Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 569 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amit én olvastam róla ,hogy felé ment szinte a legtöbb elkaphatatlan passz ,így kell nézni a dropjait. Egy fos O szar QB-ja dobált neki...
Janek
 mobile.twitter.com/MichaelKistNFL/status/1253724535536398336

Ja, itt azért talán van esély rá, hogy jobb labdákat kap 😛
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Amit én olvastam róla ,hogy felé ment szinte a legtöbb elkaphatatlan passz ,így kell nézni a dropjait. Egy fos O szar QB-ja dobált neki...

több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Szerintem itt a fórumon a kinti reakciókhoz képest mi az angol úriemberek hűvös nyugalmával viszonyultunk a helyzethez. 😀 Facebookos és más hasonló fórumokkal direkt nem is feszítem magam ilyenkor.

A kinti reakciókat is inkább csak utólag néztem, mivel már a draft pozíciónk alapján is várni lehetett, hogy durva túlreagálások lesznek. Kezdődött is azzal, hogy már a Dallas húzása után Roseman fejét követelték ... Persze mindig van néhány "újságíró", aki a hasonló szintű hiszti rohamaival csak szítja az ilyen reakciókat.

Ha nagyon realistán néz valaki, akkor a jelenlegi tudásunk alapján (ami nem sokat jelent) ez egy közepes pick. Nem rossz, de nem is túl jó húzás, viszont nem is ok a tömeges öngyilkosságra. (Másoknál azért voltak olyan húzások, ahol inkább megérthető az ilyen reakció 😉).

Akinek magasabban volt a boardján Reagor, annak meg egy jó húzás. A csapat szemmel láthatólag rá volt izgulva és nagyon körülszimatolta őt, volt is erről hír már korábban. Persze más elkapókról is volt ilyen, de az ő esetében ez igaznak bizonyult.
A képességei megvannak ahhoz, hogy betöltse a szerepet, amire hoztuk. És persze az sem tilos, hogy fejlesszünk egy elkapón, nem lehet mindenki kész termék. Ezen a területen nem voltunk eddig a legjobbak, az éveknént kiselejtezett WR edzőkkel. Most ezen kellene változtatni, és akkor 1-2 év múlva, amikor az igazi értékét meg lehet mondani a picknek, jobban járhatunk, mint ahogy most látszik.

Mindenesetre a második nap élvezeti értékén jelentősen javíthat, hogy nem csak a végén fogunk húzni egyet. 😊

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Sztem nagyjából most meg is vagyunk (Jackson-Jeffery-Reagor-JJAW) így mára nem várok WR-t 😀
Greengo
Ezzel egyáltalán nem értek egyet, meg tudod indokolni, hogy szerinted ez miért elég? A tavalyi szezonból, vagyis valós, kézzel fogható, megtörtént tényekből kiindulva ez még mindig egy katasztrofális egység:

- Jeffery: Nem elég, hogy sérült és valszeg kihagyja legalább a szezon felét, de emellett ország-világ tudja, hogy nem szereti Wentzet, aki a csapat arca. Ha ez nem lenne elég, akkor hozzátenném, hogy tavaly egyértelműen lassult és ámblokk szarul játszott. Ha (és ez egy óriási ha) túl is lendülünk a problémák során vele kapcsolatban, akkor sem lesztöbb egy öreg, közepesen jó WR-nél. Imádni fogom örökké az SB-run miatt, de az AJ korszknak vége.

- JJAW: Képtelen vagyok megérteni hogy duplázhat rá a hibákra a csapat vele kapcsolatban - nem elég, hogy kihúztuk, de fanatikus módon bízik még benne valaki, hogy az első szezon egy hoax volt. Mondj nekem egyetlen NFL WR-t, aki egy ennyire szar rookie szezon után maradandót alkotott az elmúlt 10 évben. Szerintem ez a projekt kuka és minél hamarabb feladjuk, annál kevesebb erőforrás megy miatta a levesbe hosszútávon. Hangsúlyozom: tavaly az égvilágon semmit nem tett hozzá a játékhoz, sőt az emlékezetes utolsó perces TD dropjával még egy győzelmet is elbukott egymaga.

- Jackson: Tudtuk, hogy sérülékeny - már fiatalabban is az volt. 8-12 meccsnél többet nem fog játszani, ha igen, akkor délibábokat kergetünk. Reménykedjünk hogy van benne 10 jó meccs, akkor már örülni fogok. De ez azt jelenti, hogy a másik x meccsen valahogy pótolni kell.

-Reagor: Offseason nélkül lesz rookie egy csapatban, ahol azonnal neki kéne lennie a WR1-nek. Nem is tudom hol mehet ez a terv félre.

A korrektség jegyében beraknám a sorba Wardot is, aki jó lehet egy stabil cserének, de ennél többre soha nem fogja vinni a tehetségbeli lemaradások miatt.

Ez a névsor egy időzített bomba - nem fogom fel ép ésszel, hogy bízhat valaki abban, hogy ez elég lesz egy olyan kritikus játékelemben, mint Wentz fő fegyverei. Ha az elkapósor bebukik, bukik vele a passzjáték nagyrésze, azzal pedig Wentz is, ami hozza magára a domino-effektus többi elemét (bukik a csapaton belüli kommunikáció, kultúra, ezzel együtt az edzői stáb, FO). Én tényleg nem értem ez hogy lehet egy olyan intelligens franchise terve egy égető problémára, mint amilyen mi vagyunk. Engem érdekel a legkevésbé, ha ignoráljuk az LB, RB, S posztokat, de van egy határ és a mai NFL-ben nem tudsz érvényesülni passzjáték nélkül, főleg nem egy DP-CW duóval, ahol a teljes franchise-t és brandet erre építed.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 569 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sztem inkább a 49rs től lehetett tartani, de a lényegen nem változtat😊 Azzal egyet értek, hogy a 2. kört nem adtuk fel.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 569 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább a 2-3. kedvenc egyetemi csapatomtól jött 😊

Egyébként valóban jó ez a videó, ha meg tud élni az NFL cornerek mellett tud szeparálódni, s hasonlóan küzd, csinál YACt akkor jó lesz ez. Reméljük az eaglesdropitiszt Agholor vitte magával 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
 twitter.com/WerderEdESPN/status/1253694134298304513?s=20

Lassan összeáll a teljes kép - megpróbáltunk felmenni a Falcons helyére, de semmiképpen nem akartuk feladni a 2. körös picket. A Falconsnak ez így sehogy nem volt jó, ezért elmaradt a business.

Reagor esetében a Saintstől és a 49erstől félhettünk, főleg az előbbitől. A riportok alapján nem egyértelmű, hogy valós volt-e a félelem, de lehet hogy ezt már sosem fogjuk megtudni.

Lamb elérhető volt, de nem érte meg a 2. kört. Egyszerű lesz a verdikt 2-3 év múlva - jobban jártunk-e Reagor+ a 2. körös pickünkkel, mint CeeDee-vel.
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 595 — Eagles fan
Csak egy dolog miatt vagyok csalódott az első pickünkel kapcsolatban. Az pedig az , hogy nem a második körben jött. 😊 Azt éreztem, hogy nem kapunk ki senkit a top 3 wr-ek közül ezért is szerettem vna egy kitradelést az első körből. Mind1 már. Rózsi úgy érezte kiment vna (lehet nem is tévedett mert sok WR ki is ment első nap) és így elhoztuk. Nagyon hasonlítgatják DeSean Jacksonhoz (gondolom a PR-ek és a sebessége miatt is főleg). Remélem majd legalább annyira be fog válni mint DeSean. Sztem nagyjából most meg is vagyunk (Jackson-Jeffery-Reagor-JJAW) így mára nem várok WR-t 😀 Későbbi körökben még jöhet, de azt sem tartom kizártnak, hogy hozunk majd egy Torrey Smith szerű veteránt olcsóért(szezon előtt).
Mindenesetre a welcome videóját elnézve ez nem rossz pick(de az idő majd eldönti úgy is):


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Hű ez érdekes választás volt...

A kinti kommentek is hasonlóak az itteniekhez, csalódottak és anyázzák Howie-t a kisebbik rész meg türelmes.

JJAW-re leszek kíváncsi illetve hogy mi tudnak osszekukazni WR fronton úgy hogy több need is van a keretben... majd év végén kiderül, de az biztos hogy nem JJAW snap számait fogja kapni az első évében és kurva nagy az elvárás iránta.. meglátjuk fel tud-e nőni hozzá és nem lesz egy Smith2..
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan


Ezt érdemes megnézni a pick kontextusának megértéséhez - sok az insider infó is.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 569 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gross-Matost bírnám még de kétlem, hogy ő bent maradna mire mi jövünk, s akkor sem biztos, hogy kihúznánk, felmenni nem fogunk érte.

Ez még tán nem hangzott el Reagor apja Eagles DT volt utolsó évében. Egyébként SB győztes a Denverrel, s a Coltsban az új WR edző csapattársa volt. Szóval van néhány kapcsolat 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Egyet aludva a pickre, még mindig felemásak az érzéseim, de itt le is zárom a kritizálást - ahogy leírtam pár napja, minden kihúzott receivernek adok fél évet a pályán, addig nem fogom kritizálni a front office-t, és az a fair, ha minden szurkoló így tesz.

Viszont ha november-december körül (feltételezve egy csúszás nélküli szezonkezdést) hasonló produkciója lesz, mint JJAW-nak, akkor ideje előszedni az FO-t és Rosemant komolyabban, mert legalább 5 különböző módon upgradelhette volna a posztot a jövő eladása nélkül is, ráadásul tényleg mindenféle típusú játékos közül választhatott, úgyhogy ha ismét nézhetetlen lesz az O, akkor a fő bűnbak Howie és nem az edzői stáb. És ebben az esetben ki fog nyílni a bicska a zsebemben felé, először a 2016-os szezon óta.

Csak hogy meglegyen milyen opciók közül választhatott:
- 1. körös pick trade DeAndre Hopkinsért
- 1. körös trade Stefon Diggsért (és még vissza is kapott volna némi pick value-t)
- 1/21 és 2/21 trade (plusz esetleg valami szotyi) CeeDee Lambért (1/16-ra)
- 1. körös pick Justin Jeffersonért
- 1. körös pick Brandon Aiyukért
- Amari Cooper évi 22/23 millióért
- Robby Anderson évi 10 millióért
- Sanders évi 8 millióért
- Breshad Perriman évi 8 millióért
- DeMarcus Robinson évi 3-4 millóért
+ Valószínűsíthetően Beckham és még 1-2 WR is elérhető lett volna/lenne, de nyilván erről nem tudunk biztosat.

Lényeg a lényeg, az óra elkezdett ketyegni és könnyen berobbanhat HR arcába 1 év múlva több szcenárió esetén is. Raegor nem tűnik állsát befolyásoló picknek, de ha visszaesünk, akkor ő lesz a szememben a vég kezdete.

Reagor egyébként jó srácnak tűnik, ha megnéztek tőle egy interjút, azonnal lejön, hogy miért őt választottuk - profi, érett és magabiztos, vagyis illik a kultúránkba. Ilyenkor kicsit rosszul is érzem magam, hogy inkább egy rosszabb embert, egy tipikus WR dívát preferálnék, de akkora a lyuk X receive/alpha poszton, amit még a Marsról is látni, ezen nem Reagor fog változtatni.

Továbblépve a 2. napra, a board egyelőre elég barátinak tűnik, valószínűleg elérhető lesz célpont, sőt, még a letrade-et sem zárnám ki. Viszont ez majdnem minden évben így szokott lenni, majd az első 10 pickből 7-8 olyan, aki fent van ezen a kb. 15 fős boardon, ami rögtön be fogja szűkíteni a lehetőségeket. Nálam valahogy így néz ki a board:

WR (továbbra is húznék X receivert): Denzel Mims, tee Higgins, Laviska Shenault, Michael Pittman
Safety (itt van a legtöbb value egyelőre, ha Simmonst LB-nek tekintjük, akkor nem volt 1. körös safety): Xavier McKinney, Grant Delpit, Antoine Winfield, Jeremy Chinn, Ashtyn Davis, Kyle Dugger. Nagyon gyanús, hogy ma közülük köszönthetünk valakit.
Corner: Kristian Fulton, Trevon Diggs, Jaylon Johnson
DE: Yetur Gross-Matos, A.J. Epenesa, Zack Baun
DT: Ross Blacklock, Neville Gallimore
OL: Lloyd Cushenberry, Josh Jones, Ezra Cleveland, Lucas Niang, Prince Tega Wanogho

Mást nem látok jönni egyelőre, közülük lesz valaki a pick. Az én személyes prferenciám Higgins, Mims vagy Shenault (amelyik bent marad)

Érdekes lesz, az biztos.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
pitman fasza lenne

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 569 — Így remélem megfelelek nektek.....
A fel le mozgással kapcsolatban valóban nincs mit mondani, az nem csak Howien múlik.

Mindegy ez van ez kell (vagy nem kell 😛) szeretni.

Mára várok még egy WRt (Mims, Pittman, esetleg Hamler, Higgins)

A Secbe vkit vagy DLbe s esetleg belső falembert.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
még Lamb is annyit csinált mint Reagor az NFL-ben....

több mint 4 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Nem látom értelmét értékelni egy pick-et, majd a szezon közben/végén. Első körös pick-től én impact-et várok, meglátjuk.

A fel-le mozgás meg...sokan tesznek úgy, mintha ez egy madden draft lenne, és csak a GM-en múlik, hogy képes-e addig variálni a pickeket és egyéb értékeket, amíg számára legkedvezőbb ajánlatot random generálja a játék. Élőben azért ez nem így megy, kell hozzá partner is. Most nem volt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 569 — Így remélem megfelelek nektek.....
Majd csak előbb utóbb beteljesítjük Eaglesmc vágyálmát s elhozzuk Coopert Dallasból 😊
több mint 4 éve
Captain Manian Philadelphia Eagles 5
Sziasztok!

Nekem pusztán annyi a gondom, hogy nem cseréltünk kicsit hátrébb, gyanítom, hogy ott is elérhető lett volna Reagor, bár erre a kérdésre azt mondta Howie, hogy biztos benne, hogy kiment volna. Bízok azért benne, hogy tudja miről beszél 😊

De szerintem mindenki látja, hogy önmagában ez még mindig karcsú, egészen addig, amíg egy igazi WR1 nem érkezik, és szerintem ezzel tisztában vannak a front officeban is. Szóval én szeretnék látni egy trade-t a 2. kör elejére a még elérhető WR-ek valamelyikéért (pl Mims), vagy ezt a problémát draft után megoldani. Bár jobban örülnék, ha ez már most a drafton meg tudna valósulni
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 569 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amíg nem hoz 1000yard 8-12 TDs szezont ez eléggé fájni fog.... De ez igaz kb bárkire akit itt húztunk volna a 3 top helyett....

Persze majd megmagyarázzuk, hogy nem volt mód felmenni, meg nekünk ő volt reálisan a fit stb stb stb.....

Emésszük, reméljük a következő 2 nap jobb lesz.

Illetve a Dallas megint kihúzta az emberünket, akinek örültem volna, mint az utóbbi években párszor (B Jones, LVE) de a szezon végeredmény nekünk jobb. Ha így marad, ott egye meg a fene 😛 😊
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ez egy nagyon meh pick...nsm hiszem el hogy volt lehetőségünk, akkor nem mentünk feljebb vagy ha már kimentek a jó wr-ek akkor lejjebb...ez így elég elkeserítő jelenleg 😕
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Re: Reagor over other WRs on board, Roseman said the key was fit.

Ez sem nyugtat meg - nem azért pickeltük, mert sokkal jobbnak tartanánk a többi még elérhető WR-nél, egyszerűen jobban illik a kultúrába/csapatba.
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Nincs nagy bajom Reagorral. Ugyanabba a bandában volt nálam, mint Jefferson, Mims. Innen már ízlés és need kérdése, hogy kinek melyikük kellene jobban, mert eltérőek erősségeik. Elég magas a plafonja, és az egyetemen nagyon gyenge Qb játék sújtotta. Izmosabb kiadású Desean lehet belőle, ha minden jól megy. A szélen fog szerintem inkább feltűnni, ellentétben Jeffersonnal, akit inkább a pálya közepén tudtunk volna kihasználni (ahol már vannak páran).

Kíváncsi vagyok kiderül-e miért nem cseréltünk fel Lambért: nem értékeltük annyira magasra (nem hiszem) vagy túl nagy volt az ár. Inkább az utóbbira tippelek. Ezért rossz ordító needdel menni a draftra, mert akkor biztos megpróbálnak lehúzni. Roseman már deklarálta, hogy fiatalodni kell, azt meg pickek nélkül nem lehet. Ha valóban nagyon le akartak húzni, akkor jobb, hogy nem adtuk meg az árat.


több mint 4 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Zach Berman

J. Reagor gives the Eagles a weapon on the outside. His production went down last season with poor QB play, but has the dynamic ability that the Eagles need.

Still, the decision to take him over J. Jefferson and also failing to trade for C. Lamb will be questions for H. Roseman

kb összefoglalta amit gondolok...majd utólag kiderül, hogy volt-e probálkozás feltrade-re, de azért kicsit felemás az érzés eddig.
És ha jól olvasom tavaly 47%-os volt a catch rate-je ....
zsojti
Plusz sok a drop is. Sajnos megvan az esély, hogy egy újabb MEH draftra tekintünk vissza pár év múlva. Én nem lepődtem meg, de inkább CeeDee iaitt fájdalmas. Szerintem itt az volt a jó döntés, hogy feladod a 2. kört.
Hulkeinstein
a droppot most akartam írni, én azért egy hátramozgásban reménykedtem, de volt ahol Reagort írták a 4. sz. wr-nek...szóval passz, érdekes lesz Jacksonnal párban a pályán
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Zach Berman

J. Reagor gives the Eagles a weapon on the outside. His production went down last season with poor QB play, but has the dynamic ability that the Eagles need.

Still, the decision to take him over J. Jefferson and also failing to trade for C. Lamb will be questions for H. Roseman

kb összefoglalta amit gondolok...majd utólag kiderül, hogy volt-e probálkozás feltrade-re, de azért kicsit felemás az érzés eddig.
És ha jól olvasom tavaly 47%-os volt a catch rate-je ....
zsojti
Plusz sok a drop is. Sajnos megvan az esély, hogy egy újabb MEH draftra tekintünk vissza pár év múlva. Én nem lepődtem meg, de inkább CeeDee iaitt fájdalmas. Szerintem itt az volt a jó döntés, hogy feladod a 2. kört.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 4 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Zach Berman

J. Reagor gives the Eagles a weapon on the outside. His production went down last season with poor QB play, but has the dynamic ability that the Eagles need.

Still, the decision to take him over J. Jefferson and also failing to trade for C. Lamb will be questions for H. Roseman

kb összefoglalta amit gondolok...majd utólag kiderül, hogy volt-e probálkozás feltrade-re, de azért kicsit felemás az érzés eddig.
És ha jól olvasom tavaly 47%-os volt a catch rate-je ....