Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Gronk mellett tàn nem érdekel senkit, de a kései Reid éra egyik legjobb játekosa visszavonult; Maclin.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
off 😊
 www.instagram.com/p/BoKAwHnnv9y/
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Őt nézegettük, 😊

NFL Draft 2019: N.J.’s Vinny Papale, son of Vince Papale, to work out for Eagles | Delaware WR looking to follow in father’s footsteps
 www.thescore.com/s/9723794
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szuper Coolti hogy írtál 😊

Egyébként kiderült, hogy egész sok pénzünk van (21 milla) abba pl egy CJ Anderson beférne.
több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Szerintem első körben akikre van esély (valószínűség szerintc csökkenve): DE, DT, OT, OG, WR, RB

Hiába a sok DL igazolás, olcsó és fiatal játékosokra van szükségünk mind DE mind DT poszton, akik jövőre 2 év múlva felvehetik a kezdő pozit. 2 év múlva aki itt lehet az Cox és Barnett, a többiek valószínűleg mind kuka addigra.

OL-ből sosem elég, Peters és Kelce sem sokáig lesznek, így minden falemberre szükség lehet.

WR most nem igazán need, de a pozíciót értékeljük és Nelly szerződése jövőre lejár (amúgy ezt valószínűbbnek tartom 2-4. körben).

RB - kellene nagyon, de így előre az egyik 2. körösünkkel kellene találni valakit, de ha úgy esik a draft akkor könynen lehet hogy idén is jelentős RB húzás nélkül maradunk.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
A mockok 80-%a Wilkis vagy J J pickeli nekunk.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyik NFLs mock JoshJt írja nekünk, úgy, hogy utánunk húzzák ki DexLawt vagy Chris Wilkst. Na ilyen esetben leszek némileg morci, ha így történne.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kvazi bpa alapon mehet a draft.
Bar a rb poszt elég lukas es akkor finom voltam.
Janek
Az kb 3 éve üres s kb 3 éve reklamáljuk. Most a leggyengébb a class most kell elöl húzni 😛 de sztár, meg szipi szuper futók ide vagy oda, Barkley tavaly 2x szétalázott minket, ám az az igazság nem sokat jelentett , mégis mi nyertünk. Dallas ellen sem Elliott miatt kaptunk ki.

Sztem DPk így állnak a kérdéshez.

Fontosabb lenne az LB poszt. De az se tűnik túl erősnek.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
csipkelli 3 337
Érdekes. 17-ben fasza volt futás ellen, 3rd downoknál nem volt pályán. Ha idén ugyanez a terv, ám legyen. Legalább nem ment a Giantsbe.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Kvazi bpa alapon mehet a draft.
Bar a rb poszt elég lukas es akkor finom voltam.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Érkezik is Curry. Azt hiszem DL(Illetve azon belül DE) s WR/TE poszton nem lehet panaszunk a mélységre.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Felmerült Curry visszatérése. Jöhet, olcsóért. Sztem kicsit észhez tért ez ügyben.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/SheilKapadia/status/1108075028644548609
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hova teszik őt a szakik? 3.napos pick
Janek
Ez alapján igen:

 walterfootball.com/draft2019RB.php
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Hova teszik őt a szakik? 3.napos pick

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
N.J.’s Ryquell Armstead gets sneak peek of what it’s like to be coached by Eagles’ Duce Staley
 www.thescore.com/s/9665677

Tudom ilyenkor sok mindenkivel megy a beszélgetés, feltérképezés, sok minden lehet még, de egy lehetséges RB, akit draftolhatunk.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Jax topicban Ik leírta hogyan állnak 1 körös draftjaikkal az elmúlt években. Ezen felbuzdulva megnéztem a miénket. Csak akiket mi draftoltunk:

Jelenleg 6 első körösünk van a rosteren.

Mellettük 4 második körös(DJax kis kitérővel😊)

2 hamadik körös

és 4 negyedik körös (mondjuk Pumpy ebből eléggé kilóg lefelé 😊).

