Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Mondjuk DJaxról nem nehéz 😊
dande
ez lett volna a poén

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tök bírom, hogy pár perccel a trade után már vannak "átöltöztetett" képek a játékosokról 😛

Matthew99
Mondjuk DJaxról nem nehéz 😊
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Tök bírom, hogy pár perccel a trade után már vannak "átöltöztetett" képek a játékosokról 😛


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
DeSean 😀
csipkelli
Remélem egy 6. körért 😛

Egyébként tudod miről szól ez is? Téged (csipkelli) végképp eltörölni 😉 😛
dande
Már megtörtént 😀
Bár Agholor könnyen repülhet.
csipkelli
A Philly Philly érzést megértem, és azt is, hogy ő igazi Philly ember és az lehet max benne, hogy homecoming és SB run is lehetne, de már szerintem kicsit megkopott DJax papa az elmúlt években. Az elmúlt években már nem volt meg az igazi explosiveness nála. Persze az is tény, hogy elég középszer csapatokban kellett nagyot alkotni, néha meg is rázta magát, de ez nekem inkább a homecomingnak szól, mint minőség erősítésnek.
Rodaron
Nekem az a fura hogy lenyilatkozta anno hogy sosem fogja elfelejteni hogyan vágták ki innen és ezért minden Eagles elleni meccsen 200%-on pörög... Mi is lett azzal a bandatagos dologgal? Elmagyarázta bárki is azóta? Van annyira intelligens hogy ezen túllép ha már kivágták volna tampaban vagy csak bomlasztani levezetni jön? Érdekes, nosztalgia miatt jó, de max 1-2 év van benne sztem
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik Agholor is marad. Miből, nem tudom, de majd megoldják 😊

Illetve Sudfeld kapott egy 2. körõs tendert 3 milláért. 1 évig még vszínű ő marad a backup QB. Ami szintén jó.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
MILYEN fizuja van djaxnek ?
Janek
1 év, 10 milla 0 gar. Volt. Most lett 3év/27 13 gar.
csipkelli
az viszont combos.
Nelson pápá lesz így

több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Igen, először írták rosszul, mi kapunk (és nem adunk) 2020-as 7. kört és Jacksont az idei 6. körünkért. 2020-as 7.-et nem is adhattunk, mert nincsen, a Pats-hez ment a Bennett csere keretében.
Az újságírók annyira elsők akarnak lenni a hírekkel, hogy felizgulva írogatnak néha össze vissza. Mint Malik Jacksonnál is először 3 év/10 milliót, aztán kiderült, hogy évente 10.


több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
De mit adtunk DJaxért? Én a 6. kört csak tippre írtam, de infót még nem láttam róla.
dande
Asszem egy idei 6. kor es egy jovo evi 7. De egyebkent ez sok valakiert, akit nem titkoltan kivagtak volna. Raadasul keveset sem keres, nem is mai gyerek.

Ezek a pickek nem nagy ertekek, de Jacksonnak csereerteke nem volt…
Stez
a 7.et kapjuk, szóval egy marék szotyiért szereztük meg. Ennyi erővel ABnek sem volt csereértéke meg Michael Bennettnek sem volt csereértéke... És tényleg nem volt sok egyébkéntm, de egy 6. kör mínusz egy 7. kör nehogy már rossz deal legyen 😀
katonadani
En nem pickcseret olvastam, hanem hogy a ket pick megy erte. Ha elobbi, akkor az oke, mert az tenyleg szinte nulla, de ha utobbi, akkor nalam ez a csere baromsag volt, semmi ertelme.
Stez
Eagles acquired WR DeSean Jackson and a 2020 seventh-round pick from the Buccaneers in exchange for a 2019 sixth-round pick.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Visszajött desean, holnap herremans reaktiválja magát oszt megyünk a SB-ba, kiraly 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De mit adtunk DJaxért? Én a 6. kört csak tippre írtam, de infót még nem láttam róla.
dande
Asszem egy idei 6. kor es egy jovo evi 7. De egyebkent ez sok valakiert, akit nem titkoltan kivagtak volna. Raadasul keveset sem keres, nem is mai gyerek.

