Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
JLH és Lee maradásában reménykedem, bár Moss-t is elnézegetném az idén
Hunt-ra én is kíváncsi leszek
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Boom, Sinorice Moss és Chad Hall elzavarva!
Még 16 cut/waiver lesz ma

Update: Hall lehet majd később PS-be vissza lesz hozva, ha más el nem viszi 53-ba
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hall pedig még pont PS-re kerülhet, fizetése engedi, és még csak 9 meccsen szerepelt NFL-ben pont.

Amúgy én Landrit szeretném Hunt mellett nagyon keretben látni. Csak bőség van D-Lineban
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
azt lehet már tudni hogy a sport tv milyen Eagles meccseket ad a szezonban?rfonai
MNF-eket biztosan, ha lesz TNF, azt is. Vasárnapi meccsekre pedig majd mindig bowl.hu vagy Sport TV facebook oldalán lehet szavazni
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azt lehet már tudni hogy a sport tv milyen Eagles meccseket ad a szezonban?
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Preseason-ban mi szereztük a legtöbb sack-et (19). 4. legkevesebb yard-ot és a 7. legkevesebb pontot engedtük.
Alapszakaszban még egy kicsit javulunk és nem lesz itt gond. 😀

Akiknek szurkolok, hogy a csapatnál maradjanak:
Chad Hall, C. Anderson (Ők ketten sztem PS-be beférnek), Hargrove, Hunt, Laws
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
meglep Havili tőle azért többet lehetett várniJanek
Havili-től én is többet vártom. Azt hittem meg fog élni nálunk FB-ként.

http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=AtdxFGwRmruIDnCDKF5Y0V5DubYF?slug=ap-bears-briggs
MLB kéne de akkor is ide teszem...
bár öreg és drága de hátha ő is akar egy gyűrűt mégJanek
Vet. minimumért jöhet. 😀Bébé
Én adnék neki 1,5-2 millát is 😀
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Justice és Graham hivatalosan is a PUP-on marad, szal legelőször csak a 8. héten számíthatunk rájuk.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
meglep Havili tőle azért többet lehetett várniJanek
Havili-től én is többet vártom. Azt hittem meg fog élni nálunk FB-ként.

http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=AtdxFGwRmruIDnCDKF5Y0V5DubYF?slug=ap-bears-briggs
MLB kéne de akkor is ide teszem...
bár öreg és drága de hátha ő is akar egy gyűrűt mégJanek
Vet. minimumért jöhet. 😀
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=AtdxFGwRmruIDnCDKF5Y0V5DubYF?slug=ap-bears-briggs


MLB kéne de akkor is ide teszem...

bár öreg és drága de hátha ő is akar egy gyűrűt még

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
inkább trade legyen 😊

meglep Havili tőle azért többet lehetett várni

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Papírforma cutok ezek. Sajnos lesz pár olyan is akiket azért itt a fórumon többen megkedveltek. Hunt pl. egészen jó volt, remélem ő maradhat.Shawn84
Ha Hunt-ot cut-olja a vezetőség, akkor ritka hülye.
Sztem csak 5 WR-rel fogunk nekivágni a szezonnak. Hall-t úgyis be tudjuk rakni még PS-ba.

Kíváncsi vagyok, hogy a Laws, J. Parker, Hargrove, Landri, Teo csoportból ki kerül fel az 53-ra.
Többen mondják, hogy könnyen jöhet a mai nap során JJ, Hanson, J. Parker, Laws trade/cut.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Haladunk 53 felé, 9 ember lett ma elbocsátva, holnap repülnek többiek:
- Rashad Jeanty, LB és Chris Wilson, DE kidobva
- Safety Jamar Wall, center A.Q. Shipley, tight end Cornelius Ingram, guard Dallas Reynolds, running back Graig Cooper, wide receiver Rod Harper, fullback Stanley Havili pedig waiver.

Havili kicsit meglepő, de igazából nem, semmit nem mutatott. Ingram-tól én draftolásakor sokat vártam, feladtuk, Shipleyt sose szerettem, mehet nyugodtan.Deny
Papírforma cutok ezek. Sajnos lesz pár olyan is akiket azért itt a fórumon többen megkedveltek. Hunt pl. egészen jó volt, remélem ő maradhat.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Haladunk 53 felé, 9 ember lett ma elbocsátva, holnap repülnek többiek:
- Rashad Jeanty, LB és Chris Wilson, DE kidobva
- Safety Jamar Wall, center A.Q. Shipley, tight end Cornelius Ingram, guard Dallas Reynolds, running back Graig Cooper, wide receiver Rod Harper, fullback Stanley Havili pedig waiver.

