Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Ezek a mockok ......ilyenkor. 😊
Egy a lényeg..Bama futót ne hozzunk. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Én egy ilyet csináltam a TDN szimulátorával egyébként, de mondjuk egyikben sem vagyok biztos, hogy elérhető lesz ott még, de ezt dobta a gép 😊

1/25
Christian Wilkins, IDL, Clemson

2/53
Joshua Jacobs, RB, Alabama

2/57
Taylor Rapp, S, Washington

4/127
Parris Campbell, WR, Ohio State
katonadani
Szerintem Campbellt első kör végén második elején simán elviszik ha nem sérül meg, nem kábszizik vagy nem veri meg az asszonyt 😀
kapitnono
első kör korai, de második igen.

Megnéztem most az update-ed predictive boarddal újra a mockot és már 53. helyen nem tudtam elvinni az egyik próbálkozásnál (51-re ment ki), másiknál 53ra még igen.
Ahol kiment, Isabellát kivittem 57re

Szerkesztette: katonadani
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Én egy ilyet csináltam a TDN szimulátorával egyébként, de mondjuk egyikben sem vagyok biztos, hogy elérhető lesz ott még, de ezt dobta a gép 😊

1/25
Christian Wilkins, IDL, Clemson

2/53
Joshua Jacobs, RB, Alabama

2/57
Taylor Rapp, S, Washington

4/127
Parris Campbell, WR, Ohio State
katonadani
Ezeket mindig látom itt sok topicban, de rendre olyan álommockok jönnek ki, amire IRL kb sosincs esély, mert átlagban egy körrel hamarabb kimennek azok az emberek. Nem tudom, hogy itt 32 ember draftol-e vagy gép ellen megy, de egyik esetben sincs sok értelme az oldalnak 😊
Wyatt
a TDN prediktív módszert használ, amit folyamatosan fejlesztenek, ha jól gondolom a nagyobb szakértők, oldalak várakozásai és boardjai alapján. Most jött ki múlt héten, szal folyamatosan fejlesztenek, update-elnek rajta.
Sztem elég fasza alapvetően, még ha nyilván messze nem is tökéletes és egyes játékosoknál nagyon máshol van az érték, mint irl lehet - aztán persze ezt sem tudjuk sok esetben
(plusz saját board és a TDN board alapján is csinálhatod a mockot)

EDIT: már update-elték is, Campbellt 53ra tudtam max kivinni, de volt amikor ott is elkelt

Szerkesztette: katonadani
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én egy ilyet csináltam a TDN szimulátorával egyébként, de mondjuk egyikben sem vagyok biztos, hogy elérhető lesz ott még, de ezt dobta a gép 😊

1/25
Christian Wilkins, IDL, Clemson

2/53
Joshua Jacobs, RB, Alabama

2/57
Taylor Rapp, S, Washington

4/127
Parris Campbell, WR, Ohio State
katonadani
Ezeket mindig látom itt sok topicban, de rendre olyan álommockok jönnek ki, amire IRL kb sosincs esély, mert átlagban egy körrel hamarabb kimennek azok az emberek. Nem tudom, hogy itt 32 ember draftol-e vagy gép ellen megy, de egyik esetben sincs sok értelme az oldalnak 😊

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
A kombány után ez most látszik elötte sleeper volt ...

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Én egy ilyet csináltam a TDN szimulátorával egyébként, de mondjuk egyikben sem vagyok biztos, hogy elérhető lesz ott még, de ezt dobta a gép 😊

1/25
Christian Wilkins, IDL, Clemson

2/53
Joshua Jacobs, RB, Alabama

2/57
Taylor Rapp, S, Washington

4/127
Parris Campbell, WR, Ohio State
katonadani
Szerintem Campbellt első kör végén második elején simán elviszik ha nem sérül meg, nem kábszizik vagy nem veri meg az asszonyt 😀


több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Én egy ilyet csináltam a TDN szimulátorával egyébként, de mondjuk egyikben sem vagyok biztos, hogy elérhető lesz ott még, de ezt dobta a gép 😊

1/25
Christian Wilkins, IDL, Clemson

2/53
Joshua Jacobs, RB, Alabama

2/57
Taylor Rapp, S, Washington

4/127
Parris Campbell, WR, Ohio State
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Annak örömére, hogy Foles valószínű Jaguár lesz, játszottam egy kicsit:

Az első négy névről még nagyjából tudom kicsoda. A többiről kevésbé 😊 Már a végén döbbentem rá, hogy LB sem ártott volna az elején 😛