Ezek a pickek nem nagy ertekek, de Jacksonnak csereerteke nem volt…
Stez
a 7.et kapjuk, szóval egy marék szotyiért szereztük meg. Ennyi erővel ABnek sem volt csereértéke meg Michael Bennettnek sem volt csereértéke... És tényleg nem volt sok egyébkéntm, de egy 6. kör mínusz egy 7. kör nehogy már rossz deal legyen 😀
katonadani
En nem pickcseret olvastam, hanem hogy a ket pick megy erte. Ha elobbi, akkor az oke, mert az tenyleg szinte nulla, de ha utobbi, akkor nalam ez a csere baromsag volt, semmi ertelme.

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
És Hollins elbúcsúzhat a #10-es meztől 😀
BleedingGreen
Pont ezt akartam írni.Tuti , hogy visszakapja.. 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
csipkelli 3 300
MILYEN fizuja van djaxnek ?
Janek
1 év, 10 milla 0 gar. Volt. Most lett 3év/27 13 gar.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
DJaxnek is már 12.idénye jön. Tényleg vénülök 😊
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
MILYEN fizuja van djaxnek ?

több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
És Hollins elbúcsúzhat a #10-es meztől 😀


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
DeSean igazi SAS. A szurkolók is imádják a mai napig. Még mindig meg van a sebessége..és a kezei sem romlottak. Sztem a lehető legjobb dolog volt visszahozni...és sztem meg is fogja hálálnia bizalmat.
Greengo
2019 első regular meccs. Első támadó játék: saját 25yardról Wentz kapja a labdát, felnéz, eldobja, DJax elkapja, TD 😛 😊
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
DeSean igazi SAS. A szurkolók is imádják a mai napig. Még mindig megvan a sebessége..és a kezei sem romlottak. Sztem a lehető legjobb dolog volt visszahozni...és sztem meg is fogja hálálnia bizalmat.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Jackson ócsó volt így 😀 A tékozló sasfióka hazatért. A sebességgel nincs baj még most sem, inkább az a kérdés hány meccset fog kihagyni. Annyit biztos fog játszani, mint Wallace tavaly 😉 Amikor ellenünk játszott mindig eléggé szívatott minket, legalább ez nem következhet majd be jelen helyzetben.

Nick kapott egy normális szerződést Jacksonvilleben. Sok szerencsét neki. Bár látva a nyafogással vegyes fanyalgást nem igazán érdemlik meg a játékost 😛 De ez már legyen az ő bajuk. Remélem jól alakulnak majd az igazolásaink és jövőre felmarhatjuk az érte járó kompenzációt.
BleedingGreen
Foles nem számít ide.

se a tradelt emberek
Janek
 twitter.com/MoveTheSticks/status/1105219567134040064
Borbinho
Foles is cutolva lett. vagy én vagyok feledékeny
Janek
nem cutolva lett, visszafizette a pénzét és FAvá vált. kapunk érte 3. körö picket majd
katonadani
aha

akkor értem.

Ez nem megszokott én csak láttam elengedtük

több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Jackson ócsó volt így 😀 A tékozló sasfióka hazatért. A sebességgel nincs baj még most sem, inkább az a kérdés hány meccset fog kihagyni. Annyit biztos fog játszani, mint Wallace tavaly 😉 Amikor ellenünk játszott mindig eléggé szívatott minket, legalább ez nem következhet majd be jelen helyzetben.

Nick kapott egy normális szerződést Jacksonvilleben. Sok szerencsét neki. Bár látva a nyafogással vegyes fanyalgást nem igazán érdemlik meg a játékost 😛 De ez már legyen az ő bajuk. Remélem jól alakulnak majd az igazolásaink és jövőre felmarhatjuk az érte járó kompenzációt.
BleedingGreen
Foles nem számít ide.

se a tradelt emberek
Janek
 twitter.com/MoveTheSticks/status/1105219567134040064
Borbinho
Foles is cutolva lett. vagy én vagyok feledékeny
Janek
Lehívtuk a 2019-es opcióját, és ezután neki volt joga kilépni a szerződésből amivel élt is . Ez nem számít cutnak tudtommal, hanem olyan mintha lejárt volna a szerződése.


