Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok,

Én is OL várnék első körben, én nem bánom ha lemegyünk akár 1/15 vagy 1/20-ra is érte.
Mert bizony nagyon nagy need lesz ez a poszt. 2. körben hoznék LB-t (ha nem lesz trade) esetleg egy WR-t még. De én azt se bánnám ha az első 3 pick az OL (főleg Tackle) - LB - C vagy WR lenne.

Dervin Gray-ről tudtok valamit? Mármint milyen játékosnak tartjátok?
Fizikumra nagyon szimpi a csávó 😊
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Az van, hogy kövezzetek meg érte, de a jövő építés szempontjából nálam a favorit pick egy pici letrade után Chris Lindstrom. Nagyon tetszik amit tud a srác és most még van esély arra, hogy egy (viszonylag) jó fal mellett edződjön és legyen a későbbi OL meghatározó tagja. A másik a helyünkön Dalton Risner.

Szerkesztette: MirrMurr
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Néhol látni RB-t mockolni de szerintem idén nem húzunk főleg nem az elsőben.
oline lesz szerintem lehet ha marad Bradbury,C Ford pl. DL-be lehet késöbb is. De egy Ferrell sem lehet rossz pick ott.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak ne most jöjjön RB elsőre, s a WR QB, TEhez sem ragszkodom, de más posztokra jöhet bárki aki jó. Most ezt aztán megmondtam 😛
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Tudom top 5 de Q Williams ket kedvence F Cox es J Kelce...

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Naaa srácok ennyire várjátok a szezont? Semmi pesszimista megnyilatkozâs, semmi nyavajgás mi van veletek 😉? Én mâr be is raktam ezt a Wentz-s menetrendet a telón a zár képernyőre. Nagyon jól néz ki😊

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt így első blikkre, bátor vállalással 9-7 s 12-4 közé teszem 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így is:
PHILADELPHIA EAGLES

Sept. 8 vs. Washington Redskins, 1 p.m. (FOX)
Sept. 15 at Atlanta Falcons, 8:20 p.m. (NBC)
Sept. 22 vs. Detroit Lions, 1 p.m. (FOX)
Sept. 26 at Green Bay Packers, 8:20 p.m. (FOX/NFL Network/Amazon**)
Oct. 6 vs. New York Jets, 1 p.m. (CBS)
Oct. 13 at Minnesota Vikings, 1 p.m (FOX)
Oct. 20 at Dallas Cowboys*, 8:20 p.m. (NBC)
Oct. 27 at Buffalo Bills, 1 p.m. (FOX)
Nov. 3 vs. Chicago Bears, 1 p.m. (FOX)
Nov. 10 -- BYE
Nov. 17 vs. New England Patriots, 4:25 p.m. (CBS)
Nov. 24 vs. Seattle Seahawks*, 8:20 p.m. (NBC)
Dec. 1 at Miami Dolphins, 1 p.m. (FOX)
Dec. 9 vs. New York Giants, 8:15 p.m. (ESPN)
Dec. 15 at Washington Redskins, 1 p.m. (FOX)
Dec. 22 vs. Dallas Cowboys, 4:25 p.m. (FOX)
Dec. 29 at New York Giants, 1 p.m. (FOX)
Úgy is:



Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most éppen Miles Sanders Penn Statet RBt írogatják nagyon, hogy tetszik nekünk. Második-harmadik napos pickünk lehet.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sudfeld aláírta a 2. körös tendert. Nem hiszem, hogy bárki adna érte ennyit, úgyhogy valószínű ő marad backup QB-nak.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
A hírek szerint egyébként Robinson volt a fejbújtó, de a kedvencem, hogy:

A 183 centis, 86 kilós Mills lábán még rögzítő van a szezon közepén elszenvedett sérülése miatt, mégis a 203 centis, 91 kilós Robinsont (akit szintén letartóztattak) kellett az eset után kórházba szállítani.
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Ki más, mint ez a barom...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Messzire nyulik a Philly-Washington rivalizalas. Xd

több mint 5 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Reméljük azért leverte a csókát.
csipkelli
 twitter.com/CandaceDBuckner/status/1117120753739206656?s=19

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet, hogy mégis lesz korai Sec draft. Pedig nem kéne.

Remėljük nem komoly a dolog.
több mint 5 éve
csipkelli 3 300
 twitter.com/Jeff_McLane/status/1117124066647969795

Repült a sárga zászló, Mills egyelőre még nem, gyűjti a csapat az infókat. Reméljük azért leverte a csókát.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Csend van, pedig új irányítót is szereztünk, meg két elkapót...
tûzoltó
én ezt láttam előre, meg is dobtam GM-ben perezt egy 5 évessel 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/Eagles/status/1115675846696685569

2. heti meccs mehetne országos tv-n kint. Itthon pedig ideális nyáron ivós játéknak, akárhányszor Ricsiék elkezdik megfejteni, mit kellett volna tenni QB fronton.
csipkelli
Sajnos a fantasztikusan érdekfeszítő Jaguars - Dolphns meccs kerül majd képernyőre országosan az NFL Networkön . 3. héten, ezért nem lett az a 2. heti. Amúgy maximálisan igazad van a Foles Bowl-lal kapcsolatban.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Jets 4. hét már már szokâsos.
több mint 5 éve
csipkelli 3 300
 twitter.com/Eagles/status/1115675846696685569

2. heti meccs mehetne országos tv-n kint. Itthon pedig ideális nyáron ivós játéknak, akárhányszor Ricsiék elkezdik megfejteni, mit kellett volna tenni QB fronton.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csend van, pedig új irányítót is szereztünk, meg két elkapót...
tûzoltó
Mégsem bízunk Wentzben meg DJaxben 😛 Igen, a hosszú életű AAFből érkeznek.
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Csend van, pedig új irányítót is szereztünk, meg két elkapót...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú ha, már 7 napja, se szó se beszéd.😛

Lassan Tampa topic magasságokban leszünk 😊

Akkor egy kis elmélkedés:

4 Remaining Free Agent’s the Philadelphia Eagles could have interest in
 www.thescore.com/s/9943269
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Még egy Duke Johnson tre sullivan tradet el tudnék képzelni 😊

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha Ajay Sproles nem jön vissza, akkor Clement s Adams mellett nagyjából meg is lehet neki. De ha fal hasonlóan jól vagy jobban nyit utat mint tavaly, akkor kevesebb is elég lesz, hogy hasznos legyen. Jobban örülök, mint ha pl Coleman jött volna.