25: R1P2553:
DL DEXTER LAWRENCE
CLEMSON
R2P21
RB JOSH JACOBS
ALABAMA

57: R2P25
G CHRIS LINDSTROM
BOSTON COLLEGE
127: R4P25
WR HUNTER RENFOW
CLEMSON

138: R4P36
OT TYTUS HOWARD
ALABAMA STATE
163: R5P25
EDGE JONATHAN LEDBETTER
GEORGIA

197: R6P24
S MIKE EDWARDS
KENTUCKY
208: R6P35
C NICK LINDER

dande
Erősen meglepne ha a két második körös pick bent lenne még ott. Lawrence nekem korai lenne, de vannak, akik szeretik
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Annak örömére, hogy Foles valószínű Jaguár lesz, játszottam egy kicsit:

Az első négy névről még nagyjából tudom kicsoda. A többiről kevésbé 😊 Már a végén döbbentem rá, hogy LB sem ártott volna az elején 😛

25: R1P2553:
DL DEXTER LAWRENCE
CLEMSON
R2P21
RB JOSH JACOBS
ALABAMA

57: R2P25
G CHRIS LINDSTROM
BOSTON COLLEGE
127: R4P25
WR HUNTER RENFOW
CLEMSON

138: R4P36
OT TYTUS HOWARD
ALABAMA STATE
163: R5P25
EDGE JONATHAN LEDBETTER
GEORGIA

197: R6P24
S MIKE EDWARDS
KENTUCKY
208: R6P35
C NICK LINDER
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
nagy kérdés Brooks állapota.

több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Kelce is még plusz egy év 2021ig!
dande
Akkor talán idén mégsem vonul vissza 😊 Nagy veszteség lett volna

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kelce is még plusz egy év 2021ig!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Why didn't the @Eagles franchise tag Nick Foles?

GM Howie Roseman explains 👇

📺: 2019 #NFLCombine Day 1 | Live on NFL Network
 www.thescore.com/s/9389745
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Jernigant sajnálnám..mert azért érezhető ha pályán van(ha pályán van 😊 ) . Viszont annyit nem ér amennyit idén keresne. Szval vagy átstrukturálják a szerződését vagy sztem megválunk tőle. Bennett is bevált ...maradhatna. Peters már évek óta kérdőjel, de még mindig bírja. Lutri nagyon , de ha egészséges tud maradni akkor megéri.(nem tudom mennyi lehet még benne mert már évekkel ezelőtt azt hittem, hogy neki lassan már vége). Agholor tőlem mehet ha jön a helyére minőségi elkapó.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
csipkelli 3 300
Hát, simán kapott volna 15-t máshol. Bennett kell, Jernigan mehet, ahogy Nelly is. Peters fejvakarós, ha tolna még 1 évet. Kivágni biztos nem fogjuk.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Graham + 3 év
karmïgran
Nem ér megelōztél hogy mered 😛 😉

Egyébként meg jihâáá😊
dande
Nem Tageljük Folest, megtartjuk Grahamet... azért ezek olyan dolgok amik megdobogtatják a szívemet.
picksix
Csak Wentz maradjon egészséges és vissza tudjon térni a 2017s formájához, akkor tényleg nagyot nyertünk. Így viszont sztem Jernigan Agholor Bennett Peters négyesből vki nem lesz. Vagy komoly átstruktuálással maradhat.
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Graham + 3 év
karmïgran
Nem ér megelōztél hogy mered 😛 😉

Egyébként meg jihâáá😊
dande
Nem Tageljük Folest, megtartjuk Grahamet... azért ezek olyan dolgok amik megdobogtatják a szívemet.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Évi 12-13 misit írnak.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Graham + 3 év
karmïgran
Nem ér megelōztél hogy mered 😛 😉

Egyébként meg jihâáá😊
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Graham + 3 év
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Roseman megmondta a tutkót: "Foles borzasztóan jó játékos, SB MVP, benne van a liga legjobb 15 irányítója közt." Dícsérjen téged a Roseman.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Nehogy már Agholort odaadjuk. Végre kiderült hogy Chip még sem volt vak, hogy behúzt 😊 . Erre... Persze mondjuk 2. körért megérné.
dande
szernitem nem lenne nagy piac érte, vagy max egy hátsó körös pick.
Viszont jó statégia lehet rábeszélni egy fizetéscsökkentésbe vagy egy előnyösebb szerződéshosszabításra.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nehogy már Agholort odaadjuk. Végre kiderült hogy Chip még sem volt vak, hogy behúzt 😊 . Erre... Persze mondjuk 2. körért megérné.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Foles szabad, nem kap taget.

Köszönünk mindent!!!! Sikeres további pályafutâst neki. Bár nahy esély van rá, remélem nem a Skinsben köt ki.
dande
Skinsbe lenne rá lóvé? Ha jól tudom Smith sokat elvisz!
Amúgy sztem hoppon marad!
Jags-Phins qb-t húz és nem marad hova mennie!
steelwolf
előbb fog elkelni, mint a draft 😊 valaki meg fogja fizetni - hogy ki az jó kérdés, de Jaguars elég jó betnek tűnik