Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Köszi 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Persze most felmerült, hogy bohóc Klóni ide írjon alá..... jót tenne az öltözönek mondhatom... főleg Wentz örvendene neki....

Közben, állítólag a Steelers ellen kezdenénk Sunday Nighttal. Az nagyon tetszene.
dande
Ki ez(?) nekem nem mond így semmit...
greenboy
Bocs 😊 Szóval Clowney akinek részben köszönhetjük, hogy hamarabb véget ért az idény, miután megfejlte hátulról Wentzet a Hawks elleni PO meccsen.... mondjuk esélyes, hogy Wentzzel is kikapunk😊 , de azért más lett volna
több mint 4 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Persze most felmerült, hogy bohóc Klóni ide írjon alá..... jót tenne az öltözönek mondhatom... főleg Wentz örvendene neki....

Közben, állítólag a Steelers ellen kezdenénk Sunday Nighttal. Az nagyon tetszene.
dande
Ki ez(?) nekem nem mond így semmit...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Persze most felmerült, hogy bohóc Klóni ide írjon alá..... jót tenne az öltözönek mondhatom... főleg Wentz örvendene neki....

Közben, állítólag a Steelers ellen kezdenénk Sunday Nighttal. Az nagyon tetszene.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már csak 4 hónap és kickoff 😊
Janek
Úgy legyen 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.si.com/.amp-eagles/nfl/eagles/news/carson-wentz-excited-to-have-jalen-hurts?__twitter_impression=true

Wentznek (jelenleg😊 nem fáj 😛 Hurts draftolása.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Már csak 4 hónap és kickoff 😊

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/95991534_242253750222560_7517069777618316315_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=_gP5fDTUlyQQ7kNvgErO5g7&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDvdcqeWh5OeZ_flb27PU8sMQTQC59YyPO8QpAzC8YThg&oe=664CFA7E
Chad Curtis on Instagram: "Bit of an odd request for a freelance office design. “Classy poster of Wentz with the helmet wings morphing into real wings.” End goal is to get it signed and framed. 24x36. I wasn’t too sure if it’d tie together. He’s happy. So I’m happy. . . . . #carsonwentz #philadelphia #eagles #philadelphiaeagles #flyeaglesfly #flyeaglesfly🦅 #nfl #nflnews #nfldraft #nflmemes #nfledits #sportsdesign #sportsdesigner #graphicdesign #graphicdesigner #nfldraft #jalenhurts #sportsdesigns #sportsgraphics #sportsposter #graphic #eaglesnation #sportsedits #lincolnfinancialfield #eaglesdraft #graphicart #nflfootball #nflfreeagency #smsports #nike #digitalart"
678 likes, 38 comments - chadcurtisdesign on May 1, 2020: "Bit of an odd request for a freelance office design. “Classy poster of Wentz with the helmet wings morphing into real wings.” End goa...".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sebesség, én a sebesség 😊

 twitter.com/ThePhillyPod/status/1254528344680513537
dande
Az biztos, csak maskor inkabb ne egy fel palyaval a los mogott 😀

Egyik kezdo OLB-posztra van sansza?
Wyatt
Jó de ő a Los másik oldalán volt, 😛 csapattársa szúrta el a szerelést 😊

Egyébként simán, az LB poszt szerintem nálunk most szabad, bárki odaférhet. Ha csak esetleg nem hozzuk vissza Bradhamat olcsóért.
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Nekem CC volt az egyik kedvencem mikor hozzánk került. Az UDFA piacról egyenesen a SB TD elkapásig menetelt a srác, le a kalappal előtte! Örülök, hogy megint itt van, remélem újra előveszi a 2017-es formáját. Nekem ő a kabala játékosom, úgyhogy irány a sb.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sebesség, én a sebesség 😊

 twitter.com/ThePhillyPod/status/1254528344680513537
dande
Az biztos, csak maskor inkabb ne egy fel palyaval a los mogott 😀

Egyik kezdo OLB-posztra van sansza?

