezonban akkor meg minek szenvedjek a gép előtt.

De azért továbbra is kérdés:mit csinálunk az ellenünk futókkal?

-Vick mennyire tud komoly lenni?
-Mennyire lehet motiválni a 3 CB-t?

elsőre ezek jutottak eszembe mikor kinyomtam a böngészőt éjszaka

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Valaki mindig kiprovokálja Vickből ezt a lerágott csont-témát (hihi), aztán csodálkoznak és fel vannak háborodva ha nem minden nyilatkozata mea culpazásba torkollik. És amúgy itt tökéletesen igaza is van. Ez a los angelesi -- bizonyára szent életű -- firkász a Vicket utáló vérszomjas nyárspolgárok igényét elégíti ki ezzel a cikkével. Sose fogom megérteni, honnan veszik ezek az arrogáns újságírók a bátorságot, hogy másokról pár szó alapján nyilvánosan ítélkezzenek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bill Plaschke, az LA Times újságírója kritizálja Vicket a GQ-ban megjelent interjúja kapcsán. A lényeg: a megnyilvánulásai alapján Vick emberileg kevesebbet változott, mind gondolnánk. Őszinte megbánás helyett racionalizál, magyarázatokat kreál egykori tetteire.

http://latimesblogs.latimes.com/sports_blog/2011/08/michael-vick-nfl-eagles.html

He knows America’s sports fans have forgiven, now he wants them to completely forget because, really, what’s the big deal anyway?

"For a while it was all, 'Scold Mike Vick, scold Mike Vick, just talk bad about him like he’s not a person,' " Vick told the magazine. "It was almost as if everyone wanted to hate me. But what have I done to anybody? It was something that happened, and it was people trying to make some money."

What has he done to anybody? It was something that happened? It was people trying to make some money?

In looking at that quote, what is really criminal is how the Humane Society of the United States has jumped on the football bandwagon and has actually allowed him to participate in various campaigns.

"Yeah, you got the family dog and the white picket fence and you just think that’s all there is," Vick told the magazine. "Some of us had to grow up in poverty-stricken urban neighborhoods and we just had to adapt to our environment. I know it’s wrong. But people act like it’s some crazy thing they never heard of. They don’t know."

Nice to see that Vick is still trying to rationalize his behavior at the expense of the millions of people in this country who don’t use their depressed economic status as an excuse to fight dogs.

"A lot of people got out of it after my situation, not because I went to prison but because it was sad for them to see me go through something so pointless, that could have been avoided," Vick told the magazine.

The only thing pointless, it seems, is continuing to think that Michael Vick’s renewal on the football field has led to a reinvention of his character. It hasn’t. It won’t. America needs to stop believing.

A teljesség kedvéért itt az eredeti GQ-cikk: http://www.gq.com/sports/profiles/201109/michael-vick-gq-september-2011-interview?currentPage=1Szabler
Plaschke gyűlöli Vicket. Ez már sokadik szemétkedős cikke róla. Szvsz ugyanolyan belemagyarázós és hatásvadász mint az eddigiek...
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Bill Plaschke, az LA Times újságírója kritizálja Vicket a GQ-ban megjelent interjúja kapcsán. A lényeg: a megnyilvánulásai alapján Vick emberileg kevesebbet változott, mind gondolnánk. Őszinte megbánás helyett racionalizál, magyarázatokat kreál egykori tetteire.

http://latimesblogs.latimes.com/sports_blog/2011/08/michael-vick-nfl-eagles.html

He knows America’s sports fans have forgiven, now he wants them to completely forget because, really, what’s the big deal anyway?

"For a while it was all, 'Scold Mike Vick, scold Mike Vick, just talk bad about him like he’s not a person,' " Vick told the magazine. "It was almost as if everyone wanted to hate me. But what have I done to anybody? It was something that happened, and it was people trying to make some money."

What has he done to anybody? It was something that happened? It was people trying to make some money?

In looking at that quote, what is really criminal is how the Humane Society of the United States has jumped on the football bandwagon and has actually allowed him to participate in various campaigns.

"Yeah, you got the family dog and the white picket fence and you just think that’s all there is," Vick told the magazine. "Some of us had to grow up in poverty-stricken urban neighborhoods and we just had to adapt to our environment. I know it’s wrong. But people act like it’s some crazy thing they never heard of. They don’t know."

Nice to see that Vick is still trying to rationalize his behavior at the expense of the millions of people in this country who don’t use their depressed economic status as an excuse to fight dogs.

"A lot of people got out of it after my situation, not because I went to prison but because it was sad for them to see me go through something so pointless, that could have been avoided," Vick told the magazine.

The only thing pointless, it seems, is continuing to think that Michael Vick’s renewal on the football field has led to a reinvention of his character. It hasn’t. It won’t. America needs to stop believing.

