Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
amúgy basszus, eddig meg voltam győződve, hogy első kör DT, második kör egyik pick egy mélységi WR, erre most egyik sem lehet 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
De mit adtunk DJaxért? Én a 6. kört csak tippre írtam, de infót még nem láttam róla.
dande
Idei 6. és jövő évi 7. kör.
BleedingGreen
Kösz, simán jó.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Jackson ócsó volt így 😀 A tékozló sasfióka hazatért. A sebességgel nincs baj még most sem, inkább az a kérdés hány meccset fog kihagyni. Annyit biztos fog játszani, mint Wallace tavaly 😉 Amikor ellenünk játszott mindig eléggé szívatott minket, legalább ez nem következhet majd be jelen helyzetben.

Nick kapott egy normális szerződést Jacksonvilleben. Sok szerencsét neki. Bár látva a nyafogással vegyes fanyalgást nem igazán érdemlik meg a játékost 😛 De ez már legyen az ő bajuk. Remélem jól alakulnak majd az igazolásaink és jövőre felmarhatjuk az érte járó kompenzációt.
BleedingGreen
Foles nem számít ide.

se a tradelt emberek
Janek
 twitter.com/MoveTheSticks/status/1105219567134040064
Borbinho
Foles is cutolva lett. vagy én vagyok feledékeny

több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
De mit adtunk DJaxért? Én a 6. kört csak tippre írtam, de infót még nem láttam róla.
dande
Idei 6. és jövő évi 7. kör.


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
De mit adtunk DJaxért? Én a 6. kört csak tippre írtam, de infót még nem láttam róla.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jackson ócsó volt így 😀 A tékozló sasfióka hazatért. A sebességgel nincs baj még most sem, inkább az a kérdés hány meccset fog kihagyni. Annyit biztos fog játszani, mint Wallace tavaly 😉 Amikor ellenünk játszott mindig eléggé szívatott minket, legalább ez nem következhet majd be jelen helyzetben.

Nick kapott egy normális szerződést Jacksonvilleben. Sok szerencsét neki. Bár látva a nyafogással vegyes fanyalgást nem igazán érdemlik meg a játékost 😛 De ez már legyen az ő bajuk. Remélem jól alakulnak majd az igazolásaink és jövőre felmarhatjuk az érte járó kompenzációt.
BleedingGreen
Foles nem számít ide.

se a tradelt emberek
Janek
 twitter.com/MoveTheSticks/status/1105219567134040064

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Jackson ócsó volt így 😀 A tékozló sasfióka hazatért. A sebességgel nincs baj még most sem, inkább az a kérdés hány meccset fog kihagyni. Annyit biztos fog játszani, mint Wallace tavaly 😉 Amikor ellenünk játszott mindig eléggé szívatott minket, legalább ez nem következhet majd be jelen helyzetben.

Nick kapott egy normális szerződést Jacksonvilleben. Sok szerencsét neki. Bár látva a nyafogással vegyes fanyalgást nem igazán érdemlik meg a játékost 😛 De ez már legyen az ő bajuk. Remélem jól alakulnak majd az igazolásaink és jövőre felmarhatjuk az érte járó kompenzációt.
BleedingGreen
Foles nem számít ide.

se a tradelt emberek

több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Jackson ócsó volt így 😀 A tékozló sasfióka hazatért. A sebességgel nincs baj még most sem, inkább az a kérdés hány meccset fog kihagyni. Annyit biztos fog játszani, mint Wallace tavaly 😉 Amikor ellenünk játszott mindig eléggé szívatott minket, legalább ez nem következhet majd be jelen helyzetben.

Nick kapott egy normális szerződést Jacksonvilleben. Sok szerencsét neki. Bár látva a nyafogással vegyes fanyalgást nem igazán érdemlik meg a játékost 😛 De ez már legyen az ő bajuk. Remélem jól alakulnak majd az igazolásaink, és jövőre felmarhatjuk az érte járó kompenzációt.


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még Hicksel kéne vmi jó boltot összehozni, tényleg jön DJax (meg esetleg netalántán Shady back) s akkor én A++ értékelném a FO munkáját.Ja s esetleg még Agholorral kell kezdeni vmit.
dande
Akkor már Vick-et is igazoljuk vissza, nem? 😀
MrMiksa
Nem 😊

Agholort úgy értettem egyébként, hogy maradjon. De nem fog. Ha csak meg nem tudunk valahogy egyezni vele.
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Még Hicksel kéne vmi jó boltot összehozni, tényleg jön DJax (meg esetleg netalántán Shady back) s akkor én A++ értékelném a FO munkáját.Ja s esetleg még Agholorral kell kezdeni vmit.
dande
Akkor már Vick-et is igazoljuk vissza, nem? 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még Hicksel kéne vmi jó boltot összehozni, tényleg jön DJax (meg esetleg netalántán Shady back) s akkor én A++ értékelném a FO munkáját.Ja s esetleg még Agholorral kell kezdeni vmit.
dande
Ennek mi értelme lenne?
Amadeus
Mármint minek? Shady visszahozatalának? Még mindig van benne kakaó, szimplán romantika részemről, és újra "értelmet nyerne" a 25s mezem 😊
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
DeSean 😀
csipkelli
Mondtam!!!! 😀
Na akkor nem véletlenül őrizgettem azt a 10-es mezt! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Rodaron New York Giants 1 936
DeSean 😀
csipkelli
Remélem egy 6. körért 😛

