Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Petya 181 — Eagles fan
Laws-nak szerencséje, hogy tavaly a szezon 2. felében kezdett jól játszani, így bíznak most benne. Annyira azért nem volt meggyőző se Hargrove se Landri, hogy kiszorítsa.BleedingGreen
Plusz a híres 2007-es notre dame-i védőfalból (Landri, Laws, Abiamiri) vkinek a csapatnál kellett maradnia. 😀
Hargrove-ot sajnálom.Bébé
Hargrove-ot én is, de hozzá hasonló játékos, aki tud DE-t, DT-t is játszani van már: Tapp, Graham, Parker is megfordult DT-ben.

Irish-ból csak azt nem hoztuk el akit kellett volna (Tuck).BleedingGreen
Valahogy a Giantsnek jobb szeme van a linemenekhez... A Pierre-Paul Graham párharc is edidg haddnemondjam hogy alakult. Bár mondjuk JPPban ránézésre is nagyobb potenciált láttam én személy szerint. Grahamnek mi van a lábával amúgy?
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Laws-nak szerencséje, hogy tavaly a szezon 2. felében kezdett jól játszani, így bíznak most benne. Annyira azért nem volt meggyőző se Hargrove se Landri, hogy kiszorítsa.BleedingGreen
Plusz a híres 2007-es notre dame-i védőfalból (Landri, Laws, Abiamiri) vkinek a csapatnál kellett maradnia. 😀
Hargrove-ot sajnálom.Bébé
Hargrove-ot én is, de hozzá hasonló játékos, aki tud DE-t, DT-t is játszani van már: Tapp, Graham, Parker is megfordult DT-ben.

Irish-ból csak azt nem hoztuk el akit kellett volna (Tuck).


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Laws-nak szerencséje, hogy tavaly a szezon 2. felében kezdett jól játszani, így bíznak most benne. Annyira azért nem volt meggyőző se Hargrove se Landri, hogy kiszorítsa.BleedingGreen
Plusz a híres 2007-es notre dame-i védőfalból (Landri, Laws, Abiamiri) vkinek a csapatnál kellett maradnia. 😀
Hargrove-ot sajnálom.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Laws-nak szerencséje, hogy tavaly a szezon 2. felében kezdett jól játszani, így bíznak most benne. Annyira azért nem volt meggyőző se Hargrove se Landri, hogy kiszorítsa.

Asonak meg kellett Hanson száma ... 😊


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Azt pletykálják, hogy Colt Anderson és J. Parker is fel fog férni az 53-ra.
Ebben az esetben remélem J. Parker belemegy a fizucsökkentésbe.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
nálatok harbor > lee?
meglepett hogy megy, elfért volnazsozso85
sztem is jobb Lee, mint Harbor...legalábbis a meccseken jobb volt.
Harbor-nak 2x volt a kezében a labda az előszezon során, de gondolom Reid-ék látnak benne fejlődést.
Plusz úgyis annyi WR-ünk van, hogy nem sok 2 TE-s felállás lesz nálunk.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
eagles have released hanson
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Hanson-t kivágtuk...gondolom ilyen fizunál senki se akart trade-elni érte. Plusz tudták, hogy úgy is cut-oljuk. 😀
Lindley, Marsh és Hughes helye is biztosnak tűnik akkor.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nálatok harbor > lee?
meglepett hogy megy, elfért volna
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Austin Howard is cut. Nagy eséllyel akkor 3 tackle-el vágunk neki a szezonnak.
JLH maradásán meglepődnék. Annyira nem nyűgözött le, de 1 rosterhelyet fenntartani returnernek meg sztem luxus.
Főleg úgy h KR-ként lehet h Lewis is elég. Plusz ha JLH returnerünk akkor a 45 fős meccskeretbe is be kell férnie mindig. :S

Donald Lee is megy.
Így h TE-n és RT-n is spórolunk (plusz csak 4 DT-nk van), akkor vhova nagyon kellenek a helyek.
Gondolom ez a CB/DE poszt.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
McGlynn cut.
Justice pedig belement a fizucsökkentésbe.
több mint 12 éve
Petya 181 — Eagles fan
Nekem amúgy a C. Hall cut a legmeglepőbb. Azt hittem terveink vannak vele 3-4 play erejéig minden meccsen... tetszett is volna. Elvileg maradhat PSbe, arra látok rációt h senki másnak nem kell majd.
több mint 12 éve
Petya 181 — Eagles fan
Hargrove and Landri are vested so one of them could be back after week one.

Ez mit jelent?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Landri is elküldve, francba! Maradt Jenkins, Dixon, Patterson, Laws DT-nek...Deny
honnan az infók?! 😊zsozso85
Reid hívott 😀

Amúgy mai világban ez komoly kérdés? twitter a leggyorsabb információ áramoltató médium 😀
több mint 12 éve
Petya 181 — Eagles fan
Landri is elküldve, francba! Maradt Jenkins, Dixon, Patterson, Laws DT-nek...Deny
honnan az infók?! 😊zsozso85
twitter
több mint 12 éve
Petya 181 — Eagles fan
Nekem rendben van, hogy 4 DTt viszünk, főleg hogy általában csak első és második downon vannak bent igazi DTk, de ez akkor is nevetséges, ezen a Lawson el nem tudom képzelni mit esznek... Landri volt a 3. legjobb dtnk a preaseasonban...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Landri is elküldve, francba! Maradt Jenkins, Dixon, Patterson, Laws DT-nek...Deny
honnan az infók?! 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mindnekitől elnézést kérek, de nekem ez a Laws over Hargrove+Landri egészen elképesztő...Petya
nekem is.

előző gondolathoz még, 4 DT + Tapp is volt használva középen néha
több mint 12 éve
Petya 181 — Eagles fan
Mindnekitől elnézést kérek, de nekem ez a Laws over Hargrove+Landri egészen elképesztő...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Landri is elküldve, francba! Maradt Jenkins, Dixon, Patterson, Laws DT-nek...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Anthony Hargrove is el lett küldve. Ez mondjuk Landri ügyemnek kedvez 😀
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Koulianosal mi lett? Egész TC alatt nem hallottam róla. Elküldtük már?Shawn84
Nem is igazoltuk le (és más sem ha jól tudom). Csak pletyka volt.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Koulianosal mi lett? Egész TC alatt nem hallottam róla. Elküldtük már?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
JLH és Lee maradásában reménykedem, bár Moss-t is elnézegetném az idén
Hunt-ra én is kíváncsi leszekzsozso85
Higgins maradni fog szerintem, különben nem lesz visszahordó
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
JLH és Lee maradásában reménykedem, bár Moss-t is elnézegetném az idén
Hunt-ra én is kíváncsi leszekzsozso85
akkor Moss-ra vonatkozó rész kilőve...