Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 626 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt el is fogadnám, ha az idei marad. Mondjuk idei 4. kör jövő évi 1 és 3
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag a 2021-es 1. körös picket bedobtátok Yannick Ngakoue-ért cserébe ellenértéknek.
 twitter.com/mallee_chris_24/status/1240752438254206976
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 626 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mit is írtam, tegnap, tegnap tegnapelőtt............

 www.si.com/nfl/eagles/news/zach-ertz-reportedly-turned-down-extension

Mondjuk Jenkins story után sok jóra nem számítok pedig.........😕
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 599 — Eagles fan
.............
BleedingGreen
Jenkinses részt nagyon adom. (mondjuk a többit is 😊 ) Nagyon szerettem a játékát, de én is úgy éreztem, hogy kezd már megkopni. Ezért is szurkoltam neki, hogy megkapja még vhol a nagy pénzt. Offseason elején amikor meghallottam, hogy vagy megkapja vagy lép...már sejtettem , hogy búcsúzunk tőle.

Ami most elég zavaró, hogy pár poszton még lyukasnak tűnik a csapat. Én maximum 1 WR-t várok csak. Azt is a draftról, de kellene még DB,LB,OL. Gyakorlatilag ha drafton megcsípnénk 1 WR-t és egy jó LB-t ( LB kérdés azért nem egyszerű ) akik azonnal bevethetőek akkor nagyjából meg is vagyunk (onnan már nyugodtabb lennék)+ jöhet még pár (hasznos)veterán olcsóért.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Schwartz szája íze szerit alakulnak a dolgok. Erősítés a védőfalba és egy új corner, aki sokkal jobb lehet a rendszerében, mint akik eddig voltak a csapatban. Slaynek nem a tavalyi volt a legjobb éve, de szerintem nálunk jó lesz. A csereérték nem vészes, de ilyen fizetésért teljesítsen is, ha már megkapta. Az előzmények rémisztőek (Asomugha, DRC, Maxwell), legutóbb Samuel volt, aki sok pénzért jött és jó volt, de reméljük majd most.

Hargrave igazolására tőlem rosszat nem fogtok hallani, mert a kedvenc csapatrészemről van szó a védelemben, szóval ide bármennyi jó játékos jöhet. Pénzügyileg persze nem a legjobb, hogy ennyi pénz van egy pozícióban.
Sokkal jobb Hargrave, mint Jernigan vagy akár Jackson. Ha minden jól alakul igen komoly lehet a Cox-Hargrave-Jackson-Ridgeway rotáció. Persze, amilyen szerencsénk van, majd lesérül ebből 3 az első két héten ...

A secondary még így is katyvasz. Kell még egy corner. Jenkins posztja is üres. Millst szerintem inkább a Corey Graham posztra szánják, mint hibrid S/CB. Azt, meg hogy mennyire bíznak benne, mutatja a szerződése hossza.
Szerencsére jónak tűnik a safety felhozatal a drafton. Pl. Winfield Jr., Chinn, Dugger is érdekes lehet a Jenkins féle szerepre.

Jenkins: mindenképpen gyengülünk a távoztával, a vezéri képességeit rövid távon nem tudjuk majd pótolni. A fő baj, hogy senki nem volt mögötte házon belül, aki most elfoglalhatná a helyét.
Azért a játéka már nem volt olyan, mint pár éve. A LOS közelében még mindig halálos volt, de ha mélyebb zónákba kellett mennie, akkor már voltak gondok, nem is kicsik. Elég gyakran kellett magára mutogatnia az elcseszett coverage-ek miatt (aki nézte, az All or Nothing-ban jól lehetett látni).
Szerintem nem az évi pénz volt a fő gond, hanem az évek száma. Ha megnézzük, 4 évet kapott most. Mi ennyit biztos nem akarunk adni. Talán csak a 2020-as szezonra fizettünk volna neki többet, de szerintem max +1 évet akartunk neki adni.
Sajnálom, hogy elment, de ő nem Dawkins, nem volt és nem is lesz. Jenkins is egy saját kategória lesz az Eagles történelmében, de nem Dawkins polcán (ott elég kevesen vannak, Bednarik, White).

Az LB sorral nem tudni mi lesz. Littleton meg hasonlók eleve irreális volt, mert ilyen pénzt nem költünk Roseman alatt. De azért vártam volna, hogy valamivel olcsóbb emberre jobban rámegyünk, pl. Kwiatkoski.

Az offense-t kéne helyre tenni majd elkapó poszton. Az sokat fog segíteni a védelmen is.


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 626 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kár hogy a legutolsó említésre méltó WR draftunk JM-volt 2 szezonig bírta talán..
zsoeo
bocs, Nelly most húzta le az 5.-et 😀
karmïgran
Akinek volt 1,5 említésre méltó szezonja 😛 JMnek amúgy 0,5 😀
több mint 4 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Kár hogy a legutolsó említésre méltó WR draftunk JM-volt 2 szezonig bírta talán..
zsoeo
bocs, Nelly most húzta le az 5.-et 😀
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Belehúztatok az ajánlatotokba.
 twitter.com/E_Dilla/status/1240696843475890176


Ertzről szó sem lehet mert akkor atombomba és só a város helyére 😊
dande
Én már Goedert draftolásakor is gondolkodtam hogy Ertz helyére jöhet hosszabb távon, ráadásul tavaly állítólag Jalen Ramseyért cserébe is Őt tukmáltuk. Szerintem simán benne van egy TE csere a pakliban.
Rataxes
Nem lenne értelme az egyetlen célpontot is ellőni aztán majd CW dobálgathat kinek is? Akartam egy jó elkapót írni a csapatból de nem sikerült 🤣
zsoeo
Kár, hogy nem minden idők egyik legmélyebb WR classs lesz elérthető a mostani drafton. Ja de, 😉
iktriad
Kár hogy a legutolsó említésre méltó WR draftunk JM-volt 2 szezonig bírta talán..
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Belehúztatok az ajánlatotokba.
 twitter.com/E_Dilla/status/1240696843475890176


Ertzről szó sem lehet mert akkor atombomba és só a város helyére 😊
dande
Én már Goedert draftolásakor is gondolkodtam hogy Ertz helyére jöhet hosszabb távon, ráadásul tavaly állítólag Jalen Ramseyért cserébe is Őt tukmáltuk. Szerintem simán benne van egy TE csere a pakliban.
Rataxes
Nem lenne értelme az egyetlen célpontot is ellőni aztán majd CW dobálgathat kinek is? Akartam egy jó elkapót írni a csapatból de nem sikerült 🤣
zsoeo
Kár, hogy nem minden idők egyik legmélyebb WR classs lesz elérthető a mostani drafton. Ja de, 😉
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Ertzről szó sem lehet mert akkor atombomba és só a város helyére 😊
dande
Én már Goedert draftolásakor is gondolkodtam hogy Ertz helyére jöhet hosszabb távon, ráadásul tavaly állítólag Jalen Ramseyért cserébe is Őt tukmáltuk. Szerintem simán benne van egy TE csere a pakliban.
Rataxes
Nem lenne értelme az egyetlen célpontot is ellőni aztán majd CW dobálgathat kinek is? Akartam egy jó elkapót írni a csapatból de nem sikerült 🤣
több mint 4 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Ertzről szó sem lehet mert akkor atombomba és só a város helyére 😊
dande
Én már Goedert draftolásakor is gondolkodtam hogy Ertz helyére jöhet hosszabb távon, ráadásul tavaly állítólag Jalen Ramseyért cserébe is Őt tukmáltuk. Szerintem simán benne van egy TE csere a pakliban.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 626 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/JClarkNBCS/status/1240686168741560321
több mint 4 éve
csipkelli 3 346
Remelem AJ megy érte 😋
Janek
Egyelőre senki nem megy sehová Yannickért. És én a Jags helyében Ertzet vagy Goedertet akarnám, ha nem akartok 1. kört adni érte. Meg egy 2. napos picket.
iktriad
Ertzről szó sem lehet mert akkor atombomba és só a város helyére 😊
dande
Shady-Kiko Alonso cserét is túléltük. Már persze a szurkolók 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 626 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remelem AJ megy érte 😋
Janek
Egyelőre senki nem megy sehová Yannickért. És én a Jags helyében Ertzet vagy Goedertet akarnám, ha nem akartok 1. kört adni érte. Meg egy 2. napos picket.
iktriad
Ertzről szó sem lehet mert akkor atombomba és só a város helyére 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remelem AJ megy érte 😋
Janek
Egyelőre senki nem megy sehová Yannickért. És én a Jags helyében Ertzet vagy Goedertet akarnám, ha nem akartok 1. kört adni érte. Meg egy 2. napos picket.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 626 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jövő évi első kör mehet meg Jeffery. Idénre kell az első kör.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Remelem AJ megy érte 😋

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ngakoue? 1. körért? Ugye nem?
MirrMurr
Nagyon úgy tűnik, hogy érkezik.
 twitter.com/Demetrius82/status/1240645631674388481
 twitter.com/Demetrius82/status/1240654562974973952
Nem biztos, hogy 1. kör. de nem lesz olcsó. Lehet egy TE meg 2. napos pick lesz az ára?(Ez spekuláció az én részemről).

UPDATE: 4 csapat próbálkozik, de senki sincs a közelben ellentételezésben, amit a jags érte.


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az FA elott need volt a cb 1wr2 lb 2 dl

Most a wr 2 cb2/3 lb2 s 1

Nezegetve a draft classt ez a jobban mehet. Bar 2 cetlivel beljebb vagyunk
Janek
Írd be nyugodtan a WR1t is, meglepne ha Jeffery maradna.
dande
Hat ő penzugyileg kivaghatattlan.
Janek
Már beraktam tegnap post june 1 cuttal kirakható
dande
Jeffery kirakhatatlan. Post june cuttal kb 200 ezret spórolnátok rajta összesen, és csinálna még jövőre is 10.5 milla DM-et.

Az egyetleg vállalható opció idénre nem a cut, hanem a június 1 utáni trade (csak a post june, a pre june nem jó). Azzal lehetne idénre spórolni 10 millát, de csak eltolja a költést, mert jövőre meg csinál ugyanannyi DM-et. Csak akkor van értelme, ha annyira szűk a cap, hogy máshogy nem fértek be idén alá.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
O'Brien az Eaglesnél tanácsadó???
Slay két éve az egyik legjobb corner volt, de tavaly elég gyatra teljesítményt nyújtott, erre hozzádobunk 50 misit. Szimpatikus, balhémentes csávó, de ennyit nem ér, főleg látva hogy a többi CB mennyiért írt alá.
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ngakoue? 1. körért? Ugye nem?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 626 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/Mfranknfl/status/1240644168793423872

Plusz még ezzel egy jövő évi 4. körös komp pick is egyelőre pápá 😊
több mint 4 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Az FA elott need volt a cb 1wr2 lb 2 dl

Most a wr 2 cb2/3 lb2 s 1

Nezegetve a draft classt ez a jobban mehet. Bar 2 cetlivel beljebb vagyunk
Janek
Írd be nyugodtan a WR1t is, meglepne ha Jeffery maradna.
dande
Hat ő penzugyileg kivaghatattlan.
Janek
Szerintem lesz aki elviszi, csak hinni kell és engedjük el a negatív gondolatokat 😉
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 626 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az FA elott need volt a cb 1wr2 lb 2 dl

Most a wr 2 cb2/3 lb2 s 1

Nezegetve a draft classt ez a jobban mehet. Bar 2 cetlivel beljebb vagyunk
Janek
Írd be nyugodtan a WR1t is, meglepne ha Jeffery maradna.
dande
Hat ő penzugyileg kivaghatattlan.
Janek
Már beraktam tegnap post june 1 cuttal kirakható
több mint 4 éve
csipkelli 3 346
Az FA elott need volt a cb 1wr2 lb 2 dl

Most a wr 2 cb2/3 lb2 s 1

Nezegetve a draft classt ez a jobban mehet. Bar 2 cetlivel beljebb vagyunk
Janek
Írd be nyugodtan a WR1t is, meglepne ha Jeffery maradna.
dande
Hat ő penzugyileg kivaghatattlan.
Janek
Tuti kirakjuk, 2 évre elosztjuk a dead moneyt.