Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ez az, Hicksre nagyobb szükség lett volna. S kábé ugyan az a pénz. Még ha ő több évre is kérte volna a szerződést, elosztva ugyan ott van. Darby meg jövőre fog még töbvet kérni ha rendben lesz. Na mindegy most már ez van. Csak remélni tudom, hogy megtaláljuk esetleg a mi LvEünket.
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Elsőre engem is meglepett, hogy Darby maradt(mert már azt lehetett olvasni megy a Chiefshez), de ez pont az a szerződés ami ilyenkor jó. Sztem úgy voltak ezzel a kérdéssel, hogy annak ellenére, hogy amióta nálunk van (2 év alatt összesen 17 meccsen volt bevethető) nem sokat tudott pályán lenni, de nyilván ez a tendencia egyszer megszakad...és lehet a következő év lesz az amikor újra egy teljes szezonban bevethető lesz.(ezért az egy év...vagy bejön vagy kuka) Viszont ha játszik akkor elég hasznos játékos lehet. Megnézve a számait egy folyamatos javulás látható évről-évre arányosan a lejátszott meccseket figyelembe véve. Szval a potenciál megvan benne így érthető ez a szerződés. Emellett ezzel ki is derült, hogy nem kívánnak többet foglalkozni idén már ezzel a poszttal mert a meglévő állomány elegendő lehet a teljes szezonra.( a mélység megvan)

Ami viszont lyukas maradt az az LB/RB poszt. Itt nem is tudom mi a legjobb forgatókönyv, de nem lepne meg ha első körben LB érkezne. Az idei RB class engem nem győzött meg így ezt a kérdést lehet egy traddel kéne megoldani. Draftról tuti első számú RB-t nem tudunk hozni sztem. Szval ez nagy kérdőjel még. Későbbi körökben majd jönni fog még OL-be/DL-be játékos.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Elég ambivalens érzéseim vannak a Darby visszahozatalával kapcsolatban. Douglas simán hozta a szintjét, csak kellett pár meccs, hogy a játékhiány miatt belelendüljön. Inkább Douglast szerettem volna látni a kezdőben idén. Viszont Schwartz szereti a kedvenceit játszatni.
Azért Darby nem rossz játékos, szóval a pénze nem eltúlzott, de ha már sérülékeny játékosnak akartunk pénzt adni, én inkább Hicksnek adtam volna. Persze ő nem írt volna alá egy évre.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én úgy tudom, hogy Wentz- Foles SB lesz ebben a szezonban, mivel ez lenne olyan Hollywood-i történet!
tûzoltó
Folesnak se olyan fala, se olyan fegyveri nincsenek nálunk, mint itt(konkrétan ég és föld a difi az egységek között jelenleg). És a Jax védelem is gyengült még a tavalyihoz képest is. Nektek sokkal nagyobb sanszotok van a PO-ra, mint a Jagsnek.
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Na ezt sem hittem volna... a lényeg hogy mennyiért? Úgy tűnik félnek a sérülékenysége miatt...mármint a többi csapatnál...

Már látom, 8,5 milla.. az sok
dande
Egy Darby szintű CB-nek szerintem nem.
iktriad
Ha kisdobos becsület szóra megígéri, hogy végig tolja a 19 meccset 😊 sérülés nélkül akkor ja 😛
dande
Jó lesz az 16-nak. Már nincs Foles, hogy bevigye a PO-ba az Eaglest, amikor Wentz megint lesérül. 😊 😊 😊
iktriad
Én úgy tudom, hogy Wentz- Foles SB lesz ebben a szezonban, mivel ez lenne olyan Hollywood-i történet!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ezt sem hittem volna... a lényeg hogy mennyiért? Úgy tűnik félnek a sérülékenysége miatt...mármint a többi csapatnál...

Már látom, 8,5 milla.. az sok
dande
Egy Darby szintű CB-nek szerintem nem.
iktriad
Ha kisdobos becsület szóra megígéri, hogy végig tolja a 19 meccset 😊 sérülés nélkül akkor ja 😛
dande
Jó lesz az 16-nak. Már nincs Foles, hogy bevigye a PO-ba az Eaglest, amikor Wentz megint lesérül. 😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ezt sem hittem volna... a lényeg hogy mennyiért? Úgy tűnik félnek a sérülékenysége miatt...mármint a többi csapatnál...

Már látom, 8,5 milla.. az sok
dande
Egy Darby szintű CB-nek szerintem nem.
iktriad
Ha kisdobos becsület szóra megígéri, hogy végig tolja a 19 meccset 😊 sérülés nélkül akkor ja 😛
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ezt sem hittem volna... a lényeg hogy mennyiért? Úgy tűnik félnek a sérülékenysége miatt...mármint a többi csapatnál...

Már látom, 8,5 milla.. az sok
dande
Egy Darby szintű CB-nek szerintem nem.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ezt sem hittem volna... a lényeg hogy mennyiért? Úgy tűnik félnek a sérülékenysége miatt...mármint a többi csapatnál...

Már látom, 8,5 milla.. az sok

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
csipkelli 3 337
Hát, így nem lesz verseny a kezdő helyekért. Az elhullók helyére pályázhat Jones-Douglas-Maddox.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Darby győztes marad még 1 évre.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1106660069876342786
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Szent fk 😀

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez ugy hulyeseg, ahogy van
Wyatt
Te követed mennyit tol farnehéz oldalra ezeken mennyi a garantalt lové és hogy mennyit emelkedik a cap?
Persze az eagles reszerol nem masik csapatra vonatkozóan?

