Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Minden csoportriválisunk erősödött, a Cowboys kihúzta az egyik legjobb WR-t. Mi meg ahelyett, hogy húznánk egy needre (CB, LB, S, WR) kiviszünk egy QB-t.
Először azt hittem, hogy álmodom...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
De ebben valóban az a "poén" hogy ha kicsit figyel az ember a "jelekre" (amik itt mi számunkra annyira nem voltak láthatóak, nem mindenről tudhattunk, mint odakint), akkor lehetett volna számítani erre. Mondjuk ettől sokkal több értelmét most nem látjuk ennek, és nem vagyunk vidámabbak tőle. Mindenesetre jól elmaszkolta a FO a dolgot. Illetve "lefizettek" minden beatwritert hogy kussoljon, még csak meg se említse 😛
Az más kérdés, hogy kb éjfél körül mintha láttam volna tweetet ami ezt pedzegette de nem akartam komolyan venni.

Reméljük az OLB pick beválik és sikerül még 4.-5, körben értelmes embert találni, akkor talán nem lesz olyan keserű a történet.

WR-k közül esetleg jöhet Hodgins, képesek lehetünk egy RB-t is draftolni 😛 s esetleg tálán Biadasz, viszont ezek után már végképp nem tudom miben/kiben gondolkodunk 😊
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
ez a Hurts pick nagyon remek hangulatot fog teremteni az öltözőben.. Wentz azt érzezheti (joggal), hogy a FO nem bízik abban, hogy végig tud játszani 16 alapszakasz meccset, Sudfeld meg azt, hogy a FO nem bízik abban, hogy ő egy megfelelő backup.. így, hogy bent volt Mims, Fulton, Chinn és még jópár használhatóbb név, ez a pick sem tetszik.. Hurts is mondogatta a draft előtt, hogy ő nem backup-nak jön az NFL-be, gondolom jövőre elpasszoljuk egy 6. körért.. ennyi erővel bukhattuk volna ezt a picket egy feltrade miatt (Lamb).. egyelőre nem komálom ezt a draftot
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ez mi a büdös k.rvaélet volt Rózsi? Mi az anyádat csinálsz te szerencsétlen barom? Hát komolyan hülye ez az ember? Felkelek mondom tán csak behúztunk egyet a cb/s/wr need-böl...erre Hurts....hát fájt is azt megmondhatom...főleg úgy, hogy benn volt Mims...elhozhattuk volna azt akinek az első körben is örültem volna...rohadj meg Rózsi

Szerkesztette: MirrMurr
több mint 4 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Amennyiben elvonatkoztatunk a személyétől mivel nem követem az egyetemi focit, így csak az összefoglalókban láttam a srácot (Philly specialt elég jól nyomja), számomra egyáltalán nem meglepő maga a QB húzás, (az hogy kuka vagy nem kuka, majd +látjuk) az első körön sem lepődtem volna meg, sőt, azon csodálkozom hogy aki mégis gondolt rá, csak hátsó körökben gondolkodott.
Bennem nagyon bent maradt Luck kicsit váratlan visszavonulása, Wentz is nagyon sokat kapott az elmúlt idényekben és elég értelmes fickónak tűnik (nem akarom az ördögöt a falra festeni)…
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/1253881327235010566

Ez legalább need

Hopp nem ezt akartam berakni 😀 😀 😀

Szóval 3. kör Davian Taylor OLB

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/1253881327235010566

Vajon mennyivel előbb tudhatták mint mindenki más 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/KyleAMadson/status/1253845856014368768
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/1253873171503001601
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként sztem úgy van vele a FO, hogy most nyertünk SBt senkinek egy szava sem lehet, pofa be, bátran lehet kísérletezni )értsd méretes baromságnak tűmő dolgokat csinálni 😛) 😀 😀

S persze mindent meg tudunk jól magyarázni 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Figyelni kellett volna a jelekre, akkor nem lepődünk meg 😊

 twitter.com/kracze/status/1253862867201413121
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 896 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valljuk be, jól áll neki a zöld is!

