Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Hall, Lloyd és Havili visszatért a PS-ba.Bébé
Helyes.Kik vannak eddig PS-ben.Shawn84
Ők hárman plusz D. Reynolds eddig.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Hall, Lloyd és Havili visszatért a PS-ba.Bébé
Helyes.Kik vannak eddig PS-ben.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Hall, Lloyd és Havili visszatért a PS-ba.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Dodge-ot cutolta a Giants. (kössz Rata 😀 )
"We should sign Matt Dodge and retire him as an Eagle" 😀Bébé
OFF: Pedig őt kimondottan meglepetésnek szántam, végülis majdnemhogy Philly playernek mondható a New Meadowlands óta 😊 Ezzel vsz. nem jártál szarabbul egyébként, átlagos puntert bármelyik kukában lehet találni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
OFF, de muszály:
Este 6-kor Eagles liga Fantasy Draft. Mindenki legyen aki tud!!!
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ha jól tudom tavaly is csak 4 safetyvel mentünk neki a szezonnak.Shawn84
3-mal: Mikell, Allen, Coleman. Jackson már IR-on volt a TC után. Később jött Anderson 4.-nek, de utána meg Allen ment IR-ra.
Anderson rohadt jó ST player, miután megjött tavaly, gyakorlatilag semmilyen return nem volt ellenünk. Safetyként is volt fenn időnként és nem volt béna. Kérdés, hogy érdemes-e egy helyet fenntartani egy ST játékosnak. Ha valaki jön még, ő is cut lehet.


több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ezt remélem te se gondoltad komolyan. Te'o-ban eszméletlen potenciál volt, utolsó egyetemi évében lényegében úgy csinált 10+ sacket, hogy 1 féle pass rush moveot ismert... Nem tudtuk kihozni belőle a maximumot, pedig elképesztően ambíciózus ember.Newman
Hát ha már 2 edző se tudja kihozni belőle a jó teljesítményt akkor nem olyan frankó. Láttam én már collegeban is játszani többször is, és tényleg volt benne bőven potenciál, de Thorntonban én többet látok mégis. Te'o mentalitása meg igazán jó, és azt mondják hogy egy állat lesz a pályán, ennek ellenére mégsem lehetett érezni. Igaz ha egy nem ennyire telített DL-ben kellett volna küzdenie akkor talán jó eséllyel pályára is kerülhetett volna as szezonban. Tavaly év végén amikor játszott azt eredményesen tette. Én úgy érzem, hogy most elpasszolunk néhány tehetséget, sajnos. Pl. Colt Andersont feleslegesnek érzem. A helyén maradhatott volna valaki más.Shawn84
Csak a végéhez, de 4 safetyvel nekimenni a szezonnak, még akkor is baromság lenne, ha 6 CB van rosteren. És Anderson cut esetén ez állna fenn.
Nálam pl. Hughes helyett még egy 10 O-Lineman is rostert kapott volna.Deny
Ha jól tudom tavaly is csak 4 safetyvel mentünk neki a szezonnak.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Justice és J. Parker fizetését csak átstrukturálták. De végülis mind1. J. Parker jövőre úgyis cut lesz. 😀
A csapat átlagéletkora 25,8 év. Ha nem Watkins-t húztuk volna be, akkor még fiatalabbak lennénk. 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elvileg 4 milliónk maradt
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Másodosztályból jött, nem draftolt újoncként. Ott volt a Senior Bowlon is ahol meglepően jól teljesített. Eljött phillibe és biztató volt ugyan de nem annyira kiemelkedő. Egyértelműen azért maradt mert 2-3 év múlva akár ligaelit DT-é is válhat. Nagy tehetség de még kell neki kis idő. Több van benne mint Te'o-ban az biztos.Shawn84
Ezt remélem te se gondoltad komolyan. Te'o-ban eszméletlen potenciál volt, utolsó egyetemi évében lényegében úgy csinált 10+ sacket, hogy 1 féle pass rush moveot ismert... Nem tudtuk kihozni belőle a maximumot, pedig elképesztően ambíciózus ember.Newman
Hát ha már 2 edző se tudja kihozni belőle a jó teljesítményt akkor nem olyan frankó. Láttam én már collegeban is játszani többször is, és tényleg volt benne bőven potenciál, de Thorntonban én többet látok mégis. Te'o mentalitása meg igazán jó, és azt mondják hogy egy állat lesz a pályán, ennek ellenére mégsem lehetett érezni. Igaz ha egy nem ennyire telített DL-ben kellett volna küzdenie akkor talán jó eséllyel pályára is kerülhetett volna as szezonban. Tavaly év végén amikor játszott azt eredményesen tette. Én úgy érzem, hogy most elpasszolunk néhány tehetséget, sajnos. Pl. Colt Andersont feleslegesnek érzem. A helyén maradhatott volna valaki más.Shawn84
Csak a végéhez, de 4 safetyvel nekimenni a szezonnak, még akkor is baromság lenne, ha 6 CB van rosteren. És Anderson cut esetén ez állna fenn.
Nálam pl. Hughes helyett még egy 10 O-Lineman is rostert kapott volna.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
vki meg tudná mondani ki ez az 5. DT Thornton aki rosteren maradt?!zsozso85
Másodosztályból jött, nem draftolt újoncként. Ott volt a Senior Bowlon is ahol meglepően jól teljesített. Eljött phillibe és biztató volt ugyan de nem annyira kiemelkedő. Egyértelműen azért maradt mert 2-3 év múlva akár ligaelit DT-é is válhat. Nagy tehetség de még kell neki kis idő. Több van benne mint Te'o-ban az biztos.Shawn84
Ezt remélem te se gondoltad komolyan. Te'o-ban eszméletlen potenciál volt, utolsó egyetemi évében lényegében úgy csinált 10+ sacket, hogy 1 féle pass rush moveot ismert... Nem tudtuk kihozni belőle a maximumot, pedig elképesztően ambíciózus ember.Newman
Hát ha már 2 edző se tudja kihozni belőle a jó teljesítményt akkor nem olyan frankó. Láttam én már collegeban is játszani többször is, és tényleg volt benne bőven potenciál, de Thorntonban én többet látok mégis. Te'o mentalitása meg igazán jó, és azt mondják hogy egy állat lesz a pályán, ennek ellenére mégsem lehetett érezni. Igaz ha egy nem ennyire telített DL-ben kellett volna küzdenie akkor talán jó eséllyel pályára is kerülhetett volna as szezonban. Tavaly év végén amikor játszott azt eredményesen tette. Én úgy érzem, hogy most elpasszolunk néhány tehetséget, sajnos. Pl. Colt Andersont feleslegesnek érzem. A helyén maradhatott volna valaki más.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
vki meg tudná mondani ki ez az 5. DT Thornton aki rosteren maradt?!zsozso85
Másodosztályból jött, nem draftolt újoncként. Ott volt a Senior Bowlon is ahol meglepően jól teljesített. Eljött phillibe és biztató volt ugyan de nem annyira kiemelkedő. Egyértelműen azért maradt mert 2-3 év múlva akár ligaelit DT-é is válhat. Nagy tehetség de még kell neki kis idő. Több van benne mint Te'o-ban az biztos.Shawn84
Ezt remélem te se gondoltad komolyan. Te'o-ban eszméletlen potenciál volt, utolsó egyetemi évében lényegében úgy csinált 10+ sacket, hogy 1 féle pass rush moveot ismert... Nem tudtuk kihozni belőle a maximumot, pedig elképesztően ambíciózus ember.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
vki meg tudná mondani ki ez az 5. DT Thornton aki rosteren maradt?!zsozso85
Blogon ezt írtam róla:
A Division II egyik fenegyereke. Képességei alapján simán egy első osztályú football egyetemen lett volna a helye, de szellemi képességei ezt nem tették lehetővé. A kettes divízió egyik csillaga volt ő annak ellenére, hogy csapata tavaly mindössze 1-9-es mérleget tudott felmutatni. 3 év alatt 28 meccsen összesen 166 szerelés, 11,5 sack, 4 kiharcolt fumble, 11 irányító siettetés és 2 blokkolt field goal került a statisztikai lapjába. Szerepelhetett a 2011-es Senior Bowlon, ahol jó teljesítménnyel hívta fel magára a szakemberek figyelmét. Ha jó formát mutat a TC alatt, akkor akár az 53-as rosterre is felkerülhet. Néhány év alatt kezdővé is kinőheti magát Washburn kezei alatt.