Abban igazad van hogy ez sima matek nem csoda.
De szerintem HR tudja kezelni a dolgot.
Janek
Arra írta, amit én írtam. Csak rohadt unalmas, hogy állandóan idejön beböfögni, hogy mikor vmi cap dologról van szó, hogy Rózsi egyébként nem csinál semmit vagy amit igen, az is hülyeség. Pláne indokolatlan volt ez most, mert senki nem írt arról, hogy hű mekkora varázsló. Egyszerűen csak tényt közöltem... Mindegy hagyjuk, ma már úgy is 3 hszmat törølték mert mertem szólni, hogy a szent FK oldalon nem voltak elég alaposak, s hülyeséget írtak. Több mint 10 év után elérem, hogy bannoljanak is....
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Ez ugy hulyeseg, ahogy van
Wyatt
Te követed mennyit tol farnehéz oldalra ezeken mennyi a garantalt lové és hogy mennyit emelkedik a cap?
Persze az eagles reszerol nem masik csapatra vonatkozóan?

Abban igazad van hogy ez sima matek nem csoda.
De szerintem HR tudja kezelni a dolgot.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez ugy hulyeseg, ahogy van

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egy kis pénz:

Source: the Eagles adjusted the contracts of DE Chris Long and LB Nigel Bradham, creating $5.032M in 2019 cap space. Howie Roseman is always creative with the cap.
 www.thescore.com/s/9604235
dande
Ezen minden évben szakadok. Elképesztő mágus, aztán amikor cap hell van, akkor meg valahogy mégsem
Wyatt
Én meg frusztrációdon mosolygok, amit újra és újra ezzel kapcsolatban kifejezel 😊. Főleg mióta legyőztünk titeket. Minden egyes alkalommal muszáj beírnod hogy de majd egyszer úgy is bedől az egész. Tudod mit: előbb utóbb igazad lesz. Mi csak reméljük hogy utóbb, s amikor bekövetkezik akkor öröm s boldogság járhat át téged. Addig is jó szakadozást😉 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Még egy kis pénz:

Source: the Eagles adjusted the contracts of DE Chris Long and LB Nigel Bradham, creating $5.032M in 2019 cap space. Howie Roseman is always creative with the cap.
 www.thescore.com/s/9604235
dande
Ezen minden évben szakadok. Elképesztő mágus, aztán amikor cap hell van, akkor meg valahogy mégsem
Wyatt
Mágus, mert eddig minden évben jövőre várja mindenki az összeomlást, valahogy mégsem következik be. Biztos, hogy lesznek fájdalmas lépések (ahogy vannak minden csapatnál) , de az egyik legjobb GM aki korrekt csapatot tol oda az edzők és a szurkolók elé évről-évre. Tudja mit csinál, mi meg hátradőlünk és élvezzük.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még egy kis pénz:

Source: the Eagles adjusted the contracts of DE Chris Long and LB Nigel Bradham, creating $5.032M in 2019 cap space. Howie Roseman is always creative with the cap.
 www.thescore.com/s/9604235
dande
Ezen minden évben szakadok. Elképesztő mágus, aztán amikor cap hell van, akkor meg valahogy mégsem

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egy kis pénz:

Source: the Eagles adjusted the contracts of DE Chris Long and LB Nigel Bradham, creating $5.032M in 2019 cap space. Howie Roseman is always creative with the cap.
 www.thescore.com/s/9604235
dande
És Long még mindig nem döntött, visszavonul-e.
csipkelli
Úgy volt, hogy már eldőlt, hogy vállalja. Időben el kellene dönteni
mert nagyon nem mindegy.
több mint 5 éve
csipkelli 3 337
Még egy kis pénz:

Source: the Eagles adjusted the contracts of DE Chris Long and LB Nigel Bradham, creating $5.032M in 2019 cap space. Howie Roseman is always creative with the cap.
 www.thescore.com/s/9604235
dande
És Long még mindig nem döntött, visszavonul-e.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egy kis pénz:

Source: the Eagles adjusted the contracts of DE Chris Long and LB Nigel Bradham, creating $5.032M in 2019 cap space. Howie Roseman is always creative with the cap.
 www.thescore.com/s/9604235
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Közben Tate ment a Giantsbe. Most írhatnám, hogy ott tényleg kicsi a tét,de elég jó pénzért ment.😊

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tud vki egy pontos eagles capet? Kíváncsi lennék most, hogy állunk.
Greengo
 www.spotrac.com/nfl/philadelphia-eagles/cap/

Már Fort ia benne van.
dande
Ja ezt néztem eddig én is, de ebben nincs benne még DeSean és Malik Jackson pénze. Meglepne, hogy velük 24 milla lenne a top 51 utáni space.
Greengo
Bocs látod ezt nem is figyeltem, az egy 20st még elvisz kb. Kellene még egy kis hely.
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Nem tud vki egy pontos eagles capet? Kíváncsi lennék most, hogy állunk.
Greengo
 www.spotrac.com/nfl/philadelphia-eagles/cap/

Már Fort ia benne van.
dande
Ja ezt néztem eddig én is, de ebben nincs benne még DeSean és Malik Jackson pénze. Meglepne, hogy velük ~25 milla lenne a top 51 utáni space. Azért érdekelne egy pontosabb mert a kettejük pénze után még leugrik a draft pénze is~7milla...

+ a piac nyitása előtt is ezt az összeget írta spacenek..szval vmi nem jó itt.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tud vki egy pontos eagles capet? Kíváncsi lennék most, hogy állunk.
Greengo
 www.spotrac.com/nfl/philadelphia-eagles/cap/

Már Fort ia benne van.