Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy 3. (103) és két 4. (145, 146) körös kompenzációs picket kaptunk. Reméljük jól gazdálkodunk majd velük.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megint nem kaptunk HoF meccset pedig örültem volna... Reméljük jut majd SB 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Két videó mielőtt egy kicsit megint megmozdul az élet:

 youtu.be/Qow_o7wFvVI


Még azt mondják nem éri meg egy One and doneért a rájátszásba jutni.. Na ezért hülyeség ez a gondolkodás:

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/Eagles/status/1237036282565529601

 twitter.com/ZBerm/status/1237043563202043906
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük az asszony segít megtanulni még pontosabban célozni 😛 vagy meg kell zsaroltatni, hogy ahány kihagyott FG annyi hét megvonás 😊


 mobile.twitter.com/jake_elliott22/status/1236774164574371840
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Breshard Perrimant írogatják egyfolytában, hogy szerződtetnék, remélem nem igaz..... 😕

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
S jó az öreg a háznál, ha esetleg Wentz megint nem bírná:

 mobile.twitter.com/PatMcAfeeShow/status/1235953092253954050
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindennek megvan az előnye.... 😛

 mobile.twitter.com/NFL_Memes/status/1235989028455018498
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Marty Mornhinweg visszatért senior offensive consultant-ként. Ah a régi szép idők ...

Peters biztos fog valahol szerződést kapni. Visszavárjuk majd amikor szögre akasztja a sisakot. Őt ismerve ez még pár évbe beletelhet. 😀 Már legalább 5 éve számolunk minden év végén az esetleges visszavonulásával.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így viszont big Vt lehet marasztalnánk, kérdés mennyiért. Aza baj, hogy deph pénzért valószínűleg nem marad, nagyon sokat meg nem kéne adni neki.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
LJ elköszön:

 mobile.twitter.com/LaneJohnson65/status/1235601561348259841

S a csapat is:

 mobile.twitter.com/Eagles/status/1235585113926389765/photo/1

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Peters teszteli a piacot, meglátjuk visszajön e. Nem bánom ha nem, kapjon még egy kicsit több pénzt megérdemli, mi meg valóban kipróbálhatjuk Dillardot.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm egy szomorúsággal vegyes, érdekes story:

 eu.delawareonline.com/story/sports/nfl/eagles/2020/02/26/kobe-bryant-recruiting-nfl-draft-laviska-shenault-combine-prospect-eagles-lakers-game/4882294002/
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/JFMcMullen/status/1234553775731417090
több mint 4 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Valószínűleg elkapót húzhatunk az első körben. Ti kinek örülnétek, ki lenne jó. Vagy esetleg más poszton?

Nekem most kivételesen nincs favoritom, inkább kit nem szeretnék. Meglepő módon most nem örülnék egy PSU játékosnak. Konkrétan KJ Hamlerről van szó. Lehet én vagyok telhetetlen illetve hozzá nem értő, de nem volt meggyőző számomra, amit láttam tőle.

No mit gondoltok?
dande
En hasonloan vagyok Ruggsal csak ö ne legyen,en nem tartom öt egy 1 szamu wr nek.Ha mar elsö körbe wr huzunk ne egy speeder legyen hanem egy több labon allo elkapo,speedert huzhatunk 2-3 körbe.
De en nagyon remelem h nem huzunk 1 körbe wr😊))bizok egy cb huzásba.Ha en huznrk CJ Hendersont huznam😊))igy ö tuti h nem jön😊))
De FA után kiderül mit hagxtunk a draftra
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Ruggs reméljük nem fut rekordot mert akkor tuti nem lesz bent.
dande
Nem hinném, hány ilyen "nagyszájú" volt hogy majd én rekordot döntök, aztán szinte mindig olyanok lettek a leggyorsabbak akikről senki sem gondolta volna. Az is meglepne ha 4.3 alatti ideje lenn Ruggsnak nem hogy rekord...
kapitnono
Akkor legalább meglepődtél 😊
kristóf17
Hát éppenhogy, de a rekordtól azért bőven messze volt 😀


több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Ruggs reméljük nem fut rekordot mert akkor tuti nem lesz bent.
dande
Nem hinném, hány ilyen "nagyszájú" volt hogy majd én rekordot döntök, aztán szinte mindig olyanok lettek a leggyorsabbak akikről senki sem gondolta volna. Az is meglepne ha 4.3 alatti ideje lenn Ruggsnak nem hogy rekord...
kapitnono
Akkor legalább meglepődtél 😊
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Higgins,JJ is esélyes.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Ruggs reméljük nem fut rekordot mert akkor tuti nem lesz bent.
dande
Nem hinném, hány ilyen "nagyszájú" volt hogy majd én rekordot döntök, aztán szinte mindig olyanok lettek a leggyorsabbak akikről senki sem gondolta volna. Az is meglepne ha 4.3 alatti ideje lenn Ruggsnak nem hogy rekord...


több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
első 3 pickben lesz Dline WR erre fogadnék is.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ruggs reméljük nem fut rekordot mert akkor tuti nem lesz bent.
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Valószínűleg elkapót húzhatunk az első körben. Ti kinek örülnétek, ki lenne jó. Vagy esetleg más poszton?

Nekem most kivételesen nincs favoritom, inkább kit nem szeretnék. Meglepő módon most nem örülnék egy PSU játékosnak. Konkrétan KJ Hamlerről van szó. Lehet én vagyok telhetetlen illetve hozzá nem értő, de nem volt meggyőző számomra, amit láttam tőle.

No mit gondoltok?
dande
nincsenek nagy igényeim:
- tudjon elszakadni
- kapja el a labdákat, amit felé dobál Wentz (...unlike Aghlor)

Jeudy és Lamb tuti kimegy. Reménykedni kell, hogy nem lesz az elkapó rush és bent marad Ruggs. De Reagornak is örülnék.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Valószínűleg elkapót húzhatunk az első körben. Ti kinek örülnétek, ki lenne jó. Vagy esetleg más poszton?

Nekem most kivételesen nincs favoritom, inkább kit nem szeretnék. Meglepő módon most nem örülnék egy PSU játékosnak. Konkrétan KJ Hamlerről van szó. Lehet én vagyok telhetetlen illetve hozzá nem értő, de nem volt meggyőző számomra, amit láttam tőle.

No mit gondoltok?
dande
ha a top3ból (Jeudy, Lamb, Ruggs) el tudnánk vinni valakit akkor happy. Ha nem akkor majdnem mindegy mert az idei class elég vastag, később is lehet használhatót húzni.

Szvsz nem fogunk első 2 körben húzni, mert tavaly is húztunk és még eléggé kérdéses.

DE Inkább jöjjön Amari, és akkor lényegtelen a kérdés 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valószínűleg elkapót húzhatunk az első körben. Ti kinek örülnétek, ki lenne jó. Vagy esetleg más poszton?

Nekem most kivételesen nincs favoritom, inkább kit nem szeretnék. Meglepő módon most nem örülnék egy PSU játékosnak. Konkrétan KJ Hamlerről van szó. Lehet én vagyok telhetetlen illetve hozzá nem értő, de nem volt meggyőző számomra, amit láttam tőle.

No mit gondoltok?

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Howie és DP nyilatkozott és akkor is leírok belőle néhány dolgot ha nesze semmi ha nem....

Howie: Peters szerződésével kapcsolatban nem mondott semmi konkrétat viszont Jenkins szerződésén dolgoznak. Az Eagles FA pletykákat nem kommentálja, Slay kapcsán sem nyilatkozott többek között a tampering miatt sem. Az edzői stáb teljesen DP területe.

DP: Ezt erősítette meg ő is, és persze, hogy Lurie nem szól bele (vagy igen vagy nem 😊) Abból amit elmondott az derül ki, hogy Scangarello a kvázi OC a játékhívásokat teljesen pedig soha nem adta át DP az aktuális OCnak (ezt sejtettük 😊) Ő szeretné, ha Peters visszatérne.

Ennyi, biztos van amit nem jól értettem illetve kimaradt, de jelen pillanatban így állunk.