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
amúgy basszus, eddig meg voltam győződve, hogy első kör DT, második kör egyik pick egy mélységi WR, erre most egyik sem lehet 😀
katonadani
DLbe ettől még jöhet, ott kell a minőségi rotáció 😛 De még a végén valóban RB lesz.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
De mit adtunk DJaxért? Én a 6. kört csak tippre írtam, de infót még nem láttam róla.
dande
Asszem egy idei 6. kor es egy jovo evi 7. De egyebkent ez sok valakiert, akit nem titkoltan kivagtak volna. Raadasul keveset sem keres, nem is mai gyerek.

Ezek a pickek nem nagy ertekek, de Jacksonnak csereerteke nem volt…
Stez
a 7.et kapjuk, szóval egy marék szotyiért szereztük meg. Ennyi erővel ABnek sem volt csereértéke meg Michael Bennettnek sem volt csereértéke... És tényleg nem volt sok egyébkéntm, de egy 6. kör mínusz egy 7. kör nehogy már rossz deal legyen 😀
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
De mit adtunk DJaxért? Én a 6. kört csak tippre írtam, de infót még nem láttam róla.
dande
Eagles adja: 2019/6.kör

Buccaneers adja DeSean Jackson + 2020/7.kör
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Jackson ócsó volt így 😀 A tékozló sasfióka hazatért. A sebességgel nincs baj még most sem, inkább az a kérdés hány meccset fog kihagyni. Annyit biztos fog játszani, mint Wallace tavaly 😉 Amikor ellenünk játszott mindig eléggé szívatott minket, legalább ez nem következhet majd be jelen helyzetben.

Nick kapott egy normális szerződést Jacksonvilleben. Sok szerencsét neki. Bár látva a nyafogással vegyes fanyalgást nem igazán érdemlik meg a játékost 😛 De ez már legyen az ő bajuk. Remélem jól alakulnak majd az igazolásaink és jövőre felmarhatjuk az érte járó kompenzációt.
BleedingGreen
Foles nem számít ide.

se a tradelt emberek
Janek
 twitter.com/MoveTheSticks/status/1105219567134040064
Borbinho
Foles is cutolva lett. vagy én vagyok feledékeny
Janek
nem cutolva lett, visszafizette a pénzét és FAvá vált. kapunk érte 3. körö picket majd
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De mit adtunk DJaxért? Én a 6. kört csak tippre írtam, de infót még nem láttam róla.
dande
Asszem egy idei 6. kor es egy jovo evi 7. De egyebkent ez sok valakiert, akit nem titkoltan kivagtak volna. Raadasul keveset sem keres, nem is mai gyerek.

Ezek a pickek nem nagy ertekek, de Jacksonnak csereerteke nem volt…

több mint 5 éve
csipkelli 3 300
Jackson ócsó volt így 😀 A tékozló sasfióka hazatért. A sebességgel nincs baj még most sem, inkább az a kérdés hány meccset fog kihagyni. Annyit biztos fog játszani, mint Wallace tavaly 😉 Amikor ellenünk játszott mindig eléggé szívatott minket, legalább ez nem következhet majd be jelen helyzetben.

Nick kapott egy normális szerződést Jacksonvilleben. Sok szerencsét neki. Bár látva a nyafogással vegyes fanyalgást nem igazán érdemlik meg a játékost 😛 De ez már legyen az ő bajuk. Remélem jól alakulnak majd az igazolásaink és jövőre felmarhatjuk az érte járó kompenzációt.
BleedingGreen
Foles nem számít ide.

se a tradelt emberek
Janek
 twitter.com/MoveTheSticks/status/1105219567134040064
Borbinho
Foles is cutolva lett. vagy én vagyok feledékeny
Janek
Lehívtuk az opcióját, de 2 millióért kivásárolta magát. FA lett.