Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Pumphrey még mindig a rosteren ejtőzik.. win-now jól
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Haháhá Wisniewski csak visszajött!!!! Yesss!!!!
több mint 5 éve
Tejesember 256
Kessler érkezik, de minek.....
dande
Azért, hogy ne kelljen majd külön Eagles mezt csináltatnom Kessler névvel (az én vezetéknevem is Keszler).
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kessler érkezik, de minek.....
dande
Hogy ő legyen az új Foles.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kessler érkezik, de minek.....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Újonc szerődések:

Eagles sign their 2019 draft picks: Here's what their salary cap numbers will be
 www.thescore.com/s/10318977
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jenkins most kicsit pihizik s kihagyja az első edzéseket. Tőle nem sajnálom.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ez kb rablás
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Zach Brown érkezett. Jó kis igazolás.
Amadeus
Örülök, hogy nem húztuk tovább az LB kérdést és a megfelelő játékost hoztuk a posztra.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zach Brown érkezett. Jó kis igazolás.
Amadeus
Így van 1 év 3 millió. TJ Edwards is megmutatja, hiba volt nem draftolni s az LB sorunk is egész pofás lesz.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Zach Brown érkezett. Jó kis igazolás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
UDFA igazolásunk:
WR Deandre Thompkins, Penn State

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még ha nem is nálunk kezdte remélem tőlünk vonul majd vissza 😕

Philadelphia Eagles, Chris Long move back date for roster bonus, per report
 www.thescore.com/s/10230598

Amint Sproles is, bár nála NO is esélyes.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még a végén Wist is visszahozzuk. Jó PSU játékosból sosem elég 😊

McGovernre sajna nem volt esély, ha akartuk egyáltalán, max Whiteside helyett. Persze pont a Dallas vitte ki.

De a Falconstól most kirakott Fusco is jöhet.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Lehívtuk Wentz 5. éves opcióját.
dande
váratlan lépés 😀
eaglesmcnabb
kicsit neki is make or break lesz ez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Sziasztok!

Aki volt már esetleg kint Philadelphiában meccsen tudna segíteni, hogy jegyvásárláskor mire figyeljek? Vagy, hogy melyik oldal megbízható vagy sem?

Köszi!
ifjuherceg
Szerintem a ticketmastert nezd. En ott vettem, semmi gond nem volt vele. A jegyet nyomtatni nem fogod tudni, telorol szkennelik be. Ertelemszeruen kell hozza net, hogy meg tudd nyitni (nem lementheto), de a printscreen teljesen jo megoldas. Azt bemutatod es irany be a stadionba. Autoval felesleges menni, van jo kis legkondis metro. Onnan kb. 10 perc seta a stadion a parkolon keresztul. Minket ingyen vitt. Nem tudom, h ez mindig igy van-e, de ha nem, akkor sem hiszem h ez fog foldhoz verni 😊 A sor tenyleg draga, egysegesen 10 dodo volt, de hat b*sszameg, nem mindem heten van ott az ember 😊 Ha relikviat akarsz a shop-bol, akkor egybol kapunyitas utan celszeru berohanni oda, mert kulonben az eletedet is sorban allassal fogod tolteni. Az meg nem tul sexy.
PhillyBeast
Köszi az infókat! Időközben meg is vettem a jegyet.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Lehívtuk Wentz 5. éves opcióját.
dande
váratlan lépés 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehívtuk Wentz 5. éves opcióját.
több mint 5 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Sziasztok!

Aki volt már esetleg kint Philadelphiában meccsen tudna segíteni, hogy jegyvásárláskor mire figyeljek? Vagy, hogy melyik oldal megbízható vagy sem?

Köszi!
ifjuherceg
Szerintem a ticketmastert nezd. En ott vettem, semmi gond nem volt vele. A jegyet nyomtatni nem fogod tudni, telorol szkennelik be. Ertelemszeruen kell hozza net, hogy meg tudd nyitni (nem lementheto), de a printscreen teljesen jo megoldas. Azt bemutatod es irany be a stadionba. Autoval felesleges menni, van jo kis legkondis metro. Onnan kb. 10 perc seta a stadion a parkolon keresztul. Minket ingyen vitt. Nem tudom, h ez mindig igy van-e, de ha nem, akkor sem hiszem h ez fog foldhoz verni 😊 A sor tenyleg draga, egysegesen 10 dodo volt, de hat b*sszameg, nem mindem heten van ott az ember 😊 Ha relikviat akarsz a shop-bol, akkor egybol kapunyitas utan celszeru berohanni oda, mert kulonben az eletedet is sorban allassal fogod tolteni. Az meg nem tul sexy.

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Na és akkor a 2019-es draft pickjeink:

1/22 Andre Dillard OT :


2/53 Miles Sanders RB (kedvenc pickem az idei drafton) :


2/57 J.j. Arcega-Whiteside WR :


4/138 Shareef Miller EDGE :


5/167 Clayton Thorson QB :


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Edwardsban talán van lehetőség. Jó lenne nekünk is egy meglepi UDFA sztorit
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
A LB draft elmaradására én felkészültem. Itt már kitárgyaltuk, hogy nem tartották sokra az idei classt a csapatnál. Ez meg is látszott, mert a kevés pickből nem lőttek el egyet sem erre a posztra.
Végül TJ Edwards érkezett UDFA-ként, akit simán draftolhattak volna is. Én nem tudom megmondani, hogy ő mennyivel lenne rosszabb, mint pl. Cashman, Barton vagy Tavai, akiket draftoltak. A két top LB-kívül bárki jött volna, szerintem nem lett volna azonnali upgrade a Kamu/Worrilow/Fort féle csapathoz képest. Ha erősíteni akarunk ezen a poszton azt csere útján kell megtenni. Mozdítható játékosok vannak nálunk, pl. Agholor, esetleg Vaitai.
BleedingGreen
Annyira szépen kezd összeállni O# oldalon a csapat, hogy rossz látni ezt a lyukat D#-ben. Sztem meg lehetett vna próbálni egy LB húzást a negyedik kör végén(Hicks is 3. kör volt), de ezek szerint tényleg nem láttak senkit sem alkalmasnak az idei classból, hogy egy próbát is megérjen. Mindenesetre az LB keret nekem most nagyon gyengének tűnik és elég vékony is. Ha komolyabb terveink vannak a szezonra akkor ide mindenképp kell még erősítés.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Így, hogy az első két nap elég jól sikerült, nem akadok ki egy 5. körös Qb miatt. Amúgy nem mondhatni, hogy nincs szükségünk egy harmadik Qb-ra. Thorson elég vegyes megítélésű. Volt olyan, akinél a top 100-ba is befért. A fizikális képességei és a feje megvan ahhoz, hogy megállja a helyét az NFL-ben. A Northwesternben azonban nem nagyon fejlődött, bár igaz, hogy gyenge offense-ben kellett helytállnia. Egyedül nem fog egy csapatot előrébb vinni, de erősebb társakkal még lehet belőle valami.

Miller kihúzása nem volt meglepetés, már az első két napon is vártam a védőfal játékost. Long nem jön vissza, így kellett az erősítés ide is. Miller elsősorban a fürgeségére építő passrusher, így illik a Schwartz-féle rendszerbe. Erőben és technikában még fejlődnie kell. Sweat és ő küzdhetnek a 4. DE helyért, ahol akár jelentősnek mondható játékidőhöz is juthatnak.
A 7. körös picket elcseréltük Ridgeway-ért a Colts-szal, így lényegében ez a pick is védőfalba ment. Tapasztalt DT, de nem lesz biztos a helye, mert a 3 fix ember mögött elég sűrű a mezőny (Hester, Hector + most érkezett UDFA-k).

A LB draft elmaradására én felkészültem. Itt már kitárgyaltuk, hogy nem tartották sokra az idei classt a csapatnál. Ez meg is látszott, mert a kevés pickből nem lőttek el egyet sem erre a posztra.
Végül TJ Edwards érkezett UDFA-ként, akit simán draftolhattak volna is. Én nem tudom megmondani, hogy ő mennyivel lenne rosszabb, mint pl. Cashman, Barton vagy Tavai, akiket draftoltak. A két top LB-kívül bárki jött volna, szerintem nem lett volna azonnali upgrade a Kamu/Worrilow/Fort féle csapathoz képest. Ha erősíteni akarunk ezen a poszton azt csere útján kell megtenni. Mozdítható játékosok vannak nálunk, pl. Agholor, esetleg Vaitai.


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ők jöttek UDFAként, itt már van egy két LB 😊

Players who reportedly signed with the Eagles

LB T.J. Edwards, Wisconsin

OG Iosua Opeta, Weber State

DT Kevin Wilkins, Rutgers

DT Anthony Rush, UAB

OG Ryan Bates, Penn State

CB Jamalcolm Liggins, Dickinson State

WR Deandre Thompkins, Penn State

OG Nate Herbig, Stanford

LB Joey Alfieri, Stanford

RB Nico Evans, Wyoming

CB/LB/S Tyrell Gilbert, Cincinnati

DE Louis Vecchio, Vanderbilt

LB Jerry Iweh, Fairmont State

CB Marko Myers - [ROOKIE MINICAMP TRYOUT]

WR Marshall Ellick, Stony Brook - [ROOKIE MINICAMP TRYOUT]

TE Darneail Jenkins, Rocky Mountain College - [ROOKIE MINICAMP TRYOUT]
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Shareef Miller picket még vhogy fel tudtam dolgozni, de ezt a QB picket nem veszi már be a gyomrom. 😀 Komolyan látszik , hogy tradicionális csapat vagyunk. Harmadik napra csere a Peccel...pipa, Rózsiék fullba nyomják a pezsgőt és a kólát...pipa. Mi kell még? Az LB úgy is már megy ki a divatból.
Greengo
Ezt ugye úgy érted, hogy kokót? 😀
MirrMurr
Mindenből a legjobbat! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !