Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Hogy szét lettem szedve tegnap, hogy rendben van a WR poszt, meg tavaly, ha azt mondtam, hogy nézhetetlen, unalmas és lassú az O.

Ma 3!! speedster WR-t húztunk.
Hulkeinstein
Nekem azért hiányérzetem van, jó lett volna egy AJ szerű WR is (nálam ő tuti továbbra is, és tudom ott van JJAW (ez volt a vicc)), érdekes lesz a WR helyzet: Jackson, Reagor, JJAW, Ward, Goodwin, plusz a két darftolt WR.
több mint 4 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Bármelyik ma húzott WR lehet Shelton Gibson, vagy Tyreek Hill. A nagy számok törvénye alapján valamelyik csak beválik.

több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Hogy szét lettem szedve tegnap, hogy rendben van a WR poszt, meg tavaly, ha azt mondtam, hogy nézhetetlen, unalmas és lassú az O.

Ma 3!! speedster WR-t húztunk.
Hulkeinstein
Nem lettél szétszedve(csak le lettél oltva a sok hülyeség miatt 😀 ), de akik ma jöttek tuti nem váltják meg a világot..és ezt én is írtam, hogy ma akár még jöhet vki vagy veterán is..jött mind2.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Hogy szét lettem szedve tegnap, hogy rendben van a WR poszt, meg tavaly, ha azt mondtam, hogy nézhetetlen, unalmas és lassú az O.

Ma 3!! speedster WR-t húztunk.
Hulkeinstein
Plusz jött Goodwin 😂
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Hogy szét lettem szedve tegnap, hogy rendben van a WR poszt, meg tavaly, ha azt mondtam, hogy nézhetetlen, unalmas és lassú az O.

Ma 3!! speedster WR-t húztunk.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Tradeltünk Marquise Goodiwn WR-ért.
Hulkeinstein
20 hely a végén nem oszt nem xoz

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tartottam tőle 😊
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Tradeltünk Marquise Goodiwn WR-ért.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
mi volt a trade ?
Janek
A második komp pickkel hátra mentünk az ő helyükre és kaptunk még egy jövő!!! évi 5. kört.

Ők meg köszönték szépen és behúzták Biadaszt..........
dande
az mindegy
biadasz mint a csiga
Janek
nem tudom, én úgy emlékeztem rá még mint kezdő szintű C, de persze esélyes, hogy nem így van 😊 akkor jó 😛
dande
146. Cowboys: C Tyler Biadasz, Wisconsin
Grade: A. Tremendous value pick for Cowboys, especially after Travis Frederick's retirement. Biadasz has rare movement skills for the center spot and works well in run game. Just often out of control and off-balance in pass pro. Must get stronger too. Starter ability.
krisz0621
Ja, lehet nem megy neki a 40 yard 5 alatt, de nem is ő futja majd a seamet. Az Lamb lesz. 😛
gyeek
Jól van örüljetek magatoknak 😉 😛
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
mi volt a trade ?
Janek
A második komp pickkel hátra mentünk az ő helyükre és kaptunk még egy jövő!!! évi 5. kört.

Ők meg köszönték szépen és behúzták Biadaszt..........
dande
az mindegy
biadasz mint a csiga
Janek
nem tudom, én úgy emlékeztem rá még mint kezdő szintű C, de persze esélyes, hogy nem így van 😊 akkor jó 😛
dande
146. Cowboys: C Tyler Biadasz, Wisconsin
Grade: A. Tremendous value pick for Cowboys, especially after Travis Frederick's retirement. Biadasz has rare movement skills for the center spot and works well in run game. Just often out of control and off-balance in pass pro. Must get stronger too. Starter ability.
krisz0621
Ja, lehet nem megy neki a 40 yard 5 alatt, de nem is ő futja majd a seamet. Az Lamb lesz. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
mi volt a trade ?
Janek
A második komp pickkel hátra mentünk az ő helyükre és kaptunk még egy jövő!!! évi 5. kört.

Ők meg köszönték szépen és behúzták Biadaszt..........
dande
az mindegy
biadasz mint a csiga
Janek
nem tudom, én úgy emlékeztem rá még mint kezdő szintű C, de persze esélyes, hogy nem így van 😊 akkor jó 😛
dande
146. Cowboys: C Tyler Biadasz, Wisconsin
Grade: A. Tremendous value pick for Cowboys, especially after Travis Frederick's retirement. Biadasz has rare movement skills for the center spot and works well in run game. Just often out of control and off-balance in pass pro. Must get stronger too. Starter ability.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
mi volt a trade ?
Janek
A második komp pickkel hátra mentünk az ő helyükre és kaptunk még egy jövő!!! évi 5. kört.

Ők meg köszönték szépen és behúzták Biadaszt..........
dande
az mindegy
biadasz mint a csiga
Janek
nem tudom, én úgy emlékeztem rá még mint kezdő szintű C, de persze esélyes, hogy nem így van 😊 akkor jó 😛
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
mi volt a trade ?
Janek
A második komp pickkel hátra mentünk az ő helyükre és kaptunk még egy jövő!!! évi 5. kört.

Ők meg köszönték szépen és behúzták Biadaszt..........
dande
az mindegy
biadasz mint a csiga

Szerkesztette: Janek

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
mi volt a trade ?
Janek
A második komp pickkel hátra mentünk az ő helyükre és kaptunk még egy jövő!!! évi 5. kört.

Ők meg köszönték szépen és behúzták Biadaszt..........
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
mi volt a trade ?

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
S még adtunk is egy kezdő kaliber C-t a Dallasnak, aki lehetett volna Kelce utóda........zseniáls. Amúgy Driscoll jött ő se rossz
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Tim_McManus/status/1254104750393561088
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
EGész tűrhető húzásnak tűnik s ne gyertek azzal, hogy később is bent lett volna mert olyan DB run van, hogy tuti kiviszik ráadásul nagy programból jön 😊
dande
itt már tehetséget húznak ... Stone jobb lett volna

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
EGész tűrhető húzásnak tűnik s ne gyertek azzal, hogy később is bent lett volna mert olyan DB run van, hogy tuti kiviszik ráadásul nagy programból jön 😊
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
VÉGRE EGY S

több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles


Add uram, hogy igaz legyen!
Shawn84
Ennyire nem lehet nagy mester Rózsaember 😀
MirrMurr
ez honnan jött? keresem de nem találom még a tweet-et se... Mondjuk ahhoz nem is nagyon értek 😀

Szerkesztette: zsoeo
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/1254041254754766849
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....


Még egy kis "öröm" 😊 kb 4,10 től 😛
több mint 4 éve
csipkelli 3 337
Számomra egyetlen értelmes magyarázata van a második körünknek. Az, hogy ezt a srácot is Jalennek hívják. 😂 Más magyarázat erre nincs....illetve ez a karantén odabaszott már Rózsinak és idén korábban kezdett el vedelni. 😊
Greengo
Domestost.
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Számomra egyetlen értelmes magyarázata van a második körünknek. Az, hogy ezt a srácot is Jalennek hívják. 😂 Más magyarázat erre nincs....illetve ez a karantén odabaszott már Rózsinak és idén korábban kezdett el vedelni. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !