Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rózsi nyilatkozta a traderől...


The Cowboys filled their center need with that pick, taking Wisconsin’s Tyler Biadasz.
“When the Cowboys call and they offer a trade, I'm going to be honest, that's hard for me,” said Roseman. “That's hard for me in the NFC East to make a trade with our competitors, so it had to be something that we felt was really good for our football team.”

Roseman said the player they were looking to take at No. 146 was the same player they were looking at taking in the fifth round, so they took the additional pick the Cowboys were offering, except the Eagles traded backward with that, too, to the point where they made three picks in the sixth round.

Banyek nem hatódtam meg... akkor lett volna nehéz amikor feltradelsz inkább a Dallas elé....

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/JimmyKempski/status/1254446103774322688

😊
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
 twitter.com/NextGenStats/status/1254186862001840130

S legalább valamiben élen végeztünk 😛
dande
Chip Kelly te vagy az?
Shawn84
Na ugye Rózsi, hogy igazam volt 😉 😛
dande
Le akartam szedni a hét elején de nem találtam rá módot. Mostmár Így marad én meg bízok 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/NextGenStats/status/1254186862001840130

S legalább valamiben élen végeztünk 😛
dande
Chip Kelly te vagy az?
Shawn84
Na ugye Rózsi, hogy igazam volt 😉 😛
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
 twitter.com/NextGenStats/status/1254186862001840130

S legalább valamiben élen végeztünk 😛
dande
Chip Kelly te vagy az?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/NextGenStats/status/1254186862001840130

S legalább valamiben élen végeztünk 😛
több mint 4 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Mindenki nyugodjon le a picsába.
 twitter.com/Tim_McManus/status/1253886815859347456

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis elemzés az UDFAkról:

Analyzing the Eagles' 2020 undrafted free agent class
 www.thescore.com/s/14232075
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Draftelemzés 😊

 mobile.twitter.com/btrossler/status/1254215485358583808
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Leigazoltuk már Andy Daltont és Cam Newtont?

Csak, hogy bővítsük a repertoárt 😀 😛
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
ha az a 2.kör nem lenne akkor A+ lenne . ott én egy Chinn,Epenesa pick jobban jött volna. ha már a WR-t így megoldottuk elsőben meg a végén.

több mint 4 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Tiszta Reid éra feeling, Clemson safety a secondaryben, ̶S̶t̶e̶w̶a̶r̶t̶ Bradley a linebacker sorban... 😊

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Tényleg komolyan vette Roseman a sebesség dolgot, ami pesze nem rossz. Nem csak az elkapóknál, hanem a linebackereknél és az OL embereknél is atletikus és gyors emberek jöttek.

A LB sorban úgy tűnik komoly bizalmat helyeznek pl. Edwards-ba, aki a limitált lehetőségekkel jól élt tavaly. Taylor jó lehet, de ő is inkább egy hosszabb távú projekt, nagyon jó adottságokkal, de még kevés tapasztalattal. Az első évében szerintem inkább a speciális csapatban lesz és max rotációban fog előfordulni a védelemben. A Reid éra második feléhez hasonlóan, hozzá kell szoknunk, hogy nincs átlag feletti LB a csapatban (Jamar Chaney, Moise Fokou , Brian Rolle stb., ha még emlékeztek 😉)

Wallace-t sok mindenre használták a Clemsonnál. Nálunk inkább a boxhoz közel játszhat majd, de sok függ attól, hogy a méretbeli hátránya kijön-e a profiknál. Mélységben nem volt túl jó és több labdát elejtett, ebben hasonlít Jenkinshez. Kb. ugyanaz a szerepe lehet, mint Parks-é, így lehet, hogy az első évében a speciális csapatban lesz.

A két Auburn OT jó fogás lehet. Driscoll inkább egy sokoldalú csere, de Wanoghoban kezdő potenciál van egy kis képzéssel, ha a sérülésével nem lesz gond. És ugye nagyon jó edző keze alá fog kerülni. Lényegében a 6. körben semmit sem kockáztattunk vele.