Egyébként tudod miről szól ez is? Téged (csipkelli) végképp eltörölni 😉 😛
dande
Már megtörtént 😀
Bár Agholor könnyen repülhet.
csipkelli
A Philly Philly érzést megértem, és azt is, hogy ő igazi Philly ember és az lehet max benne, hogy homecoming és SB run is lehetne, de már szerintem kicsit megkopott DJax papa az elmúlt években. Az elmúlt években már nem volt meg az igazi explosiveness nála. Persze az is tény, hogy elég középszer csapatokban kellett nagyot alkotni, néha meg is rázta magát, de ez nekem inkább a homecomingnak szól, mint minőség erősítésnek.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Még Hicksel kéne vmi jó boltot összehozni, tényleg jön DJax (meg esetleg netalántán Shady back) s akkor én A++ értékelném a FO munkáját.Ja s esetleg még Agholorral kell kezdeni vmit.
dande
Ennek mi értelme lenne?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Füles jaguár lett.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wisnewski viszont megy, na ennek nem örülök még ha érthető is.
több mint 5 éve
csipkelli 3 300
DeSean 😀
csipkelli
Remélem egy 6. körért 😛

Egyébként tudod miről szól ez is? Téged (csipkelli) végképp eltörölni 😉 😛
dande
Már megtörtént 😀
Bár Agholor könnyen repülhet.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
DeSean 😀
csipkelli
Remélem egy 6. körért 😛

Egyébként tudod miről szól ez is? Téged (csipkelli) végképp eltörölni 😉 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
csipkelli 3 300
DeSean 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még Hicksel kéne vmi jó boltot összehozni, tényleg jön DJax (meg esetleg netalántán Shady back) s akkor én A++ értékelném a FO munkáját.Ja s esetleg még Agholorral kell kezdeni vmit.
dande
ÉS ..pls .Kiégetsz!
Greengo
Bocs telefonról írok, nem mindig sikerül megfelelően írni, fogalmazni.
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Még Hicksel kéne vmi jó boltot összehozni, tényleg jön DJax (meg esetleg netalántán Shady back) s akkor én A++ értékelném a FO munkáját.Ja s esetleg még Agholorral kell kezdeni vmit.
dande
ÉS ..pls .Kiégetsz!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még Hicksel kéne vmi jó boltot összehozni, tényleg jön DJax (meg esetleg netalántán Shady back) s akkor én A++ értékelném a FO munkáját.Ja s esetleg még Agholorral kell kezdeni vmit.
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Jernigant lecseréltük Jacksonra, olcsóbban. Elvileg Jackson jobb passrusher is. Nem hiszem, hogy nagyon bíztunk abban, hogy Timmy visszatér a korábbi formájához. Plusz szerintem kicsit megbántuk a nagy szerződést, amit egy igen erős fél szezon után adtunk neki. Éppen kapóra jött a pályán kívüli sérülés, ami miatt a garantált pénzét lényegében töröltük a szerződéséből 2019-től.

Peters korrekt volt. Látszik, hogy nagy a haverság Lurie-val és a csapatvezetéssel. Eredetileg ugye több mint 13 millió lett volna a caphitje 2019-re. Volt opciónk kilépni a szerződéséből cut nélkül, és éltünk is vele (19-es év csak opcionális év volt). Utána leültek a felek és megegyeztek egy kisebb szerződésben. Peters gondolom már csak itt akart játszani, és ha nem egyeznek meg a felek, akkor nem tartottunk volna rá igényt.


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
1 év 10 millió amiből 5.5 garantált.

Még így öregen is jobb mint pl TBrown szerződés.
Remėljük még 1 év alatt sikerül Mailatanak fejlődni annyit vagy BigVnek stabilizálni a játékát, hogy majd házon belülről lesz utódja.
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Nana, fizetéscsökkentés eddig csak McLeodnál volt, nem is kicsi. A többieknél csak bónusszal játszottunk. Bennettet valószínűleg a 0 garantált tartalom is zavarja.
csipkelli
Peters alairt egy ujabb evre.
Stez
Hogy van az eaglesnek ennyi pénze minden offseasonban? 😀
braxa88
eleg egyszeru a valasz:
Howie Roseman
Borbinho
Ja, de előbb-utóbb szvsz az új wentz szerződés körül kifog önteni a szarcunami.
peach
Hogy van az eaglesnek ennyi pénze minden offseasonban? 😀
braxa88
Nincs nagy csoda, tologatják hátra a pénzeket, majd egyszer bedől az egész 😊
gabokocka
Irigykedtek mi? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !