Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Este lesztek eredménykövetőben? 01:30tól lesz a meccs ugye?Gege55
nem

JJ
ez mi? Eagles honlapján is az van, h most lesz a meccsünk fél 2 kor... magyar idő szerintGege55
Ez NCAA, kicsit sokkal több téttel, mint a PS 4. hete. A két philadelphiai csapat csap össze a Lincolnon.
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Este lesztek eredménykövetőben? 01:30tól lesz a meccs ugye?Gege55
nem

JJ
ez mi? Eagles honlapján is az van, h most lesz a meccsünk fél 2 kor... magyar idő szerint
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
Este lesztek eredménykövetőben? 01:30tól lesz a meccs ugye?Gege55
nem



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Wall pár napja lett kibaszva, most vissza. Biztos elkeverte a papírokat Reid.Deny
Holnapután úgyis ismét kibasszuk. 😀
Bár lehet rájött Reid, hogy Calvin nem mehet a PS-ba, Wall pedig igen.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Wall pár napja lett kibaszva, most vissza. Biztos elkeverte a papírokat Reid.
Én követőben nem leszek, de munka után (fél 4, 4 felé) bekapcsolódom. Talán 😊
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
ez a beszéd, akkor legalább lesz kivel írogatni pár sort! 😊 vagy fórumon nem leszel?Gege55
de leszek ott is

Hatalmas rosterváltoztatás:
Eagles release CB Jorrick Calvin and re-sign CB Jamar Wall
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Este lesztek eredménykövetőben? 01:30tól lesz a meccs ugye?Gege55
Jah fél2...gondolkodtam rajta, hogy felkeljek-e és arra jutottam h leszek.
Mert a meccset mindenképpen megnézném, de az arányomat nem akarom rontani egy preseason meccsel 😀 szal marad az élő.Bébé
ez a beszéd, akkor legalább lesz kivel írogatni pár sort! 😊 vagy fórumon nem leszel?
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Este lesztek eredménykövetőben? 01:30tól lesz a meccs ugye?Gege55
Jah fél2...gondolkodtam rajta, hogy felkeljek-e és arra jutottam h leszek.
Mert a meccset mindenképpen megnézném, de az arányomat nem akarom rontani egy preseason meccsel 😀 szal marad az élő.
több mint 12 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Este lesztek eredménykövetőben? 01:30tól lesz a meccs ugye?
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
Szerintem Vick lesérül súlyosan 2 éven belül és akkor Young vagy Kafka lehet az utód. (Young csak akkor ha idén jönne a sérülés) Franchise irányítót meg nagyjából 2013-re várok.Shawn84
Az a baj, hogy 1/32-es pick-kel elég nehéz franchise QB-t húzni. 😀Bébé
Ha majd azt akarunk húzni, lesz feltrade gyanítom 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Szerintem Vick lesérül súlyosan 2 éven belül és akkor Young vagy Kafka lehet az utód. (Young csak akkor ha idén jönne a sérülés) Franchise irányítót meg nagyjából 2013-re várok.Shawn84
Az a baj, hogy 1/32-es pick-kel elég nehéz franchise QB-t húzni. 😀Bébé
Még 6. körben is lehet (Tom Brady) 😀
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Szerintem Vick lesérül súlyosan 2 éven belül és akkor Young vagy Kafka lehet az utód. (Young csak akkor ha idén jönne a sérülés) Franchise irányítót meg nagyjából 2013-re várok.Shawn84
Az a baj, hogy 1/32-es pick-kel elég nehéz franchise QB-t húzni. 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Szerintem Vick lesérül súlyosan 2 éven belül és akkor Young vagy Kafka lehet az utód. (Young csak akkor ha idén jönne a sérülés) Franchise irányítót meg nagyjából 2013-re várok.
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
hát ha hasonló mód jáccik mint a idáig, szerintem nem. Vick ittlesz még sztem ezzel az évvel együtt kb 3 évet, vagy 4 et, tud tőle tanulni meg Young is ott edz velük. vsz ki fogjuk probálni
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
Egy oldallal előrébb kaptunk hasonló évekre lebontott fizut, de köszi.

Most gondolkodom kicsit a jövőn, mert a jelen már idegesít, hogy még mindig nem játszunk élesben 😀
Szerintetek mi a valószínű? Kafkát próbáljuk amolyan Kolb módjára kinevelni, vagy fogunk pl jövőre a sok pick között valahol elől húzni valakit?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Vick szerződéssel kapcsolatban, szvsz, Vick nem fogja kitölteni a 2016-ig tartó szerződését.

2011-re kap: garantáltan 20 milliót (ebből 10 millió szépen eloszlik 2016-ig a salary cap-ben);
2012-re kap: garantáltan 12,5 milliót;
2013-ra kap (és most optimista esetet számolok, hogyha a szezon második napján még a rosteren van): garantáltan kap 15,5 milliót;

vagyis ez összesen: 48 millió, amely összeg 51 millió, ha az Eagles 2012-ben vagy 2013-ban SB-t játszik, ha nem játszik SB-t, akkor 47 millió (2012-ben és 2013-ban 500.000 dollárral csökken ekkor a fizetése).

