Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Na, tessék, csak mondani kellett. Graham Harrell-t interjúztatjuk az OC pozícióért, aki jelenleg az USC OC-je. Nem fogok úgy tenni, mintha ismerném, mert eddig soha nem hallottam róla, de személy szerint már jobban izgat, mint az eddigi jelöltek.

Hozzáértő twitter accountok szerint passzorientált, air raid hátterű coach, aki QB is volt (4. lett a Heismanon, amikor Colt McCoy nyert). Egy szóval összefoglalva azt írják róla, hogy az offense, amit futtat az FUN.

Az idei O minden volt, csak fun nem, úgyhogy én fel is ültem a hype trainre.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó van na 😊 😉 Mondjuk a DL coach kirúgása kicsit érdekes mert, ha sack nem is jött annyi, de a run D és a pressure illetve hit nem volt rossz. Viszont ha tudnak még tovább fejlődni akkor legyen 😊
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Kirúgtuk a DL coacht is, szóval már 4 nyitott pozíció van a stábban (OC, WR, DL, CB).

Ez azért nagyon sokat elárul arról, hogy jelenleg milyen hatalmi harcok folynak a Novacare-en belül, és azt is, hogy ki áll nyerésre. Minden jel azt mutatja, hogy Lurie a menedzsment munkáját jobbnak tartja, mint az edzői stábét és a power is Howie térfelén van.

Nagyon érdekes lesz, hogy mi fog történni akkor, ha jövőre leszereplünk úgy, hogy DP továbbra is jól coachol. Veszélybe kerülhet egy ilyen esetben vajon Howie pozíciója? Szerintem valamennyire igen - kirúgni nem fogjuk, de Pederson jelentős hatalomra tehet szert hosszútávon egy ilyen szcenárió esetén.

Dande, nagyon egyszerű oka van annak, hogy nem Duce-t akarjuk OC-nak: teljesen mindegy, hogy mennyire lenne jó, a lényeg, hogy jelenleg alacsonyabb poziban, kisebb fizuval is a coaching staff tagja és ugyanúgy megosztja a tudását évek óta. Ha előlépteted, azzal rajta kívül senki nem jár jól. Más lenne a helyzet, ha más csapatok el akarnák vinni OC-nak, de egy darab hír nem volt hasonlóról sem soha - sajnos az RB coachok kimentek a divatból, legyenek bármennyire jók.

Szurkolóként önzőnek kell lenni egy ilyen szituban és szurkolni hogy egy nagy tudású külsős jöjjön, aki felrázza az állóvizet. Semmi gondom Duce-szal, de amíg RB coachként is itt van, addig borzasztó döntés lenne előléptetni. A beat writerektől nem ezt fogod hallani, de csak azért, mert ők emberként is ismerik személyesen, és azzal csak saját maguknak tennének rosszat, ha nem őt tolnák (kevesebb infót fognak kapni tőle a jövőben).

Az meg LOL, hogy aggódsz, hogy nem lesz OC. Ez egy nagyon jó pozíció, biztos vagyok benne, hogy több jó jelölt is ide akar jönni. Egyszerűen nem hamarkodjuk el a döntést.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
James Urban nem lesz nálunk OC..... csudiba, félek vmi levitézlett szerencsehuszárt találunk csak. Azt tovább sem értem, hogy DuceS miért nem akar/lehet....
dande
Ez a Staley kinevezése OC-nak nagyon kétélű dolog. Egyfelől megérdemelné ez ok, de ha bukik akkor szinte biztosan menne a csapattól ...így meg buknánk egy jó pozíciós edzőt is.
Greengo
Mindenesetre azt gondoltam egyszerűbbem fog ez menni. Állítólag Kafka sem jön. A lényeg, hogy Schwarz maradása legyen teljesen hivatalos, aztán legfeljebb DP marad az OC is (bár szerintem ő nem az, aki ragaszkodik hozzá, pontosan tudja, hogy szüksége van segítségre)
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 599 — Eagles fan
James Urban nem lesz nálunk OC..... csudiba, félek vmi levitézlett szerencsehuszárt találunk csak. Azt tovább sem értem, hogy DuceS miért nem akar/lehet....
dande
Ez a Staley kinevezése OC-nak nagyon kétélű dolog. Egyfelől megérdemelné ez ok, de ha bukik akkor szinte biztosan menne a csapattól ...így meg buknánk egy jó pozíciós edzőt is.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
James Urban nem lesz nálunk OC..... csudiba, félek vmi levitézlett szerencsehuszárt találunk csak. Azt tovább sem értem, hogy DuceS miért nem akar/lehet....
több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy biztatóbb név is előkerült Urban Ravens QB coach. Nyilván ott Roman is nagy hatással volt Lamarra, de, ha Wentzzel és a támadó játékkal hasonló fejlődést érne el, az nagy dolog lenne.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
No bedobdtak egy rémhír nevet is, mint lehetséges OC, Mckakadu személyében... akkor gratulálok is a többi csoportriválisnak..
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Látom annyira nem hozott lázba titeket ez a dolog: egy kicsit közelebb hozza ez őt hozzátok😊 😉