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/94358836_528571911383041_2174818471682467781_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=-_wTIIqASY0Q7kNvgGmO_L3&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfAKnxe8UGoY7El7XAlG4Dc_dAj_b-wlAwVf8nL9iRbFPw&oe=663FE56B
NFL on Instagram: "@jalenhurts' journey continues in Philly! #NFLDraft"
284K likes, 3,006 comments - nfl on April 24, 2020: "@jalenhurts' journey continues in Philly! #NFLDraft".
több mint 4 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Jimmy Kempski @JimmyKempski

Doug Pederson says Hurts has a unique skill set. Talks about Brees / Taysom Hill, and Joe Flacco / Lamar Jackson combos. He says they'll "explore" involving Hurts in a similar way.
több mint 4 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Vki magyarázza el nekem ezt most miért kellett??? 🤯😮
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Én voltam a legnagyobb kritikusa a tavalyi O-nak ötlettelenség szempontjából, de ez megdöbbentő.
több mint 4 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
volt benn értelmes cb, c, wr, lb erre bazmeg ez...ráadásul megint jóval a saját értéke előtti körben, érthetetlen számomra...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a baj, hogy Wentz előbb fogja....................Rózsi bazdmeg........hogy a tüskéiddel szórnád tökön magad......bocsánat.....😕 😊
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
franchise qb a házban
Amadeus
Törné el kezit lábát Rosemannal együtt. Az egyetlen ember akit soha semmiképp nem akartam a csapatba. Ez nem QB, ez egy selejt!
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 014
franchise qb a házban

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Angolul jobban tudóknak az első interjúk egyike 😊

 twitter.com/Eagles/status/1253770468479373315
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért mindezzel együtt köszönjük meg Hulknak, mint az Eaglesfanok közül egynek, a bigboardot. Már maga a munka is nagy dolog s még jól is sikerült. 😉
több mint 4 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Sztem nagyjából most meg is vagyunk (Jackson-Jeffery-Reagor-JJAW) így mára nem várok WR-t 😀
Greengo
Ezzel egyáltalán nem értek egyet, meg tudod indokolni, hogy szerinted ez miért elég? A tavalyi szezonból, vagyis valós, kézzel fogható, megtörtént tényekből kiindulva ez még mindig egy katasztrofális egység............
Hulkeinstein
Fúú..imádom a crying posztjaidat. (mást sem olvasok tőled) 😀

Próbálom röviden.
Katasztrofális egység? Az SB évben mennyivel volt jobb? Jeffery kivételével nem nagyon számíthattál senkire. 😊

Jeffery: Azt írod lassult, de miért is? Csak nem sérülten játszott? Neki már amúgy sem feltétlenül a sebességére kell, hogy építsünk hanem a jó kezeire. Sztem ki van találva az ő szerepe ebben az offenseben...és az, hogy akármilyen újságírók mit pletykálnak róla és Wentz kapcsolatáról..arra nehogy már építsünk. (könyörgöm..ennél realistábbnak kéne lenni)

JJAW:Róla úgy írsz mintha vmi 1000+ yardos elkapót kéne kinevelni belőle. Nem is értem milyen elvárásaid vannak vele kapcsolatban. Nekem bőven elég ha 4-600 yardot le tud tenni évente. Én ebből indulok ki és ehhez voltak pozitív jelek a szezon második felében. Nem vagyok vele kapcsolatban borúlátó akárhogy is nem tudod épp ésszel felfogni. 😀

Jackson: LOL!!! 😊 12 szezonból 4 szezonja volt 12 vagy ennél kevesebb meccsel. Azt mondom, hogy ha Jackson pluszban a pályán van nagyon veszélyes lesz ez az offense.

Reagor: Na itt nem nagyon tudtál érvelni..így maradt az offseason nélküli rookie év.. A többi elkapóval mennyivel lennénk előbbre? 😀 Kurvára nem kell még WR 1-nek lennie . Simán ott van még Jackson .... és ez ugyanolyan átadó év lehet mint ahogy Westbrook anno átadta a stafétát Shadynek. 😉

Jó ,hogy írod Wardot...én direkt hagytam ki . Kell tőle még egy év szép játék, hogy elhiggyem, hogy nála belenyúltunk egy elfogadható cserébe.
Ettől függetlenül ahogy írtam akár még elférhet egy veterán is a keretben.