2014-ben Vick 34 éves lesz, és az Eagles-nek ekkor már gondolkodnia kell az új franchise QB-n. 2014-re a fizetése legalább 18,5 millió lenne (ez csak emelkedhet), amely aligha kerül kifizetésre, ha az Eagles az előző három évben nem csinál semmit. Ha mondjuk addig komoly jelölt lesz a QB posztjára, akkor aligha érdemes backupnak megtartani 18,5 millióért, racionálisabb elküldeni a csapattól, különösebb cap hit nélkül (csak a 2011-es bónuszok számítanak majd bele a salary capba 2014-től 2016-ig). Ha nem lesz ilyen potenciális jelölt, akkor 2014-ben még maradnia kell, azonban abszolút szükséges az, hogy potenciális franchise QB legyen arra az évre már mögötte.

Vagyis szerintem Vick csak 2014-ig lesz az Eagles-nál, és ezalatt szerintem 51 milliót fog megkeresni - ez csapat abszolút esélyes, hogy egy SB-t játszon az elkövetkezendő három év valamelyikében. Jövőre vagy 2013-ban húztok egy új franchise QB-t, aki majd 2014-ben átveszi a helyét.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Csak Watkins fog játszani a kezdőből, saját kérésére (csodálom hogy megengedték neki).

Reid 2001 óta nem játsszatta a kezdőket a 4. ps meccsen. Akkor az 1. drive-ban a kezdő centerünk Bubba Miller szenvedett súlyos sérülést, nem is játszott többet ezután.
Reális képet meg nem kapnánk semmiről a Jets 2./3. defense ellen (Ryan sem játszat kezdőket).

Ettől függetlenül érdemes nézni, mert fontos meccs lesz, csak nem a kezdőcsapat szempontjából, hanem azoknak a srácoknak akik azért küzdenek, hogy rosterre vagy practice squad-ra kerüljenek nálunk vagy máshol. Tavaly pl a Jets elleni 4. meccsen elég nagyot játszott egy 7. körös srác, aki most a kezdő FS-nk lesz. 😊


több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
mintha olvastam volna valahol, hogy a kezdők keveset lesznek csütörtök éjjel a pályán. egy félidőtlenyomhatnának azért, reális képet kapnánk az offenseről a Jets D ellen. Mi "defenseünkről" ugyse fogunk reál képet kapni a Jets O ellen 😀EaRl
Sztem már az is hatalmas eredmény,hogy sikerült week 1-ig komolyabb sérülések nélkül megúszni(az elmúlt pár évben mindig leamortizálta vki magát).Nem kéne kockáztatni.Nem bánnám ha a kezdők be sem öltöznének. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
mintha olvastam volna valahol, hogy a kezdők keveset lesznek csütörtök éjjel a pályán. egy félidőtlenyomhatnának azért, reális képet kapnánk az offenseről a Jets D ellen. Mi "defenseünkről" ugyse fogunk reál képet kapni a Jets O ellen 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Az újságíróknál nincs kizárva egy esetleges JJ trade/cut:
The Philadelphia Inquirer suggests that C Jamaal Jackson could be a "trade chip" for the Eagles.
Jackson has lost his starting job to rookie Jason Kelce and the Eagles may not want to keep him around as a $1.575 million backup. Jackson getting released on Saturday also can't be ruled out.

Nem támogatom. Ha elküldenénk JJ-t, akkor lényegében nem lenne se normális cserecenter-ünk, se normális csereguard-unk.Bébé
Simán maradjon minimum erre a szezonra. kell Kelce mögé a tapasztalat, na meg nem is drága szerintem. A. Q. Shipley meg McGlynn se elég jó ide.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Az újságíróknál nincs kizárva egy esetleges JJ trade/cut:
The Philadelphia Inquirer suggests that C Jamaal Jackson could be a "trade chip" for the Eagles.
Jackson has lost his starting job to rookie Jason Kelce and the Eagles may not want to keep him around as a $1.575 million backup. Jackson getting released on Saturday also can't be ruled out.

Nem támogatom. Ha elküldenénk JJ-t, akkor lényegében nem lenne se normális cserecenter-ünk, se normális csereguard-unk.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
PFF előrejelzés:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/08/31/pff-preview-2011-philadelphia-eagles/

Reid azt mondta, hogy Maclin játszani fog a Rams ellen, de S. Smith valószínűleg ki fogja hagyni a nyitófordulót.
R. Harris optimista a visszatérésével kapcsolatban: (7főn műtötték meg a hátát)
I will be playing this year. Reports of IR were greatly exaggerated
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Én már rég elvesztettem a fonalat a szerződésekkel kapcsolatban. Amit nekünk elmondanak az meg csak egy kis részlet az egészből. Szóval én inkább nem is foglalkozok vele igazán. Csak játszunk már és nyerjünk. A többi nem lényeges.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
lehet hogy úgy értette hogy idén keres ennyitadam8
De az is fura mert éppen, hogy idén csökkent a fizetése (http://eaglescap.com/Players/JasonPeters.html) , hogy meg tudjuk szerezni a sok FA-t.

Vick, Nnamdi and Peters rank #3, #13 and =#22 on list of NFL's highest-paid players.
No other NFL team has 3 guys at $12m / year or higher
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
lehet hogy úgy értette hogy idén keres ennyit