NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
Ryan Harrisnek valószínűleg jövő héten műtik a hátát. Nem is tudom, kire emlékeztet ez ... :/

http://www.csnphilly.com/08/26/11/Sources-Eagles-Harris-to-have-back-surge/news_eagles.html?blockID=554726&feedID=692


több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Locke out. http://twitter.com/#!/EaglesInsider/statuses/107143369356095488Höri
nem meglepő,kb. 5-en voltak előtte

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bazd, hirtelen már azt hittem megint lockout van 😂

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Locke out. http://twitter.com/#!/EaglesInsider/statuses/107143369356095488

több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Én Casey-vel elégedett voltam a mostani meccsen. Már amennyit láthattunk belőle, mert sokat nem volt a pályán. De most legalább 0 miss tackle, pl. Chaney-nek volt egy eléggé csúnya amin hozott is a Browns ~ 10 yardot (3. negyedben volt, középső futásnál, Chaney meg kutyában ment a futó után 4 kézláb de miss tackle 😀 )
Ügyesen mozgott, neki is volt egy szép passz elütése, mondjuk közel sem olyan látványos mint Chaney-nek.

LB-k közül Matthews jegyezte a legtöbb tacklet a mostani meccsen ezt is megjegyezném szolidan...

Nem is akarom összehasonlítani a két játékost, de szerintem érezhetően jobb volt most Matthews mint eddig.

Coleman tényleg nagyon ügyesen játszik, tacklet hibázott egyáltalán? Nekem úgy rémlik, hogy nem...

McCoy nagyon jól mozgott, szerintem DJax egy nagy 0 volt tegnap. Ez az én véleményem, ő ennél tud sokkal jobb lenni, és nem szokott zavarban lenni akkor sem ha van mellette 2 védő. Droppolt majdnem minden labdát amit máskor lazán megold.
Nekem olyan mintha nem játszana teljes erőbedobással, csak elvan, nincs nagy lóvé, duzzogok kicsit, off season bele lehet szarni... Én ezt érzem a játékán.

Vick császár, no comment ...

Várom már a következő game day-t meg a rendes szezont 😊

még akit kiemelnék az Peters és Herremans, eléggé magabiztosan uralták a bal oldalt!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 566 — Apu ökölbeszorított keze
köszönjük az értékeléseket

több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
O-line jobb oldala ritka rossz volt az első negyedben. 330-fontos Phil Taylort nem kéne érintés nélkül ráengedni a Qb-ra. Nem kell 2 rookie-t kezdetni egymás mellett, JJ-re még szükség van középen, Kelce majd később átveheti tőle a kezdőt, de most mindkét rookie OL nagyon ideges volt az elején, sok mentális és technikai hibájuk volt. Ami poztívum, hogy javultak ahogy a meccs haladt előre. Futásblokkban és screen-ben viszont jó volt az egész OL, ott sokat lehet majd profitálni belőlük.

Örültem volna ha egy kicsit többet fut a Browns Hillis-sel, de ők inkább a passzjátékukat tesztelték, amit a védelem jól megoldott. Futás ellen látszott, hogy visszatért Patt, Casey-nek jóval könnyebb dolga volt mögötte. Bíztató, hogy egy erős OL-ra fokozatosan egyre nagyobb nyomást tudtunk helyezni, gyengébb kezdés után jöttek a hurry-k, sackek, meg a false startok az ellenféltől.

A Wr-ek tényleg nem erőltették túl magukat, de hozzátartozik, hogy a Browns sokszor feladta a LOS mögötti 5-6 yardos területet és a Wideoutokat sokszor kettőzték, így viszont McCoy rengetegszer maradt üresen, amit ki is használtunk + alapból sok screen volt tegnap, részben a gyakorlás miatt, részben, hogy elbizonytalanítsuk a passrush-t.


több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
A 2. negyedet láttam. Celek sokat segített a blokkolásban. (és egyre jobban blokkol)
Vick néha 2-3 ember közé dobálta be a labdát.
Watkinsra mondták a kommentátorok, hogy lehet két tapasztalt ember közé kellene betenni, akkor lehet gyorsabban fejlődhetne és nem hetente cserélni az RT-t melőle.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
DeSeanra még jó ,hogy kettőzve figyelnek és tény,hogy kellenek mellé a többiek.Persze sztem megoldaná egyedül is 😀 ha nagyon kellene,de inkább most azt használtuk ki,hogy elvitte a védőket így mehetett a passz Shady felé.
Casey és Jarrett szerintem is később válhat a hasznunkra,bár Jarrett esetében inkább vártam a kezdőbe kerülést mint Matthewstól.Aztán,hogy kiből lesz a Dawk 2.0 azt az idő majd eldönti,de pillanatnyilag a 2 favoritom Chaney és Coleman akik mind2en késői körösek ,ennek ellenére nagyon érzik a játékot.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
Hmm, egy-két dolgot megjegyeznék:

O:
- Vicktől ez igencsak átlagos teljesítmény, sőt...ennél jóval több kell, valahogy nem érzem benne azt a tüzet. Aztán lehet megint amikor kell, akkor robbant, legyen így!
- DeSean egyedül kiderült, hogy nem éppen top. Vagy az derült ki, hogy mellette nincs más aki top, mert így tudtak rá kellően figyelni. Persze mindig is tisztában voltunk vele, hogy nem egy konzisztens elkapó, hanem playmaker, na de akkor is, egy elkapás sem volt...egyértelműen kell MacLin
-Shady állat.

D:
- Casey egyszerűen még nincs kész. Nem kell lehordani, és dicsérni sem, nincs értelme. Ő a jövőben lesz nagy segítségünkre. (épp ezért lett ez az offseason ellentmondásos nagyon, mert félig építjük a nagy jövőt, félig meg most robbantanánk...olyan érzésem van, hogy két szék közül a földön fogunk kikötni...)
- Asante szerintem nagyot fog állatkodni idén. Biztosan nyalunk be rajta majd pár csúnya TD-t, de hogy 10 inti meglesz, azt nem kétlem 😀
- S poszt bíztatóbb, mint vártam, bár Jarrett-től vezér képességeket várok (amolyan Dawk 2), de mint Casey-nél, nálam is később.

Ti hogy látjátok?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hol tudom megnézni a meccset?
vki esetleg segítene, mert tegnap bealudtam 10-0 állásnál...
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Kérdéseim azokhoz, akik látták a meccset hajnalban:

- DeSean-nal mi történt, hogy zéró elkapás?
- Maclin játszott valamit?
- O-Line mennyire volt zizi? - ahogy olvasom Kelce és Watkins sem volt a topon...
- Hunt vagy Te'o?

iGracias por el todo!

Ja és hála az égnek nincs komoly sérült!skizofita
DeSean felé ment pár passz,de mindig 2-en voltak rajta.Főleg Shady kapta a passzokat(neki volt külön edzése 😊 ) screenből.Vick sem volt még teljesen felpörögve...látszott azért,hogy még inkább szituációkat gyakorolnak és ő is vadabbul passzolt 2 vagy akár 3 ember közé is.
Maclin természetesen még nem játszott.(majd az első héten)
O line szerintem nem volt rossz.Pár hiba még becsúszott,de azért jók lesznek sztem.Dunlap hirtelen feljavulása meglep.Watkins sem rossz..inkább kommunikációs hiba okozta a gyengébb teljesítményét.(a sacknél pl. Dunlap átment balra blokkolni futáshoz Watkins meg nem bírta egyedül).
Huntnak elég jó meccse volt.
+A védelem is szép munkát végzett.Matthews is megvillant párszor passz és futás ellen is,de nekem még ez kevés...sokszor látni,hogy még bizonytalan,kicsit hezitál.Patterson remek formában.Page sem volt rossz SS-ben.....viszont K.Coleman nagyon érzi.Én őt emelném ki.Chaney is nagyon jó volt.(megmentett minket egy TD-től)Sec is jó...bár ott adott az alapanyag. 😊
Az ST munkáját ki kell emelni mert megint sikerült blokkolni egy FG kísérletet. Komolyabb visszahordás továbbra sincs...na de majd a szezonra ez is összeáll. A cserék sem voltak rosszak...igaz beszedtek 2 TD-t.Kafka 1 play kivételével csak térdelni volt fent...neki majd marad a 4. meccs. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
A D# a legutóbbi meccs óta összekapta magát kicsit, igaz szerintem az ellen sem volt olyan nehézségű.
Az a számokból is látszik, hogy a labda ezen oldalán nem voltak gondok. Matthews sokkal jobb volt, mint múlt héten, volt egy jó elütése és három tiszta szerelés (ebből emlékeim szerint 1 vagy 2 a line körül), azonabn ahogyan múlt héten nem vettem a fejét egyből, úgy szerintem kár lenne most egekig magasztalni. Mindenesetre a javulást jó volt látni. Chaney állat volt coverben. A line jó nyomást gyakorolt 4 emberrel, így a DB-ek jól muzsikáltak. Most kevesebb volt a blitz hívás. Coleman külön pirospont, közelebb játszott a front line-hoz és látszott hogy ez az ő igazi pozíciója, ahol lubickolni tud. Nagyon jól szerelt végig.

