Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Amikor felmentünk a Texans elé biztos volt, hogy OT (nem tudom a tv-ben miket beszéltek elkapókról 😀). Már csak az volt a kérdés, hogy Dillardot, Taylort vagy Fordot értékeljük többre. Dillard remek atléta, ebben méltó utóda lesz Petersnek (csak JP fénykorában 350 fonttal futotta le a védőket). A séma miatt ahol edződött talán még egy kis képzésre szorul, de pont ideális, hogy nem kell azonnal kezdenie majd, csak amikor majd Petersnek valami nyavalyája lesz.

Állítólag Wilkinsért cseréltünk volna fel a Dolphins helyére, de végül a Miami kihátrált a dealből. Az biztos, hogy többe került volna. Így Dillarddal talán boldogabb vagyok.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Andre Dillard. Lindstrom kiment. Jó ez.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eldőlt: C. Long visszavonul vagy legalábbis hozzànk nem tér vissza.

Köszönünk mindent!!!!!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Tippem már:CGJ vagy egy Oline pick.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon jó. A pénzre leszek kíváncsi.

Remélem idén nem tradelünk ki 😛 Bár én úgyis végignézem kíváncsiságból.

Kösz Greengo, tudtam, hogy számíthatok rád 😉
több mint 5 éve
csipkelli 3 300
Jernigan aláírt 1 évre. Jó, mert
1. itt van
2. nincs máshol
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Csak ne most jöjjön RB elsőre, s a WR QB, TEhez sem ragszkodom, de más posztokra jöhet bárki aki jó. Most ezt aztán megmondtam 😛
dande
Persze, de nem mindegy ki mikor, esetleg jövőre. Mert mást is pótolni kell. S a pénz se mindegy, hogy szabadul e még fel a capben esetlegws tradre.
dande
Nagyon pletykálják az Agholor tradet, amit első blikkre nagyon nem szeretnék.

Meg RasDougot, Kamu GHt s Mailatat. Végül is tele vagyunk LB vel (ja, nem). Azért még mindig bízom benne, hogy Mailataból lehet NFL játékos, s ha lehet, nálunk. Dougles talán mehet.
dande
Remélem átmegy vmi ebből :  www.nyest.hu/hirek/s


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindegy kit húzunk, csak HOF játékos legyen belőle 😛
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Én nem lennék meglepve egy Nasir Adderley pickkel sem, akár az első körben is. Helyi gyerek simán kiköthet nálunk.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Tele vagyunk elkapoval?
Lehet huzunk kettot is?
Stanley
Morgan plusz buttler nalam jo deal

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon pletykálják az Agholor tradet, amit első blikkre nagyon nem szeretnék.

Meg RasDougot, Kamu GHt s Mailatat. Végül is tele vagyunk LB vel (ja, nem). Azért még mindig bízom benne, hogy Mailataból lehet NFL játékos, s ha lehet, nálunk. Dougles talán mehet.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Sziasztok!

Aki volt már esetleg kint Philadelphiában meccsen tudna segíteni, hogy jegyvásárláskor mire figyeljek? Vagy, hogy melyik oldal megbízható vagy sem?

Köszi!
ifjuherceg
Én voltam.
Kb mindegy. A stadion lukas resze felol a kapu mögött van sok igazan hangos csoport.
A felso karejrol is mindent latsz.
Kocsival nehez kijutni meccs utan.

Bent minden draga egy nyamvadt bud light 8-10 dodo kb 1-t se ér.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hasznos lenne ha még a draft előtt eldöntené:

Eagles’ Chris Long doesn’t seem as optimistic about returning as he once did
 www.thescore.com/s/10127806
dande
Így is, úgy is kell valaki a pótlására, mert sokáig már nem lesz pályán, ha pályára lép még egyáltalán. Szóval húzzatok majd pass rushert, lehetőleg korán.
iktriad
Persze, de nem mindegy ki mikor, esetleg jövőre. Mert mást is pótolni kell. S a pénz se mindegy, hogy szabadul e még fel a capben esetlegws tradre.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hasznos lenne ha még a draft előtt eldöntené:

Eagles’ Chris Long doesn’t seem as optimistic about returning as he once did
 www.thescore.com/s/10127806
dande
Így is, úgy is kell valaki a pótlására, mert sokáig már nem lesz pályán, ha pályára lép még egyáltalán. Szóval húzzatok majd pass rushert, lehetőleg korán.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hasznos lenne ha még a draft előtt eldöntené:

Eagles’ Chris Long doesn’t seem as optimistic about returning as he once did
 www.thescore.com/s/10127806
több mint 5 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Sziasztok!

Aki volt már esetleg kint Philadelphiában meccsen tudna segíteni, hogy jegyvásárláskor mire figyeljek? Vagy, hogy melyik oldal megbízható vagy sem?

Köszi!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hadd kívánjak minden Eagles s Ami foci fannak, Áldott húsvét/feltámadás ünnepet!

Krisztus Feltámadt valóban feltámadt! 😊!
több mint 5 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Van meg FA is.
Janek
FA ott ki van aki még erősites lehet?Most nincs elottem kik elerhetok még,egyedül aki beugrim J.Collins de ö meg 3-4 jatszik ha jol tudom
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tuti, hogy Coneyt viszitek a 3. körben valahogy :d

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Van meg FA is.

több mint 5 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Hat kivancsi leszek h oldjuk meg ezt a posztot,remenykedtem h azert van olyan jatekos aki egybol segitseg lehet a draftrol,meg a vegen tenyleg a emlegetett D.Lee trade lesz.
Mondjuk lehet egy 5 koros jatekos is segitseg lehet,mert jelenleg Bradhemen kivül max Kamu aki elmegy egy jo cserenek😊

Szerkesztette: Rob85
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Rosemanék nem becsülik túl sokra az idei LB osztályt, és nem alaptalanul. Pár ember után érdeklődtek csak, és ők is legjobb esetben hátsó körös játékosok (Ulysees Gilbert, Troy Reeder). Tavaly pl. több mint 20 LB iránt érdeklődünk valamilyen formában, és szinte az összes jelentős embert behoztuk vizitre (LvE, Darius Leonard, Rashaan Evans). 2017-ben is közel ennyi LB után érdeklődtünk.
Mack Wilsonon kívül nemigen van olyan játékos, akit érdemes lenne elvinni a második napon, ami nem megszokott ezen a poszton. A harmadik napon bele lehet találni valakibe, de minden Kwon Alexanderre vagy Telvin Smithre jut egy rakás olyan játékos, akiből semmi sem lesz.


több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Elég vegyes a megítélésük.

Cashman,Tavai,Okereke,Barton akik 2-4. körre tippelnek... más kérdés hogy a 2. körös pickekkel jobb /értékesebb játékosok is húzhatóak.

több mint 5 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
A drafton LB fronton ki lehet az akit realis esély van kihuzni,vagy èrdeklödtünk iránta többször.
Az kb biztos h a White,Bush kettös hamar kimegy,de a Tre Lamar Mack Wilson valamelyike elerhető lehet masodik korbe.Vagy hatso korokbe van olyan LB aki egybol kezdo lehet?(Hicks is 3 koros volt hatha megtalaljuk a helyettest)
több mint 5 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Szerintem első körbe védöfalba huzunk,tul jo a class es szeretunk is oda huzni.
Masodik körbe remelem jön LB mert az szerintem borzalmas jelenleg,masik meg Ol vagy Wr lehet szerintem.4 korbe tuti jon szerintem RB is eleg sok jatekos volt kulon proban mult heten,es kene is meg valaki mert Howard,Clement melle jo lenne valaki.