Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
bezzeg azt a szerencsétlen Millst megtartjuk.. ha ötöd annyira lett volna használható, mint Jenkins.. nagyon kíváncsi vagyok a draftunkra ezek után
karmïgran
Dettó...
Ezt a zöld hajú lassú barmot megtartjuk és hagyjuk Howardot meg a hibrid LB/S-t elmenni aki a védelem kapitánya. Kész röhej lassan a qb és a d-line-on kívül mindenhol nem kis lyukak vannak... nem értem remélem van mögötte terv
zsoeo
Ehhun e csak ennyi a hiány, simán betölthető 😊

 twitter.com/BrandonGowton/status/1240006899036311558
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
bezzeg azt a szerencsétlen Millst megtartjuk.. ha ötöd annyira lett volna használható, mint Jenkins.. nagyon kíváncsi vagyok a draftunkra ezek után
karmïgran
Dettó...
Ezt a zöld hajú lassú barmot megtartjuk és hagyjuk Howardot meg a hibrid LB/S-t elmenni aki a védelem kapitánya. Kész röhej lassan a qb és a d-line-on kívül mindenhol nem kis lyukak vannak... nem értem remélem van mögötte terv
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Jenkins nagy veszteség, de tuti nem csak annyi a terv, hogy majd Mills beugrik a helyére. 😊 Remélem összejön neki a nagy pénz. Megérdemelné.
Howard elvesztése sem jó, de ott vmi megromolhatott a csapat és közte. Volt egy olyan érzésem szezon közben, hogy nem az egészsége hátráltatja a játékát. Azért kár érte, de nem hinném, hogy csak a Sanders-Scott duóval tervezzük a folytatást... szval ide is várok vkit még.
Hargrave érkezése tetszik amúgy.
Az , hogy FA-ről nem jött WR/CB az azért sztem nem akkora tragédia..még jöhet a drafton/trade. LB- nálunk nem poszt szval nem lennék meglepve ha itt sok minden nem történne..pedig elférne ide is vki.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag megakartunk egyezni Jenkinsel de nem jött össze így szépen elengedtük, hátha kap még nagyobb pénzt. Ez így tiszta sor.

Legfeljebb visszahozzuk 😛
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
bezzeg azt a szerencsétlen Millst megtartjuk.. ha ötöd annyira lett volna használható, mint Jenkins.. nagyon kíváncsi vagyok a draftunkra ezek után
karmïgran
Miért?
Hulkeinstein
azért, mert az FA eddig elég szarul alakul bárhonnan nézem.. akinek nem kéne itt lennie, még itt van és közben elengedünk Jenkinst, Howard-ot úgy, hogy eddig nem jött erősítés.. így marad a draft.. vagy valami trade, de azt nem látom jönni
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Jenkins volt a védelem vezére, szinte minden kib@szott snapen a pályán volt. Ezt most tényleg nem értem.
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
bezzeg azt a szerencsétlen Millst megtartjuk.. ha ötöd annyira lett volna használható, mint Jenkins.. nagyon kíváncsi vagyok a draftunkra ezek után
karmïgran
Miért? Nincs sok draft capitalünk. 1.kör közepe, 2. kör közepe, a többitől semmit nem lehet várni. A jövő évet mindig csak minimálisan befolyásolja a draft.
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
bezzeg azt a szerencsétlen Millst megtartjuk.. ha ötöd annyira lett volna használható, mint Jenkins.. nagyon kíváncsi vagyok a draftunkra ezek után
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/Eagles/status/1239992358957133827
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
 pbs.twimg.com/media/ETVVpNzXQAIsK0m?format=jpg&name=small
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk ez alapján megdumálták így kicsit elfogadhatóbb 😕

 mobile.twitter.com/Eagles/status/1239989921286426624
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem azért nem átkoz meg minket.... Bezzeg Jefferyvel nem tudunk mit kezdeni....
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Őszintén valaki látja mi itt a terv? Ez a csapat sokkal rosszabb, mint a szezonban volt és az is egy kínzással ért már fel néha. Sokkoló. Vagy feltaláljuk a 8-1-2 felállást?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az üzlet..... Bmeg bmeg bmeg.... 😕 😕 😕
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Draftról építkezünk 😛

Egyébként még talán CHjr jöhet pl
dande
Azt lehet, de akkor a jövő évet el lehet felejteni. A nézhetetlen offense és a ligautolsó pass defense csak romlott tavaly óta és a top FA-k már elmentek.

Közben Jenkins is off. Mi lesz itt, rebuild???

Vagy Anthony Harris?
több mint 4 éve
csipkelli 3 282
Baszki, Jenkins out.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Draftról építkezünk 😛

Egyébként még talán CHjr jöhet pl
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nem lesz az 5 misi Millsnél, a wording alapján az ösztönzők is benne vannak ebben. De ez eddig sokkoló produktum Rózsaembertől.

Mostmár top CB, LB és WR sincs piacon, ha akarjuk se tudjuk elkölteni a cap space-t senkire. Az, hogy se CB, se WR, se LB nincs 24 óra után, az komoly szirénákat indít be.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben KGH és úgy tűnik Howard is Delfin lett.
több mint 4 éve
csipkelli 3 282
5 misi. Hát. Darbyt és Agholort vigye már el a faszba valaki.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen, reméljük jobb egészségesebb éve lesz. Most már Jenkins szerződését várom nagyon, bár a mai napból kiindulva lehet az üzlet győz a szív helyett 😕
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 120 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jalen Mills visszajött egy évre.
 twitter.com/JosinaAnderson/status/1239983587149086720
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Új emberünk:

 www.bleedinggreennation.com/platform/amp/2020/3/17/21183583/javon-hargrave-eagles-defensive-tackle-line-pittsburgh-steelers-nfl-free-agency-news-scouting-report?__twitter_impression=true
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így van ez jó move, ennek nagyon örülök!
több mint 4 éve
csipkelli 3 282
Na, csere-QB már van, Sudfeld 1 év.