Az O# kicsit döcögős volt, köztük Vick is, de ebben közrejátszott, hogy nagyon sokszor siettették (Kelce,Watkins, Dunlap még annyira nem értették meg egymást), valamint látszott, hogy Maclin nélkül azért nem igazi a gépezet, Deseant nagyon sokszor kettőzték, Sunshine meg nem 1-2. számú elkapó alapanyag. Shadynek a számai önmagukért beszélnek. Pozitív volt a fal futásblokkban viszont, többekközött amennyire nem ment Kelce-nek a pass protection, annyira jól látszott mozgékonyságával mennyit tud segíteni futásblokkban.
AZ O-ért amúgy nem izgulok, szezonra jók lesznek rajtuk nem fog semmi múlni szerintem, ha a D is összeáll.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Vick nem volt vmi nagy szám, de azért a WR-ek és az OL is segített neki ebben. Avant 1 elkapás, Celek 2 a többi Shady volt. DeSean felé 2x, 3x dobott de egyik se ért célba. Maclin és S. Smith azért kéne még ide.
Csere WR-ek közül most senki se volt kiemelkedő, ha Smith egészséges lesz 2. 3. hétre akkor elképzelhető, hogy csak 5 WR-rel vágunk neki a szezonnak. Harbor eddig elkapás nélkül a preseason-ban.

RB-ink nagyon rendben vannak. Kelce fent és lent, Watkins inkább lent. Sztem Jamaal Jackson fog kezdeni a Rams ellen, de könnyen lehet, hogy szezon közben Kelce már átveszi a helyét. Látszik, hogy tehetséges a srác.
Dunlap-nak nem volt olyan jó meccse, mint a Steelers ellen, de azért nem tűnt rossznak.
Peters-Herremans duó elit.

Chaney és Coleman nagyon jól játszott. Casey jobb volt, mint a Steelers ellen, de azért közel sem játszott tökéletes meccset. 2. negyedben sztem 1 snap-et se volt fent a pályán. Nickel-nél mindig Rolle-Chaney páros volt fent és elég jól teljesítettek.

Teo-t én 1xse vettem észre. Hunt azonban megint zsákolt, sztem hiba lenne ha nem kerülne be az 53-ba.
Landri megint sack-elt. Nem lenne rossz, ha a Dixon, Laws, J. Parker trió egészséges lenne a Jets ellen, mert lenne mit bizonyítaniuk.

DNA jó volt. Hughes vmivel Lindley előtt lehet. Page-nek is jó meccse volt. Felőlem lehetne Ő a kezdő SS-ünk.

Henry és Henery ma is hiba nélkül játszottak. A touchback-ek elmaradtak, de az ST gondoskodott arról, hogy ne legyen nagy visszahordás. Dorenbos pedig a legjobb.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 566 — Apu ökölbeszorított keze
gracias!

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Tényleg a meccsről mondhatna már valaki valamit!Janek
Most nézem de sajnos csak az első negyedre van időm. Ha minden jól megy holnap egy blogos írást is össze tudok hozni róla.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 566 — Apu ökölbeszorított keze
Tényleg a meccsről mondhatna már valaki valamit!

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Nem jó az ESPN Magazinos link 😕rfonai
Javítva és még 1 betéve mellé. A 2 link ugyanaz a magazin csak másik szerver.
több mint 12 éve
skizofita Philadelphia Eagles 626 — Times are hard for dreamers!
Kérdéseim azokhoz, akik látták a meccset hajnalban:

- DeSean-nal mi történt, hogy zéró elkapás?
- Maclin játszott valamit?
- O-Line mennyire volt zizi? - ahogy olvasom Kelce és Watkins sem volt a topon...
- Hunt vagy Te'o?

iGracias por el todo!

Ja és hála az égnek nincs komoly sérült!

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=5PbdluLxuUY
ez a videó extra
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem jó az ESPN Magazinos link 😕
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A ma említett Vick-es ESPN magazin fenn is van blogon: http://philly.blog.hu/2011/08/26/vick_az_espn_boritojan

Ajánlónak pedig itt a 148. oldal tartalma:
több mint 12 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Le lett zárva az élő meccskövetés? Miért? Közben Asante Big money money makes...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Legalább majd szerez idén némi tapasztalatot és jövőre már sokkal jobban fog menni neki a játék.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Arra is kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán 20 snap-nél többet lesz-e a pályán.
Dime szitukban Chaney szokott fent lenni, Nickel-nél meg a héten Rolle-t is próbálgattuk Chaney párjaként, szal simán elképzelhető, hogy fele annyi snap-et fog a pályán tölteni mint Chaney.