Volt néhány mellényúlás (Watkins M. Smith) s 1-2nél kevésen múlt/múlik, hogy nem lett/lesz bust (Barnettnek make or brake év jön sztem) , de nem rossz.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sendejo érkezett 1 évre. Majd betesszük LBnek 😛
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Elsőre engem is meglepett, hogy Darby maradt(mert már azt lehetett olvasni megy a Chiefshez), de ez pont az a szerződés ami ilyenkor jó. Sztem úgy voltak ezzel a kérdéssel, hogy annak ellenére, hogy amióta nálunk van (2 év alatt összesen 17 meccsen volt bevethető) nem sokat tudott pályán lenni, de nyilván ez a tendencia egyszer megszakad...és lehet a következő év lesz az amikor újra egy teljes szezonban bevethető lesz.(ezért az egy év...vagy bejön vagy kuka) Viszont ha játszik akkor elég hasznos játékos lehet. Megnézve a számait egy folyamatos javulás látható évről-évre arányosan a lejátszott meccseket figyelembe véve. Szval a potenciál megvan benne így érthető ez a szerződés. Emellett ezzel ki is derült, hogy nem kívánnak többet foglalkozni idén már ezzel a poszttal mert a meglévő állomány elegendő lehet a teljes szezonra.( a mélység megvan)

Ami viszont lyukas maradt az az LB/RB poszt. Itt nem is tudom mi a legjobb forgatókönyv, de nem lepne meg ha első körben LB érkezne. Az idei RB class engem nem győzött meg így ezt a kérdést lehet egy traddel kéne megoldani. Draftról tuti első számú RB-t nem tudunk hozni sztem. Szval ez nagy kérdőjel még. Későbbi körökben majd jönni fog még OL-be/DL-be játékos.
Greengo
Legutóbb 1979-ben jött LB az első körben hozzánk. Azt hiszem megkockáztathatjuk, hogy nem egy historikus DL classban fog ez megváltozni 😊
Hulkeinstein
Ami talán azt jelenti, hogy akár a második körben is lehet még találni minőségi játékost DL-be ? 😀

79 ide vagy oda..egyelőre simán elképzelhető most ez a húzás..mert a poszton még nagyon nem vagyunk meg. Persze addig még sok minden változhat.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Elsőre engem is meglepett, hogy Darby maradt(mert már azt lehetett olvasni megy a Chiefshez), de ez pont az a szerződés ami ilyenkor jó. Sztem úgy voltak ezzel a kérdéssel, hogy annak ellenére, hogy amióta nálunk van (2 év alatt összesen 17 meccsen volt bevethető) nem sokat tudott pályán lenni, de nyilván ez a tendencia egyszer megszakad...és lehet a következő év lesz az amikor újra egy teljes szezonban bevethető lesz.(ezért az egy év...vagy bejön vagy kuka) Viszont ha játszik akkor elég hasznos játékos lehet. Megnézve a számait egy folyamatos javulás látható évről-évre arányosan a lejátszott meccseket figyelembe véve. Szval a potenciál megvan benne így érthető ez a szerződés. Emellett ezzel ki is derült, hogy nem kívánnak többet foglalkozni idén már ezzel a poszttal mert a meglévő állomány elegendő lehet a teljes szezonra.( a mélység megvan)

Ami viszont lyukas maradt az az LB/RB poszt. Itt nem is tudom mi a legjobb forgatókönyv, de nem lepne meg ha első körben LB érkezne. Az idei RB class engem nem győzött meg így ezt a kérdést lehet egy traddel kéne megoldani. Draftról tuti első számú RB-t nem tudunk hozni sztem. Szval ez nagy kérdőjel még. Későbbi körökben majd jönni fog még OL-be/DL-be játékos.
Greengo
Legutóbb 1979-ben jött LB az első körben hozzánk. Azt hiszem megkockáztathatjuk, hogy nem egy historikus DL classban fog ez megváltozni 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert ovatosan am DeSeannal, allitolag sokat bandazik!!!!

több mint 5 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Még egy kis pénz:

Source: the Eagles adjusted the contracts of DE Chris Long and LB Nigel Bradham, creating $5.032M in 2019 cap space. Howie Roseman is always creative with the cap.
 www.thescore.com/s/9604235
dande
Ezen minden évben szakadok. Elképesztő mágus, aztán amikor cap hell van, akkor meg valahogy mégsem
Wyatt
Mikor volt cap hell Phillyben? Az NFL-ben a legtöbb csapat ugyanezt csinálja, túlél.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Ők is tudjak. Nyugi

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Mondtam mar Bush
Janek
Mondtam mar Bush
Janek
Mondtad már...csak az a baj, hogy csak nekünk. Ha szólnál a többi 31 csapat GM-ének azt megköszönnénk. 😀 Persze akkor se lennék kétségbeesve ha az a Bush White. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Mondtam mar Bush