A teljesség kedvéért itt az eredeti GQ-cikk: http://www.gq.com/sports/profiles/201109/michael-vick-gq-september-2011-interview?currentPage=1

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Szerintem se volt nagy probléma az O-val a TO-k ellenére. Értelmetlenül erőltettük a 20-30 yardos passzokat, a Ravens ellen akik tán valamivel nagyobb nyomást tettek Vickre meg szépen haladtunk rövid passzokkal is. Shady, Brown jók voltak viszont.

Annyira nem is playhívás, inkább a végrehajtás volt a borzalom. Az első TD-nél Allen teljesen szabadon mehetett a Qb-ra, de egyszerűen megtorpant a LOS-en, és a passzt próbálta leütni, pedig még pumpfaket se csinált Ben, ha azt csinálja amit kellett volna kb 0.5 mp alatt sack, vagy Asante int lehetett volna belőle. Aztán a 2. Steelers drive-ban meg 3rd down-nál nagy miscommunication: mindenki ment bliztre, de Moore-ra senki sem jutott a flat-ben, BigBen meg is dobta azonnal a hot route-ot, 23yd. Ilyen hülyeségek dögivel voltak a kezdő D-től tegnap. Szerintem Washburn is nagy fejmosást tartott a D-line-nak meccs után.

Deny embereiről tegnap nem sok jót tudtunk meg a biztos. 😊
Vick amilyen jól kezelte a blizteket a Ravens ellen olyan rosszul most. Kicsit szerintem félvállról vette a meccset, nagyon felelőtlenül dobálgatott double/triple cov-ba. Nem ártott szvsz egy ilyen meccs neki, inkább most legyen.
Lewis a vártnál kevesebb lehetőséget kapott futásban, egy 14 és egy 5 yd-os futása volt. Volt egy fumble-ja, rookie-nál benne van, túl sokat akart. Megint megmutatta, hogy elkapni is tud, 40 yardos screent kapott el Kafkától.
Jackson nem sokat játszott, volt egy túldobott hosszú passz felé, de duplázva volt úgyis. Volt egy szépen megfutott curl-je 9 yd, meg egy gyorspassz a LOS-re, de lefülelték az mínuszos lett.
Hall: kevésbé volt jó mint múltkor, elveszett a védők között, nehezen tudott elszakadni. Vick és Young is erőltette felé a passzokat, 2 int is a feléje irányuló passzokból lett (nem az ő hibája persze). Mivel JLH tegnap mutatott valamit a passzjátékban, ezért erősen veszélyben van Hall roster helye.
Matthews: akkor a fekete leves 😊 , többnyire hezitáló volt, pl ott volt előtte Redman a LOS-en, mégse csinálta meg a tackle-t, mert egy pillanatra megtorpant. Volt ezen kívül is misstackle-ja. Többször is rossz szögben ment a rb felé, ezért maradt le a playről. Volt hogy egész más helyeken volt mint amerre a futás ment, ez egy MLB-nél nagy hiba. Szerintem nagyon bizonytalan volt, túl sokat próbált gondolkodni, ahelyett az ösztöneit nvolna. Passz védekezésben sem villogott, de a futás elleni produkciója az aggasztóbb szerintem. Ezek rookie hibák szerintem, de pont ezért nem kéne még kezdenie. Amikor lementek a Steelers kezdők akkor jobb volt, csinált tackle-eket, határozottabban játszott. Ha holnap lenne a rajt nálam Jordan-Chaney-Fokou lenne a kezdő.
Landri nem mutatott sokat, Hargrove-é lesz a 4. DT hely szerintem.
Mathis-ra őszintén szólva nem emlékszem, de a meccs végébe eléggé belealudtam. Rolle határozottabbnak tűnik a labda környékén mint Matthews (döntsétek el, hogy ez dícséret-e 😊 )

Végezetül Allen nem SS, futás ellen nem jó SS pozícióból, Coleman viszont FS-ből halmozza a tackle-eket. Talán meg kéne őket cserélni, mester.


több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Caseynek valóban gatyát fel kell kötni, mind futás ellen, mind coverben. Igaz a Steelers merőben mély víz volt, de nagyon nagy homályokat csinált. Lesz ő ennél jobb, ne legyünk annyira Philly fanok, hogy már most fejeket követeljünk.
Viszont az FO tevékenységét annyira nem értem ez ügyben. Stewval nem lett volna akkora kockázat egy kis-közepes pénzű egy éves szerződés. Szerintem simán bele is ment volna, és a kockázatát, hogy az amúgy is megosztott véleményeket kiváltó Casey befullad, elég jól minimalizálta volna..
Ha ez a tendencia marad futás ellen, akkor sürgősen be kell tolni Chaney-t, ő azért elég impozáns volt tavaly futás ellen, és szerintem coverben is ígéretes volt, most meg oldalt baromi súlytalannak érzem.

