Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nagyon szeretném, ha valaki beugrana helyettem, mert ha fantasyzek, akkor rendesen csinálnám, ergó ezer trade per week. Erre pedig sajnos nem lesz igen időm, így ha van jelentkező, ugorjon be, még növeli is hírnevét szememben. Megéri, igaz?

Amúgy hajnalig kis Steelers előtti írást összeakarok dobni, meglátjuk, másfél óra alatt sikerül-e, ha nem, akkor majd ide írom vázlatosan, szerintem mire figyeljetek 2. meccsen, meg arról legyen szíves majd nekem valaki beszámolni.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Elkészült az új játékosokat bemutató cikksorozat befejező része is. Olvassátok bizalommal.
http://philly.blog.hu/2011/08/18/uj_arcok_a_csapatban_4_resz
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Goodell biztos rácsörgött Mike-ra 😀
Michael Vick: "Commissioner never told me to sign or not sign with particular teams. I want to make it clear this was a decision I made."
Biztos vagyok benne, hogy idén a javunkra nem sok zászlót fognak dobni late hit-re 😀
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Redskins kezdő O# vs Eagles 2nd team O#:
http://bloggingthebeast.com/2011/08/17/the-better-offense-the-redskins-starters-or-the-eagles-second-stringers/

Ha a 2. és a 3. csapat fala nem lesz nagyon szar, akkor sztem hozni fogjuk a meccset.
És ugyebár a preseason-ban ez a legfontosabb. 😀
DL-ba és a sec-be olyan jó a depth, hogy a második félidőben sztem nem kapunk TD-t.
Kickoff-okra kíváncsi leszek. Hagyjuk-e Henery-t rúgni vagy tesztelni akarjuk az ST-t.
Sztem hagyni kéne, mert minek tartsunk a csapatban ST sztárokat (Buckley, Anderson), ha az alapszakaszban úgyse lesz rájuk szükség.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Oké akkor skizofitát és cooltiszót is beszámítom. Így 20-an vagyunk, de Deny helyére még beugorhat valaki.
Akkor légyszi ti is küldjétek az e-mai lcímeteket nekem PM-ben.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szintén fantasy szűz, de kell még akkor beszállnék, de kitúrni nem akarok senkit, nem tudom mennyi időm lesz rá 😊
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Hatalmas rosterváltoztatás:
Eagles placed OT Jose Acuna on the reserve/left squad list and re-signed DT Charlie Noonan.
Nem sok napot volt Eagle a csávó.
(Recent Eagles acquisition Alex (gondolom Jose akart lenni) Acuna left the team because of family problems.)
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Maclin dolognak nagyon örülünk.

Kicsit amúgy gyors vagy Shawn fantasy dologgal, Tomee válaszát nagyon meg se várjátok, csak felvetettétek. Egyébként nem is kell, mert nem vállalja. Illetve, ha van még jelentkező, helyettem jöhet, én csak akkor szeretnék maradni, ha nincs meg a 18 ember.Deny
A ligát megcsináltam 18 csapatra, de ezt bármikor változtatni tudom 20-ra. Szóval még befér legalább 2 ember ha nagyon akar. Meg ugye megvoltunk 18-an mivel blogon is volt rá jelentkező.Shawn84
Akkor megpróbálom én is; még egy fenteziszűz....

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Anno Vick nem akart hozzánk jönni 3. számú QB-nak:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/8/17/2369620/nfl-kind-of-forced-michael-vick-to-sign-with-eagles
Cinci és a Bills kezdő QB posztot "ajánlottak" neki.
Goodell-t mostantól szeretem. 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Maclin dolognak nagyon örülünk.

Kicsit amúgy gyors vagy Shawn fantasy dologgal, Tomee válaszát nagyon meg se várjátok, csak felvetettétek. Egyébként nem is kell, mert nem vállalja. Illetve, ha van még jelentkező, helyettem jöhet, én csak akkor szeretnék maradni, ha nincs meg a 18 ember.Deny
A ligát megcsináltam 18 csapatra, de ezt bármikor változtatni tudom 20-ra. Szóval még befér legalább 2 ember ha nagyon akar. Meg ugye megvoltunk 18-an mivel blogon is volt rá jelentkező.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
God. Megállt bennem az ütő mikor olvastam, hogy lymphomára tesztelik. Pont vmi ilyesmitől féltem. Örülök hogy megúszta, nem is elsősorban a csapat meg a szezon miatt, hanem miatta.


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elvileg 7-8 nap és Jeremy újra edzhet, január hetedike óta először.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Ez nem lenne rossz:
I'm told that maclin can practice right away when he comes back for saturday practice.
Még azt a pár fontot kell visszaszedni és minden szép és jó.
Ebben az esetben már jobb is a WRsorunk a 2004-esnél 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Maclin dolognak nagyon örülünk.