Két hasonló, gyors elkapó érkezett a harmadik napon. Hightower és Watkins is viszonylag magas, de nagyon gyors elkapók, viszont nem erősek fizikailag. A sebesség nem minden, és mindkettőnek komoly gondjai lesznek a fizikálisabb cornerekkel és a press coverage-el. Szerintem úgy vagyunk vele, hogy talán az egyikük képes lesz fejlődni és érvényesíteni a sebességét a profi szinten is.

Toohill kb. Joe Ostman helyére jött, akinek már sokadik sérülése volt a tavalyi edzőtáborban. Hasonló játékosok, Toohillnak talán több adottsága van a passrush-hoz.

Cornert nem hoztuk a drafton, nagy lehet a bizalom az itt lévők felé. Ennek alapját nem egészen értem. Nickelben megvagyunk és az egyik oldal Slay-é, de a másik oldalon nagyok a kérdőjelek. Főleg, ha jönnek a sérülések.


több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Egészen jó draft lenne, ha nem vetne rá árnyékot a második nap.

Hurts kihúzása olyan sok okból fájdalmas (😀), hogy nehéz felsorolni is:
- Rossz érték (nagyon): ha ő volt a kiszemelt, akkor is igen nagy eséllyel bent lett volna még a 3. kör végén is. Láthattuk mekkora qb run volt a 2. napon ... ja nem. Ha ott elhozzuk, akkor morogva, de elfogadtam volna. Az 53. húzással jóval nagyobb segítséget tudtunk volna hozni a csapathoz, akár pl. Mims-t, Fultont nézzük, de akár Logan Wilsonnak is jobban örültem volna.

- Nem illik a rendszerbe. Carsonnal ellentétben olyan rendszerekben játszott az egyetemen, ami eléggé különbözik a miénktől. Itt nagyon sok olvasási feladata a van a Qb-nek, akár a snap előtt, akár az után nézzük. Sok olyan játék lesz, ahol fontos, hogy gyorsan csinálja meg a (jó) olvasást és menjen ki a labda. Ez nem épp az erőssége. Amúgy nagyon szimpatikus játékos, aki képes vezetni a csapatot a pályán, de nagyon sokat kellene még tanulnia. Reálisan szerintem 3. qb lesz idén, ha lesz szezon. Mindezt az 53. pickkel.

- Teremteni fogunk egy Qb controversy-t, valószínűleg szükségtelenül. Persze majd minden elérhető mikrofonba folyamatosan elmondják az érintettek, hogy Hurts nem veszélyezteti Wentz pozícióját. Viszont ennek nem lesz sok hatása, mivel már most elkezdte a média a témát, mi lesz akkor később. Nem is tévednek sokat, mert lehet, hogy Hurts nem fog elérni Wentz szintjére, de ő nem azzal a céllal jelentkezett a draftra, hogy csere qb-ként töltse az idejét. Ha így lenne, az csak rontana ezen a húzáson.
Ezzel szemben inkább húzhattuk volna tegnap pl. Fromm-ot, aki jobban illene hozzánk cserének, és senki nem emlegetne azonnal controversy-t.

- Ebből a helyzetből nehezen tudunk majd jól kijönni. A húzás kb. akkor igazolódna, ha Wentz megsérül, Hurts átveszi a helyét és még jól is játszik. Ez már önmagában egy rossz helyzet lenne. Nyilván borítékolhatjuk, hogy miután magasan kihúztuk Hurts-t, Wentz egészséges fog maradni 😀
Ha pedig elcseréljük később, akkor mi értelme volt az egésznek? Ahelyett, hogy most hoztunk volna egy játékost, aki segíthette volna a csapatot, majd a jövőben lesz erre valamikor lehetőségünk.

Anno még Andy alatt is voltak hasonló lépéseink, amikor a vezetés azt hitte, hogy mindenki mást túl tud okoskodni, aztán a végén saját magukat cselezték ki. Szerintem ez is ebbe a sorba fog illeszkedni.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
UDFA lista, hátha van egy két gyémánt.

 mobile.twitter.com/Eagles/status/1254206809277116417
dande
Ez elég faszának néz ki szerintem! Arnold, Williams, Warren és Olson is esélyes egy kerettagságra.
Shawn84
Olson konkrétan az év védője (Buch Buchanan Award) volt az FCS-ben az elmúlt szezonban. Ez önmagában még nem jelent semmit, mert 2 éve Darius Jackson pl. nálunk ugyanilyen ajánlólevéllel tűnt el a süllyesztőben. De a Montana LB-k, mint Olson általában 1-2 szezont minimum le szoktak húzni az NFL-ben is.
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
UDFA lista, hátha van egy két gyémánt.

 mobile.twitter.com/Eagles/status/1254206809277116417
dande
Ez elég faszának néz ki szerintem! Arnold, Williams, Warren és Olson is esélyes egy kerettagságra.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
UDFA lista, hátha van egy két gyémánt.

 mobile.twitter.com/Eagles/status/1254206809277116417
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
még egy steal LB

több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Mindenesetre Jött szinte minden ami nagy need volt. Van wr/lb/s/ol. Egyedül a Hurts pick fejvakarós, de nyilván trükközni akarunk majd vele.
Greengo
Depth fronton LB-t és talán RB-t leszámítva rendben vagyunk. Bár LB-ben a létszám megvan, de szerintem nagyon gyenge az összesített felhozatal, szóval depth issue-k is lehetnek.

Összesen 4 db hatalmas lyukat látok:
- WR1 - X/alfa elkapó még mindig nincs, a sok hátsó WR húzással szerintem biztossá vált, hogy Jeffery nem lesz a keretben. JJAW bizonyíthat, remélem rám cáfol.
- LB1 - Fogalmam sincs itt mi lesz, marad a reménykedés
- DE2 (sorry Barnett) - hátha a 3 depth emberből valaki előrelép
- CB2 - Maddox lesz a kezdő, de a tavalyi szezonból kiindulva lehetnek gondok továbbra is

Kisebb lyukak:
RB3, TE3

A többi rendben van.
Hulkeinstein
RB fronton én simán visszahoznám Cory Clementet, a draft előtt nyilatkozott is ezzel kapcsolatban. TE3nak ott van Perkins, meg Ellis (aki ráadásul jól is blokkol, kár h tavaly ő is lesérült). LB necces, de ott valószínű Taylor és Gerry lesz a két embere Schwartznak, Edwards, Brown, Riley és Bradly közül valaki talán beválik (vagy összeszedünk majd a keretszűkítéskor valakit, mint anno Kamu-t). DE és CB kérdésben igazad van, ott lehetnek minőségi problémák.

azért durva hogy jelenwg 14 WR van a keretben 😊

Phily új hercegéről meg térdproblémákat írnak, de ha az ok, akkor tényleg nagy fogás lehetne.
zsojti
Nekem nagyon bejön, hogy elhoztuk a 2 kezdő Auburn tackle-t, tökéletes pótlás Big V után. A szememben erre vannak a középső körök.
több mint 4 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Mindenesetre Jött szinte minden ami nagy need volt. Van wr/lb/s/ol. Egyedül a Hurts pick fejvakarós, de nyilván trükközni akarunk majd vele.
Greengo
Depth fronton LB-t és talán RB-t leszámítva rendben vagyunk. Bár LB-ben a létszám megvan, de szerintem nagyon gyenge az összesített felhozatal, szóval depth issue-k is lehetnek.