A blitz sémákat meg szerintem nagyban teszteljük még, ezért is nyeltük a yardokat. Regularban jobb lesz ez, nagy valószínűséggel nem Allent fogjuk oda küldeni. 😊 Amúgy a csere nekem sem tiszta még, hogy a ballhawk Nate, miért került SS-be, de Castillo biztosan tudja a tutit.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Az O line miatt egyre kevésbé aggódok. Mudd nagyon jó munkát végez és szerintem szezonkezdetre össze is állnak majd.
A turnover parádé ellenére nem hibáztatnám most az O#-t.Inkább ahogy Newman is írja a védelemben vannak a nagyobb gondok.Mondjuk preseason,de gondok lehetnek ezzel a play hívással és egyre kevésbé értem ezt a FS-SS cserét.Coleman jó FS-ben is ,de Allent rendre szívatják.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Kafka legyen a kezdő QB, Vick pedig menjen MLB-nek 😀
http://www.youtube.com/watch?v=ZKhu4ml9ns0&feature=player_embedded
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
- turnover parádé,Vick 3 pick
- Dion fumble
- kezdő védelem bénázott eléggé
- LB sor kuka,Caseyvel az élen
- szar blitz hívások
- Allen
- Asante

+ Henry állat
+ Kafka is jól tolta
+ Az o-line tényleg nem volt rossz,még Dunlap is türhetően játszott,Petersnél viszont akadtak problémák
+ Shady, Ronnie
+ a belső nyomás megint jó volt

szar meccs volt,még jó,hogy csak preseason 😊

több mint 12 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
02. 00
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Mikor kezdünk?

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Majd olvasd el a blogon 😀Shawn84
Az alap, de lenne egy külön játékos listám, akiket figyelni kéne, és azt nem kell blogra írni feltétlen, elég nekem ide, PM-ben, akárhova.Deny
Ha feldobod a listát szerintem legalább 3 féle észrevételt fogsz kapni róluk. Én mondjuk fogok figyelni rendesen.Shawn84
Listám itt olvasható: Gyorsba egy Eagles-Steelers watch list: http://philly.blog.hu/2011/08/18/mire_figyeljunk_ejjel

Ha nem lesz 3, lázadok!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Nagyon szeretném, ha valaki beugrana helyettem, mert ha fantasyzek, akkor rendesen csinálnám, ergó ezer trade per week. Erre pedig sajnos nem lesz igen időm, így ha van jelentkező, ugorjon be, még növeli is hírnevét szememben. Megéri, igaz?

Amúgy hajnalig kis Steelers előtti írást összeakarok dobni, meglátjuk, másfél óra alatt sikerül-e, ha nem, akkor majd ide írom vázlatosan, szerintem mire figyeljetek 2. meccsen, meg arról legyen szíves majd nekem valaki beszámolni.Deny
Majd olvasd el a blogon 😀Shawn84
Az alap, de lenne egy külön játékos listám, akiket figyelni kéne, és azt nem kell blogra írni feltétlen, elég nekem ide, PM-ben, akárhova.Deny
Ha feldobod a listát szerintem legalább 3 féle észrevételt fogsz kapni róluk. Én mondjuk fogok figyelni rendesen.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon szeretném, ha valaki beugrana helyettem, mert ha fantasyzek, akkor rendesen csinálnám, ergó ezer trade per week. Erre pedig sajnos nem lesz igen időm, így ha van jelentkező, ugorjon be, még növeli is hírnevét szememben. Megéri, igaz?

Amúgy hajnalig kis Steelers előtti írást összeakarok dobni, meglátjuk, másfél óra alatt sikerül-e, ha nem, akkor majd ide írom vázlatosan, szerintem mire figyeljetek 2. meccsen, meg arról legyen szíves majd nekem valaki beszámolni.Deny
Majd olvasd el a blogon 😀Shawn84
Az alap, de lenne egy külön játékos listám, akiket figyelni kéne, és azt nem kell blogra írni feltétlen, elég nekem ide, PM-ben, akárhova.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Nagyon szeretném, ha valaki beugrana helyettem, mert ha fantasyzek, akkor rendesen csinálnám, ergó ezer trade per week. Erre pedig sajnos nem lesz igen időm, így ha van jelentkező, ugorjon be, még növeli is hírnevét szememben. Megéri, igaz?

Amúgy hajnalig kis Steelers előtti írást összeakarok dobni, meglátjuk, másfél óra alatt sikerül-e, ha nem, akkor majd ide írom vázlatosan, szerintem mire figyeljetek 2. meccsen, meg arról legyen szíves majd nekem valaki beszámolni.Deny
Majd olvasd el a blogon 😀