Díjak, jelölések:

2009

Associated Press First Team Little All-America
AFCA All-America Team

Gene Upshaw Lineman of the Year finalist
First Team All-Gulf South Conference

2010

Gene Upshaw Lineman of the Year Super Region 2 finalist
Daktronics First Team All-Super Region 2
Football Gazette Second Team All-Super Region 2
First Team All-Gulf South Conference
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Eddig még senkit se raktunk IR-ra. Ez nem Reid-re vall. 😀
Hanson és Lee biztos, h fog találni csapatot. Teo-t lehet, h vissza tudjuk hozni PS-ba.
több mint 12 éve
Petya 181 — Eagles fan
Nálam Landri/Hargrove over Thornton, Hall over Anderson/Hughes, de amúgy OK.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Vandervelde Iowáról jött, kiszorította McGlynn-t és nagyon jó énekhangja van. Rajta nem lepődtem meg.

Thornton hasonló karriert futhat be mint Dixon, nagyon fürge, de technikailag még szar. Szerintem féltek, hogy egy DT-ben vékony csapat elviszi. De szerintem cut (és ps) esélyes ha jönne még valaki.


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nekem ez a Vandervelde gyerek maradt ki... Mit lehet róla tudni?Petya
Újonc, tök jól énekel, okos 😀
Amúgy meg kellett OL ember, 9-nél kevesebbel nekimenni a szezonnak butaság.
több mint 12 éve
Petya 181 — Eagles fan
Nekem ez a Vandervelde gyerek maradt ki... Mit lehet róla tudni?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
vki meg tudná mondani ki ez az 5. DT Thornton aki rosteren maradt?!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Nem láttam még a 4. preseason meccset. Thornton ennyire durván tolta?
Előző meccseken nem volt annyira szembetűnő.
több mint 12 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
NAgy takarítás van. 1-2 embert azért nem csaptam volna ki. Harris sérülésével mi van? Ennyire súlyos hogy cutolni kellett? OL-ben marad még ember?Shawn84
Tackle-ben kicsit vékonyak leszünk, lehet oda jön még valaki.
De legalább 11 DB van 😊


több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ha jól tudom:

QB: Vick, Young, Kafka
RB: Shady, R. Brown, Lewis, Schmitt
TE: Celek, Harbor
WR: DeSean, Maclin, Avant, Smith, Cooper
OL: Peters, Mathis, Kelce, Watkins, Herremans, Justice, Vandervelde, JJ, Dunlap
DE: T. Cole, Babin, Tapp, J. Parker, Hunt
DT: Patterson, Jenkins, Dixon, Laws, Thornton
LB: Casey, Chaney, Fokou, Jordan, Rolle, Clayton
CB: Asante, Nnamdi, DRC, Lindley, Marsh, Hughes
S: Allen, Coleman, Page, Jarrett, Anderson
ST: Henry, Henery, Dorenbos
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
NAgy takarítás van. 1-2 embert azért nem csaptam volna ki. Harris sérülésével mi van? Ennyire súlyos hogy cutolni kellett? OL-ben marad még ember?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Justice pedig lejött a PUP-ról.Bébé
Nem kedvelem, maradhatott volna ott 😛

amúgy már beírtam feletted kettővel ám, hogy kötekedjem is 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szal marad