Havili kicsit meglepő, de igazából nem, semmit nem mutatott. Ingram-tól én draftolásakor sokat vártam, feladtuk, Shipleyt sose szerettem, mehet nyugodtan.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Young-nak úgy néz ki szerencséje van. Hamstring lett belőle, valószínűleg nem komoly. Mindenképpen jobb mint a bokatörés.
-Lewis jó lesz, jól fut, jól kap el, jól blokkol. Jövőre ha Ronnie elmegy simán övé a backup rb, ha így folytatja.
-Clayton továbbra is jó coverben, Coleman hiányában most tackle-ket is csinált. 😊
-Huntnak meglátjuk elég lesz-e a rosterhez.
-Backup O-fal egészen értelmezhető volt, 3 sacket kaptunk igaz, de ebből 1 Youngé (nem tudta eldönteni passzoljon vagy fusson), 1 meg elrontott play volt és Kafka letérdelt a labdával.
-a 4. negyedet nem láttam, de most látom Skinny azért beültetett egy 49 yardost a végén. :cool:


több mint 12 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Sajnos az ébresztőm bemondta az unalmast, szal ronthatom az arányomat. 😀

Ha Kafka nem tudta volna folytatni a meccset, akkor Avant lett volna a QB-nk. Mekkora arc már Avant: 😀
"I know all the routes except the checkdown routes. I had my gloves and I was ready to get out and be like Tom Brady."Bébé
Azt de megnéztem volna 😀
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sajnos az ébresztőm bemondta az unalmast, szal ronthatom az arányomat. 😀

Ha Kafka nem tudta volna folytatni a meccset, akkor Avant lett volna a QB-nk. Mekkora arc már Avant: 😀
"I know all the routes except the checkdown routes. I had my gloves and I was ready to get out and be like Tom Brady."
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Vince bácsi a csatába, elesett egy fűszálba?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ja nem, semmi komoly, csak ha rákérdeznek a meccsükre nem kell így flegmán bedobni a Mayor's Cupot 😀
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
Szimpatikus, ahogy JJ mindenkire próbálja ráerőltetni az NCAAt. Akit érdekel úgyis nézi, aki meg nem azt nem kell erőltetni.tenorx
érdekességképpen megemlítettem egy az Eagles pályán ma megrendezendő mérkőzést, melyen két helyi egyetem feszül egymásnak... ha te ezt erőltetésnek hívod, lelked rajtaJJ
Ezt nem épp megemlítésnek nevezném 😛 Értem én a célod, mert én is NCAAt fogok ma nézni, csak lehet ezt máshogy is.tenorx
mit tettem megint? a te monitorodon olyan kép látszódik, melyre painttel ráírtam, hogy "fuck nfl" vagy micsoda?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Mayor's-t majd holnap felvételről. Tavaly is bealudtam a 3. negyed végén, aztán másnap csak néztem milyen thriller volt a 4.-ben. Valami 10 pontot szereztünk az utolsó 10 mp-ben. 😊 Előtte évben meg asszem a Nova nyert utolsó mp-es field goal-lal.


több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szimpatikus, ahogy JJ mindenkire próbálja ráerőltetni az NCAAt. Akit érdekel úgyis nézi, aki meg nem azt nem kell erőltetni.tenorx
érdekességképpen megemlítettem egy az Eagles pályán ma megrendezendő mérkőzést, melyen két helyi egyetem feszül egymásnak... ha te ezt erőltetésnek hívod, lelked rajtaJJ
Ezt nem épp megemlítésnek nevezném 😛 Értem én a célod, mert én is NCAAt fogok ma nézni, csak lehet ezt máshogy is.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
Szimpatikus, ahogy JJ mindenkire próbálja ráerőltetni az NCAAt. Akit érdekel úgyis nézi, aki meg nem azt nem kell erőltetni.tenorx
érdekességképpen megemlítettem egy az Eagles pályán ma megrendezendő mérkőzést, melyen két helyi egyetem feszül egymásnak... ha te ezt erőltetésnek hívod, lelked rajta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szimpatikus, ahogy JJ mindenkire próbálja ráerőltetni az NCAAt. Akit érdekel úgyis nézi, aki meg nem azt nem kell erőltetni.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Este lesztek eredménykövetőben? 01:30tól lesz a meccs ugye?Gege55
nem

JJ
ez mi? Eagles honlapján is az van, h most lesz a meccsünk fél 2 kor... magyar idő szerintGege55
Az van, hogy mi New Yorkban játszunk a Jets ellen.