A dolog szépsége, abban az évben, amikor némileg bajban voltunk WR poszton 😊

“This is the ultimate honor that you can get in the @NFL.” - @lookitin

#FlyEaglesFly
 www.thescore.com/s/13299869
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 999 — Stromfeld Aurél fan
HoF frizura, nem vitás.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hohó surprise, ezt nem gondoltam volna:

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
érdekes lesz ez a offszezlony.
Van egy rakat lejáró játékos ebből a legérdekesebb Peters lesz. Játszani akar még és ugye ő lassan egy legenda lesz ,viszont ott van Dillard akit nem azért húztunk,hogy padozzon...

Big V is többet remél igaz helyette lehet Mailata is a swing tackle...
Meki mehet amerre lát.
Nelson barátunk is teszteheti ez után a piacot...

Jernigan meg azért érdekes mert ugye Malik J itt van papíron nagy pénzért...

lesz dolga Rózsinak bőven

több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Eddig 2 edző van akit szeretnék jövőre a csapatnál látni.

DeFilippo és Ed reed. Előbbi felőlem OC is lehet, utóbbi pőedig Undin utódja. A Billsnél Assistant DB edző, így nálunk előrelépés lenne neki ha fő posztedző lehetne. Mellesleg jó munkát végez ott.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak Bazza iránti tiszteletből nem rakok ide 10 smileit......

Cserébe lehet megkapjuk majd OCnak Jim Caldwellt 😛 de azért remélem nem 😊
dande
Igazából nekünk már mindegy.
Most 2 győzelmünk lesz vagy négy...
Bazzani
Én azt mondom 1 év és Patrisa repülni fog. Az új edzői gárda sem fog csodákat tenni, és az elözőek alkalmatlansága is egy az egyben a HC felelőssége. Majd élő drafton kiengesztellek valami minden mentes sütivel. Lionsosok gyomrát sem fekszi meg 😁
Shawn84
Füves süti?
Mert lassan csak azzal elviselhető az egész.

több mint 4 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Csak Bazza iránti tiszteletből nem rakok ide 10 smileit......

Cserébe lehet megkapjuk majd OCnak Jim Caldwellt 😛 de azért remélem nem 😊
dande
Igazából nekünk már mindegy.
Most 2 győzelmünk lesz vagy négy...
Bazzani
(remélem) Felcserélnek elétek, kivisznek egy QB-t, és tietek lesz Chase Young. Simán meglehet a 4-5 is 😊
több mint 4 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Csak Bazza iránti tiszteletből nem rakok ide 10 smileit......

Cserébe lehet megkapjuk majd OCnak Jim Caldwellt 😛 de azért remélem nem 😊
dande
Igazából nekünk már mindegy.
Most 2 győzelmünk lesz vagy négy...
Bazzani
Én azt mondom 1 év és Patrisa repülni fog. Az új edzői gárda sem fog csodákat tenni, és az elözőek alkalmatlansága is egy az egyben a HC felelőssége. Majd élő drafton kiengesztellek valami minden mentes sütivel. Lionsosok gyomrát sem fekszi meg 😁

Szerkesztette: Shawn84
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/Eagles/status/1216789663152791553

Ha esetleg vki meg tudná majd szerezni, esetleg feliratozni (netán a Sport tv műsorára tűzné😊) azért nem csak Eagles fanok lennének hálásak 😊 😉
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
This season was filled with unforgettable moments. Which was your favorite?

#FlyEaglesFly
 www.thescore.com/s/13276619

Egyébként láttam ezt a Wentz statot, de inkább nem írtam be, nehogy romoljon majd 😊 😛
több mint 4 éve
csipkelli 3 344
 twitter.com/ThePhillyPod/status/1215828457843822592

Oké, de Wentz a red zoneban is béna. Vagy vele el se jutunk addig. Vagy nem tudom.
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Tudom ez itt off:

Greengo
ÁáÁ ő soha semmikor soha, még csúnyán se nézett 😉 😛
dande
Nehezebb is úgy nyerni hogy az ellen QB-ját nem fejelik ki...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom ez itt off:

Greengo
ÁáÁ ő soha semmikor soha, még csúnyán se nézett 😉 😛
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 623 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ooooo erre nem is gondoltam, izgalmas dolog lesz 😊
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak Bazza iránti tiszteletből nem rakok ide 10 smileit......

Cserébe lehet megkapjuk majd OCnak Jim Caldwellt 😛 de azért remélem nem 😊
dande
Igazából nekünk már mindegy.
Most 2 győzelmünk lesz vagy négy...

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/FG_Dolan/status/1216749682656993280

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."