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Corey Clement visszatért 😊 Remek. Akkor már csak Peterst s talán Bradham jöjjön vissza s meg is vagyunk 😛
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
 m.youtube.com/watch?v=qjOjlcL28Qg&feature=youtu.be

Régebbi idők focija
😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egy kis adalék Wentz teljesítményéhez:

 mobile.twitter.com/thomasrp93/status/1255150464053547014

Reagornak pedig Hurts szintű 😛 Qbja sem volt az egyetem alatt.

Hátha egymásra találnak. 😊
dande
Mit össze bírtok nyígni baszki... 😀
Mi lett volna, ha nem nyertek SB-t? 😛
warr_b
No hallod, aki egyszer megszokta a jót 😛 😉
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 032 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Még egy kis adalék Wentz teljesítményéhez:

 mobile.twitter.com/thomasrp93/status/1255150464053547014

Reagornak pedig Hurts szintű 😛 Qbja sem volt az egyetem alatt.

Hátha egymásra találnak. 😊
dande
Mit össze bírtok nyígni baszki... 😀
Mi lett volna, ha nem nyertek SB-t? 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Érdemes ezt megnézni Reagor-ról. Meg közben azt, hogy DeSean milyen gyilkosan futja a dig route-ot.



több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egy kis adalék Wentz teljesítményéhez:

 mobile.twitter.com/thomasrp93/status/1255150464053547014

Reagornak pedig Hurts szintű 😛 Qbja sem volt az egyetem alatt.

Hátha egymásra találnak. 😊
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor emberezni nem tud 😀

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tartsa meg jó szokását 😊

 mobile.twitter.com/thomasrp93/status/1255563103309266944
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom Wentz mit szólt a drafthoz (kotnyeles Mcnabb szerint nem örült) de szerintem most fontosabb dolga volt😊 Grat:

 mobile.twitter.com/cj_wentz/status/1255229055630282752
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem meglepő módon lehívjuk Barnett 5. éves opciójàt.

Viszont remélem meglepő módon tud is annyit nyújtani majd, hogy maradjon még 5 évig.

Mert ahhoz képest, hogy az új Reggie Whitetot látták/láttuk benne, nem igazán hozta azt. Egyébként nem rossz, csak kicsit többre számítottam/tunk. Ha második körben jön, mint Vinny Curry (aki lehet megint visszajön 😛) akkor egy szavam sincs. 😊
dande
Nem tudom ki az aki az új Reggie White-ot látta Barnettben, de meglehetősen látássérült lehetett.
Rataxes
Nem tudom, csak arra emlékszem, erről szólt minden a draftja környékén. Igazából akkor is azt történt, mint egy párszor, hogy kihúzták az "emberünket" Akkor ez az ember bizonyos CMC volt 😊 Mondjuk ezen már egy SB win után kár bánkódni 😊
több mint 4 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Nem meglepő módon lehívjuk Barnett 5. éves opciójàt.

Viszont remélem meglepő módon tud is annyit nyújtani majd, hogy maradjon még 5 évig.

Mert ahhoz képest, hogy az új Reggie Whitetot látták/láttuk benne, nem igazán hozta azt. Egyébként nem rossz, csak kicsit többre számítottam/tunk. Ha második körben jön, mint Vinny Curry (aki lehet megint visszajön 😛) akkor egy szavam sincs. 😊
dande
Nem tudom ki az aki az új Reggie White-ot látta Barnettben, de meglehetősen látássérült lehetett.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem meglepő módon lehívjuk Barnett 5. éves opciójàt.

Viszont remélem meglepő módon tud is annyit nyújtani majd, hogy maradjon még 5 évig.

Mert ahhoz képest, hogy az új Reggie Whitetot látták/láttuk benne, nem igazán hozta azt. Egyébként nem rossz, csak kicsit többre számítottam/tunk. Ha második körben jön, mint Vinny Curry (aki lehet megint visszajön 😛) akkor egy szavam sincs. 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sebesség, én a sebesség 😊

 twitter.com/ThePhillyPod/status/1254528344680513537
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
A stííííííííííl😊

 twitter.com/Eagles/status/1254499281295347717