Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Ezekbe beleszámolták már az új CBA szerint emelkedő tendereket, alapfizetéseket is?
Fast Willie
Meglepődnék, sztem nem!
650.000-es fizukkal vannak játékosok a top51 alján!
Emlékeim szerint ettől magasabb összegben lettek meghatározva a min. alapfizuk.
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
És ha felcserélünk akkor kevesebb vagy több 😊
Janek
😆😆

Attól függ hova megyünk fel és mit adunk a felcseréért! 😉
De ebbe ne menjünk bele, túl sok opció van 😅
robby3
Ezekbe beleszámolták már az új CBA szerint emelkedő tendereket, alapfizetéseket is?
Fast Willie
Persze, ebben már Kasszás Erzsi és Icuka fizuja is benne van 😀

Szerkesztette: MrMiksa
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
És ha felcserélünk akkor kevesebb vagy több 😊
Janek
😆😆

Attól függ hova megyünk fel és mit adunk a felcseréért! 😉
De ebbe ne menjünk bele, túl sok opció van 😅
robby3
Ezekbe beleszámolták már az új CBA szerint emelkedő tendereket, alapfizetéseket is?
több mint 4 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
És ha felcserélünk akkor kevesebb vagy több 😊
Janek
😆😆

Attól függ hova megyünk fel és mit adunk a felcseréért! 😉
De ebbe ne menjünk bele, túl sok opció van 😅
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
És ha felcserélünk akkor kevesebb vagy több 😊

több mint 4 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
 overthecap.com/draft/

Technikailag 7.8 millió, viszont mindig mindenki elfelejti, hogy csak a top51 salary számít, szóval az utolsó 4-5 pick gyakorlatilag 0-ba kerül, mert lesz 51 másik játékos aki legalább ennyit keres. Tehát a gyakorlatban kevesebb, mint 5 milliót kell számolni a draftra.
Hulkeinstein
Pontosan így ahogy mondod, csak tegnap nem volt időm ebbe jobban belemenni!

Mivel: a 8 játékos akit draftolni fogunk (Összesen kb 7,8M) az kiszorítja majd a 8 legalacsonyabb fizetésűt a top51-ből, ami kb 8x700k, kb 5,5M!!
Ergo netto kb 2-3M elég a draftra 😉

Viszont a spotrac.com-on akkor hibásan számolnak... Mert ők is kb 27M környéki cap spacet számolnak, de a végén simán lehúzzák belőle a 7+millát draft jogcímen, így 20M cap spacet írnak draft nélkül.... 😅
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
27 milla elkölthető pénzünk van jelenleg. Ennek kb fele a draft. A többivel lehet gazdálkodni.
dande
Maximum 5 millió a draft, de inkább kevesebb.
Hulkeinstein
Azért ennél többre emlékeztem, vagy az új CBA ennyire megnyirbálta a rookie szerződéseket? Az elég dúrva.....
dande
Twitteren én 12 milkót olvastam, ami technikailag ennél vlmvel kevesebb.
ozibozi
 overthecap.com/draft/

Technikailag 7.8 millió, viszont mindig mindenki elfelejti, hogy csak a top51 salary számít, szóval az utolsó 4-5 pick gyakorlatilag 0-ba kerül, mert lesz 51 másik játékos aki legalább ennyit keres. Tehát a gyakorlatban kevesebb, mint 5 milliót kell számolni a draftra.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 471
27 milla elkölthető pénzünk van jelenleg. Ennek kb fele a draft. A többivel lehet gazdálkodni.
dande
Maximum 5 millió a draft, de inkább kevesebb.
Hulkeinstein
Azért ennél többre emlékeztem, vagy az új CBA ennyire megnyirbálta a rookie szerződéseket? Az elég dúrva.....
dande
Twitteren én 12 milkót olvastam, ami technikailag ennél vlmvel kevesebb.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
27 milla elkölthető pénzünk van jelenleg. Ennek kb fele a draft. A többivel lehet gazdálkodni.
dande
Maximum 5 millió a draft, de inkább kevesebb.
Hulkeinstein
Azért ennél többre emlékeztem, vagy az új CBA ennyire megnyirbálta a rookie szerződéseket? Az elég dúrva.....
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
27 milla elkölthető pénzünk van jelenleg. Ennek kb fele a draft. A többivel lehet gazdálkodni.
dande
Hogy mennyi???
7-8milla max a draft...
robby3
Akkor annyi 😊 😉
dande
Yannick Ngakoue igy hogy fog beleférni?🤔
Rózsa Sándor (betyár)
Úgy, hogy nem jön ide? Vagy tudsz vmit amit mi nem? 😊

Most egyébként B. Cooksot nyomatják.... végül is Jenkins már nincs itt 😛
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
27 milla elkölthető pénzünk van jelenleg. Ennek kb fele a draft. A többivel lehet gazdálkodni.
dande
Maximum 5 millió a draft, de inkább kevesebb.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
27 milla elkölthető pénzünk van jelenleg. Ennek kb fele a draft. A többivel lehet gazdálkodni.
dande
Hogy mennyi???
7-8milla max a draft...
robby3
Akkor annyi 😊 😉
dande
Yannick Ngakoue igy hogy fog beleférni?🤔
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
27 milla elkölthető pénzünk van jelenleg. Ennek kb fele a draft. A többivel lehet gazdálkodni.
dande
Hogy mennyi???
7-8milla max a draft...
robby3
Akkor annyi 😊 😉
több mint 4 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
27 milla elkölthető pénzünk van jelenleg. Ennek kb fele a draft. A többivel lehet gazdálkodni.
dande
Hogy mennyi???
7-8milla max a draft...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
27 milla elkölthető pénzünk van jelenleg. Ennek kb fele a draft. A többivel lehet gazdálkodni.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Darby a Skinsben.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
B Cooks kicsiripelte,hogy nagyon elmenne a ramsből....
Janek
Mármint a karanténból 😊

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
B Cooks kicsiripelte,hogy nagyon elmenne a ramsből....

több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Kísértetiesen emlékeztet valakire. Különösen az első Bills elleni TD. 😉

 www.youtube.com/watch?v=Atm8Br2McNM

 mobile.twitter.com/Eagles/status/1243584139284144129
dande


több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/Eagles/status/1243584139284144129
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Helyes 😊

 mobile.twitter.com/TomPelissero/status/1243535269938298880
több mint 4 éve
Captain Manian Philadelphia Eagles 5
Tekintettel arra, hogy még van cap space-ünk, szerintem fogunk még tradelni egyet. Remélem a napokban érkezik még egy WR, és akkor már csak a draftot kéne jól eltalálni.

Ma pl Corey Davis, Brandin Cooks, D.J. Moore hármasról olvastam pletykát/tippelést.

Corey Davis egy nem igazán passzorientált csapatban van, ezért lehet értelme a cseréről szóló találgatásoknak

Brandin Cooks esetében konkréten cserepartnert keresnek. Vélhetően olcsón szerezhetnénk meg (szerintem kb egy 3-4. körös pick), és egy nagyon jó játékosról van szó. A probléma vele a sok agyrázkódás (khmm Jenkins...)

D.J. Moore-t szerintem max csak nagyon drágán lehetne elhozni. Ha minden igaz ő Philadelphiai, talán ezért pletykálgatnak róla

Szerkesztette: Captain Manian
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Újabb CB a csapatban: Nickel Robey-Coleman érkezett 1 évre. Ez nem rossz.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 584 — Apu ökölbeszorított keze
Na igen de bpa alapon huzhatunk cornert is elsőben. Es ugy is feltradelunk

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
EDGE-nél szerintem nincs gond, bár jó lenne, ha Sweatnek végre növekedne a játékideje

Szerkesztette: Wyatt