Kicsit amúgy gyors vagy Shawn fantasy dologgal, Tomee válaszát nagyon meg se várjátok, csak felvetettétek. Egyébként nem is kell, mert nem vállalja. Illetve, ha van még jelentkező, helyettem jöhet, én csak akkor szeretnék maradni, ha nincs meg a 18 ember.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Maclin-nek elméletileg semmi baja:
http://ht.ly/65UF6
Minden tesztre negatív lett.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Maclinről:
Jeremy Maclin revealed to FOX Sports' Jay Glazer Wednesday that he's been medically cleared after "months" worth of tests for lymphoma, a form of cancer that affects the immune system.
Maclin told Glazer that he got a "scare" back in May, and needed lymph nodes removed last week. The third-year receiver now insists he's "totally fine," and that the mysterious virus has "left his body." Maclin plans to resume practicing when the lymph-node surgery heals. The Eagles will release a statement on Maclin's status tonight. More will be known then, but Maclin admitted to "rapid weight loss" and iron anemia. It's unclear when he'll get his strength back.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Kérek mindenkit, hogy akik neveztek a Fantasy ligába azok küldjék el nekem PM-ben az e-mail címüket hogy postázhassam a meghívókat. A liga már készen van már csak a többi csapat kell. Készüljetek rá, hogy mindenkinek saját csapatlogója legyen és ne egyformák. A megkülönböztetés végett.Shawn84
ment
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Kérek mindenkit, hogy akik neveztek a Fantasy ligába azok küldjék el nekem PM-ben az e-mail címüket hogy postázhassam a meghívókat. A liga már készen van már csak a többi csapat kell. Készüljetek rá, hogy mindenkinek saját csapatlogója legyen és ne egyformák. A megkülönböztetés végett.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
NA átnéztem az nfl.com-os fantasyt. Lesz külön dLine, meg Linebackerek és defensive backek is.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Avant 2008-ban és 2009-ben volt nagyon durva. Azt tudom, hogy 2009-es szezonban egyszer sem droppolt és ha jól emlékszem a '08-asban se volt neki 3-nál több.
Meg 2009-ben tényleg az volt, hogy ha 3rd down, akkor Avant és már meg is volt a 1st down.

Mi vagyunk a legesélyesebbek a Super Bowl-ra egy "szakértő" szerint:
http://msn.foxsports.com/nfl/story/reasons-every-NFL-team-can-win-super-bowl-081611

Kicsit kényelmesebb lehet, mint a gép előtt gubbasztani és imádkozni, hogy ne menjen el az adás 😀
http://www.youtube.com/watch?v=98sx9Lj9vREBébé
Na ebbe a videóba bele tudom élni magam. ha elképzelem hogy egy jó pohár Heinekennel a kezemben, McCoy mezben üvöltözöm mint állat, hogy Go Eagles!!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Avant 2008-ban és 2009-ben volt nagyon durva. Azt tudom, hogy 2009-es szezonban egyszer sem droppolt és ha jól emlékszem a '08-asban se volt neki 3-nál több.
Meg 2009-ben tényleg az volt, hogy ha 3rd down, akkor Avant és már meg is volt a 1st down.

Mi vagyunk a legesélyesebbek a Super Bowl-ra egy "szakértő" szerint:
http://msn.foxsports.com/nfl/story/reasons-every-NFL-team-can-win-super-bowl-081611

Kicsit kényelmesebb lehet, mint a gép előtt gubbasztani és imádkozni, hogy ne menjen el az adás 😀
http://www.youtube.com/watch?v=98sx9Lj9vRE
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Említitek, hogy Avant előtt követeli a lasztit ugye D-Jax meg MacLin, valamint Celek is, de kihagytátok, hogy nem kevés screen passzt szokott Shady is kapni, néha a rövid 3-ikra őt keresik.
Ezt csak úgy pontosítás végett, amúgy jó volt olvasni a vitátokat, mindkét féllel egyet tudok érteni, ill igazat adni.Desert Eagle .5o
Én meg most igazat adok neked. tényleg kimaradt. Sőt, merem állítani hogy idén talán még több screen lesz. minden futónk nagyon jó elkapó is egyben, úgyhogy ki lesz használva a RB banda is. Remélem azért futni is fogunk, mert a nélkül nem jutunk messzire.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Említitek, hogy Avant előtt követeli a lasztit ugye D-Jax meg MacLin, valamint Celek is, de kihagytátok, hogy nem kevés screen passzt szokott Shady is kapni, néha a rövid 3-ikra őt keresik.
Ezt csak úgy pontosítás végett, amúgy jó volt olvasni a vitátokat, mindkét féllel egyet tudok érteni, ill igazat adni.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Tavaly mennyi dropja volt amúgy? Szerintem ugyanazt a statot látjjuk, és abban mivel tavaly nincs az első 15ben, így nem látom a pontos számot.
A tendencia valóban romló nála, a liga 6odik helyét az elmúlt három évre vonatkozóan valóban nem a tavalyi teljesítményével igazolta. Mondjuk 8 elejtés az elműlt 3 évben még így is átlagon felüli.Mardel
PFF számításai nem feltétlenül megbízhatóak, de más nemigen áll rendelkezésre. Jacksont például indokolatlanul "megmérték" szerintem, 12 dropból max a fele volt igazi drop.

Avantnál valahol 4-et valahol 5-öt olvastam (már nem tudom hol). De ha összenézzük a PFF-es statokkal akkor kb pont kimarad a top 15-ből 7-8% körüli drop %-kal. Fontosabb helyzetekben voltak a dropjai ezért jegyeztük meg őket jobban. Ez nem nagy visszaesés (még csak az kéne), de azért tornássza vissza magát idén a top 10-be. 😊

Amúgy a csapatok belső statjait kéne látni, az jó lenne.


több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Tavaly mennyi dropja volt amúgy? Szerintem ugyanazt a statot látjjuk, és abban mivel tavaly nincs az első 15ben, így nem látom a pontos számot.
A tendencia valóban romló nála, a liga 6odik helyét az elmúlt három évre vonatkozóan valóban nem a tavalyi teljesítményével igazolta. Mondjuk 8 elejtés az elműlt 3 évben még így is átlagon felüli.

JASON KELCE for one more year!!!