Összesen 4 db hatalmas lyukat látok:
- WR1 - X/alfa elkapó még mindig nincs, a sok hátsó WR húzással szerintem biztossá vált, hogy Jeffery nem lesz a keretben. JJAW bizonyíthat, remélem rám cáfol.
- LB1 - Fogalmam sincs itt mi lesz, marad a reménykedés
- DE2 (sorry Barnett) - hátha a 3 depth emberből valaki előrelép
- CB2 - Maddox lesz a kezdő, de a tavalyi szezonból kiindulva lehetnek gondok továbbra is

Kisebb lyukak:
RB3, TE3

A többi rendben van.
Hulkeinstein
RB fronton én simán visszahoznám Cory Clementet, a draft előtt nyilatkozott is ezzel kapcsolatban. TE3nak ott van Perkins, meg Ellis (aki ráadásul jól is blokkol, kár h tavaly ő is lesérült). LB necces, de ott valószínű Taylor és Gerry lesz a két embere Schwartznak, Edwards, Brown, Riley és Bradly közül valaki talán beválik (vagy összeszedünk majd a keretszűkítéskor valakit, mint anno Kamu-t). DE és CB kérdésben igazad van, ott lehetnek minőségi problémák.

azért durva hogy jelenwg 14 WR van a keretben 😊

Phily új hercegéről meg térdproblémákat írnak, de ha az ok, akkor tényleg nagy fogás lehetne.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Mindenesetre Jött szinte minden ami nagy need volt. Van wr/lb/s/ol. Egyedül a Hurts pick fejvakarós, de nyilván trükközni akarunk majd vele.
Greengo
Depth fronton LB-t és talán RB-t leszámítva rendben vagyunk. Bár LB-ben a létszám megvan, de szerintem nagyon gyenge az összesített felhozatal, szóval depth issue-k is lehetnek.

Összesen 4 db hatalmas lyukat látok:
- WR1 - X/alfa elkapó még mindig nincs, a sok hátsó WR húzással szerintem biztossá vált, hogy Jeffery nem lesz a keretben. JJAW bizonyíthat, remélem rám cáfol.
- LB1 - Fogalmam sincs itt mi lesz, marad a reménykedés
- DE2 (sorry Barnett) - hátha a 3 depth emberből valaki előrelép
- CB2 - Maddox lesz a kezdő, de a tavalyi szezonból kiindulva lehetnek gondok továbbra is

Kisebb lyukak:
RB3, TE3

A többi rendben van.
Hulkeinstein
nagakue jön

LB jött drafton
rb majd kukázunk

több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Mindenesetre Jött szinte minden ami nagy need volt. Van wr/lb/s/ol. Egyedül a Hurts pick fejvakarós, de nyilván trükközni akarunk majd vele.
Greengo
Depth fronton LB-t és talán RB-t leszámítva rendben vagyunk. Bár LB-ben a létszám megvan, de szerintem nagyon gyenge az összesített felhozatal, szóval depth issue-k is lehetnek.

Összesen 4 db hatalmas lyukat látok:
- WR1 - X/alfa elkapó még mindig nincs, a sok hátsó WR húzással szerintem biztossá vált, hogy Jeffery nem lesz a keretben. JJAW bizonyíthat, remélem rám cáfol.
- LB1 - Fogalmam sincs itt mi lesz, marad a reménykedés
- DE2 (sorry Barnett) - hátha a 3 depth emberből valaki előrelép
- CB2 - Maddox lesz a kezdő, de a tavalyi szezonból kiindulva lehetnek gondok továbbra is

Kisebb lyukak:
RB3, TE3

A többi rendben van.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mailata project akkor vszeg kuka? 😊

Azt hiszem én elengedtem ezt a dolgot. Befolyásom nincs rá, felesleges mérgelődni rajta, lesz ami lesz. 😀 Még következő szezonra kitart a SB muníció 😛

Fly Eagles fly 😊
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Mindenesetre Jött szinte minden ami nagy need volt. Van wr/lb/s/ol. Egyedül a Hurts pick fejvakarós, de nyilván trükközni akarunk majd vele.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Big V helyére megérkezett Prince Tega Wanogho - méltó utód 😀

Egyébként viccen kívül a konszenzus boardon magasan a legjobbra értékelt ember volt, 67. összesítésben. Biztos medical concernek voltak, de ha az rendben lesz, ez egy nagy steal lehet. És a tackle depth is orvosolva.