Minden csapat egy időzített bomba..elég néha 1-1 játékosnak kiesnie, hogy boruljon az egész, de az is bejöhet ahogy már volt rá példa, hogy mentálisan olyan erős egy csapat, hogy elbírja a kiesőket.

Most viszont én kérdezném, hogy te mégis mi a szarra számítasz, hogy hozunk még 3 wr-t csak bejön vki alapon és tradelünk még mellé 3-at, hogy biztos meglegyünk minden meccsen ha vki lesérül?😀 Meg ha nem úgy tervez egy csapat ahogy te azt előre eltervezed akkor már fos az egész? Hidd el ott olyan arcok ülnek és végzik a munkájukat akik garantáltan többet értenek hozzá mint te valaha is fogsz. 😊
Greengo
Ja és Wentz túl erősen dob (ezért volt a sok drop) ne hagyd ki 😂😂😂😂
zsoeo
Nevezzük túlzott optimizmusnak, de én Ward-tól sokat várok, tavaly lényegében egyetlen embere volt Wentz-nek és a Giants elleni győztes drive hatalmas volt. Idén, ha a többiek visszajönnek, kisebb lesz rajta a nyomás is, szóval én bízom benne.
És azért a passzjátékunk megítéléséhez hozzá kell venni a 2 TE-t és a 2 RB-ekt is.
Egyébként én azt gondolom AJ nem lesz már rostren szezonkezdetkor...bár tavaly október óta folyamatosan tradeljük, de előbb utóbb még a benyelt fizuja mellett is cut lesz...
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Sztem nagyjából most meg is vagyunk (Jackson-Jeffery-Reagor-JJAW) így mára nem várok WR-t 😀
Greengo
Ezzel egyáltalán nem értek egyet, meg tudod indokolni, hogy szerinted ez miért elég? A tavalyi szezonból, vagyis valós, kézzel fogható, megtörtént tényekből kiindulva ez még mindig egy katasztrofális egység............
Hulkeinstein
Fúú..imádom a crying posztjaidat. (mást sem olvasok tőled) 😀

Próbálom röviden.
Katasztrofális egység? Az SB évben mennyivel volt jobb? Jeffery kivételével nem nagyon számíthattál senkire. 😊

Jeffery: Azt írod lassult, de miért is? Csak nem sérülten játszott? Neki már amúgy sem feltétlenül a sebességére kell, hogy építsünk hanem a jó kezeire. Sztem ki van találva az ő szerepe ebben az offenseben...és az, hogy akármilyen újságírók mit pletykálnak róla és Wentz kapcsolatáról..arra nehogy már építsünk. (könyörgöm..ennél realistábbnak kéne lenni)

JJAW:Róla úgy írsz mintha vmi 1000+ yardos elkapót kéne kinevelni belőle. Nem is értem milyen elvárásaid vannak vele kapcsolatban. Nekem bőven elég ha 4-600 yardot le tud tenni évente. Én ebből indulok ki és ehhez voltak pozitív jelek a szezon második felében. Nem vagyok vele kapcsolatban borúlátó akárhogy is nem tudod épp ésszel felfogni. 😀

Jackson: LOL!!! 😊 12 szezonból 4 szezonja volt 12 vagy ennél kevesebb meccsel. Azt mondom, hogy ha Jackson pluszban a pályán van nagyon veszélyes lesz ez az offense.

Reagor: Na itt nem nagyon tudtál érvelni..így maradt az offseason nélküli rookie év.. A többi elkapóval mennyivel lennénk előbbre? 😀 Kurvára nem kell még WR 1-nek lennie . Simán ott van még Jackson .... és ez ugyanolyan átadó év lehet mint ahogy Westbrook anno átadta a stafétát Shadynek. 😉

Jó ,hogy írod Wardot...én direkt hagytam ki . Kell tőle még egy év szép játék, hogy elhiggyem, hogy nála belenyúltunk egy elfogadható cserébe.
Ettől függetlenül ahogy írtam akár még elférhet egy veterán is a keretben.

Minden csapat egy időzített bomba..elég néha 1-1 játékosnak kiesnie, hogy boruljon az egész, de az is bejöhet ahogy már volt rá példa, hogy mentálisan olyan erős egy csapat, hogy elbírja a kiesőket.

Most viszont én kérdezném, hogy te mégis mi a szarra számítasz, hogy hozunk még 3 wr-t csak bejön vki alapon és tradelünk még mellé 3-at, hogy biztos meglegyünk minden meccsen ha vki lesérül?😀 Meg ha nem úgy tervez egy csapat ahogy te azt előre eltervezed akkor már fos az egész? Hidd el ott olyan arcok ülnek és végzik a munkájukat akik garantáltan többet értenek hozzá mint te valaha is fogsz. 😊
Greengo
Ja és Wentz túl erősen dob (ezért volt a sok drop) ne hagyd ki 😂😂😂😂

Szerkesztette: zsoeo
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Sztem nagyjából most meg is vagyunk (Jackson-Jeffery-Reagor-JJAW) így mára nem várok WR-t 😀
Greengo
Ezzel egyáltalán nem értek egyet, meg tudod indokolni, hogy szerinted ez miért elég? A tavalyi szezonból, vagyis valós, kézzel fogható, megtörtént tényekből kiindulva ez még mindig egy katasztrofális egység............
Hulkeinstein
Fúú..imádom a crying posztjaidat. (mást sem olvasok tőled) 😀

Próbálom röviden.
Katasztrofális egység? Az SB évben mennyivel volt jobb? Jeffery kivételével nem nagyon számíthattál senkire. 😊

Jeffery: Azt írod lassult, de miért is? Csak nem sérülten játszott? Neki már amúgy sem feltétlenül a sebességére kell, hogy építsünk hanem a jó kezeire. Sztem ki van találva az ő szerepe ebben az offenseben...és az, hogy akármilyen újságírók mit pletykálnak róla és Wentz kapcsolatáról..arra nehogy már építsünk. (könyörgöm..ennél realistábbnak kéne lenni)

JJAW:Róla úgy írsz mintha vmi 1000+ yardos elkapót kéne kinevelni belőle. Nem is értem milyen elvárásaid vannak vele kapcsolatban. Nekem bőven elég ha 4-600 yardot le tud tenni évente. Én ebből indulok ki és ehhez voltak pozitív jelek a szezon második felében. Nem vagyok vele kapcsolatban borúlátó akárhogy is nem tudod épp ésszel felfogni. 😀

Jackson: LOL!!! 😊 12 szezonból 4 szezonja volt 12 vagy ennél kevesebb meccsel. Azt mondom, hogy ha Jackson pluszban a pályán van nagyon veszélyes lesz ez az offense.

Reagor: Na itt nem nagyon tudtál érvelni..így maradt az offseason nélküli rookie év.. A többi elkapóval mennyivel lennénk előbbre? 😀 Kurvára nem kell még WR 1-nek lennie . Simán ott van még Jackson .... és ez ugyanolyan átadó év lehet mint ahogy Westbrook anno átadta a stafétát Shadynek. 😉

Jó ,hogy írod Wardot...én direkt hagytam ki . Kell tőle még egy év szép játék, hogy elhiggyem, hogy nála belenyúltunk egy elfogadható cserébe.
Ettől függetlenül ahogy írtam akár még elférhet egy veterán is a keretben.

Minden csapat egy időzített bomba..elég néha 1-1 játékosnak kiesnie, hogy boruljon az egész, de az is bejöhet ahogy már volt rá példa, hogy mentálisan olyan erős egy csapat, hogy elbírja a kiesőket.

Most viszont én kérdezném, hogy te mégis mi a szarra számítasz, hogy hozunk még 3 wr-t csak bejön vki alapon és tradelünk még mellé 3-at, hogy biztos meglegyünk minden meccsen ha vki lesérül?😀 Meg ha nem úgy tervez egy csapat ahogy te azt előre eltervezed akkor már fos az egész? Hidd el ott olyan arcok ülnek és végzik a munkájukat akik garantáltan többet értenek hozzá mint te valaha is fogsz. 😊

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 568 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez hatalmas 😀

 mobile.twitter.com/Eagles/status/1253723337416720384

Reszkess Giants 😛

Szerkesztette: dande2