Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Nem tud vki egy pontos eagles capet? Kíváncsi lennék most, hogy állunk.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Anyagilag most jobban jártunk hogy Agholor maradt s nem Tate...reméljük a Giants ellen is így érezzük majd....
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Valóban nem rossz a srác...mi is lassan jöttünk rá, hogy jobban is használható. Illetve Shazier-rel azért még rendben volt a védelem közepe. De egy jó backupnak mindenképp használható. Ehhez megfelelően nem is drága.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Jo ez.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Annyira komoly igazolás hogy be sem írtam 😛
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Tessék ott is az LB. 😀 😀
Eagles signed LB L.J. Fort, formerly of the Steelers, to a three-year contract.

The deal is reportedly worth "up to" $10 million and contains $1.9 million in guarantees. Fort was forced into more action on defense than usual last season, and he held his own. He is certainly not a replacement for Jordan Hicks, but this could end up being a shrewd signing.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így jönne be 5sm a lottón ha játszanék... KJ Wright marad Seattlelbe....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
De a kulcsmondat: (I even want to thank Chip Kelly for trading me in 2015. Without that challenge in my life, I wouldn’t be the player I am today.)

... és lehet a Lombardi nyomát is bottal üthenténk 😀
picksix
De ez így is van. Nem csak a csere miatt. Ebben a SB győztes csapatban benne volt Reid utolsó 1-2draftja s Kelly munkája is, bármennyire nehéz ez utóbbit elfogadni. A menedzseri munkája megbukott, de szakmailag hozott fontos dolgokat. DPk kifejezetten építettek Chip playbookjára, a SB, győztes TDdriveban a 4. kísérletes játék kifejezetten tőle merített. Ennyire öszetett ez, az jut előre, aki tud tanulni mástól.
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Super Bowlt nyer nektek, sanszosan kaptok érte jövőre egy 3. körös kompenzációs picket és még ír egy ilyen búcsúzólevelet.
 twitter.com/PlayersTribune/status/1105838717175033856
iktriad
Majdnem megkönnyeztem, imádom ezt a srácot. Philadelphiában a fanshopban nagyon tanácstalan voltam, mert Celek mezt akartam venni, de akkor már nem lehetett kapni. Végül Foles mezzel jöttem ki a boltból, de azonnal tudtam a legjobb döntést hoztam. Azóta pár havonta előveszem, a cimke még mindig rajta és örülök a fejemnek. Az első SB a csapatnak amit annyira epekedve vártunk és megélhettem. Nick Foles Eagles legenda lesz örökre, aki leszállította az elsőt és ha csak ez az egy marad évtizedekig az sem érdekel, előveszem a mezt amin még rajta lesz a biléta és a győzelem képei peregnek le előttem, így lesz. Uncsi lehet Pats drukkernek lenni 😀

De a kulcsmondat: (I even want to thank Chip Kelly for trading me in 2015. Without that challenge in my life, I wouldn’t be the player I am today.)

... és lehet a Lombardi nyomát is bottal üthenténk 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
5. éves opcióval azaz 9.3 millióval marad Agholor. Ha csak el nem tradeljük majd (mondom, én).

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
csipkelli 3 337
Super Bowlt nyer nektek, sanszosan kaptok érte jövőre egy 3. körös kompenzációs picket és még ír egy ilyen búcsúzólevelet.
 twitter.com/PlayersTribune/status/1105838717175033856
iktriad
A legfontosabbakat név szerint is!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Super Bowlt nyer nektek, sanszosan kaptok érte jövőre egy 3. körös kompenzációs picket és még ír egy ilyen búcsúzólevelet.
 twitter.com/PlayersTribune/status/1105838717175033856
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Azert egy D Bush elso kor vegen mar nem lenne rossz pick.

több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Én egy LB-t látok a piacon, aki megoldaná Hicks pótlását, ráadásul tényleg 4-3-as OLB és az nem más, mint K. J. Wright. Vele le is tudnánk az LB needet.

Az meg szerintem kizárt dolog, hogy LB-t pickelünk első körben. Majd később jön valaki mélységnek.
Hulkeinstein
Igen, de nem biztos, hogy olcsóbb lenne, mint Hicks. Esetleg a kora miatt. Szerintem ő inkább megy vissza Seattlelbe.
dande
Semmi infót nem tudni róla egyelőre, csak bedobtam mint opció. Ha olcsón el lehetne hozni, akkor nekem azért tetszene, mert ő 3 downos LB, tehát nem kéne azon aggódni, hogy bizonyos szituációkban ki lesz Bradham párja. Másrészt jobban átgondolva a helyzetet, kötelező lesz hozni egy rutinos FA-t, mert ha ne adj isten Bradham kidőlne, akkor szerintem nem lehet rábízni a leader szerepkört se Kamura, se egy esetleges 2-4. körös újoncra.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én egy LB-t látok a piacon, aki megoldaná Hicks pótlását, ráadásul tényleg 4-3-as OLB és az nem más, mint K. J. Wright. Vele le is tudnánk az LB needet.

Az meg szerintem kizárt dolog, hogy LB-t pickelünk első körben. Majd később jön valaki mélységnek.
Hulkeinstein
Igen, de nem biztos, hogy olcsóbb lenne, mint Hicks. Esetleg a kora miatt. Szerintem ő inkább megy vissza Seattlelbe.
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Én egy LB-t látok a piacon, aki megoldaná Hicks pótlását, ráadásul tényleg 4-3-as OLB és az nem más, mint K. J. Wright. Vele le is tudnánk az LB needet.

Az meg szerintem kizárt dolog, hogy LB-t pickelünk első körben. Majd később jön valaki mélységnek.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
En most beprobalnam Howardot vagy Duke Johnsont olcsoert...
Elso korben meg johet egy LB/DL...
Janek
bleh, Howardot ne már, full egydimenziós játékos, semmi értelmét nem látom
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
En most beprobalnam Howardot vagy Duke Johnsont olcsoert...
Elso korben meg johet egy LB/DL...

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Buccannon is a Cardsba, ebből tényleg draft LB kell, hogy legyen mert azért azt nem lehet úgy megoldani, mint a futó posztot. Nem hogy depth nincs de legalább egy, de lehet, kettő ember mínuszban vagyunk ott kezdő poszton.
dande
az mondjuk jó is h nem szereztünk egy szar linebackert Bucannon személyében 😀
katonadani
Amugy a buccsba ment
Turóczi Szabolcs
Igen, bocs Arians már nem ott van 😛
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Buccannon is a Cardsba, ebből tényleg draft LB kell, hogy legyen mert azért azt nem lehet úgy megoldani, mint a futó posztot. Nem hogy depth nincs de legalább egy, de lehet, kettő ember mínuszban vagyunk ott kezdő poszton.
dande
az mondjuk jó is h nem szereztünk egy szar linebackert Bucannon személyében 😀
katonadani
Amugy a buccsba ment
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Buccannon is a Cardsba, ebből tényleg draft LB kell, hogy legyen mert azért azt nem lehet úgy megoldani, mint a futó posztot. Nem hogy depth nincs de legalább egy, de lehet, kettő ember mínuszban vagyunk ott kezdő poszton.
dande
az mondjuk jó is h nem szereztünk egy szar linebackert Bucannon személyében 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na akkor mi meg hozzuk el Barkleyt léci léci, drafton jobb futó nem lesz, úgy látszik NY kékebb oldalán nem szeretik a túl jó játékosokat, akik esetleg beválnak náluk 😛
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Buccannon is a Cardsba, ebből tényleg draft LB kell, hogy legyen mert azért azt nem lehet úgy megoldani, mint a futó posztot. Nem hogy depth nincs de legalább egy, de lehet, kettő ember mínuszban vagyunk ott kezdő poszton.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Esetleg CMt hozhatnánk LB sorba olcsóért, hátha Schwarz alatt meg tudna még újulni.
dande
Kit? 😀
Greengo
A jobbik CMt, tudod a Clayt 😛 😉
dande
Ekkora baj azért még nincs....és talán még akadnak nála jobb nevek is..illetve ha jól sejtem még lesz egy draft is.😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Esetleg CMt hozhatnánk LB sorba olcsóért, hátha Schwarz alatt meg tudna még újulni.
dande
Kit? 😀
Greengo
A jobbik CMt, tudod a Clayt 😛 😉